Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #22471 19 października 2012, 10:12

Emza Fajna mama

Aneczka napisał(a)

mimo ze nie czytam prawie, to wrzuce wam moje osiagniecie dzisiejsze - Oskar na youtube :)
http://www.youtube.com/watch?v=inC5luCIra4

haha super| :) ja mojej robie tak samo i tez są śmichy :)

Zgłoś nadużycie #22472 19 października 2012, 10:12

Like Supermama

oll85 napisał(a)

ja mam to samo. 0 ochoty

Olka u mnie seks podłogowy zaowocował po tym, jak mój mąż mi kilka dni wcześniej wyznał, że jestem aseksualna! Na początku się zeźliłam, ale później stwoerdziałam, że jego określenie z niczego się nie wzięło, no i nie żałuję decyzji podłogowej :D

Zgłoś nadużycie #22473 19 października 2012, 10:13

seshella Fajna mama

kasia17 napisał(a)

a oto kilka zdjec ze spotkania , kolezanka mi wyslala ;)

ale super bąbelki :) :) extra

Zgłoś nadużycie #22474 19 października 2012, 10:15

Emza Fajna mama

martus91 napisał(a)

też mnie to zdziwiło ;)
eh... tyle szczęścia, że mamy całe piętro dla siebie, więc to jakby oddzielne mieszkanie, tylko kuchnie musieliśmy sobie tam dorobić, jesteśmy w trakcie jej montowania ;)

nie chcecie mieszkac z rodzicami ?? my to bardzo chcemy...mama mi bardzo pomaga z małą nie musze wozić tylko ubieram sie i wychodze dodatkowo wekeendy obiadki to rodzice robią :) my mamy mieszkanie ale je wynajmiemy a chcemy z rodzicami...hmmm czy jesteśmy porąbani ?? ? :D

Zgłoś nadużycie #22475 19 października 2012, 10:17

Emza Fajna mama

Like napisał(a)

mam tak samo! tak zaciska dłoń, że czasem z bólu ja zaciskam zęby!

i ja mam to samo...

Zgłoś nadużycie #22476 19 października 2012, 10:18

seshella Fajna mama

aneta74 napisał(a)

zmykam z mala do kuchni pichcić dziś ryż z jabłkami dla mnie i groszkowe risotto dla mięsożerców :)
a tak w ogóle powiem Wam że jestem zła sama na siebie .Mąż mnie ""atakuje" a ja zero nic nie wiem czy to jeszcze po tym zastrzyku czy co ?drugiego juz nie robiłam a powinnam pod koniec września
w dodatku tak mnie nogi napieprzają że masakra i nie wiem czy to od kręgosłupa czy od tych żylaków.Wczoraj byłam w swojej przychodni i w listopadzie maja być badania dopplera chciałam się zapisać bo 30zł a ja u tego swojego chirurga prywatnie 120+wizyta 10minutowa 50 ale pielęgniarka mi powiedziała że one nie miarodajne i nie warto robic i zgłupiałam

to oddzielnie dla siebie gotujesz? ja juz dawno jem wszystko co lubie

Zgłoś nadużycie #22477 19 października 2012, 10:19

seshella Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

uważaj bo sobie wywróżysz :D

prze 1 ciaza chcialam, a teraz widze ze nie dalabym rady, z jednym sobie czasem nie moge poradzic

Zgłoś nadużycie #22478 19 października 2012, 10:21

Emza Fajna mama

Like napisał(a)

no ile razy nie chce cycka, bo się denerwuje, a zobaczy butlę to aż się trzęsie, otwiera buźkę i rączki wsytawia!

no to masz..cwaniara wyczaiła ze z butlą łatwiej ..

Zgłoś nadużycie #22479 19 października 2012, 10:23

aniam Supermama

Like napisał(a)

Olka u mnie seks podłogowy zaowocował po tym, jak mój mąż mi kilka dni wcześniej wyznał, że jestem aseksualna! Na początku się zeźliłam, ale później stwoerdziałam, że jego określenie z niczego się nie wzięło, no i nie żałuję decyzji podłogowej :D

haha, my tez na podłodze :P

Zgłoś nadużycie #22480 19 października 2012, 10:24

seshella Fajna mama

Emza napisał(a)

nie chcecie mieszkac z rodzicami ?? my to bardzo chcemy...mama mi bardzo pomaga z małą nie musze wozić tylko ubieram sie i wychodze dodatkowo wekeendy obiadki to rodzice robią :) my mamy mieszkanie ale je wynajmiemy a chcemy z rodzicami...hmmm czy jesteśmy porąbani ?? ? :D

ja tez mam swoje pietro, rodzice na dole mieszkaja, ale wiekszosc czasu spedzaja na dzialce na wsi. mamy swoja kuchnie i lazienke, a w przyszlym roku moze i wejscie oddzielne uda nam sie zrobic

Zgłoś nadużycie #22481 19 października 2012, 10:25

Gosiulkovic Fajna mama
wiecie co pisałyście o tej gessler całej.
2 lata temu jak łaziliśmy po mieście i nas głód dopadł to marcin wyszedł z pomysłem żebyśmy poszli do niej zjeść (nie gustuję w takich restauracjach - to tak na próbę). Iwona miała wtedy z 10 miesięcy. zostawiliśmy wózek w aucie i poleźliśmy z małą na rękach. Powiem wam tyle że najpierw nas kelner zmierzył od góry do dołu (no najmocniej przepraszam że marcin nie był w smokingu a ja w sukni wieczorowej) i potraktował nas jak pastuchów. Pytamy czy jest jakiś wolny stolik to łaskawie odparł że jest 1 i tylko wolny przez godzinę. Ok dobra niech będzie. kazał czekać na kelnerkę która zaraz do nas podejdzie i do stolika poprowadzi. no i czekamy. przechodziły 3! a my dalej czekamy w kurtkach i z dzieckiem na rękach, w tym całym korytarzyku. Bez przerwy ktoś przechodził i się koło nas przepychał. noo wk..łam się strasznie. Temu dziadowi powiedziałam że dziękujemy za taką obsługę i idziemy (czekaliśmy ponad 10 min). Noż qrwa ile można ! Nigdy więcej! a i jeszcze jedno. Dał mam kartę w drzwiach. wiecie- my w kurtkach z Iwoną na rękach bez przerwy ktoś przechodzi a ten nam dał menu żebyśmy sobie wybierali. szkoda że jeszcze nam tam żreć nie dali, z psich misek. tfu! od tej pory jej nie lubię. poucza a sama ma chu..nie z grzybnią.

Zgłoś nadużycie #22482 19 października 2012, 10:25

Emza Fajna mama

oll85 napisał(a)

jezuu po co wam tych grzybów tyle? to ani wartości nei ma, ani smaku. Ja tylko suszonych :) mmm uwielbiam zapach

mój też zgłupiał na punkcie grzybow 2 razy był sam ,2 razy nas wyciągnoł(tyle pozytku ze mała świezego powietrza złapała to sie zgodziłam) a i 2 razy kupił przy drodze...mamy kuchnie węglową i jest juz cała obwieszona grzybami..mamy grzybów tyle ze moge wszystkie mamuśki na wigilie zaprosic :)

Zgłoś nadużycie #22483 19 października 2012, 10:29

elka40 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

a oto kilka zdjec ze spotkania , kolezanka mi wyslala ;)

Niesamowicie razem wyglądają :-)
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #22484 19 października 2012, 10:33

elka40 Fajna mama

oll85 napisał(a)

ja mam to samo. 0 ochoty

ja też :-)

Zgłoś nadużycie #22485 19 października 2012, 10:33

seshella Fajna mama
aaa i moj mezus dzis wraca, po niedzieli znowu jedzie, ale chyba dopiero we wtorek, bo cos zalatwiali zeby w poniedzilek nie bylo zajec

Zgłoś nadużycie #22486 19 października 2012, 10:40

Gosiulkovic Fajna mama

Emza napisał(a)

mój też zgłupiał na punkcie grzybow 2 razy był sam ,2 razy nas wyciągnoł(tyle pozytku ze mała świezego powietrza złapała to sie zgodziłam) a i 2 razy kupił przy drodze...mamy kuchnie węglową i jest juz cała obwieszona grzybami..mamy grzybów tyle ze moge wszystkie mamuśki na wigilie zaprosic :)

:D :D
mój tata to straszny grzybiarz :D po dziadku dodam. U moich rodziców w domu jesień=grzyby. wszędzie! suszyły się gotowały, smażyły. I zapach zalewy octowej woniejącej po całym mieszkaniu :D .
marcin z kolei z tych nie zbierających w ogóle. co więcej- z tych nie ufających że np. kozak to na pewno kozak. Ja bardzo lubie np grzyby w bigosie czy grzybową w święta mmmmmm. Ale przez Iwonę nie używam grzybów wcale. Ona wszystkiego chce spróbować. A absolutnie nie dam jej nic z grzybami. za mała jezcze.

Zgłoś nadużycie #22487 19 października 2012, 10:40

Emza Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Ola wyluzuj ;) Jak my sie sprzeczamy to wiktor tez jest taki zezloszczony . I ostatnio tez cos mi przez sen polakuje , a moze to te kly wkoncu ? A ze smoczkziem to juz mam od miesiaca . kochana nie jestes sama tylko tak moge cie pocieszyc . Ja to zwalam wszystko na zeby, no bo co, ladnie spal przesypial noce a teraz sie wszystko urwalo, chociaz od tyg jest tak narazie ze sie budzi co 4 godziny ., wow ;)

aa zapomniałam powiedziec OLL do ciebie tez że moja tez popłakiwała i nawet z wrzaskiem w nocy wstawała..ale sie nie budziła miała zamkniete oczy..to lekarz nam powiedział ze 4-6 miesiac najbardziej sie kształtuje układ nerwowy i ze te popłakiwania to norma a jak jest wrzask to włączyć światło i obudić u nas pomogło

Zgłoś nadużycie #22488 19 października 2012, 10:41

elka40 Fajna mama
Moja Zuzka nadal śpi. Pojękoliła trochę i usnęła.Teściowej nie ma..chałupa trochę odgruzowana. Idę umyć ostatnie okno jakie mi zostało.
Aha...wysyłam Wam zdjęcie jak moje dziecko jeździ w wózku....tu trochę się zsunęła bo to pod koniec spaceru.Lubi sobie zwisać na jednym boku wózka i oglądać co się dzieje pod kołami.

Zgłoś nadużycie #22489 19 października 2012, 10:41

seshella Fajna mama
i nie mowilam, ze wczoraj bylam w pracy i nic sie nie dowiedzialam konkretnego, tzn wiem ze do 5 listopada mam stary urlop i że dopiero 5 listopada szefowa bedzie dzwonic, zeby sie dowiedziec kiedy mamy audytora, czyli jak coś 6 listopada do pracy, to mowie jej ze moze na poczatku jak kontroli nie bedzie to bym na 3,5 godziny przychodzila a potem jak mi sie nazbiera to urlop 10 dni mi wypisza w grudniu po kontroli, ale ona nie wie jeszcze :) i gadaj tu z taka

Zgłoś nadużycie #22490 19 października 2012, 10:43

seshella Fajna mama

Emza napisał(a)

aa zapomniałam powiedziec OLL do ciebie tez że moja tez popłakiwała i nawet z wrzaskiem w nocy wstawała..ale sie nie budziła miała zamkniete oczy..to lekarz nam powiedział ze 4-6 miesiac najbardziej sie kształtuje układ nerwowy i ze te popłakiwania to norma a jak jest wrzask to włączyć światło i obudić u nas pomogło

u nas tez takie cos bylo, tylko nie wiedzialam dlaczego, myslalam ze moze zle sny (tylko skad by mialy sie wziac), ale tak wlasnie robilam, zapalalam swiatlo i wybudzalam