Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #22711 20 października 2012, 8:36

ewelina6660 Fajna mama

Emza napisał(a)

dzięki na pewno tak zrobie

Mam nadzieję,że pomoże.

Zgłoś nadużycie #22712 20 października 2012, 8:46

Like Supermama

Emza napisał(a)

ja mam Devikap..jedną kroplę dziennie daje

i te są na receptę?

Zgłoś nadużycie #22713 20 października 2012, 8:56

ewelina6660 Fajna mama
Z tą witaminą D to chyba nie ma co szaleć.Wiadomo,że jak dzieciaczek jest uczulony to nie podlega to dyskusji,ale jeżeli jest wszystko ok to wedlug mnie można dawać taką zwykłą bez recepty.

Zgłoś nadużycie #22714 20 października 2012, 9:33

mala24 Supermama

Gosiulkovic napisał(a)

weź żesz mnie z rana nie wk...
tak sie nie da i juz ;)

no nie denerwujcie się tak już na tą moją wagę, mam tak i już, pocieszę was za to że mnie brzuch wkurza, mam jeszcze pozostałości i jeszcze rozstępy których nigdy się nie pozbędę!!!!!

Zgłoś nadużycie #22715 20 października 2012, 9:35

mala24 Supermama

kasia17 napisał(a)

a oto kilka zdjec ze spotkania , kolezanka mi wyslala ;)

genialne :) takie spotkanie musiało być super sprawą :)

Zgłoś nadużycie #22716 20 października 2012, 9:45

mala24 Supermama

Emza napisał(a)

nie chcecie mieszkac z rodzicami ?? my to bardzo chcemy...mama mi bardzo pomaga z małą nie musze wozić tylko ubieram sie i wychodze dodatkowo wekeendy obiadki to rodzice robią :) my mamy mieszkanie ale je wynajmiemy a chcemy z rodzicami...hmmm czy jesteśmy porąbani ?? ? :D

nie, to własnie zalezy jacy sa rodzice, jak wam tak wygodnie i dobrze to czemu nie korzystac :)

Zgłoś nadużycie #22717 20 października 2012, 10:15

Emza Fajna mama

Like napisał(a)

i te są na receptę?

tak

Zgłoś nadużycie #22718 20 października 2012, 13:42

Like Supermama

ewelina6660 napisał(a)

Z tą witaminą D to chyba nie ma co szaleć.Wiadomo,że jak dzieciaczek jest uczulony to nie podlega to dyskusji,ale jeżeli jest wszystko ok to wedlug mnie można dawać taką zwykłą bez recepty.

ja pytałam akurat o ta, gdyż jest w kropelkach, Emila mi za każdym razem wypluje co najmniej polowe zawartości, dlatego kropelki będą lepszym rozwiązaniem i do tego chyba tańszym, chociaż nie wiem ile te kropelki kosztują, coś kojarzę,ze ktoras pisała o kilku złotych.
Dziewczyny,a od kiedy podajemy jakieś dodatkowe witaminy ? Po pol roku, czy później? Kurcze nie pamiętam teraz, ale na pewno mam wbite w książeczkę :)

Zgłoś nadużycie #22719 20 października 2012, 13:43

Like Supermama
u Was też tak ciepło? Emilka chwile spala, teraz zjemy szybki obiad i lecimy w rejs!

Zgłoś nadużycie #22720 20 października 2012, 14:13

Emza Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Mam nadzieję,że pomoże.

powiedz mi jeszcze co brałaś..ja dostałam ospamox 1000 boje sie to brac zeby nie zaszkodzic małej ehh..

Zgłoś nadużycie #22721 20 października 2012, 16:00

ewelina6660 Fajna mama

Emza napisał(a)

powiedz mi jeszcze co brałaś..ja dostałam ospamox 1000 boje sie to brac zeby nie zaszkodzic małej ehh..

Duomox.Skoro mówiłaś ,że karmisz piersią to na pewno lekarz Ci przepisal taki,który jest bezpieczny.

Zgłoś nadużycie #22722 20 października 2012, 16:21

Konto usunięte
jeuuuuuu dopiero wlazłam do domu. padam na ryj. potem was poczytam. W poniedziałek jade z ciociunią do wielkiego sklepu z zabawkami szukać hopsalni dla płodzimiraL

Zgłoś nadużycie #22723 20 października 2012, 16:33

ewelina6660 Fajna mama

oll85 napisał(a)

jeuuuuuu dopiero wlazłam do domu. padam na ryj. potem was poczytam. W poniedziałek jade z ciociunią do wielkiego sklepu z zabawkami szukać hopsalni dla płodzimiraL

Ale jestem ciekawa,czy mu się spodoba.

Zgłoś nadużycie #22724 20 października 2012, 16:56

Konto usunięte

ewelina6660 napisał(a)

Dziewczyny jestem po prostu przeszczęśliwa, ale od początku.
Nasze spacery do tej pory wyglądały tak, że Natalka jak nie usnęła w ciągu 10 minut od wyjścia z domu to zaczynała płakać i musiałam ją brać na ręce.Wyglądało to tak, że na jednej ręce Natka, a drugą pchałam wózek.Wracałam spocona jak dziki osiół i załamana, że już do końca świata nasze spacery tak będą wyglądały.
Dzisiaj postanowiłam wypróbować spacerówkę,wyszliśmy wszyscy troje, ja z duszą na ramieniu.Natalka rozglądała się,oczy jak 5 zlotych i po pół godzinie zasnęła kamiennym snem.Cieszyłam się, ale jeszcze sceptycznie do tego podeszłam.
O 15 pojechaliśmy do mojej Przyjaciółki,bo miała mi w swojej aptece kupic tabletki anty,bo nie mam recepty,a że ona jest kierownikiem apteki,wiec nie ma z tym problemu.Jak od niej wyszliśmy to zapakowałam Natalkę do spacerówki,bo marudziła i umówiłam się z mężem,żę on pojedzie autem,a ja pójdę na nogach do Lidla (bo mieliśmy zrobić zakupy).Po kilku minutkach Natalka zasnęła mimo,że wyspana była. Hurrrrrra,chyba lubi jezdzic w wózku :) .Oto fotorelacja:

cieszee sie z wami :D płodek tez. gada w kojcuu jeee jeeeeeeee ejjjjejjjj chyba mu sie podoba pijana Natalka z otwartymi ustami; ]

Zgłoś nadużycie #22725 20 października 2012, 17:01

Konto usunięte

Nika napisał(a)

System wczesnego ostrzegania zainstalujcie - jak się będzie zbliżać :-D
Przypomniała mi się zajawka z tego amerykańskiego  sitcomu :"wszyscy kochają raymonda"  :-D

hahah kocham comedy central i te serialee :)

Zgłoś nadużycie #22726 20 października 2012, 17:05

Konto usunięte

ewelina6660 napisał(a)

Ale jestem ciekawa,czy mu się spodoba.

myśle ,ze tak. dzis chce bardzo siediec i jezdził w gondoli z dnem w góre :D i sam sie podnosi! jestem w szoku! pozatym cały dzien ,a on 2 butelki mleka wypił.. i to z łaską :(   nie ma apetytu, 3 łyzeczki słoika;/ ehh to to szczepiienie chyba.Mama 80 euro , może cos za to kupie, choć smiem wątpic, ale jak co jescze ebay jest ;) a moze ciociunia dołozy? :D
Uciekam jem obiad... czekam na jude :D paaaaaaaaa

Zgłoś nadużycie #22727 20 października 2012, 17:21

Emza Fajna mama
a u mnie szok..wlazłam do wanny i leze i masuje tego cycka i nic jak bolał tak boli...i w koncu mówie a obejrze je sobie..i co znalazłam na sutku taką krostke jak pryszcza z białym na koncu..naciskam nic dalej naciskam nic w koncu nadrapał i nacisnełam a tam chluus mlekiem...odciągnełam guza nie ma ból przeszedł...nosz kurdesz jak mógł zarosnąc mi kanalik ?? ?
a propo wózka moja dzisiaj w spacerówce siedziała :) no szok i bawiła sie zabawkami az w koncu sama usneła na siedząco....i nadal śpi no jestem w szoku naprawde..te spacerówki cuda działają :) :D

Zgłoś nadużycie #22728 20 października 2012, 17:31

ewelina6660 Fajna mama

oll85 napisał(a)

cieszee sie z wami :D płodek tez. gada w kojcuu jeee jeeeeeeee ejjjjejjjj chyba mu sie podoba pijana Natalka z otwartymi ustami; ]

hehehe

Zgłoś nadużycie #22729 20 października 2012, 17:36

ewelina6660 Fajna mama
Jestem padnięta,przed chwilą się obudziłam,a Natalka dalej śpi.Byliśmy dzisiaj na spacerze w Fshion Haus.Normalnie to tam autem jezdzimy,ale postanowilismy isc na spacer.Nogi to mnie bolą jak jasna cholera.
Nażarliśmy się tylko i taki z tego pożytek :) .Przynajmniej w drodze powrotnej spaliłam to co zjadłam.

Zgłoś nadużycie #22730 20 października 2012, 17:40

mala24 Supermama

martus91 napisał(a)

ja nie chcę... :( moja teściowa ma mnie w dupie... ona tylko potrafi powiedzieć jaka ja jestem beznadziejna... małą się w ogóle nie zajmuje, jak pojechaliśmy z teściami na weekend nad jezioro to nawet nie zaproponowała, że chcwilę posiedzi z małą żebym ja mogła np. wejść na chwilę do wody, ona leżała na kocu i się nie ruszała, ale i tak żadnej propozycji nie było. Kiedyś w wakacje pojechaliśmy do teściów, nikogo nie było, weszliśmy, Mariusz poszedł do sklepu, a ja zostałam sama z małą. Usnęła, więc ją położyłam do sypialni i poszłam do salonu, obudziła się z 10 minut później. Ja wstałam i szłam do niej i w tym momencie weszła moja teściowa i się mnie pyta czemu dziecko płacze, czwemu ja sobie tv oglądam, a ona biedna sama leży i wyje i Mariuszowi jak wrócił to powiedziała, że ja zamknęłam dziecko w drugim pokoju i tam płakało, a ja sobie tv oglądałam :/

teściowa na 102 :)