Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #22391 19 października 2012, 8:29

Emza Fajna mama

oll85 napisał(a)

łooo a ja myslałam,ze szalona bo mam 2 psy :D   mój senior rodu ma lat 20, od 1,5 roku winien nie życ;]

nie to ja jestem Violetta Villas bo zbieram wszystko co się błąka :D nawet męża tak zebrałasm haha..a co do długośąci zycia to ten mój kocur to prawdziwy harpagan bo tydzien temu miała operacje i śmiga po niej jak whiskas junior

Zgłoś nadużycie #22392 19 października 2012, 8:31

martus91 Fajna mama

seshella napisał(a)

i co jest zainteresowanie ubrankami, ja wszystko zostawiam, ale mam tego tyle, że na blizniaki by starczyło :)

wystawiłam ostatnie wszystkie w jednej paczce i nie poszły, teraz wystawiam pojedynczo i zobaczymy :)

Zgłoś nadużycie #22393 19 października 2012, 8:35

kasia17 Fajna mama

martus91 napisał(a)

a moje biedactwo... znowu grzecznie przespało całą noc, obudziła się o 7 zzzzzzz..... katarem! aaaaaaaaaaa :( biedna... smarczy cały czas, aż jej ten katar z noska leci :(

duzo zdrowka dla malutkiej ;)

Zgłoś nadużycie #22394 19 października 2012, 8:36

Konto usunięte
ja ochu..m chciałm spac- ide z nim do sypialni, zacszczany , przebiera, dostał czkawki, poszłam po sok, krztusił sie, połozyłam, bawi sie smoczkiem, wyje, bo chce go do buzi a ftyka se w czoło! ja go dzis oddam gdzies! jezuuuuuu i gdzie jecsze szczepic?

Zgłoś nadużycie #22395 19 października 2012, 8:44

aniam Supermama

martus91 napisał(a)

widzisz Aniu, ja Ci wczoraj współczułam choroby Piotrusia... a teraz na jednym wózku jedziemy... eh... na razie to tylko katar, nie ma kaszlu, zobaczymy jak to dalej będzie... ale ja też zakatarzona się obudziłam :/

ja na razie się trzymam, u mnie chłopaki chorują, mąż z synem
ja jem dużo jabłek, a tam wit. C

Zgłoś nadużycie #22396 19 października 2012, 8:46

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

ja ochu..m chciałm spac- ide z nim do sypialni, zacszczany , przebiera, dostał czkawki, poszłam po sok, krztusił sie, połozyłam, bawi sie smoczkiem, wyje, bo chce go do buzi a ftyka se w czoło! ja go dzis oddam gdzies! jezuuuuuu i gdzie jecsze szczepic?

ja wczoraj miałam taki dzień, poza tym jak mąz chory to ma zakaz zbliżania się na 5 m do małego i wszystko ja muszę robić 24h/dobę

Zgłoś nadużycie #22397 19 października 2012, 8:51

elka40 Fajna mama

Nika napisał(a)

I w dodatku ubiera sie tak że wygląda jak w piżamie.

słuszna uwaga :-) a poza tym kto włazi do kuchni z takimi kłakami( których jej notabene zazdroszczę, bo sama miałam takie niedawno i wiem ile zachodu wymaga taka fryzura...dlatego podejrzewam,że to może być peruka bo zawsze taka pięknie ukręcona ). Swoją drogą moja Patrycja z chłopakiem byli ostatnio w jednej z jej restauracji...szału nie ma...chore ceny, wystrój przeciętny, jedzenie też, porcje małe...nijak się to nie ma do rad jakie daje w programie.
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #22398 19 października 2012, 8:51

Gosiulkovic Fajna mama
ożeszku... coście spać nie mogły :D :D :D ja cie ile mam do tyłu :D :D
doberek :D
u mnie pięknie! słonko świeci i w ogóle
chałpa mniej więcej ogarnięta a woda na kawkę się gotuje

oll85 napisał(a)

hahah lej;] jak będą we 3 , to dopiero będą sie bawiły w bałagan :D

taaaa to by dopiero było...

Zgłoś nadużycie #22399 19 października 2012, 8:51

martus91 Fajna mama

oll85 napisał(a)

Ola, ja miałam wczoraj to samo wieczorem... małą wyła, a ja razem z nią... :/ też sobie smoka wyrywała, niby oczy zamknięte, a smoka wyrywa i płacze i tak w kółko... :/

Zgłoś nadużycie #22400 19 października 2012, 8:57

elka40 Fajna mama

Like napisał(a)

WERSJA OLI DLA NAS:

Niestety jakos brakowało mi weny.. ale wklejam co napisałaaa:
Kilka słów o sobie (skąd pochodzę, co mnie pasjonuje, ile lat mają moje dzieci...):

Jestem z Gorzowa wlkp. , w którym jest takie bezrobocie, ze musiałam się wynieść na zachód. mam 27 lat, ale czuje się na 47 od kiedy urodził się mój pędraczek. mój synek Kamil ma 5 miesięcy. Od 1,5 roku mieszkam z mężem w Niemczech, odkładamy kase, żeby nie umrzec z głodu jak wrócimy do polski. Moją pasją jest kombinowanie jak kupic sobie, dziecku, do domu cos, żeby mąż się nei kapnał, ze to ja.
Lubie też ukrywać żarcie i opychać się po nocy. O sraniu w wór wszyscy wiedzą, nei musze wam o tym pisać. Lubie to i nei kryje tego

Jak trafiłam na Fajną Mamę i co mnie tu zatrzymało?

Nie pamiętam dokładnie, ale chyba szukałam informacji jak rozwija się dziecko w danym tygodniu i jakoś wpadłam na forum. Napisałam post i tak już zostałam. Teraz nie umiem sobie nawet wyobrazić co ja bym zrobiła bez moich kochanych majówek?! Zwłaszcza, że nie mam tu z kim pogadać, a do domu mam 850 km.( co prawda mam tu rodzine- która wszystko co powiem pusczza dalej w obieg, wiec zostają mi moje wirtualne przyjaciółki )

Jak zareagowałam na wieść o tym, że będę mamą?

od razu pojechaliśmy na betahcg, na imprezie byłam- jako kierowca;] – co mnie trochę wkur..ło, bo planowałam się zalac w trupa i robic brzydkie rzeczy z koleżankami… no ale w sumie to bardzo się cieszyłam, czekaliśmy na niego od 1,5 roku. Zwłaszcza jak Jacek umierał na 2 dzien, a ja byłam FitZrobiłam test dzień przed imprezą, nie spodziewałam się 2 kresek. A tu wyszły

Co macierzyństwo zmieniło w moim życiu?
Wszystko!
Począwszy od tego, że mąż śpi na kanapie , przez brak czasu na czytanie, gotowanie, sprzątanie, pranie, mycie włosów- o układaniu już zapomniałam całkowite rozwalenie mojego dotychczasowego życia. Mam zarośnięte nogi, kure i wogole, jestem zapuszczona jak meliniara.
Nie to,zebym nie miała kiedy- po prostu jak mam trochę czasu- wole go spędzić na forum, niż goląc kłaki

Co mnie najbardziej zaskoczyło w byciu mamą?
Dosc dziwne było to- e jak zobaczyłam mojego syna- cuchnącego krwia, swierzo wyjętego z mojej pipy t jakos nei bylam w euforii, pomyślałam,no w końcu, ilez można czekac! Pomyślałam też ,że pępowina jest ochydna i ze syn grzeczny- urodił się w dzień- nei w nocy i w sobote jak matka kazała.No i tak nei czułam za wiele przez 3-4 tyg. Co mnie trochę dziwiło. Ale w końcu przyszła ta chwila kiedy mały się uśmiechnął i jednak może być- nei oddam go do domu dziecka

Co oznacza dla mnie bycie dobrą mamą?

Nie wyzywam za dużo, ograniczam kur..y , nie bije, nei pije nakarmiony i czysty no i przytulamy się dużowzględnie czysty

Na kim wzoruję się wychowując moje dzieci?

Nie wiem na kim, ale wiem na kim się na pewno nei wzoruje! Na ciociuni i moim ojcu! Na peno nie! Aa i na teściowej te nei!

Jak najbardziej lubię spędzać czas z dziećmi?
Na spacerze- albo gadając z nim- wtedy jest grzeczny, lubie też leżec we 3 z jackiem i małym, no i lubie jak w neidziele rano Jaca z abiera małego a ja spie ile się da ale to chyab nie liczy się jako czas z dzieckiem

W wychowaniu dziecka pomaga mi...
Mhm jak ch… nikt ! jaca tylko w niedziele! Jestem w ciemnej dupie!

Moje wychowawcze sztuczki...
Nie mam takowych. Jakoś nei było potrzeby.
Bujam bujak stopą i pisze na forum

Mój patent na podział obowiązków domowych...
Jak brak już czystych naczyń, podłoga jest lepka, a pranie się presypuje to mąż wie co robić nie ma o to pretensji- cieszy się,zona oszczedza wode i siły

Mój sposób na relaks i czas dla siebie...
Nauczyłam się relaksować w 5 minut. Wystarcza mi jak poleżę w wannie z pianą i gorącą wodą i mam świadomość, że nie będę musiała biec nago do wyjącego dziecka, bo jude jest w domu. Potem musze się gęsto tłumaczyć z tej wanny wody- bo przecież woda – droga. (żart)
Od czasu do czasu jadę gdzieś sama- choćby na zakupy, jak mi się uda ukrasc kluczyki i wylecieć z domu nim jaca otworzy jape- ze on jedzie !

Z innymi mamami najchętniej rozmawiam o...
O ilościach pochłoniętego jedzenia, o ilości wydalonego jedzenia, kupach ,bąkach, nocnych pobudkach.( kupach moich i kupach dziecka- wiadomo), o podłym mężu, zakupach itd.

Co robię, gdy mam wszystkiego dość?

Dre ryj na jude, wyzywam matke na skype, potem mowie synowi,ze jest niedobrym płodem! I tak az mi nei minie

Jakich trzech rad udzieliłabym kobietom, które dopiero spodziewają się dziecka?
Mam 1 rade- szykujcie się na armageddon

haha...taaaaki artykuł mnie ominął! nie mówiłam że Ola ma talent literacki! :-)

Zgłoś nadużycie #22401 19 października 2012, 8:59

Konto usunięte

aniam napisał(a)

ja wczoraj miałam taki dzień, poza tym jak mąz chory to ma zakaz zbliżania się na 5 m do małego i wszystko ja muszę robić 24h/dobę

ja od 12 maja robie!!!!!!! zaraz  wyjde z siebie nooo

Zgłoś nadużycie #22402 19 października 2012, 9:01

aneta74 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Ale jetem mega świnia.Pierwszy raz tak zrobiłam.Tą sukienkę co kupiłam Natalce w Zarze na chrzciny za 110zl to przyczepiłam metkę i dzisiaj oddałam.Mąż na mnie spod byka patrzył i nie był zadowolony z moich poczynan.Ale tym sposobem za 110 zl kupie cos fajnego i praktycznego.

odważna jesteś ja bym chyba nie dała rady

Zgłoś nadużycie #22403 19 października 2012, 9:02

aneta74 Fajna mama

Nika napisał(a)

Siemano!!!!!!
Wróciłam :-D
W skrócie co u nas.
Wera ma chyba na coś uczulenie i musialam wyhamować ze słoiczkami. Teraz pojedyńczo od początku podaję po pare dni 1 rzecz i wychodzi że chyba marchewka! Taki dziwny odczyn przy ustach plus zwiększone wymioty i ulewki.

Poza tym w ostatnich dniach jest czystą radością! Jak pisałam to dużo czasu spędzała z Witem i obojgu dało to wiele szczęścia ;-) Jest mega pogodna i śmieje się rechocząc jak ją smyramy, jest też ze wszystkich stron obcałowywana i bardzo to lubi - nawet próbuje też całować nas co przekomicznie wygląda bo rzuca sie nam na twarz z otwartą buzia i fryka. Dzisiaj moją mamę tak atakowała tymi "buziakami". No sama słodycz :-)
A ja po raz pierwszy w życiu wywoskowałam wczoraj sobie okolice bikini i WOW!!!! Jestem zachwycona :-) Bałam się że umrę z bólu ale luuuuuzzzik! A teraz skóra jest gładziutka i sto razy lepiej niz golarką. Szkoda że wcześniej się nie odwazyłam.
Co jeszcze.... wysłałam właśnie Wita po wino. Zapragnęłam czerwonego wytrawnego smaku.
Myślicie ze po 1 lampce mogę karmic za parę godzin czy lepiej odciągnąć?
Załączam Weronezję dla przypomnienia :-)

Wreszcie :)
Weronezja cudna i jaka fryzura :) )

Zgłoś nadużycie #22404 19 października 2012, 9:02

martus91 Fajna mama
aaaa... kutwa... właśnie policzyłam ile mam rzeczy do wystawienia.... dokładnie 109! ja tego przez tydzień nie wystawię! dobra, biorę się za robotę... może do wieczora skończę :/

Zgłoś nadużycie #22405 19 października 2012, 9:02

Gosiulkovic Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Ale jetem mega świnia.Pierwszy raz tak zrobiłam.Tą sukienkę co kupiłam Natalce w Zarze na chrzciny za 110zl to przyczepiłam metkę i dzisiaj oddałam.Mąż na mnie spod byka patrzył i nie był zadowolony z moich poczynan.Ale tym sposobem za 110 zl kupie cos fajnego i praktycznego.

a tam świnia od razu! jak dla mnie to matka myśląca i kalkulująca... :D :D

Zgłoś nadużycie #22406 19 października 2012, 9:03

elka40 Fajna mama

Nika napisał(a)

W pon byłam u dentki.
4,5 miesiąca karmienia zaowocowalo 3 ubytkami.....
2 dziury już załatane i jeszcze jedna wizyta mnie czeka.
A dentka powiedziała mi że zaczną się psuć dopiero jak skończe karmić! I że wtedy trzeba często kontrolować.
Cudownie.
Nie dosc że włosy garściami to jeszcze zęby "wiszą na włosku" :-)

Mi też się teraz i włosy i zęby posypały...tragedia Dentystka nie nadąża łatać, co jeden zrobi to dwa inne wyłażą...ale ja w sumie zawsze tak mam...przez ciążę był spokój to w zamian za to teraz znowu

Zgłoś nadużycie #22407 19 października 2012, 9:03

Gosiulkovic Fajna mama

Nika napisał(a)

Siemano!!!!!!
Wróciłam :-D
W skrócie co u nas.
Wera ma chyba na coś uczulenie i musialam wyhamować ze słoiczkami. Teraz pojedyńczo od początku podaję po pare dni 1 rzecz i wychodzi że chyba marchewka! Taki dziwny odczyn przy ustach plus zwiększone wymioty i ulewki.
Poza tym w ostatnich dniach jest czystą radością! Jak pisałam to dużo czasu spędzała z Witem i obojgu dało to wiele szczęścia ;-) Jest mega pogodna i śmieje się rechocząc jak ją smyramy, jest też ze wszystkich stron obcałowywana i bardzo to lubi - nawet próbuje też całować nas co przekomicznie wygląda bo rzuca sie nam na twarz z otwartą buzia i fryka. Dzisiaj moją mamę tak atakowała tymi "buziakami". No sama słodycz :-)
A ja po raz pierwszy w życiu wywoskowałam wczoraj sobie okolice bikini i WOW!!!! Jestem zachwycona :-) Bałam się że umrę z bólu ale luuuuuzzzik! A teraz skóra jest gładziutka i sto razy lepiej niz golarką. Szkoda że wcześniej się nie odwazyłam.
Co jeszcze.... wysłałam właśnie Wita po wino. Zapragnęłam czerwonego wytrawnego smaku.
Myślicie ze po 1 lampce mogę karmic za parę godzin czy lepiej odciągnąć?
Załączam Weronezję dla przypomnienia :-)

:* ja cię ale wytrzeszcz cudowny :D :D
super że wróciłaś!!!!! no nareszcie!

Zgłoś nadużycie #22408 19 października 2012, 9:04

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

ja od 12 maja robie!!!!!!! zaraz  wyjde z siebie nooo

oj ja to od razu, postawiłam sparwę, by było jasne. chciałeś dzieci to mi pomagaj!!

Zgłoś nadużycie #22409 19 października 2012, 9:06

aneta74 Fajna mama

elka40 napisał(a)

Nika...Twoja Wera próbuje Was całować a mnie moja mizia...jak ją biorę na kolana i robię miziu miziu po całej głóce i buzi, to ona patrzy mi w oczy i też próbuje...zazwyczaj kończy się wplątaniem ręki we włosy ale to naprawdę straaaasznie wzruszające. I bardzo się wtedy uspokaja i wycisza. A wygłupy to faktycznie z mężem....wywściekają sie zawsze i wytrząsają a małą śmieje się na głos. Ech...bezcenne chwile.

moja też uwielbia całusy i mizianie.a chwile fakt bezcenne i tak szybko mijają...ja to się cieszę że nie mam gdzie do pracy wracać na razie mogę na maxa wykorzystać te chwile z malutka :)

Zgłoś nadużycie #22410 19 października 2012, 9:07

aneta74 Fajna mama

Romka napisał(a)

Hej dziewczyny ! Wygraliśmy! Nie mam pojęcia jakim cudem , bo pół godziny przed końcem przegrywaliśmy 8 głosami, a wygraliśmy 11 :) ) O mało co zawału nie dostałam :) Jak już ją goniłam to po chwili odskakiwała na 8-9 głosów -ale się ludziska zmobilizowali :) ) Dziękuję :) )

gratulacje :)