Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #22331 19 października 2012, 6:25

kasia17 Fajna mama

Ulla napisał(a)

przepraszam, co obejrzałaś?!... :|

filmik z porodu , bardziej swiezo po wszystkim , przecinanie pepowiny , pierwszy placz i takie tam ;)

co wy sie tak dziwicie, czy zadna z was oprocz mnie nie ma takiej pamiatki?

Zgłoś nadużycie #22332 19 października 2012, 6:27

kasia17 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

i Iwona do kompletu:
królowa na włościach ;)

artystka jak tralala ;)

Zgłoś nadużycie #22333 19 października 2012, 6:34

kasia17 Fajna mama

martus91 napisał(a)

sesja zdjęciowa z dzisiaj :) moje dziecko się przytula, moje dziecko leży a mamie i się cieszy oraz 80 kg. kontra 8 kg. :D

Marta wyrabiasz sie wyrabiasz w robieniu zdjec, fajowo wygladacie ;)

Zgłoś nadużycie #22334 19 października 2012, 6:46

kasia17 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Wszystko próbujemy tzn wodę,herbatkę,soki.Dzisiaj był mini przelom,bo cos jej sie udalo wypic z niekapka.

zobaczysz ze wkoncu zalapie u mnie bylo to samo i zalamana chodzila az pewnego dnia poprostu zwyczajnie bez placzu wypil z butli. Ja probowlam co dzien a pozniej odczekalam tydzien zeby zapomnial i bez problemu zalapl. Badz cierpliwa , uda sie zobaczysz. ;)

Zgłoś nadużycie #22335 19 października 2012, 6:49

kasia17 Fajna mama

elka40 napisał(a)

nooooo..tragedia..nie idzie jej utrzymać...w wózku to musi mieć już bardzo podniesione oparcie bo na pół gwizdka jej nei odpowiada, ciągle się podnosi. Za to jeszcze się nie przewraca na boki.

moj Wiktor tak mi robi jak go wsadzam do fotelika samochodowego ;) zreszta w lezaku tez czasami ;)

Zgłoś nadużycie #22336 19 października 2012, 6:51

kasia17 Fajna mama

oll85 napisał(a)

[QUOTE=crystella;1081743]wrzucilam filmiki mojego malucha - tez na youtube bo chyba inaczej sie nie da
http://www.youtube.com/watch?v=FXlSjM-SL9g
http://www.youtube.com/watch?v=9b4s9Uld_vA

:) nie moge z głosem ogladac bo mały spi, ale ona ma oczy!![/QUOTE]

wlsnie ja tez nie obejrzalam wczoraj plodka bo maly spal daj Ola jeszcze raz ten link i ty Madzia tez ;)

Zgłoś nadużycie #22337 19 października 2012, 6:52

kasia17 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Ale jetem mega świnia.Pierwszy raz tak zrobiłam.Tą sukienkę co kupiłam Natalce w Zarze na chrzciny za 110zl to przyczepiłam metkę i dzisiaj oddałam.Mąż na mnie spod byka patrzył i nie był zadowolony z moich poczynan.Ale tym sposobem za 110 zl kupie cos fajnego i praktycznego.

no i co przyjeli , nie widac bylo ze uzywana ?

Zgłoś nadużycie #22338 19 października 2012, 6:56

kasia17 Fajna mama

Nika napisał(a)

Siemano!!!!!!
Wróciłam :-D
W skrócie co u nas.
Wera ma chyba na coś uczulenie i musialam wyhamować ze słoiczkami. Teraz pojedyńczo od początku podaję po pare dni 1 rzecz i wychodzi że chyba marchewka! Taki dziwny odczyn przy ustach plus zwiększone wymioty i ulewki.

Poza tym w ostatnich dniach jest czystą radością! Jak pisałam to dużo czasu spędzała z Witem i obojgu dało to wiele szczęścia ;-) Jest mega pogodna i śmieje się rechocząc jak ją smyramy, jest też ze wszystkich stron obcałowywana i bardzo to lubi - nawet próbuje też całować nas co przekomicznie wygląda bo rzuca sie nam na twarz z otwartą buzia i fryka. Dzisiaj moją mamę tak atakowała tymi "buziakami". No sama słodycz :-)
A ja po raz pierwszy w życiu wywoskowałam wczoraj sobie okolice bikini i WOW!!!! Jestem zachwycona :-) Bałam się że umrę z bólu ale luuuuuzzzik! A teraz skóra jest gładziutka i sto razy lepiej niz golarką. Szkoda że wcześniej się nie odwazyłam.
Co jeszcze.... wysłałam właśnie Wita po wino. Zapragnęłam czerwonego wytrawnego smaku.
Myślicie ze po 1 lampce mogę karmic za parę godzin czy lepiej odciągnąć?
Załączam Weronezję dla przypomnienia :-)

No nareszcie ;) male cudenko ;)

Zgłoś nadużycie #22339 19 października 2012, 7:07

kasia17 Fajna mama

Aneczka napisał(a)

mimo ze nie czytam prawie, to wrzuce wam moje osiagniecie dzisiejsze - Oskar na youtube :)
http://www.youtube.com/watch?v=inC5luCIra4

smiejoch i piszczoch maly ;) identycznie sie zachowuje jak moj tez tak nogi prostuje, ciagnie za wlosy kiedy tylko sie da i bierze do buzi wszystko co jest w zasiegu jego reki ;)

Zgłoś nadużycie #22340 19 października 2012, 7:12

kasia17 Fajna mama

Like napisał(a)

5.11, ja właśnie dziś byłam w pracy wypisywać urlop od 6.11, mam wolne do 17.12, potem jeszcze dwa dni opieki i wracam do tego syfu!

Like a gdzie ty pracujesz?

Zgłoś nadużycie #22341 19 października 2012, 7:20

kasia17 Fajna mama
like u mnie jest podobnie ja czuje ze to kwestia tygo lub dwoch i pzrejdziemy na butle ;(

Zgłoś nadużycie #22342 19 października 2012, 7:21

kasia17 Fajna mama
Hej a co to ma znaczyc wszystkie mamy i dzieci spia tylko ja nie , buuuuuuu i to od 6 -tej ;(

Zgłoś nadużycie #22343 19 października 2012, 7:21

Konto usunięte
ja pierdole! od rana(wczoraj) jestem zła, mój syn to wie. Jak tylko jude wrócił z roboty, mówie mu tylko 2 kanapki ci zrobiłam, bo nie ma chleba. i czekam az cos powiem,ze ok, albo ze se zrobi, albo co. a ten nic. jak meni to wkur... często ja cos móie a ten nic. ja pierd... no i mówie mu, głuchy jestes? a ten , noo dora Ola cos tam ,ale tak podniesionym głosem, ze syn przez sen zaczał popłakiwac ... 21.30 była, poszłam pogłaskałam polozyła sie. i ch... tak ryczał do 24!! a potem padł i o 3 znów! i znów nie chciał spac. smoczek ciagle wyjmuje z buzi i sie nim bawi! kuzwaaaaaaaaaa zajebie dzis kogos!

Zgłoś nadużycie #22344 19 października 2012, 7:23

Konto usunięte

mala24 napisał(a)

a ja ważę 50,9 :) dodam że się nie odchudzam ani nic z tych rzeczy, jem to na co mam ochotę

ciocho tam!;/

Zgłoś nadużycie #22345 19 października 2012, 7:24

Konto usunięte

Nika napisał(a)

weź mnie nie znwerwiaj!
ja w tym tygodniu pojechalam na szoping dla małej i się tylko wkurzyłam! Ceny pajaca z dziadowskiej bawełny, cienkiej i brzydkie wzory pomiędzy 32-40zł najmniej. W H&M i C&A szlag mnie trafił.
Kupiłam tylko sweter mlodej (bo zajebiscie mi się podobał, chociaż prawie 40zeta... i rajty szare). A pajace na allegro kupilam 3pak za 35zł z F&F :-)
Dzisiaj przyszły i sa super! Poj..bało kogoś u nas z tymi cenami!
A mothercare 3pak body za 79zl i nic specjalnego ani wzorniczo ani jakościowo.
U nas poza promocjami i wyprzedażami to nie da się nic kupić.
Ja w USA sobie zamówiłam ciuszki to za 100$ mam caly karton ubrań w tym kombinezon zimowy.
Masakra jakaś.

body po 3 euro, pajac 7 ,swetr 10

Zgłoś nadużycie #22346 19 października 2012, 7:25

aniam Supermama

ewelina6660 napisał(a)

Ale jetem mega świnia.Pierwszy raz tak zrobiłam.Tą sukienkę co kupiłam Natalce w Zarze na chrzciny za 110zl to przyczepiłam metkę i dzisiaj oddałam.Mąż na mnie spod byka patrzył i nie był zadowolony z moich poczynan.Ale tym sposobem za 110 zl kupie cos fajnego i praktycznego.

i udało się ?? ?? ?? ?? ?

Zgłoś nadużycie #22347 19 października 2012, 7:27

aniam Supermama

Nika napisał(a)

Siemano!!!!!!
Wróciłam :-D
W skrócie co u nas.
Wera ma chyba na coś uczulenie i musialam wyhamować ze słoiczkami. Teraz pojedyńczo od początku podaję po pare dni 1 rzecz i wychodzi że chyba marchewka! Taki dziwny odczyn przy ustach plus zwiększone wymioty i ulewki.
Poza tym w ostatnich dniach jest czystą radością! Jak pisałam to dużo czasu spędzała z Witem i obojgu dało to wiele szczęścia ;-) Jest mega pogodna i śmieje się rechocząc jak ją smyramy, jest też ze wszystkich stron obcałowywana i bardzo to lubi - nawet próbuje też całować nas co przekomicznie wygląda bo rzuca sie nam na twarz z otwartą buzia i fryka. Dzisiaj moją mamę tak atakowała tymi "buziakami". No sama słodycz :-)
A ja po raz pierwszy w życiu wywoskowałam wczoraj sobie okolice bikini i WOW!!!! Jestem zachwycona :-) Bałam się że umrę z bólu ale luuuuuzzzik! A teraz skóra jest gładziutka i sto razy lepiej niz golarką. Szkoda że wcześniej się nie odwazyłam.
Co jeszcze.... wysłałam właśnie Wita po wino. Zapragnęłam czerwonego wytrawnego smaku.
Myślicie ze po 1 lampce mogę karmic za parę godzin czy lepiej odciągnąć?
Załączam Weronezję dla przypomnienia :-)

idelana dla Piotrusia, który tak jak Kamilek zbiera haremP

Zgłoś nadużycie #22348 19 października 2012, 7:28

Konto usunięte

seshella napisał(a)

to faktycznie fajne, bo moja jak narazie to albo mnie szarpie za ubranie przy karmieniu, okłada ręką lub wbija paznokcie w skóre :) ale i takk ja kocham

mój tez mnei bije, drapie, wsadza mi palce w oczy, szrpie za włosy, szczypie... ale jak go na rece bierzemy to sie tuli bardzo :) i tak cicho wzdycha i tak uuuuuuuu uuuuuu robi :)

Zgłoś nadużycie #22349 19 października 2012, 7:32

ewelina6660 Fajna mama

Aneczka napisał(a)

mimo ze nie czytam prawie, to wrzuce wam moje osiagniecie dzisiejsze - Oskar na youtube :)
http://www.youtube.com/watch?v=inC5luCIra4

Ale śmieszek kochany :)

Zgłoś nadużycie #22350 19 października 2012, 7:32

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

z tymi ortami? proszeee cie...

komp wsyztsko poprawi, chodzi o lekkość pióra :P