Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #22351 19 października 2012, 7:33

Konto usunięte

Like napisał(a)

Nadrabiam! Mam już otwarte ze 20 zakładek w celu skomentowania!! AAA
hehe mój mąż jutro znowu jedzie na grzyby!!
Ja miałam sraczkę, nie wiem czy z zatrucia czy coś wirusowe, uporałyśmy się ze śluzowatymi kupami! winowajca - Bebiko! Wczoraj odbyłam gody z mężem na podłodze w stołowym...i było ...oj dawno tak nie było :) Dziś miała być powtórka, ale mąż wybył do kolegi, więc pewnie nie będzie, ale to i dobrze, bo pipa mnie boli jeszcze po wczorajszym!

jezuu po co wam tych grzybów tyle? to ani wartości nei ma, ani smaku. Ja tylko suszonych :) mmm uwielbiam zapach

Zgłoś nadużycie #22352 19 października 2012, 7:35

Konto usunięte

Nika napisał(a)

Kuźwa! Padłam! LIKE DZIĘKI za wstawienie wywiadu.
Popłakałam się.
"Moją pasją jest kombinowanie jak kupic sobie, dziecku, do domu cos, żeby mąż się nei kapnał, ze to ja.
Lubie też ukrywać żarcie i opychać się po nocy. O sraniu w wór wszyscy wiedzą, nei musze wam o tym pisać. Lubie to i nei kryje tego
"
OLKA KOCHAM CIE WARIACIE!!!!!!!!

:D lov ju tu :D

Zgłoś nadużycie #22353 19 października 2012, 7:35

kasia17 Fajna mama

oll85 napisał(a)

ja pierdole! od rana(wczoraj) jestem zła, mój syn to wie. Jak tylko jude wrócił z roboty, mówie mu tylko 2 kanapki ci zrobiłam, bo nie ma chleba. i czekam az cos powiem,ze ok, albo ze se zrobi, albo co. a ten nic. jak meni to wkur... często ja cos móie a ten nic. ja pierd... no i mówie mu, głuchy jestes? a ten , noo dora Ola cos tam ,ale tak podniesionym głosem, ze syn przez sen zaczał popłakiwac ... 21.30 była, poszłam pogłaskałam polozyła sie. i ch... tak ryczał do 24!! a potem padł i o 3 znów! i znów nie chciał spac. smoczek ciagle wyjmuje z buzi i sie nim bawi! kuzwaaaaaaaaaa zajebie dzis kogos!

Ola wyluzuj ;) Jak my sie sprzeczamy to wiktor tez jest taki zezloszczony . I ostatnio tez cos mi przez sen polakuje , a moze to te kly wkoncu ? A ze smoczkziem to juz mam od miesiaca . kochana nie jestes sama tylko tak moge cie pocieszyc . Ja to zwalam wszystko na zeby, no bo co, ladnie spal przesypial noce a teraz sie wszystko urwalo, chociaz od tyg jest tak narazie ze sie budzi co 4 godziny ., wow ;)

Zgłoś nadużycie #22354 19 października 2012, 7:35

aniam Supermama

kasia17 napisał(a)

wow rewelka ;) super bardzo elegancko wygladacie ;) Mama pieknie dopieszczona a Piotrus sama slodycz ;)
a gdzie tata? ;(

tata wyciety, bo nie lubi byc w necie :P

Zgłoś nadużycie #22355 19 października 2012, 7:36

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

tak, do piekła pojdziesz;D to Natala na tych fotach jest pijanaaa i bełkocze! dlatego ten buziak otwarty

haha, cos w tym jest :P

Zgłoś nadużycie #22356 19 października 2012, 7:37

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

sweterek kuzynka kupiła. mam 4 swetry i ogolnie mowie jej ze lepiej pajacyki i body, kupiła 1 pajac :D a ja 2body. tu po 3 euro są

mój ma 4 dresy :P

Zgłoś nadużycie #22357 19 października 2012, 7:37

Konto usunięte

martus91 napisał(a)

o tak! moje też :D kooooooooooooooocham gotować :) i wszystko sobie sama wybierałam, to moja pierwsza kuchnia, którą urządzam od początku do końca ;)

haha mi jude dał blach ,rozpalił ognisko i nad nim powiesił stary kocioł :D hahaha

Zgłoś nadużycie #22358 19 października 2012, 7:38

Konto usunięte

martus91 napisał(a)

heheh, wszystko możliwe ;) ale moja biedna cierpi przez te zębiska, spać nie może... zawsze mi zasypiała max o 18, a dziś się do 21 mordowałam z nią... w dzień to już w ogóle masakra z usypianiem, aż jej dzisiaj paracetamol dałam, bo nie mogłam już patrzyć jak się męczy :( no i jeść nie chce... nawet w nocy na śpiocha... zanim ją nakarmię to bita godzina... dobrze, że teraz rzadko w nocy się budzi ;)

kur... mój wczoraj taki cyrk;/ chyba tez te kły

Zgłoś nadużycie #22359 19 października 2012, 7:39

aniam Supermama

seshella napisał(a)

a ja w domu nie przekraczam 21 stopni, tylko do kapieli pokoj podgrzewam

my mamy 24st. ale u nas mniej się  nie da, bo sąsiedzi grzeją, w zimie mamy przykręcone grzejniki, a i tak jest 23-24st

Zgłoś nadużycie #22360 19 października 2012, 7:39

kasia17 Fajna mama

aniam napisał(a)

haha, cos w tym jest :P

Kuźwa wlasnie zapomnialam skomentowac post Olki , prawie sie posralam jak go przeczytalam ;) Natalka na fotach pijana i belkocze cos, a to jest postrzelone babsko , jak cos napisze to rąbnąc mozna !!!

Zgłoś nadużycie #22361 19 października 2012, 7:40

Konto usunięte

Like napisał(a)

durna, cos z tego miałaś czy pijana poszłaś?

miałam kure łysą i gładka :D na 4 tyg :D mmmm piękne to było

Zgłoś nadużycie #22362 19 października 2012, 7:40

ewelina6660 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

no i co przyjeli , nie widac bylo ze uzywana ?

Bez najmniejszego problemu.

Zgłoś nadużycie #22363 19 października 2012, 7:41

Konto usunięte

Nika napisał(a)

W pon byłam u dentki.
4,5 miesiąca karmienia zaowocowalo 3 ubytkami.....
2 dziury już załatane i jeszcze jedna wizyta mnie czeka.
A dentka powiedziała mi że zaczną się psuć dopiero jak skończe karmić! I że wtedy trzeba często kontrolować.
Cudownie.
Nie dosc że włosy garściami to jeszcze zęby "wiszą na włosku" :-)

e tam u mnie było 16 :D   nie nadazali łatac :D miałam w paszczy polską ulice:d dziura i dziura :D co łatali to nowa  gdzie indziej :D

Zgłoś nadużycie #22364 19 października 2012, 7:42

aniam Supermama

martus91 napisał(a)

oglądam właśnie Kuchenne Rewolucję i tak sobie myślę, że ta Gessler ma dziwną figurę... nogi ma jak patyki, ręce też... tylko wielki bęben ma :P dziwnie to wygląda :P

ma figurę typowego kucharza, gdzieś te "próbowania" muszą sie mieścić :P

Zgłoś nadużycie #22365 19 października 2012, 7:42

kasia17 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Bez najmniejszego problemu.

nigdy takich numerow nie robilam ale moze czas zaczac ;) oplaca sie ;)

Zgłoś nadużycie #22366 19 października 2012, 7:43

Konto usunięte

Like napisał(a)

biedna, pewnie Ci wypomniał, że za dużo wydałaś ! k.utas!

nie, nienawidze jak ktoś jest niemiły i nadęty ! wkur..mnie to!

Zgłoś nadużycie #22367 19 października 2012, 7:44

aniam Supermama

Like napisał(a)

Nadrabiam! Mam już otwarte ze 20 zakładek w celu skomentowania!! AAA
hehe mój mąż jutro znowu jedzie na grzyby!!
Ja miałam sraczkę, nie wiem czy z zatrucia czy coś wirusowe, uporałyśmy się ze śluzowatymi kupami! winowajca - Bebiko! Wczoraj odbyłam gody z mężem na podłodze w stołowym...i było ...oj dawno tak nie było :) Dziś miała być powtórka, ale mąż wybył do kolegi, więc pewnie nie będzie, ale to i dobrze, bo pipa mnie boli jeszcze po wczorajszym!

to właził bez smarowidła ?? ?

Zgłoś nadużycie #22368 19 października 2012, 7:45

aniam Supermama

Aneczka napisał(a)

mimo ze nie czytam prawie, to wrzuce wam moje osiagniecie dzisiejsze - Oskar na youtube :)
http://www.youtube.com/watch?v=inC5luCIra4

o matko, rewelacja :)

Zgłoś nadużycie #22369 19 października 2012, 7:47

aniam Supermama

Nika napisał(a)

przypomniało mi się i zagłosowałam na Dominikę. Zara zmuszę dla sprawieliwości pozostałe linki odpalic i zagłosować :-D

Monia, głosuj prosze również na moich bratanków, również majówki proszę :)
http://www.bobovita.pl/galeria/81155
http://www.bobovita.pl/galeria/81156

Zgłoś nadużycie #22370 19 października 2012, 7:48

aniam Supermama

martus91 napisał(a)

kuźwa... miałam wystawić ubranka na allegro, ale już nie mam siły :/ mam chyba ze 100 sztuk tych ciuchów do wystawienia... zwariuje :( może jutro moje dziecko będzie miało lepszy humor i dam radę to wystawić... idę spać, bo ledwie na ślipia widzę... dobranoc :* dla tych co mają mężów przy sobie, miłego "przytulania", dla tych, których faceci gdzieś wybyli (tak jak mój) spokojnej nocy :)

mąż poszedł na kanapę spać po piwsku, a ja z małym się męczyłam, tzn. kaszel malego całą noc meczył, az mi go szkoda. Mnie jeszcze ta jeb.. ósemka boli :(