Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #22611 19 października 2012, 17:38

Emza Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

ta! ceny to inna inszość! drożyzna straszna ale chcieliśmy wypróbować czy to "takie smaczne jak u mamy".
nie mieliśmy szansy i nie żałuję.
aha a propos cen to byliśmy jeszcze w jej hmm to chyba cukiernia 'Słodki słony"
http://www.slodkislony.pl/articles/o-nas/o-nas/
tam to dopiero hard core! drożdżówka z makiem o ile dobrze pamiętam 11 czy 12 zł. I wiecie co mnie te jej wnętrza przerażają! wyszystko wszędzie! nabdźgane tego tyle że nie ma się gdzie obkręcić. I te ciastka w tych starych meblach. Dla mnie to takie nieapetyczne jak nie wiem.
I przy stolikach takie stare pudernice siedzą uszminkowane od brody po nos i degustują  te ciastka po trzy dychy. Ehhh nie moje klimaty. Weszłam tylko i wyszłam.

no chyba sie Gesslerowej w d..poprzewracało z tymi cenami...

Zgłoś nadużycie #22612 19 października 2012, 17:40

Emza Fajna mama

crystella napisał(a)

http://www.facebook.com/crysstella?ref=tn_tnmn

wysłąłam ci zaproszenie :)

Zgłoś nadużycie #22613 19 października 2012, 17:40

martus91 Fajna mama
Magda, masz mnóstwo zdjęć na facebooku! a myślałam, że ja jestem szalona, że tyle wstawiam :D no i w końcu się dowiedziałam po kim Zosia ma takie piękne czarne oczy :)

Zgłoś nadużycie #22614 19 października 2012, 17:44

martus91 Fajna mama
W Super Pharm jest teraz promocja, że jak kupicie kosmetyki Nivea Baby za minimum 25 zł. to dostaniecie gratis Misia, kocyk albo torbę :)

Zgłoś nadużycie #22615 19 października 2012, 18:05

martus91 Fajna mama
Zabawa z mamą : http://www.youtube.com/watch?v=tOY-udZl2fw&feature=youtu.be
Zabawa z tatą : http://www.youtube.com/watch?v=amwkWK48JTc&feature=youtu.be

Zgłoś nadużycie #22616 19 października 2012, 18:28

Emza Fajna mama

martus91 napisał(a)

Zabawa z mamą : http://www.youtube.com/watch?v=tOY-udZl2fw&feature=youtu.be
Zabawa z tatą : http://www.youtube.com/watch?v=amwkWK48JTc&feature=youtu.be

nie ma mamy nie ma mamy tu jest hahahahhah moja jak słuchała jak jej to puściłam :) suuper

Zgłoś nadużycie #22617 19 października 2012, 18:52

martus91 Fajna mama
może któraś z was będzie miała ochotę wziąć udział w konkursie :)
http://www.babyboom.pl/rodzina/konkursy/konkurs_fotograficzny_twoj_rytual_na_dob...

Zgłoś nadużycie #22618 19 października 2012, 19:10

Nika Fajna mama

Like napisał(a)

uwielbiam Nexta! Ale Angielski Next nie dostarcza do PL :( bo mamy tu Polskiego, ale ceny zawsze są droższe i oczywiście nie mamy tych wyprzedaży! A tak naprawdę to tak można się obkupić!
Może znasz jakieś sklepy z ubraniami dla dzieci on line, które wysyłają do Polski?

Gosia wpisz sobie w allegro marki - sa sklepy które sprzedają ang odzież. Raz w tygodniu mają dostawę więc chwilę to trwa ale może akurat Ci przypasuje. ja teraz nie podam konkretnego linka ale jak szukałam ciuchow niedawno dla młodej to sporo takich sprzedawców.

Zgłoś nadużycie #22619 19 października 2012, 19:16

Konto usunięte
Zapomniałam, zęby idą i z góry i z dołu, mierzyli go- wyszło,ze sie kurczy- chyba cos im si epomyliło.. no i wazyli ze mną na wade.. tsssssssssssss. niby 9 kg ma. i 66 cm. dziwne, bo na 74 spiochów juz nei dopinam;] no nic. śpi ten mały robal u mnei w łóżku. oby noc była w miare, bo na 8.30 ide pocyszczac...

Zgłoś nadużycie #22620 19 października 2012, 19:16

Konto usunięte
AAAAAAa chyba Ewelina pisałaś mi o hopsalni na drzwi i już nei wiem,cy w końcu odpisałam. Jakoś sie boje,że jak rypnie to będzie koniec, zrestą one jakieś biedne w zabawki

Zgłoś nadużycie #22621 19 października 2012, 19:17

Nika Fajna mama

aneta74 napisał(a)

zmykam z mala do kuchni pichcić dziś ryż z jabłkami dla mnie i groszkowe risotto dla mięsożerców :)
a tak w ogóle powiem Wam że jestem zła sama na siebie .Mąż mnie ""atakuje" a ja zero nic nie wiem czy to jeszcze po tym zastrzyku czy co ?drugiego juz nie robiłam a powinnam pod koniec września
w dodatku tak mnie nogi napieprzają że masakra i nie wiem czy to od kręgosłupa czy od tych żylaków.Wczoraj byłam w swojej przychodni i w listopadzie maja być badania dopplera chciałam się zapisać bo 30zł a ja u tego swojego chirurga prywatnie 120+wizyta 10minutowa 50 ale pielęgniarka mi powiedziała że one nie miarodajne i nie warto robic i zgłupiałam

że dopplera nie warto ?? ? Czy że w tym konkertnym miejscu bo np maszyna lipna?
Dziwne. Każdy chirurg naczyniowy od tego zaczyna. Tylko tak wyjdzie czy nie ma skrzepów przecież.
Moja mama jest po operacjach na żylaki i dopiero niedawno trafiła do dobrego lekarza. Zrobił jej operacje na obie nogi tak że śladu nie ma a po poprzednich ma poorane nogi i owrzodzenie było. Operacja kosztowała kilka lat temu 2tysiące ale ten lekarz daje dożywotnią  gwarancje na swoją robotę i jak chodzi na kontrolne wizyty to kasy nie bieże. Zawsze robi dopplera. Nawet niedawno mama była tak kontrolnie bo nie wiadomo było czy właśnie od kręgoslupa czy żylaków noga boli. I byłyśmy w szoku bo chciała płacic a on do niej że absolutnie, ze wizyta w ramach gwarancji :-) A minęło 6 lat od operacji! :-)
Reasumując, dziwne te pielęgniarki. Ja bym zrobiła.

Zgłoś nadużycie #22622 19 października 2012, 19:18

Nika Fajna mama
Kuźwa, wyszlam z domu na 40min wracam i Witu śpi z małą. niewykąpaną i nie nakarmioną. Jadła o 16! nie wiem co robić, budzić... zostawić? Ale jak mi się zbudzi i będzie wariowała.
Zla jestem na niego! Po ch. ją usypiał zamiast wykąpać i zadzwonić żebym się streszczała.

Zgłoś nadużycie #22623 19 października 2012, 19:21

Nika Fajna mama

kasia17 napisał(a)

w srodku jest dziewczynka Zuzia ;) haha ;) A sorki nie prZedstawilam babli Zuzka i Nikodem ;)

po różowych stopkach można poznać. Tak się wlaśnie zastanawiałam czy to chłopczyka w róż wstawili w ramach przełamywania dress-codu :-)
Śliczne fotki

Zgłoś nadużycie #22624 19 października 2012, 19:37

martus91 Fajna mama

Nika napisał(a)

Kuźwa, wyszlam z domu na 40min wracam i Witu śpi z małą. niewykąpaną i nie nakarmioną. Jadła o 16! nie wiem co robić, budzić... zostawić? Ale jak mi się zbudzi i będzie wariowała.
Zla jestem na niego! Po ch. ją usypiał zamiast wykąpać i zadzwonić żebym się streszczała.

Spokojnie Nika, moja też śpi dziś niekąpana... o 17 usnęła, ale myślałam, że pośpi z pół godziny, obudzi się, umyje ją, zje sobie i pójdzie spać znowu, ale ona śpi i już... nic jej się nie stanie jak jeden dzień będzie brudasem ;)

Zgłoś nadużycie #22625 19 października 2012, 20:07

Konto usunięte

Nika napisał(a)

u mnie to samo było ostatnio. dalam na spiocha  butelke, ale i tak obiudził sie 2 ray. zostaw ją brudną ;)

Zgłoś nadużycie #22626 19 października 2012, 20:07

Konto usunięte
Padam na ryj. ide spac:] paaaaaaaaa

Zgłoś nadużycie #22627 19 października 2012, 20:08

ewelina6660 Fajna mama
Dziewczyny jestem po prostu przeszczęśliwa, ale od początku.
Nasze spacery do tej pory wyglądały tak, że Natalka jak nie usnęła w ciągu 10 minut od wyjścia z domu to zaczynała płakać i musiałam ją brać na ręce.Wyglądało to tak, że na jednej ręce Natka, a drugą pchałam wózek.Wracałam spocona jak dziki osiół i załamana, że już do końca świata nasze spacery tak będą wyglądały.
Dzisiaj postanowiłam wypróbować spacerówkę,wyszliśmy wszyscy troje, ja z duszą na ramieniu.Natalka rozglądała się,oczy jak 5 zlotych i po pół godzinie zasnęła kamiennym snem.Cieszyłam się, ale jeszcze sceptycznie do tego podeszłam.
O 15 pojechaliśmy do mojej Przyjaciółki,bo miała mi w swojej aptece kupic tabletki anty,bo nie mam recepty,a że ona jest kierownikiem apteki,wiec nie ma z tym problemu.Jak od niej wyszliśmy to zapakowałam Natalkę do spacerówki,bo marudziła i umówiłam się z mężem,żę on pojedzie autem,a ja pójdę na nogach do Lidla (bo mieliśmy zrobić zakupy).Po kilku minutkach Natalka zasnęła mimo,że wyspana była. Hurrrrrra,chyba lubi jezdzic w wózku :) .Oto fotorelacja:

Zgłoś nadużycie #22628 19 października 2012, 20:34

Like Supermama
Super Ewelina! Ja nie mam problemu z wózkiem, spacerami i spaniem, jedyne, jak za dmugo w sklepie jestem to marudzi, dlatego jeszcze pojezdzimy w gondolce :)
A na pierwszym zdjęciu, jak zwykle kochana buziunia otwarta :)

Zgłoś nadużycie #22629 19 października 2012, 20:37

Like Supermama

Nika napisał(a)

Gosia wpisz sobie w allegro marki - sa sklepy które sprzedają ang odzież. Raz w tygodniu mają dostawę więc chwilę to trwa ale może akurat Ci przypasuje. ja teraz nie podam konkretnego linka ale jak szukałam ciuchow niedawno dla młodej to sporo takich sprzedawców.

tak, tak wiem,allegro to moje uzależnienie zaraz po FM :) ale i tak zawsze drożej maja, bo sobie doliczaja marze, a ja to bym chciała, taka cenę jak w angielskim sklepie ;)

Zgłoś nadużycie #22630 19 października 2012, 20:41

Like Supermama
Emilka śpi! I udało się cycem nakarmić! Ale najpierw musiałam ululac i na spiaco dawać, bo tak to bez szans było, kilka pociągnięć, nerw i zaraz płacz!
Idę te grzyby robić...chyba zwariuje, dobrze ze się kończą!