Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutówki2016

Zgłoś nadużycie #211 14 września 2015, 14:21

turboslimak Fajna mama

szczesliwamamusia napisał(a)

Dziewczyny trzeba jakoś ożywić ten wątek :)
I w ogóle na luty nas mało jakoś :( juz majówki 2016 nawet są :)

no wlasnie ...ozywic :) bo ja udzielam sie na marcówkach tam mnie przygarneły dziewuchy....dlateg ze ti czesto cisza....

ale dzis zajrzałam i post z 10 wrzesnia jest :)

jak tam było na weselu?
jak sie dziewczyny czujecie?

ja mam trzy terminy porodu

21 luty
23 luty
1 marca :D

Zgłoś nadużycie #212 14 września 2015, 14:23

turboslimak Fajna mama
Heeeeej :D A ja dzisiaj rozmawiałam z koleżanka z liceum i też ma termin na 22 lutego tak jak ja :D a moja szwagierka ma termin porodu na 22 grudnia :P kurde coś z tym 22 nie tak jest :D
Ja czuję się fantastycznie bym powiedziała, aż sama w to nie wierzę, że w ciąży można się tak dobrze czuć ;)
Moja szefowa dzisiaj pytała czy na pewno jestem w ciąży bo pokazałam jej brzuch i nic, kompletnie. Dziwne trochę no, ale lekarz mówił, że to normalne skoro dużo ćwiczyłam bo waga po troszku idzie w górę więc jest ok. Zobaczymy kiedy mnie wysadzi :P

beata :) to ja ci gratuluje bo mnie wyjątkowo tyra moja ciaza. pomimo iz jestm trenerką fitnesuu i tanca...
a wygladam jakbym byla w 6 czy 7 miesiacu ciazy....wszystko poszlo w brzuch :D

zazdroszcze tym ktore czuja sie fantastycznie w ciazy .... :) :)

Zgłoś nadużycie #213 14 września 2015, 19:14

MissHoneyBunny Gotowa na wszystko
Ja za to celuje bardziej w styczeń :) terminy mam na 1 i 6 lutego także... :) dodam że pierwszej ciąży nie donosiłam do końca więc stresik teraz jest..
Do mojego marnego samopoczucia doszło przeziębienie wrrrrr!
Turboślimaku to dobrze że idzie w brzuch, u mnie bardzo poszło np w boczki :( a brzuch jeszcze taki sobie na wielkość.

Zgłoś nadużycie #214 14 września 2015, 23:57

turboslimak Fajna mama
Na przeziębienie to chyba tylko domowe spisoby co?
Mnie tfu tfu na razue nic nie chwyciło choc kilka chorych koło mnie osób było
Ale nie chce zapeszać :-)

Ja mysle se tez wczesniej urodzę nie wiem czemu ale takie mam przeczucie ;)
Od wcziraj rozrywa mi macice.... Idzie zwariować nospa deczko pomogła ale nie bardzo
Prawa strona ciągnie najbardziej

Zgłoś nadużycie #215 15 września 2015, 0:15

szczesliwamamusia Fajna mama
my terminy to rozne bo dzidziol o dwa tygodnie wiekszy :)
w przyszlym tygodniu w srode na wizyte idziemy bo w sobote wesele i chce wiedziec jak z lozyskiem :)
ostatnio dzidzia wazyla w 14 tc 128 g :)
ja w majowkach siedze bo taka cisza tu :(
a moze do marcowek mnie przygarna? :)
czy wy tez macie czasem takie bolesne skurcze w dole?

Zgłoś nadużycie #216 15 września 2015, 10:08

Bardzo bolesnych skurczy nie mam, czasem takie kłucie z jednej lub z drugiej strony podbrzusza ale nie przesadne.

A na przeziębienie oprócz domowych sposobów to mogę polecić serię PRENALEN, dedykowaną właśnie nam. Jest syrop, tabletki na gardło i coś na katar, tyle wiem. Dostępne w aptekach i Rossmanach. Bazują na naturalnych składnikach. Mnie np te tabsy na gardło pomagają przy drapaniu czy kaszlu.

Zgłoś nadużycie #217 15 września 2015, 12:15

U nas mamusia zdrowa a Wiki ma gorączkę . Tak się boje tej gorączki :( mam odrazu widok Konradka w szpitalu :(

Zgłoś nadużycie #218 15 września 2015, 13:46

szczesliwamamusia napisał(a)

U nas mamusia zdrowa a Wiki ma gorączkę . Tak się boje tej gorączki :( mam odrazu widok Konradka w szpitalu :(

Nie dziwię Ci się wcale a wcale po tym co przeszłaś z synkiem.
Pod tym względem też trochę mam hopla, nic nie stresuje mnie bardziej niż choroba mojego dziecka, chyba ma to związek z tym że ja w życiu zdrowotnie bardzo dużo przeszłam i wiele wycierpiałam i nie chcę tego dla swoich najbliższych....

Zgłoś nadużycie #219 16 września 2015, 14:13

masakra z ta pogoda. tu slonce tu deszcz za chwile.nienawidze jesieni! ! :)

Zgłoś nadużycie #220 16 września 2015, 16:41

A u nas w Polce centralnej cieplutko :)

Dziś sobie dogodziłam i zrobiłam ciasto dyniowe :) ) i w ogóle energii mam dziś za dwoje ;p cieszę się bo ostatnie dni to jak zombie chodziłam :) miłego dnia Mamusie :)

Zgłoś nadużycie #221 16 września 2015, 21:27

rupcia Gotowa na wszystko
szczesliwamamusi wczoraj cały wieczór czytałąm o Konradku ja myślałam ze on żyje pierw a jak doczytałam to pośledziłam twoje wpisy o nim (może nie za dokłądnie) i zdjęcia .Jestem w szoku tyle przeżył i odszedł.A czy zapowiadało coś taki obrót sprawy jak zachorpwał na to zapalenie płuc.A miałaś go w domu ?

Zgłoś nadużycie #222 17 września 2015, 0:01

rupcia napisał(a)

szczesliwamamusi wczoraj cały wieczór czytałąm o Konradku ja myślałam ze on żyje pierw a jak doczytałam to pośledziłam twoje wpisy o nim (może nie za dokłądnie) i zdjęcia .Jestem w szoku tyle przeżył i odszedł.A czy zapowiadało coś taki obrót sprawy jak zachorpwał na to zapalenie płuc.A miałaś go w domu ?

Tak byl w domu z Nami. Pierwsze 5 miesiecy lezal w szpitalu a pozniej bylismy pod opieka hospucjum w domu z tlenem puksoksymetrem itp wiec dane nam bylo 10 miesiecy z Nim mieszkac :(

Zgłoś nadużycie #223 19 września 2015, 14:45

dziewczyny co tam u Was?
dajcie znac jak tam z Waszymi dzidziusiami ? Wszystko ok?

Zgłoś nadużycie #224 21 września 2015, 10:21

juliaa Gotowa na wszystko
Hej dawno mnie nie bylo :)
U nas ok dzidzia rusza sie jak szalona , nawet W czuje juz :)
usg mialam w 10 dni temu i dzidzia zaciska nozki , lezy poprzecznie , wymiary ok , i wazyla 321 gram . jutro wizyta i da skierowanie na USg polowkowe :)
Corcia miala zapalenie gardla i oskrzeli ale wyszlismy z tego po 10 dniach w domu :)

Zgłoś nadużycie #225 21 września 2015, 12:00

beata195 Początkująca
A ja nie wiem z tymi suwaczkami jak jest kurde :D ale według moich obliczeń to teraz zaczęłam 20 tydzień :D
Za tydzień mam wizytę, już się doczekać nie mogę :P Mój mnie wczoraj rozwalił na łopatki... obudził mnie po 3 w nocy tylko dlatego żeby powiedzieć, że kopnął go dwa razy jak trzymał rękę na brzuchu :D
A co u Was? Jak się czujecie i ile przytyłyście? :D

Zgłoś nadużycie #226 22 września 2015, 16:17

zeb Świeżo upieczona
Cześć dziewczyny, dołączam do waszej grupy :) Mam termin na 11 lutego, czekamy na chłopca!

Zgłoś nadużycie #227 22 września 2015, 18:33

beata195 Początkująca

zeb napisał(a)

Cześć dziewczyny, dołączam do waszej grupy :) Mam termin na 11 lutego, czekamy na chłopca!

Witaj! :) Oo to super, u mnie też chłopak :D Zobaczymy jak z terminami wyjdzie w rzeczywistości, najbardziej mnie to ciekawi :P

Zgłoś nadużycie #228 22 września 2015, 23:58

zeb napisał(a)

Witamy.
My termin na 22 luty :)
My ruchy juz super czujemy :)
W srode wizyta juhu :)

Zgłoś nadużycie #229 23 września 2015, 11:04

Hej Dziewczyny :) u nas trochę chorobowo było ale już wyszliśmy z tego, wesele sobotnie baaaardzo udane, tyle komplementów dostałam że ho ho :D  
Wizytę mam jutro, ale to taka standardowa, na usg później się zapiszę. 
Maluch mocno ruchliwy :)

Zgłoś nadużycie #230 23 września 2015, 17:06

beata195 Początkująca

MissHoneyBunny napisał(a)

Hej Dziewczyny :) u nas trochę chorobowo było ale już wyszliśmy z tego, wesele sobotnie baaaardzo udane, tyle komplementów dostałam że ho ho :D  
Wizytę mam jutro, ale to taka standardowa, na usg później się zapiszę. 
Maluch mocno ruchliwy :)

To super, też bym sobie gdzieś poszła potańczyć kurde, ale teraz najbliższy ślub to chyba mój będzie :D Chociaż moja mama bierze ślub za miesiąc, bez hucznej imprezy no, ale co sobie podjem to moje :P :D
Ja mam teraz wizytę w poniedziałek, a dzisiaj robiłam badania krwi prywatnie. Za 3 badania zapłaciłam 120zł :O szok jakie zdzierstwo... ale od przyszłego miesiąca wykupuję pakiet w PZU i wszystkie badania krwi, wszystkie USG, wizyty u lekarzy, prześwietlenia itp itd za darmo to znaczy płaci się praktycznie grosze na miesiąc także lepiej na tym wyjdę niż co miesiąc tyle pieniędzy na badania płacić...