Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Maj 2013 :)

Zgłoś nadużycie #34291 18 czerwca 2014, 12:39

MalgosiA85 Fajna mama
To widzę ze u ciebie tez rewolucja w domu zmiana pracy :) oby na lepsza ;)
Jak Gabrysia zdrowa już?
Ja przez ten mój brak objawów ciążowych boje sie zacząć cieszyć tłumacze sobie ze może mój organizm już wie co to ciąża i tym razem akceptuje

Zgłoś nadużycie #34292 18 czerwca 2014, 12:50

kalinka86 Fajna mama
Gratulacje Malgosiu! No, no, no co sie dzieje? Suuuper :-) Mowia, ze kazda ciaza jest inna... Moze tym razem przejdziesz ja bezproblemowo :-) Ja pierwsze 12tyg tylko spalam i nie moglam wachac miesa. Fajnie ci :-) zazdroszcze oczekiwania. Pewnie teraz dziewczynke bys chciala? W sumie chlopcy zawsze chcieli miec braci, a dziewczynki siostry :-) Widzialam, ze dolaczylas do lutowek tym razem, tylko nas nie "zdradzaj" :) i tak nie bedziesz miala tyle samo czasu, kiedy bylas z Marcelkiem w ciazy na pisanie z nimi :-) Na naszym watku ostatnio cisza, to zawsze jestes na bierzaco, a jak na lutowkach bedzie tak samo jak u nas na poczatku, to za nic nie bedzie ci sie chcialo nadrabiac :)

Zgłoś nadużycie #34293 18 czerwca 2014, 12:51

kalinka86 Fajna mama
Kasiu, to prawda- nowy dom- nowe dziecko :-) Zamierzamy sie starac za jakis rok, takze u nas to stwierdzenie sie potwierdzi, takze ty uwazaj :-) Chyba, ze chcesz trojke :)

Zgłoś nadużycie #34294 18 czerwca 2014, 14:46

nanu Supermama

MalgosiA85 napisał(a)

To widzę ze u ciebie tez rewolucja w domu zmiana pracy :) oby na lepsza ;)
Jak Gabrysia zdrowa już?

No, rewolucja i to konkretna. "Smieszna" sprawa, bo wiekszosc ludzi narzeka na brak ofert pracy, a moj maz nie moze opedzic sie od rekruterow i prawie zabijaja sie o niego. Do tego w obecnej firmie jak powiedzial,ze odchodzi to wpadli w mega poploch i tez probowali go (niemal) za kazda cene zatrzymac. Cyrk na kolkach. Przez to wszystko biedak mial problem sie zdecydowac na cos, ale wyglada na to,ze wygralo "kto pierwszy ten lepszy", czyli skoro juz powiedzial "tak" jednej z pierwszych firm, to nie bedzie tego odkrecac zeby nie pociagnelo to za soba skutkow prawnych.

Gabi juz prawie jest zdrowa. Oczka zaleczone, w zasadzie juz nie kaszle, na katar tez nie ma co narzekac. Antybiotyk jeszcze jutro bedzie brac zeby bylo pelne 7 dni kuracji. Ale na niedzielny slub i tak raczej nie pojedziemy, bo maz znowu zamiast zdrowiec to bardziej rozklada sie.

Co do braku objawow to daj sobie jeszcze czas. To dopiero poczatek i jeszcze sie rozkreci, a wtedy bedziesz narzekac jak to dobrze bylo gdy nie mialas mdlosci ;) Z tego co zauwazylam, to w wiekszosci przypadkow kazda kolejna ciaza daje gorsze i silniejsze objawy (z tego co kobiety pisza) ale to kwestia organizmu. Na pewno lepiej zeby jak najmniej ci doskwieraly hormony, bo w koncu ciezko bedzie ci upilnowac Marcelka z glowa w muszli klozetowej ;)

Zgłoś nadużycie #34295 18 czerwca 2014, 21:12

MalgosiA85 Fajna mama
Nanu to masz chyba niezłego fachowca w domu pogratulować i życzę powodzenia mam nadzieje ze decyzja będzie trafna.
Byłam na ważeniu z Marcelkiem jest 10.200 wiec idealnie przybrał 250 g kolejne ważenie prawdopodobnie na dzien przed wyjazdem do Polski.
Moje dziecię spali dzisiaj tylko pół godziny mam nadzieje ze to jednorazowy wybryk i jutro będzie spanie normalnie w ciagu dnia.
Dzisiaj to wszystko przez helikopter który z godzinę wisiał nad naszym domem aż wyszłam zobaczyć była bardzo nisko, jak zobaczyłam ze nasza ulica jest zamknięta przez radiowozy to szybko do środka pozamykalam drzwi i okna bo ewidentnie kogoś szukali.

Zgłoś nadużycie #34296 18 czerwca 2014, 21:21

nanu Supermama
Malgosiu, wszyscy (w jego zespole) mowia ze on jest naprawde ekspertem ale on ma BARDZO niskie mniemanie o sobie. Ale tak ogolnie wiekszosc programistow nie ma problemow z szukaniem pracy. Zwlaszcza majac kilkuletnie doswiadczenie, certyfikaty i zaplecze pod postacia roznych programow tworzonych na telefony.

Dzisiaj Gabi tez spala mi tylko pol godziny przed poludniem. Ale ponoc po poludniu spala juz normalnie poltorej godziny i maz wyslal mi smsa, ze przed 21 udalo mu sie ja uspic.

A jak u Marcelka z jedzeniem? Apetyt mu sie poprawil? Jakies nowe zabki wyszly?

Ps wybaczcie brak polskich znakow, ale w pracy nie mam polskiej klawiatury ;/ Znaczy sie jest, ale nie zapamietuje mi ustawien i ciagle przelacza z polskiej na angielska i przestalam juz z tym walczyc.

Zgłoś nadużycie #34297 18 czerwca 2014, 21:46

MalgosiA85 Fajna mama
Apetyt wrócił do normy :) zębów nowych brak choć te dwójki prześwituja ale jeszcze sie nie przebily.
Mamy chyba my krok naprzód jeśli chodzi o jedzenie owoców a przynajmniej arbuza jak mu chciałam włożyć do buziaka to nie, do ręki nie dopiero nabity na widelec powędrował do buzi i zjadł go dość sporo. Jutro spróbuje z innym owocem zobaczymy.

Małe zasneło ide pozmywam naczynia i sama sie położę bo coś śpiąca jestem

Zgłoś nadużycie #34298 19 czerwca 2014, 9:01

MalgosiA85 Fajna mama
Dzien dobry
Umniejsza noc spokojna nawet sie wyspałam choć bardzo późno poszłam spać.
Zapowiada sie kolejny dzien z przepiękna pogoda wiec chyba pójdziemy na plaże ale najpierw na walijski :)
Miłego dnia

Zgłoś nadużycie #34299 19 czerwca 2014, 12:14

bungee Fajna mama
Małgosiu!!!!!!!!!! GRATULUJĘ z całego serducha i ściskam Cię mocno! :* :* :*

A pozostałe Majóweczki pozdrawiam cieplutko!

Zgłoś nadużycie #34300 19 czerwca 2014, 16:08

nanu Supermama
Bungee, Ty nas nie szpieguj tylko dołączaj do dyskusji ;)

Zgłoś nadużycie #34301 19 czerwca 2014, 17:10

bungee Fajna mama
Nanu, nie szpieguję zajrzałam dzisiaj po baaardzo długiej przerwie i takie super wieści :D Ale się cieszę że Małgosia w ciąży :D

Ja odkąd wróciłam do pracy to mam urwanie tyłka, z niczym się nie wyrabiam, w domu wiecznie bałagan i sterta ciuchów do prasowania... ech... Odliczam dni do urlopu :D
A Ci co mają mnie na fb zapewne już wiedzą że od dzisiaj postanowiłam definitywnie zakończyć karmienie piersią, trzymajcie kciuki żebym nie wymiękła - bo ja mam z tym większy problem niż Pati ;)

Zgłoś nadużycie #34302 19 czerwca 2014, 17:25

MalgosiA85 Fajna mama
Bungee dziękuje za miłe słowa :)
Napisz jak dziewczynki co z żabkami Patusi pewnie wyprzedziła już dawno Marcela ? Jak dziewczynki ? Jak harcerskie postępy w grze na gitarze ??
Ogólnie co u Was?
Prasowania to i ja mam stertę bo mam lenia ostatnio i chodzę wcześnie spać :)

Zgłoś nadużycie #34303 19 czerwca 2014, 17:44

bungee Fajna mama

MalgosiA85 napisał(a)

Bungee dziękuje za miłe słowa :)
Napisz jak dziewczynki co z żabkami Patusi pewnie wyprzedziła już dawno Marcela ? Jak dziewczynki ? Jak harcerskie postępy w grze na gitarze ??
Ogólnie co u Was?
Prasowania to i ja mam stertę bo mam lenia ostatnio i chodzę wcześnie spać :)

Małgosiu, Pati ma póki co 6 zębów, 4 do góry i 2 na dole więc też mało. Nie chodzi samodzielnie tylko przy meblach lub pchaczu, za ciężką dupkę ma :D Dziewczynki zdrowe, nie długo wakacje - więc przynajmniej odejdzie mi sprawdzanie lekcji... Ale za to od września się zacznie bo Ada zaczyna pierwszą klasę więc już będą dwie uczennice w domu :) Nati opuściła harcerstwo - coś jej odbiło i teraz żałuje, ponoć od września wraca - ale zobaczymy co z tego będzie... Na gitarze gra i bardzo to lubi, a Ada na keyboardzie więc muzyka w domu na okrągło :D Poza tym u nas ok, bardzo się cieszę że wróciłam do pracy, bo bardzo odżyłam :)

A Marcelek ile ma ząbków? Pamiętam że w tym samym czasie im wychodziły... :) A Ty jak się czujesz w ogóle?

Zgłoś nadużycie #34304 19 czerwca 2014, 19:19

MalgosiA85 Fajna mama
U nas zeby 4 dwie dolne jedynki i dwie górne. Górne wyszły tuz po pierwszych urodzinach :) teraz dwójki prześwituja ale kiedy wyjdą to ja nie wiem.... Śmiejemy sie z Michałem ze drugie dziecko będzie zaczynało zabkowac aarcelek będzie w trakcie :)

Czuje sie bardzo dobrze aż za dobrze. Nie mam w zasadzie żadnych objawów poza lekkim pobolewaniem brzucha i co jakiś czas bólu głowy wiec martwi mnie ten brak objawów z jednej strony bo pamietam jak to było z Marcelkiem z drugiej sie cieszę bo mogę funkcjonować normalnie dając 100 % dla
Marcysia.
Tez miałam wracać do pracy szukałam jej cóż... Z praca nie wyszło będę dalej mama na pełen etat.
Tyle było planów a tu niespodzianka :)
Wiecie ze ja po ciąży i końcu karmienia nawet sie porządnie nie napilam jadę do Polski tuz przed urodzinami moje przyjaciółki sie cieszą ze sie napijemy na moje urodziny ale cóż nie napijemy sie :/

Zgłoś nadużycie #34305 19 czerwca 2014, 21:52

MalgosiA85 Fajna mama
Krąży od rana po fb
Płakałam i śmiałam sie jednocześnie

http://m.demotywatory.pl/4352930

Zgłoś nadużycie #34306 20 czerwca 2014, 8:32

MalgosiA85 Fajna mama
Dzien dobry
Ale sie nie wyspałam masakra!!!!
Pogoda piękna a z moich planów dzisiejszych nici bo koleżanka odwołała a
Samemu to tak nie fajnie :/

Dziś mamy 8 rocznice poznania/ pierwszego spotkania.
8 lat temu wsiadłam w samolot by w ciemno polecieć do Londynu do chłopaka z internetu :) a ile sie zmieniło :)

Zgłoś nadużycie #34307 20 czerwca 2014, 22:06

MalgosiA85 Fajna mama
No to poprowadzę sobie monolog dzisiaj :)
Chciałam pochwalić swoje dziecko dzisiaj zjadł pół banana na mieście - dał sobie włożyć do buziaka a potem w domu cała nektarynke , próbowałam dać mu truskawkę nabił na widelec powąchał i nie zjadł.
Teraz nie chce zasnąć drań mały a ja jestem strasznie głodna aż mi niedobrze.

Zgłoś nadużycie #34308 21 czerwca 2014, 10:12

kubusiowa_mamcia Gotowa na wszystko
Małgosiu GRATULUJĘ bardzo bardzo mocno :) fantastyczne wieści! Powiem Ci że z sentymentem i dużą radością patrzę na wszystkie brzuchatki. I trochę im zazdroszczę tego szczęścia. Co prawda nie zarzekam się, że już więcej dzieci nie będę miała, ale dwójka póki co mi wystarczy :)

A tak w innym temacie to bardzo ubolewam nad tym, że cholerne problemy tak rzadko się same rozwiązują, ehhh :( czasem mam wrażenie że mam dar do przyciągania do siebie mega kłopotów. Mam tylko nadzieję, że w końcu uda nam się je wszystkie rozwiązać, znaczy te najgorsze, najbardziej uciążliwe. Normalnie aż nie mam ochoty na to lato, wakacje, wczasy :/

A tak wogóle to jak tam dzieciaczki te, które chore były, Nanu chyba Twoja Gabi i Kasi dzieci? Dobrze pamiętam? Jak tak postępy w chodzeniu?
Mój łobuz goni jak nakręcony, wszędzie go pełno :)

Zgłoś nadużycie #34309 21 czerwca 2014, 11:02

MalgosiA85 Fajna mama
Kubusiowa bardzo dziękuje- myślałam wczoraj o Tobie bo mi mignęła na fb myślałam ze już nas nie lubisz i dlatego tu nie wchodzisz.
Wiesz ze zawsze mozesz sie wygadać :*

Dziewczyny wkurza mnie to ze Marcel nie stoi i nie chce chodzić, stoi tylko jak ma humor albo chce sie popisać na czworaka popsuła aż sie kurzy dużo osób mi zwraca uwagę ze rzadko sie widuje dzieci raczkujące z taka prędkością. Przy meblach łazi z pchaczem wręcz biega.
Naprawdę bym chciała zeby coś sie do przodu ruszyło zebu chociaz długo stabilnie samodzielnie stał bo to jest jedno z moich zmartwień odnośnie podróżowania z nim samemu.

Zgłoś nadużycie #34310 21 czerwca 2014, 15:21

kubusiowa_mamcia Gotowa na wszystko
Małgosiu lubię Was nadal i czytuję regularnie w miarę :) ostatnimi czasy pogoda była piękna, więc w zasadzie większość dnia spędzaliśmy na ogrodzie. A kiedy Kuba spał to robiłam milion rzeczy, których przy nim nie da się zrobić. Zresztą jak widzi że siedzę przed komputerem to od razu jest przy mnie i wali w klawiaturę jak opętany więc nie bardzo mam jak przy nim. Wieczorami zaś troszkę gimnastykuję się albo prasuję więc później już mi się nic nie chce.
Małgosia a próbowałaś go przekonać do zrobienia kilku kroków np czymś co lubi, jakąś zabawką. A może poprostu to jeszcze nie jego pora.