Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #22671 19 października 2012, 22:58

Ulla Fajna mama
dla dziewczyn z warszawy/okolic, jakas dziewczyna chce oddac darmo mleko bebilon i jakies tam jescze-wątek w dziale niemowle :)
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #22672 19 października 2012, 23:00

Nika Fajna mama

crystella napisał(a)

ja mam doswiadczenie troche z restauracja i nawet swoja chcialam zakladac ale w jej programach ona sama lamie wszelkie zasady higieny, wlasnie te wlosy, maczanie palcow w jedzeniu oraz dotykanie twarzy w kuchni przy pracy i nie umycie rak - to niedopuszczalne, wiem ze to robia ale nikt nie widzi. skandal. mnie to od razu uderza bo spedzilam lata na tego typu szkoleniach.

bo to całe szoł to jest trochę pic na wodę.
Te matamorfozy wcale nie trwaja 3 dni tylko się ciągną, ona wcale nie gotuje tylko wpada na ujęcia z przyprawą sponsora i mase innych.

Zgłoś nadużycie #22673 19 października 2012, 23:19

Nika Fajna mama

martus91 napisał(a)

ja nie chcę... :( moja teściowa ma mnie w dupie... ona tylko potrafi powiedzieć jaka ja jestem beznadziejna... małą się w ogóle nie zajmuje, jak pojechaliśmy z teściami na weekend nad jezioro to nawet nie zaproponowała, że chcwilę posiedzi z małą żebym ja mogła np. wejść na chwilę do wody, ona leżała na kocu i się nie ruszała, ale i tak żadnej propozycji nie było. Kiedyś w wakacje pojechaliśmy do teściów, nikogo nie było, weszliśmy, Mariusz poszedł do sklepu, a ja zostałam sama z małą. Usnęła, więc ją położyłam do sypialni i poszłam do salonu, obudziła się z 10 minut później. Ja wstałam i szłam do niej i w tym momencie weszła moja teściowa i się mnie pyta czemu dziecko płacze, czwemu ja sobie tv oglądam, a ona biedna sama leży i wyje i Mariuszowi jak wrócił to powiedziała, że ja zamknęłam dziecko w drugim pokoju i tam płakało, a ja sobie tv oglądałam :/

Marta Ty musisz ją sobie ustawić. Jak pozwolisz wejść na głowę to Cię zamęczy. Nwerów szkoda.  Może komunikat w stylu "nie życzę sobie" , "prosze o zachowanie takich oponii dla siebie"?
P.S. Wredby babsztyl!

Zgłoś nadużycie #22674 19 października 2012, 23:20

Nika Fajna mama

martus91 napisał(a)

ja też... boję się z nią wyjść, bo coś ją bierzę... nie chce żeby było gorzej... w ogóle to strasznie dużo śpi dzisiaj i oczywiśce nie chce jeść, od rana zjadła 120 mleka :/ martwie się trochę :(

jak Wera była chora  (straszny katar ale bez temperatury) i były podobne temperatury to lekarka kazała wychodzić na spacery.

Zgłoś nadużycie #22675 19 października 2012, 23:23

Nika Fajna mama

martus91 napisał(a)

tak, tak... kocham ją :P już nie mogę się doczekać kiedy w końcu razem zamieszkamy :D

System wczesnego ostrzegania zainstalujcie - jak się będzie zbliżać :-D
Przypomniała mi się zajawka z tego amerykańskiego  sitcomu :"wszyscy kochają raymonda"  :-D

Zgłoś nadużycie #22676 19 października 2012, 23:24

Nika Fajna mama

Emza napisał(a)

matko jakie ceny!! tatar 32 zl sledz 16 ja cie nie pitole jakby to ze złota było

ze złota nie ale ze złotym kłakiem p. Magdy :-D

Zgłoś nadużycie #22677 19 października 2012, 23:25

Nika Fajna mama

martus91 napisał(a)

dziewczęta majowe me drogie, małe majowo-czerwcowe zakatarzone dzieciątko prosi was o głosy :)
pomożecie? :D
http://www.bobovita.pl/galeria/80946

muszę jeszcze poczekać chwilę bo nie mogę zagłosować.
Po prysznicu kliknę :-)

Zgłoś nadużycie #22678 19 października 2012, 23:29

Nika Fajna mama

crystella napisał(a)

http://www.youtube.com/watch?v=EXy5KURe52c
to ostatnio spiewam mojej niuni

ja też to małej nucę i uwielbia. Tylko my na podst G. Turnaua buczymy :-)

Zgłoś nadużycie #22679 19 października 2012, 23:31

Nika Fajna mama

crystella napisał(a)

ja kocham polskie zarcie, nie ma chyba lepszego, i jeszcze srodziemnomorskie - wloskie, greckie ....

ja polskie tak różnie, są hity ale sporo jednak na mięsie się opiera.
No ale kiszone ogóry kocham :-)
A tak też śródziemnomorską no i indyjską i tajską. Mniam.
jak tylko skończę karmić to idziemy do Ganesha dojechać kubki smakowe :-D

Zgłoś nadużycie #22680 19 października 2012, 23:35

Nika Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

ta! ceny to inna inszość! drożyzna straszna ale chcieliśmy wypróbować czy to "takie smaczne jak u mamy".
nie mieliśmy szansy i nie żałuję.
aha a propos cen to byliśmy jeszcze w jej hmm to chyba cukiernia 'Słodki słony"
http://www.slodkislony.pl/articles/o-nas/o-nas/
tam to dopiero hard core! drożdżówka z makiem o ile dobrze pamiętam 11 czy 12 zł. I wiecie co mnie te jej wnętrza przerażają! wyszystko wszędzie! nabdźgane tego tyle że nie ma się gdzie obkręcić. I te ciastka w tych starych meblach. Dla mnie to takie nieapetyczne jak nie wiem.
I przy stolikach takie stare pudernice siedzą uszminkowane od brody po nos i degustują  te ciastka po trzy dychy. Ehhh nie moje klimaty. Weszłam tylko i wyszłam.

ostatnio gdzieś w gazecie widziałam jej dom.
To taki hm.... folklorystyczny eklektyzm.... jakies kuźwa popiersia na ścianach, trochę rustykalnie, trochę na bogato, efekt kiepski wielce.
Ale dowiedziałam się z tegoż artykułu ze ona skonczyla ASP w Barcelonie. Zdziwliło mnie to ona polotu artystycznego to jak dla mnie nie ma. No ale ponoć maluje w swoim patio gdzie promienie słońca w określony sposób padają na paletę.
hłe hłe hłe  :-D

Zgłoś nadużycie #22681 19 października 2012, 23:43

Nika Fajna mama
Marta
Weronika wydaje identyczne dźwięki jak Dominika :-D

Zgłoś nadużycie #22682 19 października 2012, 23:48

Nika Fajna mama

mala24 napisał(a)

a ja mam doła... pokłóciliśmy się i mąż wziął i wyszedł z domu

co to kuźwa za metoda. Szkoda że Ty nie możesz sobie wyjść jak Ci sie zachcee....
Eh, te chłopy.

Zgłoś nadużycie #22683 19 października 2012, 23:49

Nika Fajna mama
sama jestem?

Zgłoś nadużycie #22684 19 października 2012, 23:49

Nika Fajna mama
to ide umyć się

Zgłoś nadużycie #22685 19 października 2012, 23:50

Nika Fajna mama
Moja mama kupila Weronice bajeczki.
Jest coś dla Uli - "Zaczarowana fujarka" :-D

Zgłoś nadużycie #22686 20 października 2012, 0:01

Gosiulkovic Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Aaaa dzisiaj dostałam pocztą Doidy Cup,chyba Like o nim kiedyś pisała.My chwytamy się kazdego sposobu,bo z butelki to nie ma szans żeby piła.Powiem wam,że caałkiem sprawnie jej to idzie z tym Doidy Cup.Kupiłam też dzisiaj taki kubek:
http://allegro.pl/kubek-360-lovi-active-junior-mini-okazja-i2677236899.html
jeszcze dokładnie nie łapie o co w nim chodzi,ale troszkę udało się jej wyssać.
Ten kubek polecał Zawitkowski,bo podobno technika picia taka sama jak ssanie piersi.

ooo ten lovi 360 to mam po Iwonie! kupę kasiory kosztował ale nie żałuję ani 1 wydanej na niego złotówki. Bardzo nam się sprawdził. Dzięki niemu Iwona bardzo szybko załapała jak pić ze zwykłego kubka. Jedyny jego minus to niezbyt szczelna uszczelka tzn w czasie podróży często mi torebkę zalewał jak się przewrócił. Uszczelki można do niego dokupić i jest dzięki temu nieziszczalny ;)

Zgłoś nadużycie #22687 20 października 2012, 0:04

Gosiulkovic Fajna mama

Nika napisał(a)

Moja mama kupila Weronice bajeczki.
Jest coś dla Uli - "Zaczarowana fujarka" :-D

ha ha ha :D :D :D

Zgłoś nadużycie #22688 20 października 2012, 0:07

Gosiulkovic Fajna mama

Nika napisał(a)

ostatnio gdzieś w gazecie widziałam jej dom.
To taki hm.... folklorystyczny eklektyzm.... jakies kuźwa popiersia na ścianach, trochę rustykalnie, trochę na bogato, efekt kiepski wielce.
Ale dowiedziałam się z tegoż artykułu ze ona skonczyla ASP w Barcelonie. Zdziwliło mnie to ona polotu artystycznego to jak dla mnie nie ma. No ale ponoć maluje w swoim patio gdzie promienie słońca w określony sposób padają na paletę.
hłe hłe hłe  :-D

nie wierzę!! niemożliwe to! asp?!
ło ludzie...

Zgłoś nadużycie #22689 20 października 2012, 0:26

Like Supermama
zapomniałam wczoraj napisać, że Emilka ma 41cm w obwodzie główki, a przy urodzeniu wpisali jej 33, przy wypisie ze szpitala 10dni później 35cm

Zgłoś nadużycie #22690 20 października 2012, 0:27

Like Supermama
dziewczyny dajcie jakiś program, co mi trojana usunie! męczę się i męczę różnymi programami już, niby odnajduje i usuwa, a on cały czas się odnawia! wkur.wia mnie to bardzo!