Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutówki2016

Zgłoś nadużycie #191 23 sierpnia 2015, 11:44

MissHoneyBunny Gotowa na wszystko
Hej Dziewczyny, ja już po weselichu :) ale było fajnie :) )) pojedliśmy, pobawiliśmy się ale w sumie trochę jestem w szoku jak często musiałam sobie przysiadać żeby odsapnąć, zmiana totalna :) no i dostaliśmy zaproszenie na kolejne o którym nie wiedzieliśmy także jeszcze dwa wesela tej jesieni z brzuszkiem będą :)

SzczesliwaMamusia fajny masz brzuszek :)

Moje Maleństwo już częsciej daje o sobie znać :)

Zgłoś nadużycie #192 23 sierpnia 2015, 11:59

turboslimak Fajna mama
Miss pokaz swój brzunio :-) ciekawa jestem czy ci urósł :-)
No w ciazy to sie zmienia hihi nawet jednocześnie nie da sie mowic i tańczyć bo człowiek sie zapowietrza ;-)

Ja nie przepadam za weselami ale moze wesele mojego brata zmieni mi zdanie ;-)
Jeszcze kazanie w kościele bede im czytać mam nadzieje ze sie nie porycze :-)

Zgłoś nadużycie #193 23 sierpnia 2015, 13:17

Kazanie czy czytanie? ;p hehe
Pokażę brzunio jak aparat uruchomię, póki co wierzcie na słowo że urósł :)

Wesela w najbliższej rodzinie są najlepsze bo zna się większość gości i wtedy jest właśnie najlepsza zabawa :)

Zgłoś nadużycie #194 23 sierpnia 2015, 13:46

szczesliwamamusia Fajna mama

turboslimak napisał(a)

Jeeeeestttt :-) cudny słodki brzunio :-)
Na kiedy masz termin pirodu?chyba podobnie jak ja ;-) ja mam na 25 luty

Termin na 22 luty :)

Zgłoś nadużycie #195 23 sierpnia 2015, 13:52

turboslimak Fajna mama

MissHoneyBunny napisał(a)

Kazanie czy czytanie? ;p hehe
Pokażę brzunio jak aparat uruchomię, póki co wierzcie na słowo że urósł :)

Wesela w najbliższej rodzinie są najlepsze bo zna się większość gości i wtedy jest właśnie najlepsza zabawa :)

Haha czytanie ;-) No ten list miłość cierpliwa jest łaskawa jest..nie zna poklasku nie unosi sie gniewem

A ja mam 25 luty wg usg prenatalnego ;-)

Skad jesteście Dzuewczyny?

Zgłoś nadużycie #196 23 sierpnia 2015, 14:02

Beata.82 Gotowa na wszystko
Hej! :D

Widzę że ciążowe brzuszki rządzą na lutówkach ;) ładne są :D

Ja wesela tak na dwa razy lubię.Byłam na kilku naprawdę fajnych gdzie bawiłam się do białego rana ale też i na takich gdzie do 22 ciężko było wysiedzieć... Tym które mają kolejne w planach życzę dobrej zabawy :)

Zgłoś nadużycie #197 24 sierpnia 2015, 21:27

Zaczyna mi wieczorami dokuczać lekka zgaga. To była moja największa zmora pierwszej ciąży i tak jak się spodziewałam teraz też się pojawiła :( ((

Zgłoś nadużycie #198 26 sierpnia 2015, 10:42

turboslimak Fajna mama
czesc dziewczyny :-) jak sie czujecie?
miss mnie tez czasem meczy zgaga ;p
zjadlam ostatanio gotowana kukurydze i przed snem umierałam....

a jest jakis sposob na zgage? :)

Zgłoś nadużycie #199 26 sierpnia 2015, 15:15

turboslimak napisał(a)

czesc dziewczyny :-) jak sie czujecie?
miss mnie tez czasem meczy zgaga ;p
zjadlam ostatanio gotowana kukurydze i przed snem umierałam....

a jest jakis sposob na zgage? :)

Mi pomagało mleko. Słyszałam jeszcze o migdalach. :)

Zgłoś nadużycie #200 26 sierpnia 2015, 20:11

szczesliwamamusia napisał(a)

Mi pomagało mleko. Słyszałam jeszcze o migdalach. :)

Podpisuje się pod tym, oba sposoby wypróbowałam i mleko lepiej na mnie działało :) i działa :)

Zgłoś nadużycie #201 1 września 2015, 18:50

Podpisuje się pod tym, oba sposoby wypróbowałam i mleko lepiej na mnie działało :) i działa :)

hej co tu tak cicho?
my jutro wizyta na 16. :)

Zgłoś nadużycie #202 1 września 2015, 19:11

beata195 Początkująca
No właśnie, taka cisza się zrobiła :)
My po wczorajszej wizycie dowiedzieliśmy się, że będzie chłopak i jak tylko lekarz pokazał zbliżenie na siusiaka - uśmiech tatusia bezcenny :D
I w końcu na spokojnie wszystko wytłumaczył, objaśnił.. jednak prywatnie to inna bajka ;)

Zgłoś nadużycie #203 2 września 2015, 18:35

My po wizycie.
Serduszko pięknie bije. Dzidziuś większy o ponad tydzień. Płci nie znamy. A zła wiadomość to taka ze mam łożysko na przedniej ścianie :( muszę się oszczędzać. Powinno się przesunąć jeżeli będę leżała na lewym boku. Ciągle coś. 😣😩

Zgłoś nadużycie #204 2 września 2015, 20:30

Hej Dziewczyny, moja wizyta była w zeszłym tygodniu, wszystko ok, dzieciaczek się rusza codziennie także sobie czasem konwersujemy :)
Widzę że już dwóch chłopców będzie :) no ciekawe jak  dalsze statystyki ;p  
Jestem padnięta, niedawno zakończyłam dzisiejszą misję pt robienie przetworów ze śliwek, jestem zmęczona ale zadowolona :)  ale nogi i plecy to już mi odpadały na koniec.

Zgłoś nadużycie #205 6 września 2015, 11:08

Dziewczyny trzeba jakoś ożywić ten wątek :)
I w ogóle na luty nas mało jakoś :( juz majówki 2016 nawet są :)

Zgłoś nadużycie #206 10 września 2015, 9:44

szczesliwamamusia napisał(a)

Dziewczyny trzeba jakoś ożywić ten wątek :)
I w ogóle na luty nas mało jakoś :( juz majówki 2016 nawet są :)

Widać luty to marny miesiąc na rodzenie ;p osobiście to zawsze był mój najbardziej nielubiany miesiąc w roku ;p

Ja ostatnio czuję się średnio, trochę jak stara babcia, zadyszka, skoki ciśnienia, zgaga... A to dopiero połowa. Mój pierworodny poszedł do przedszkola także dzień się uregulował, ale doszły też nowe obowiązki. Piszcie coo u Was, jak się czujecie?

Zgłoś nadużycie #207 10 września 2015, 10:43

Widać luty to marny miesiąc na rodzenie ;p osobiście to zawsze był mój najbardziej nielubiany miesiąc w roku ;p

Ja ostatnio czuję się średnio, trochę jak stara babcia, zadyszka, skoki ciśnienia, zgaga... A to dopiero połowa. Mój pierworodny poszedł do przedszkola także dzień się uregulował, ale doszły też nowe obowiązki. Piszcie coo u Was, jak się czujecie?

Ja czuję się o dziwo dobrze. Za dwa tygodnie idziemy na wesele :) czujemy juz ruchy :^^
Tatuś się doczekać nie może aż on poczuje. :p

Zgłoś nadużycie #208 10 września 2015, 16:28

beata195 Początkująca
Heeeeej :D A ja dzisiaj rozmawiałam z koleżanka z liceum i też ma termin na 22 lutego tak jak ja :D a moja szwagierka ma termin porodu na 22 grudnia :P kurde coś z tym 22 nie tak jest :D
Ja czuję się fantastycznie bym powiedziała, aż sama w to nie wierzę, że w ciąży można się tak dobrze czuć ;)
Moja szefowa dzisiaj pytała czy na pewno jestem w ciąży bo pokazałam jej brzuch i nic, kompletnie. Dziwne trochę no, ale lekarz mówił, że to normalne skoro dużo ćwiczyłam bo waga po troszku idzie w górę więc jest ok. Zobaczymy kiedy mnie wysadzi :P

Zgłoś nadużycie #209 10 września 2015, 19:45

My ostatnio też leżeliśmy z Mężem razem i w sumie ciężko mu było stwierdzić czy coś czuje czy nie :) ja za to co i raz :)

My mamy za tydzień wesele, w takiej bliskiej rodzinie więc myślę ze będzie sympatycznie :)

Beata zazdraszczam tego dobrego samopoczucia, w pierwszej ciązy też tak miałam ale minęły cztery lata, na karku prawie trzy dyszki i organizm gorzej tym razem znosi. Ale się nie daję :) dziś zrobiłam soczek z aronii na zimę :)

Zgłoś nadużycie #210 10 września 2015, 20:52

beata195 napisał(a)

Heeeeej :D A ja dzisiaj rozmawiałam z koleżanka z liceum i też ma termin na 22 lutego tak jak ja :D a moja szwagierka ma termin porodu na 22 grudnia :P kurde coś z tym 22 nie tak jest :D
Ja czuję się fantastycznie bym powiedziała, aż sama w to nie wierzę, że w ciąży można się tak dobrze czuć ;)
Moja szefowa dzisiaj pytała czy na pewno jestem w ciąży bo pokazałam jej brzuch i nic, kompletnie. Dziwne trochę no, ale lekarz mówił, że to normalne skoro dużo ćwiczyłam bo waga po troszku idzie w górę więc jest ok. Zobaczymy kiedy mnie wysadzi :P

Kochana suwaczek to Ty masz w ogóle dobry? :)