Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #22531 19 października 2012, 12:42

Nika Fajna mama

aniam napisał(a)

oczywiście, w tym roku nalezą Ci się dwa dni dla matki i dziecka

dzięki!!!! zapomniałam o tym. a to jest 100% płatne?

Zgłoś nadużycie #22532 19 października 2012, 12:44

crystella Zaprawiona w bojach

martus91 napisał(a)

ja zrobiłam jeden zestaw ponad 70 sztuk, ale nie poszedł, teraz każde ubranko oddzielnie wystawiam :D

i opis jest wazny - szczegolowy z wymiarami. ale sporo roboty przy tym. ja to lubilam. i obrobke zdjec tez lubie robic wiec bylo ok.

Zgłoś nadużycie #22533 19 października 2012, 12:45

Nika Fajna mama

kasia17 napisał(a)

filmik z porodu , bardziej swiezo po wszystkim , przecinanie pepowiny , pierwszy placz i takie tam ;)
co wy sie tak dziwicie, czy zadna z was oprocz mnie nie ma takiej pamiatki?

o Dżizes!!!! never. wole oglądać fotkę małej zaraz po porodzie. siebie w trakcie niet :-)

Zgłoś nadużycie #22534 19 października 2012, 12:46

Emza napisał(a)

nie chcecie mieszkac z rodzicami ?? my to bardzo chcemy...mama mi bardzo pomaga z małą nie musze wozić tylko ubieram sie i wychodze dodatkowo wekeendy obiadki to rodzice robią :) my mamy mieszkanie ale je wynajmiemy a chcemy z rodzicami...hmmm czy jesteśmy porąbani ?? ? :D

masz dobrze, ja bym z mama nie mogla moja mieszkac ale zazdroszcze ci ze sie dobrze uklada.

Zgłoś nadużycie #22535 19 października 2012, 12:47

Ulla Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

wiecie co pisałyście o tej gessler całej.
2 lata temu jak łaziliśmy po mieście i nas głód dopadł to marcin wyszedł z pomysłem żebyśmy poszli do niej zjeść (nie gustuję w takich restauracjach - to tak na próbę). Iwona miała wtedy z 10 miesięcy. zostawiliśmy wózek w aucie i poleźliśmy z małą na rękach. Powiem wam tyle że najpierw nas kelner zmierzył od góry do dołu (no najmocniej przepraszam że marcin nie był w smokingu a ja w sukni wieczorowej) i potraktował nas jak pastuchów. Pytamy czy jest jakiś wolny stolik to łaskawie odparł że jest 1 i tylko wolny przez godzinę. Ok dobra niech będzie. kazał czekać na kelnerkę która zaraz do nas podejdzie i do stolika poprowadzi. no i czekamy. przechodziły 3! a my dalej czekamy w kurtkach i z dzieckiem na rękach, w tym całym korytarzyku. Bez przerwy ktoś przechodził i się koło nas przepychał. noo wk..łam się strasznie. Temu dziadowi powiedziałam że dziękujemy za taką obsługę i idziemy (czekaliśmy ponad 10 min). Noż qrwa ile można ! Nigdy więcej! a i jeszcze jedno. Dał mam kartę w drzwiach. wiecie- my w kurtkach z Iwoną na rękach bez przerwy ktoś przechodzi a ten nam dał menu żebyśmy sobie wybierali. szkoda że jeszcze nam tam żreć nie dali, z psich misek. tfu! od tej pory jej nie lubię. poucza a sama ma chu..nie z grzybnią.

no niech se najpierw te kudły zwiąże, jak komus w gary zaglada ;P
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #22536 19 października 2012, 12:47

Emza napisał(a)

nie chcecie mieszkac z rodzicami ?? my to bardzo chcemy...mama mi bardzo pomaga z małą nie musze wozić tylko ubieram sie i wychodze dodatkowo wekeendy obiadki to rodzice robią :) my mamy mieszkanie ale je wynajmiemy a chcemy z rodzicami...hmmm czy jesteśmy porąbani ?? ? :D

masz dobrze, ja bym z mama nie mogla moja mieszkac ale zazdroszcze ci ze sie dobrze uklada. mi sie z mama ukladalo super tylko jak razem nie mieszkalysmy a tak to roznica zdan itp....

Zgłoś nadużycie #22537 19 października 2012, 12:47

aniam Supermama
dziewczyny prosimy o głosy

http://www.bobovita.pl/galeria/81156

http://www.bobovita.pl/galeria/81155

Zgłoś nadużycie #22538 19 października 2012, 12:48

aniam Supermama

Nika napisał(a)

oczywiście, że tak!!!!!!!!!

ja juz mam rozpisane i nie przechodzi na kolejny rok, jak nie wykorzystasz to przepada!!

Zgłoś nadużycie #22539 19 października 2012, 12:49

Gosiulkovic napisał(a)

wiecie co pisałyście o tej gessler całej.
2 lata temu jak łaziliśmy po mieście i nas głód dopadł to marcin wyszedł z pomysłem żebyśmy poszli do niej zjeść (nie gustuję w takich restauracjach - to tak na próbę). Iwona miała wtedy z 10 miesięcy. zostawiliśmy wózek w aucie i poleźliśmy z małą na rękach. Powiem wam tyle że najpierw nas kelner zmierzył od góry do dołu (no najmocniej przepraszam że marcin nie był w smokingu a ja w sukni wieczorowej) i potraktował nas jak pastuchów. Pytamy czy jest jakiś wolny stolik to łaskawie odparł że jest 1 i tylko wolny przez godzinę. Ok dobra niech będzie. kazał czekać na kelnerkę która zaraz do nas podejdzie i do stolika poprowadzi. no i czekamy. przechodziły 3! a my dalej czekamy w kurtkach i z dzieckiem na rękach, w tym całym korytarzyku. Bez przerwy ktoś przechodził i się koło nas przepychał. noo wk..łam się strasznie. Temu dziadowi powiedziałam że dziękujemy za taką obsługę i idziemy (czekaliśmy ponad 10 min). Noż qrwa ile można ! Nigdy więcej! a i jeszcze jedno. Dał mam kartę w drzwiach. wiecie- my w kurtkach z Iwoną na rękach bez przerwy ktoś przechodzi a ten nam dał menu żebyśmy sobie wybierali. szkoda że jeszcze nam tam żreć nie dali, z psich misek. tfu! od tej pory jej nie lubię. poucza a sama ma chu..nie z grzybnią.

a gdzie to bylo?

Zgłoś nadużycie #22540 19 października 2012, 12:56

elka40 napisał(a)

My w spacerówce to już jak mała skończyła dwa miesiące...delikatnie jej unosiłam oparcie i jechała, a teraz to musi być tak wysoko bo inaczej jęczy i sama się podnosi...jak uśnie to jej opuszczam. A dziś pogoda taka super,że pójdziemy sobie w nosidełku.

a ja w sumie to na poczatku gondoli nie kupowalam gdyz pamietam z moim mlodym ze dziecko urodzone na wiosne w sumie jej niepotrzebowalo i prawie nie uzywana. uzywalam fotelik samochodowy prze 2 mce ale jak pojechalismy do polski to tam zakupilam gondole - w sumie do spania w domu i lepiej bylo na upaly na spacery, gdyz w foteliku mozna sie upiec. i tak gondole zabralam ze soba do anglii i teraz korzystam bo jest chlodno juz i mysle ze do grudnia bede dopoki sama nie siedzi.

Zgłoś nadużycie #22541 19 października 2012, 12:56

Nika Fajna mama

aniam napisał(a)

Monia, głosuj prosze również na moich bratanków, również majówki proszę :)
http://www.bobovita.pl/galeria/81155
http://www.bobovita.pl/galeria/81156

zagłosowane ;-)

Zgłoś nadużycie #22542 19 października 2012, 12:58

Ulla napisał(a)

jakie 2 dni opieki?....

ja mam macierzynski, potem wypoczynkowy... teoretycznie pozniej wychoawczy.. czyzby opieka tez sie nalezala?...

2 dni rocznie na kazde dziecko do 14 lat w polsce kiedys bylo

Zgłoś nadużycie #22543 19 października 2012, 12:58

Ulla Fajna mama
crystella, doszlo do tego spotakania z inna dziewczyna z forum? jak bylo? :)
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #22544 19 października 2012, 12:59

crystella napisał(a)

wiecie ja nigdy w zyciu nie odciagalam pokarmu, przy mlodym to byly takie prymitywne laktatory, sprobowalam raz, nie potrafilam i darowalam sobie, jak musialam gdzies wyjsc to dostal butelke ale to zdarzylo sie moze ze 3 razy wiec w sumie czaly czas na piersi.
a teraz juz nie planowalam kupowac laktatora bo bez sensu. ale w koncu kupilam gdyz grozil mi zabieg pod narkoza 6 tyg po porodzie bo ja mam takie cholerstwo co sie nazywa ropien gruczolu Bartolina i jak wychodzi to bol straszny i trzeba go naciac. jak ktos mial to wie co ja muwie. ja od kilku lat mam nawroty ale w sumie od 2 lat bolesne. balam sie strasznie jak bylam w ciazy ze mi to wylezie ale nie wyszlo. wyszlo 6 tyg po porodzie. na szczescie samo peklo i obylo sie bez narkozy i nie usialam odciagac i wylewac pokarmu. uff

sorry za straszny blad, nie muwie tylko mowie - z rozpedu zrobilam

Zgłoś nadużycie #22545 19 października 2012, 13:02

Ulla napisał(a)

miałam to wczoraj w lidlu-ja z wózkiem, zakupów w trzy d... ledwo połowe spakowałam, a tu juz płac i ona nastepnego klienta kasuje... a cholera wie-moze im tak każą szybko kasowac... wiadomo-z Polaka chiniola za miske ryżu trzeba zrobic...

ja mysle ze ktos nad nimi stoi i ich pogania bo przeciez kasjerom nie powinno sie spieszyc, maja platne za godzine, ale w polsce kiepsko z praca wiec moze dlatego. tutaj zawsze czekaja na klienta i czasem klienci sie mazgola.

Zgłoś nadużycie #22546 19 października 2012, 13:05

Ulla napisał(a)

no niech se najpierw te kudły zwiąże, jak komus w gary zaglada ;P

ja mam doswiadczenie troche z restauracja i nawet swoja chcialam zakladac ale w jej programach ona sama lamie wszelkie zasady higieny, wlasnie te wlosy, maczanie palcow w jedzeniu oraz dotykanie twarzy w kuchni przy pracy i nie umycie rak - to niedopuszczalne, wiem ze to robia ale nikt nie widzi. skandal. mnie to od razu uderza bo spedzilam lata na tego typu szkoleniach.

Zgłoś nadużycie #22547 19 października 2012, 13:07

Ulla napisał(a)

crystella, doszlo do tego spotakania z inna dziewczyna z forum? jak bylo? :)

dzisiaj bedzie lub poniedzialek bo pogoda cos nie za bardzo. oczywiscie napisze.

Zgłoś nadużycie #22548 19 października 2012, 13:24

martus91 Fajna mama
aaaaaaaaaaaa..... skończyłam.... padam na twarz! idę się ogarnąć, bo nie miałam nawet czasu się ubrać :/ nadrobię was jak ogarnę wszystko w koło :)

Zgłoś nadużycie #22549 19 października 2012, 13:28

aniam Supermama
mój znów śpi, chyba próbuje przespać chorobę, wczoraj ładnie zjadł, choć wcześniejsze dwa dni to straszne lichostwo, ledwo ledwo co jadł, zobaczymy ile dzisiaj wyjdzie na koniec dnia.

Kaszel ma okropny, taki rwący, widzę, że moja bida się męczy, a nie umiem mu pomóc. Na razie daje przepisane leki, jak się pogorszy, tfu tfu, pójdziemy szybciej prywatnie, nie będę czekać do poniedziałku

Zgłoś nadużycie #22550 19 października 2012, 13:36

Gosiulkovic Fajna mama

Nika napisał(a)

no jasne!
szkoda tylko że niezależne od ilości dzieci np. 2 dzieciaki to 2xpo 2 dni ;)
heh chciałoby się :D
i może tylko 1 osoba wykorzystać. tzn jak ja chciałam to marcin by już nie mógł