Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Macie jakieś rady???

Zgłoś nadużycie #11 21 kwietnia 2015, 15:49

Marlena69 Świeżo upieczona
Od wielu lat próbuję zajść w ciążę. Niestety, mój chłopak ma chyba za długiego członka więc stosunek powoduje u mnie straszny ból. Czy macie jakieś rady? Czy powinnam kupić wielkie dildo i sobie rozepchać?

Zgłoś nadużycie #12 21 kwietnia 2015, 15:53

skorpionek Supermama

Marlena69 napisał(a)

Od wielu lat próbuję zajść w ciążę. Niestety, mój chłopak ma chyba za długiego członka więc stosunek powoduje u mnie straszny ból. Czy macie jakieś rady? Czy powinnam kupić wielkie dildo i sobie rozepchać?

Zapraszam na wątek zostać mamą w roku 2016 :) Jest tam nas bardzo dużo i piszemy o wszystkim nie tylko o ciąży :)

Zgłoś nadużycie #13 21 kwietnia 2015, 15:54

Ale ja nie pytam się jak zostać mamą w roku 2016

Zgłoś nadużycie #14 21 kwietnia 2015, 15:55

Zuzkaaa69KC Świeżo upieczona
Ja również miałam problemy z zajściem w ciążę. Po wielu próbach wpadłam na genialny pomysł. Najpierw, z początku niechętnie, rozpychał mnie mój 10 letni braciszek, później 14 letni kuzyn, potem dildo małe, średnie, duże i wreszcie, po tych wielu nocy prób udało mi się odbyć przyjemny seks z moim ukochanym(28cm). Od 5 miesięcy jestem w ciąży. Nie poddawaj się a na pewno Ci się uda :)

Zgłoś nadużycie #15 21 kwietnia 2015, 15:56

Umówisz mnie ze swoim mężem?

Zgłoś nadużycie #16 21 kwietnia 2015, 15:59

Zuzkaaa69KC Świeżo upieczona
Jasne, już od kiedy zaszłam w ciążę regularnie mnie zdradza. Cóż, po narodzinach Ksawerego mu to wynagrodzę mrrr
Pisz na mail:marian@drewno.spoko.pl kochana :)

Zgłoś nadużycie #17 28 kwietnia 2015, 11:14

BajkowyPokoik_pl Początkująca
Może powyższe posty traktuj z przymrużeniem oka,ale generalnie nikt nie powie Ci kiedy najlepiej uprawiać seks aby zajść w ciążę,sama najlepiej znasz swój organizm i wiesz kiedy masz cykle,trzeba po prostu próbować i nie poddawać się :)