Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #22691 20 października 2012, 0:36

Nika Fajna mama

Like napisał(a)

dziewczyny dajcie jakiś program, co mi trojana usunie! męczę się i męczę różnymi programami już, niby odnajduje i usuwa, a on cały czas się odnawia! wkur.wia mnie to bardzo!

ja mam ESED NOD32 Antivirus i dość szczelny jest. od razu wykrywa jak coś się plącze.

Zgłoś nadużycie #22692 20 października 2012, 0:37

Nika Fajna mama
ale to jest typowy antywirusowy program, w sumie nie wiem czy trojana usunie....

Zgłoś nadużycie #22693 20 października 2012, 0:40

Nika Fajna mama
spadam bo rano mam joge.
papa

Zgłoś nadużycie #22694 20 października 2012, 1:21

crystella Zaprawiona w bojach

Nika napisał(a)

u nas na klatce śpi bezdomny.
Kiedyś nie wiedzieliśmy że bezdomny i myśląc że to jeden z lumpów co do sąsiada przychodzą zadzwoniliśmy straż miejską (mamy ohydnego sąsiada do którego schodzą sie pijaki i srają klatce).
Teraz Witu był śmieci wynieść i zapytał go co tu robi. Powiedział: "co mam pana czarować. Bezdomny jestem. Zimno mi".
Witu właśnie mu kanapki i herbatę robi.
Płakac mi się chce.

dobry chlopak ten twoj maz

Zgłoś nadużycie #22695 20 października 2012, 1:31

Nika napisał(a)

ostatnio gdzieś w gazecie widziałam jej dom.
To taki hm.... folklorystyczny eklektyzm.... jakies kuźwa popiersia na ścianach, trochę rustykalnie, trochę na bogato, efekt kiepski wielce.
Ale dowiedziałam się z tegoż artykułu ze ona skonczyla ASP w Barcelonie. Zdziwliło mnie to ona polotu artystycznego to jak dla mnie nie ma. No ale ponoć maluje w swoim patio gdzie promienie słońca w określony sposób padają na paletę.
hłe hłe hłe  :-D

Tak, ona malarka jest.

Zgłoś nadużycie #22696 20 października 2012, 1:36

Like napisał(a)

dziewczyny dajcie jakiś program, co mi trojana usunie! męczę się i męczę różnymi programami już, niby odnajduje i usuwa, a on cały czas się odnawia! wkur.wia mnie to bardzo!

A jaki masz program antywirusowy? Polecam zdecydowanie AVG.

Zgłoś nadużycie #22697 20 października 2012, 7:30

Emza Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Dziewczyny jestem po prostu przeszczęśliwa, ale od początku.
Nasze spacery do tej pory wyglądały tak, że Natalka jak nie usnęła w ciągu 10 minut od wyjścia z domu to zaczynała płakać i musiałam ją brać na ręce.Wyglądało to tak, że na jednej ręce Natka, a drugą pchałam wózek.Wracałam spocona jak dziki osiół i załamana, że już do końca świata nasze spacery tak będą wyglądały.
Dzisiaj postanowiłam wypróbować spacerówkę,wyszliśmy wszyscy troje, ja z duszą na ramieniu.Natalka rozglądała się,oczy jak 5 zlotych i po pół godzinie zasnęła kamiennym snem.Cieszyłam się, ale jeszcze sceptycznie do tego podeszłam.
O 15 pojechaliśmy do mojej Przyjaciółki,bo miała mi w swojej aptece kupic tabletki anty,bo nie mam recepty,a że ona jest kierownikiem apteki,wiec nie ma z tym problemu.Jak od niej wyszliśmy to zapakowałam Natalkę do spacerówki,bo marudziła i umówiłam się z mężem,żę on pojedzie autem,a ja pójdę na nogach do Lidla (bo mieliśmy zrobić zakupy).Po kilku minutkach Natalka zasnęła mimo,że wyspana była. Hurrrrrra,chyba lubi jezdzic w wózku :) .Oto fotorelacja:

ha ja mówiłam że spacerówka działa cuda :)

Zgłoś nadużycie #22698 20 października 2012, 7:31

Emza Fajna mama
dziewczyny help od nocy boli mnie pierś.. :( mam taką twardą z boku ...mała ssie ale to nie pomaga nadal boli i nadal twarde..nie wiem czy to jakiś zator czy co ?? miała któraś tak ?? nie wiecie co mogę z tym zrobic ??

Zgłoś nadużycie #22699 20 października 2012, 7:37

Konto usunięte
Nika, Witu naprawde złote serce ma :) aż się od rana wzgggruszyłam :) pozdrów go od majówki wariatki i niech mu bóg w dzieciach :D wynagrodzii :D
Hehe a tak serio- Kamil wczoraj spał od 18.30 , zjadł o 24 i o 4 i spał do 7 :) nie miał gorączki,ale dałam mu paracetamol jak baba kazała. Gada sobei w kojcu. Musez go uubrac i lecieć, jednak o 8.30 mam być w kiblu i go szorować. nie chce mi sie dzis bardzo. Ale chce mi się wiecej niż wczoraj. Oczywiscie wczoraj poryczałam sie , ale tylko kapke i mi było lepiej. Jude dostał opr. ale nie dał sie sprowokować ;p

Zgłoś nadużycie #22700 20 października 2012, 7:37

Konto usunięte

Emza napisał(a)

dziewczyny help od nocy boli mnie pierś.. :( mam taką twardą z boku ...mała ssie ale to nie pomaga nadal boli i nadal twarde..nie wiem czy to jakiś zator czy co ?? miała któraś tak ?? nie wiecie co mogę z tym zrobic ??

ojoj może przeziebiłas cycaaa;/ do lekarza won. Jecsez jakis ropień czy co?!

Zgłoś nadużycie #22701 20 października 2012, 7:41

Emza Fajna mama

Like napisał(a)

ja coś pamiętam, że na pewno nie uczula jakaś w kropelkach, co na receptę jest. Maryna chyba stosuje. Chciałabym wziąć receptę od lekarza w środę, także dajcie znać, jeżeli któraś z Was stosuje, jak to się zwie.

ja mam Devikap..jedną kroplę dziennie daje

Zgłoś nadużycie #22702 20 października 2012, 7:42

ewelina6660 Fajna mama

Nika napisał(a)

no super -)
A mam pytanie o te szelki i zagłówki - to w komplecie jest? czy dokupywałaś? jeszcze nie inspalowałam spacerniaka i nie pamiętam.

W komplecie :)

Zgłoś nadużycie #22703 20 października 2012, 7:43

Emza Fajna mama

Nika napisał(a)

ze złota nie ale ze złotym kłakiem p. Magdy :-D

hehe :D

Zgłoś nadużycie #22704 20 października 2012, 7:46

Emza Fajna mama

oll85 napisał(a)

ojoj może przeziebiłas cycaaa;/ do lekarza won. Jecsez jakis ropień czy co?!

no ale gdzie do lekarza ..w sobote..w Polsce! aaa ja pitole noooo;/

Zgłoś nadużycie #22705 20 października 2012, 7:50

ewelina6660 Fajna mama

Emza napisał(a)

Ja miałam zapalenie dwa razy.Przykladalam zmrozone liscie kapusty,ale nie pomoglo.U mnie skonczylo sie na antybiotyku :(
 i jak najczesciej przystawiaj ją do piersi i to w różnych pozycjach.

Zgłoś nadużycie #22706 20 października 2012, 8:19

Emza Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Ja miałam zapalenie dwa razy.Przykladalam zmrozone liscie kapusty,ale nie pomoglo.U mnie skonczylo sie na antybiotyku :(
 i jak najczesciej przystawiaj ją do piersi i to w różnych pozycjach.

a do jakiego lekarza poszłaś ?? bo mój mi mówi idz do ginekologa..ale chyba do pierwszego kontaktu trzeba isc..kurde boli mnie jak cholera;/

Zgłoś nadużycie #22707 20 października 2012, 8:22

ewelina6660 Fajna mama

Emza napisał(a)

a do jakiego lekarza poszłaś ?? bo mój mi mówi idz do ginekologa..ale chyba do pierwszego kontaktu trzeba isc..kurde boli mnie jak cholera;/

Ja poszłam do rodzinnego,ale tez mi mówila,że powinnam do ginekologa,ale przeciez wiadomo,że do ginekologa bez zapisu to ciężko.Kup kapustę,tłuczkiem parę razy każdy liść potłucz i wlóż do lodówki,chociaż ja wkładałam do zamrażalnika i przykładaj.

Zgłoś nadużycie #22708 20 października 2012, 8:22

ewelina6660 Fajna mama

Emza napisał(a)

A masz gorączkę?,bo ja miałam wysoką.

Zgłoś nadużycie #22709 20 października 2012, 8:33

Emza Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

A masz gorączkę?,bo ja miałam wysoką.

nie mam..35,6st ...

Zgłoś nadużycie #22710 20 października 2012, 8:33

Emza Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Ja poszłam do rodzinnego,ale tez mi mówila,że powinnam do ginekologa,ale przeciez wiadomo,że do ginekologa bez zapisu to ciężko.Kup kapustę,tłuczkiem parę razy każdy liść potłucz i wlóż do lodówki,chociaż ja wkładałam do zamrażalnika i przykładaj.

dzięki na pewno tak zrobie