Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #22511 19 października 2012, 11:21

seshella Fajna mama

Kropka86 napisał(a)

znów zaczynam nadrabianie
dzis jeszcze kupy nie było a przez ost. dni do 11 srednio były dwie

o no to super

Zgłoś nadużycie #22512 19 października 2012, 11:24

Emza Fajna mama

Kropka86 napisał(a)

znów zaczynam nadrabianie
dzis jeszcze kupy nie było a przez ost. dni do 11 srednio były dwie

no i jest git :) dziewczyna nadrabia mase :)

Zgłoś nadużycie #22513 19 października 2012, 11:26

crystella Zaprawiona w bojach

oll85 napisał(a)

ja pierdole! od rana(wczoraj) jestem zła, mój syn to wie. Jak tylko jude wrócił z roboty, mówie mu tylko 2 kanapki ci zrobiłam, bo nie ma chleba. i czekam az cos powiem,ze ok, albo ze se zrobi, albo co. a ten nic. jak meni to wkur... często ja cos móie a ten nic. ja pierd... no i mówie mu, głuchy jestes? a ten , noo dora Ola cos tam ,ale tak podniesionym głosem, ze syn przez sen zaczał popłakiwac ... 21.30 była, poszłam pogłaskałam polozyła sie. i ch... tak ryczał do 24!! a potem padł i o 3 znów! i znów nie chciał spac. smoczek ciagle wyjmuje z buzi i sie nim bawi! kuzwaaaaaaaaaa zajebie dzis kogos!

to ty mezowi kanapki robisz? to ma dobrze. u mnie sami robia.

Zgłoś nadużycie #22514 19 października 2012, 11:28

oll85 napisał(a)

mój tez mnei bije, drapie, wsadza mi palce w oczy, szrpie za włosy, szczypie... ale jak go na rece bierzemy to sie tuli bardzo :) i tak cicho wzdycha i tak uuuuuuuu uuuuuu robi :)

moja podobnie

Zgłoś nadużycie #22515 19 października 2012, 11:30

oll85 napisał(a)

jezuu po co wam tych grzybów tyle? to ani wartości nei ma, ani smaku. Ja tylko suszonych :) mmm uwielbiam zapach

Smak tak, ja uwielbiam grzybki

Zgłoś nadużycie #22516 19 października 2012, 11:34

Kropka86 Gotowa na wszystko

aneta74 napisał(a)

czyli jest lepiej :) może już się wszystko unormowało

z kupami lepiej a znowu jeść nie chce coś apetytu nie ma piers jak smoczek traktuje nie słychać łykania tylko ciumkanie. teraz spi może jak sie obudzi zachce jej sie jeść

Zgłoś nadużycie #22517 19 października 2012, 11:39

elka40 napisał(a)

słuszna uwaga :-) a poza tym kto włazi do kuchni z takimi kłakami( których jej notabene zazdroszczę, bo sama miałam takie niedawno i wiem ile zachodu wymaga taka fryzura...dlatego podejrzewam,że to może być peruka bo zawsze taka pięknie ukręcona ). Swoją drogą moja Patrycja z chłopakiem byli ostatnio w jednej z jej restauracji...szału nie ma...chore ceny, wystrój przeciętny, jedzenie też, porcje małe...nijak się to nie ma do rad jakie daje w programie.

Innym radzi, swoje zaniedbuje

Zgłoś nadużycie #22518 19 października 2012, 11:48

aneta74 napisał(a)

ja coś tam sprzedałam ale ogólnie jest tyle tych ubranek że ciężko sprzedać za pierwszym razem.Ja już trzeci raz wystawiam

Kiedys duzo sprzedawalam na allegro. Wazne jest zdjecie, musi byc duze i dobrze zrobione pod odpowiednim katem i najlepiej wymazane tlo, godzina zakonczenia aukcji - musi byc wieczor i najlepiej weekend. Oraz ubranka musza miec znana marke.

Zgłoś nadużycie #22519 19 października 2012, 11:57

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

Moja Zuzka nadal śpi. Pojękoliła trochę i usnęła.Teściowej nie ma..chałupa trochę odgruzowana. Idę umyć ostatnie okno jakie mi zostało.
Aha...wysyłam Wam zdjęcie jak moje dziecko jeździ w wózku....tu trochę się zsunęła bo to pod koniec spaceru.Lubi sobie zwisać na jednym boku wózka i oglądać co się dzieje pod kołami.

elegancka i widać ciekawska :)

Zgłoś nadużycie #22520 19 października 2012, 12:00

Like napisał(a)

uwielbiam Nexta! Ale Angielski Next nie dostarcza do PL :( bo mamy tu Polskiego, ale ceny zawsze są droższe i oczywiście nie mamy tych wyprzedaży! A tak naprawdę to tak można się obkupić!
Może znasz jakieś sklepy z ubraniami dla dzieci on line, które wysyłają do Polski?

Z nexta sa chyba najbardziej lubiane bo najlepiej ida na ebayu a na allegro sprzedaja za kosmiczne pieniadze, na polskiej stronie nexta sa jakies inne, ja nie kupuje ubranek w innych, czasem w moim ulubionym tkmaxx, rzadko chodze po sklepach bo nie lubie a za pol ceny mam z nexta online, moze vertbaudet wysyla, wallis chyba wysyla ale tam sa damskie tylko - moj ulubiony sklep dla mnie - trzeba sie zarejestrowsc, na maila przychodza znizki.

Zgłoś nadużycie #22521 19 października 2012, 12:12

Ulla Fajna mama

Like napisał(a)

5.11, ja właśnie dziś byłam w pracy wypisywać urlop od 6.11, mam wolne do 17.12, potem jeszcze dwa dni opieki i wracam do tego syfu!

jakie 2 dni opieki?....

ja mam macierzynski, potem wypoczynkowy... teoretycznie pozniej wychoawczy.. czyzby opieka tez sie nalezala?...
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #22522 19 października 2012, 12:29

Ulla Fajna mama

elka40 napisał(a)

My w domu do wystawiania zatrudniamy Patrycję...dostaje od każdej sprzedanej rzeczy procenty i chętnie wystawia. Mi ciuszków zostało niewiele...większosć od siostry po prostu jej oddaję a resztę zostawiam...w rodzinie teraz same porody to pożycze a potem dla Patrycji będzie jak znalazł. Swoją drogą Zuzka ma 64 cm ale włąściwie najlepiej jej teraz leżą rzeczy na 74...ma brzuch jak Sid....nawet jak na długość dobre to w brzuchu się rozłazi :-)

to moze ktos z twojej rodziny chciałby rzeczy od marty kupic?... :)

Zgłoś nadużycie #22523 19 października 2012, 12:31

Gosiulkovic Fajna mama

Ulla napisał(a)

jakie 2 dni opieki?....

ja mam macierzynski, potem wypoczynkowy... teoretycznie pozniej wychoawczy.. czyzby opieka tez sie nalezala?...

masz 2 dni opieki na dziecko (dzieci) na rok. Możesz je wykorzystać ty albo mąż.

Zgłoś nadużycie #22524 19 października 2012, 12:31

Like napisał(a)

no chyba o to chodzi, wieczorem zjadła trochę tej kaszki łyżeczką, więc zasnęła bez mleka, Specjalnie jej tą kaszkę na gęsto robiłam, żeby nie dawać butli. Jak zasnęła, to się przebudzała i dwa razy jadła. Koło pierwszej jak spać szłam to też i wtedy to tak porządnie ssała, potem nad ranem też fajnie pojadła! Obudziła się o ósmej i wzięła dosłownie kilka łyków i duppa!! Nie chce cyca i koniec, już prawie 10 i wiem, że na pewno głodna jest, więc co, muszę jej zrobić butlę, bo teraz jak zacznę do piersi przystawiać to zaraz będzie histeria! I co, po południu może z raz się uda żeby pojadła, a potem dopiero w nocy. Jak tak mi będzie jadła, to na pewno stracę pokarm! I tak już mam go niewiele, wiem co odciągnęłam, jak miałam tą biegunkę ostatnio, po całej nocy z dwóch piersi 70ml...makabra!

ja karmilam mlodego 10 miesiecy i pozniej to juz malo mleka bylo bo on juz mial inne posilki i naturalnie przestal juz chciec cyca, a z mala podejrzewam to tak latwo nie bedzie bo ona na cyca rzuca sie jak aligator... heheh ale sprobuje do 12 mcy - chyba  ze samo wygasnie lub nie bedzie chciala juz wczesniej

Zgłoś nadużycie #22525 19 października 2012, 12:36

Like napisał(a)

no chyba o to chodzi, wieczorem zjadła trochę tej kaszki łyżeczką, więc zasnęła bez mleka, Specjalnie jej tą kaszkę na gęsto robiłam, żeby nie dawać butli. Jak zasnęła, to się przebudzała i dwa razy jadła. Koło pierwszej jak spać szłam to też i wtedy to tak porządnie ssała, potem nad ranem też fajnie pojadła! Obudziła się o ósmej i wzięła dosłownie kilka łyków i duppa!! Nie chce cyca i koniec, już prawie 10 i wiem, że na pewno głodna jest, więc co, muszę jej zrobić butlę, bo teraz jak zacznę do piersi przystawiać to zaraz będzie histeria! I co, po południu może z raz się uda żeby pojadła, a potem dopiero w nocy. Jak tak mi będzie jadła, to na pewno stracę pokarm! I tak już mam go niewiele, wiem co odciągnęłam, jak miałam tą biegunkę ostatnio, po całej nocy z dwóch piersi 70ml...makabra!

wiecie ja nigdy w zyciu nie odciagalam pokarmu, przy mlodym to byly takie prymitywne laktatory, sprobowalam raz, nie potrafilam i darowalam sobie, jak musialam gdzies wyjsc to dostal butelke ale to zdarzylo sie moze ze 3 razy wiec w sumie czaly czas na piersi.
a teraz juz nie planowalam kupowac laktatora bo bez sensu. ale w koncu kupilam gdyz grozil mi zabieg pod narkoza 6 tyg po porodzie bo ja mam takie cholerstwo co sie nazywa ropien gruczolu Bartolina i jak wychodzi to bol straszny i trzeba go naciac. jak ktos mial to wie co ja muwie. ja od kilku lat mam nawroty ale w sumie od 2 lat bolesne. balam sie strasznie jak bylam w ciazy ze mi to wylezie ale nie wyszlo. wyszlo 6 tyg po porodzie. na szczescie samo peklo i obylo sie bez narkozy i nie usialam odciagac i wylewac pokarmu. uff

Zgłoś nadużycie #22526 19 października 2012, 12:36

Ulla Fajna mama

Aneczka napisał(a)

A trudne to wystawianie? Bo nigdy nie wystawialam tylko kupuje a chce wystawić tez.

no ja tez sie zastanawiam. ciagle tylko kupuje. a mam pare rzeczy na sprzedaz-m.in. moja suknie slubna :D

Zgłoś nadużycie #22527 19 października 2012, 12:38

aniam Supermama

Ulla napisał(a)

jakie 2 dni opieki?....

oczywiście, w tym roku nalezą Ci się dwa dni dla matki i dziecka

Zgłoś nadużycie #22528 19 października 2012, 12:40

Nika Fajna mama

Like napisał(a)

no ile razy nie chce cycka, bo się denerwuje, a zobaczy butlę to aż się trzęsie, otwiera buźkę i rączki wsytawia!

no to może sie zorientowała że można łatwiej się najeść..... Może tak być.

Zgłoś nadużycie #22529 19 października 2012, 12:42

martus91 napisał(a)

ja zrobiłam jeden zestaw ponad 70 sztuk, ale nie poszedł, teraz każde ubranko oddzielnie wystawiam :D

ja wystawialam zawsze od zlotowki, pamietaj ze klient napedza klienta, tam gdzie wiecej osob licytuje, wieksze jest zainteresowanie, stad cena musi byc od zlotowki bo wiecej osob sie zainteresuje. jednak to jest troche skomplikowane, zalezy od rzeczy kt wystawiasz i czy masz pojecie za ile to normalnie idzie i oczywiscie za ile zgodzisz sie sprzedac. jezeli ktos dlugo i sporo wystawial to bedzie wiedzial o co chodzi. ubranka moga byc od zlotowki mysle a jesli nie sa markowe lub szczegolne to trzeba wystawiac w zestawach gdyz nikomu nie oplaci sie placic np. 8 zl za przesylke za jeden ciuch. ceny ciuchow na allegro teraz spadly. kiedys za to co kupilam synowi moglam sporo odzyskac.

Zgłoś nadużycie #22530 19 października 2012, 12:42

Ulla Fajna mama

aneta74 napisał(a)

ja właśnie lubie zakupy w niemczech nikt tam Ci nie rzuca rzeczy na akord na taśmę tak że nie nadążasz pakować tak jak u Nas.Człowiek nie zdąży spakować a juz kasują następnego klienta
.OLL spokojnie nie deneruj się i nie śpiesz się tak

miałam to wczoraj w lidlu-ja z wózkiem, zakupów w trzy d... ledwo połowe spakowałam, a tu juz płac i ona nastepnego klienta kasuje... a cholera wie-moze im tak każą szybko kasowac... wiadomo-z Polaka chiniola za miske ryżu trzeba zrobic...