Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie cudownych dzieciaczków 2012

Zgłoś nadużycie #9391 15 grudnia 2012, 20:03

aaolciaa Supermama
Agus!!!! Ja tam do Ciebie przyjade i Ci dupsko nakopie !!!! Co Ty gadasz Dziewczyno ?? ? Słonce! Nawet tak nie mysl!!!! Jakos do tej pory pracowalas i bylo wszystko ok! Kazdy ma zly dzien czy zly okres i to jest zupelnie normalne, ze jest dobrze jednego dnia, a drugiego moze byc gorzej!!!! Wpadaj do mnie na winko, bo zostalo jeszcze po Groszkach :)
Nasza Oliwcia już jest z nami ;)

Zgłoś nadużycie #9392 15 grudnia 2012, 20:05

aaolciaa Supermama
Gosza, super, ze uszka juz zrobione. U mnie w domu to uszka i pierogi robi się ze dwa dni przed wigilią. A co do Twoich rodzicow to tak sobie mysle, ze fajnie,z e przychodzą. Szkoda tylko, ze dopiero jak im nagadalas i pewnie ich sumienie ruszylo... ehhh... pewnych ludzi nie zmienisz i tyle :)

Zgłoś nadużycie #9393 15 grudnia 2012, 20:06

aaolciaa Supermama
Madzioxa, ja to nie wiem dokladnie co w Sylwestra robimy. Na pewno bedziemy w Bieszczadach i mozliwe, ze jakas domowka bedzie ze znajomymi m. Ale to tez nic pewnego, bo ten moj łosiek dzwoni i dzwoni do nich i cos ciezko mu chyba numer wybrac :) A Ty gdzie wybywasz?

Zgłoś nadużycie #9394 15 grudnia 2012, 20:07

aaolciaa Supermama
Syska, to moze wybierz się na tę impreze, na ktorej Twoj Wojtek gra? ? ?

Zgłoś nadużycie #9395 15 grudnia 2012, 20:09

aaolciaa Supermama
Paulinka, no nareszcie i Ty się z kims spotkalas :) Super :)

Kurde, fajnie by bylo jakbysmy się wszystkie spotkaly :)

Zgłoś nadużycie #9396 15 grudnia 2012, 22:02

Konto usunięte
eh teraz to nie wiem.. miałam iśc na sale byłam organizatorką, ale jedna z drugą babcia nie chcą się zajac Nikosiem :)

Dziewczyny wstawiłam filmik na you tube z nagraniem mojego synka jak reguje na buziaki od mamy :D szkoda, ze nie umiem przycinac fimow ale no trudno uslysyszycie jesczze mnie (nienawidzę swojego głosu ) i jak Niki mowi mama :D bo coś chce ;)

Zgłoś nadużycie #9397 15 grudnia 2012, 22:06

Konto usunięte
http://www.youtube.com/watch?v=3ouK1hbHRdk&feature=youtu.be

Zgłoś nadużycie #9398 15 grudnia 2012, 23:18

Groszek Supermama
Jestem po dłuuugim dniu i ja :)

Aaolciaa najważniejsze że karta znaleziona :) a swoja droga Mateusza to żarty się trzymają :P Ty od zmysłów odchodzisz cały dzień a ten Cie trzymam w niepewności :P no normalnie facet i tyle ;) :)
I to my dziękujemy za gościnę (oczywiście słodkiego się musiałam objeść ;) ) mnie się strasznie podobało co prawda to prawda że Polcia sie bała krzyku Oliwci ale no już później było trochę lepiej :) jeszcze parę razy i na pewno jej przejdzie albo Oliwka zacznie mówić i krzyki się skończą hehe :) a tak na poważnie to naprawdę dzięki było super :)
I na te drinki koniecznie się wybrać musimy :) od razu po nowym roku akurat karnawał to ruszamy :)

Pola oczywiście nam zasnęła po drodze od was i dlatego później ją położyliśmy chyba usnęła o 22 dopiero :P może dłużej pośpi hehe akurat ;)

W szkole było ok :) najważniejsze przyznali nam, i mi i Adamowi stypendium socjalne :) strasznie się ciesze bo zwróci nam się za szkołę która jednak kosztuje nie mało :/ a kolokwium raczej do przodu :)

Gosza fajnie że jednak rodzice przyjdą na wigilie, chociaz to przykre że maja taki stosunek, a powiedz w jakim oni są wieku, bo jak są już starsi to może po prostu nie maja siły :( a warunki no niestety nie wszędzie jest tak jak byśmy chcieli :(
I fajnie że huśtawka zamówiona tylko czekać Paulince na Mikołaja :)

Syska właśnie może byś poszła razem z Wojtkiem jak by była taka możliwość a z Olim babcia by została np. i wtedy chociaż Wy byście byli razem a Oliś i tak prześpi przecież sylwka :P

My tak jak wam pisałam będziemy w Sylwestra razem pracować :)

Agus no właśnie nie myśl tak i nie pisz tak o sobie !!!! Każdemu się może zdarzyć, to po prostu pomyłka przecież do tej pory wszystko dobrze robiłaś !!!!

Madzioxa a czemu babcie nie chcą zostać ??

Mi tak jak pisałam każde(nie tylko krowie) mleko śmierdzi, ja do krów nic nie mam bardzo je lubię a najbardziej cielaczki i zawsze im daje rękę bo one zębów jeszcze nie maja i tak fajnie ssą palce :D

Widzę Dziewczyny że u Was przygotowania do świąt pełna parą :) ja prócz pierników nic nie mam ale ma już plan a to dobry początek ;)
W poniedziałek zakupy, wtorek, środa, czwartek będę gotować, piec, sprzątać i pakować prezenty musi to być rozłożone no bo przy Poli to pewnie inaczej się nie da ;) w piątek kupimy i ubierzemy choinkę i się spakuje a w sobotę albo w ostateczności w niedziele wyjeżdżamy do Adasia w pierwszy dzień świąt wracamy do mojej siostry i już tu będziemy, tak to u nas wygląda :)

Zgłoś nadużycie #9399 15 grudnia 2012, 23:23

Groszek Supermama
Madzioxa no filmik super :) a reakcja Oliwiera mistrzowska ;)

A właśnie przykro mi że ten 2012 rok nie dla każdej z nas był do końca szczęśliwy ale nie długo nowy rok (na pewno lepszy :) ) i nowe plany i postanowienia, dla mnie ten 2012 mimo wszystko będzie wyjątkowy i nie zapomniany, przede wszystkim z powodu narodzin mojej malutkiej księżniczki ale też ślubu i ogólnie wielu chwil takiego szczęścia których wcześniej nie zaznałam :)

Zgłoś nadużycie #9400 15 grudnia 2012, 23:25

Groszek Supermama
Dobranoc moje kochane :*

Zgłoś nadużycie #9401 16 grudnia 2012, 0:41

Konto usunięte
Groszek Od kiedy to Mój Nikoś ma na imie Oliwier ? ...

Zgłoś nadużycie #9402 16 grudnia 2012, 0:41

Konto usunięte
babcie są młode i chcą jeszcze zaszaleć :)

Dobranocka

Zgłoś nadużycie #9403 16 grudnia 2012, 0:51

sylwia1988112 Fajna mama
?

Zgłoś nadużycie #9404 16 grudnia 2012, 7:27

gosza Supermama
witam dziewczynki u nas pobudka jak zwykle z rana tzn Paulinka mnie obudziła o 6 , a tatuś nie spał chyba od 2, niestety tak to podobno jest po odstawieniu ( jeden z efektów ubocznych)

Agus , ja tam na prawdę przyjadę do Ciebie i nakopię Ci do d**y wiedzę, że nie sama, jak się z Aaolcią za Ciebie weźmiemy to tylko wióry polecą!. Jak tak możesz ciągle o sobie pisać! Kochana nikt nie jest idealny i nic zawsze nie wychodzi na tip top. Nie raz jeszcze coś w życiu bądź w pracy Ci nie wyjdzie i co za każdym razem będziesz tak krytycznie do siebie podchodziła, nie można tak! A szef co na to, że źle zapakowałaś, chyba jakaś tragedia z tego powodu sie nie stanie! Kochana chyba nie tylko mnie jest potrzebny psycholog, chyba warto tę kwestię rozważyć?

Aaolciaa super, że karta sie znalazła, a Mateusz no cóż chciał Ci dać nauczkę, niech ma sobie satysfakcje, na drugi raz będziesz ostrożniejsza. Najważniejsze, że nie palnowane spore wydatki zniknęły jupi :) .
Tego Sylwestra w Bieszczadach to Wam zazdroszczę :P
U mnie zawsze uszka i pierogi robiła babcia 23 grudnia w nocy , a ja jej zawsze pomagałam, fajne to były czasy, niestety nie powrócą :( . Ja wzięłam się za to wcześniej i zamroziłam , bo wiadomo przy maluchu trzeba wszystko rozplanować co by zdążyć :P

Rodzicom w ogóle nie nagadałam, zapytałam tylko czy przyjdą i dostałam odp, że tak. moi rodzicie są starsi mama 62 lata a tata 74. Może i siły nie mają, ale na litość odkąd sięgam pamięcią w domu nigdy nie było, tak jak u moich rówieśników, nic do przodu, zawsze te same meble, dywany itp i tak zostało do dziś. Ja się zawsze wstydziłam jak ktoś przychodził nas odwiedzać.

Zgłoś nadużycie #9405 16 grudnia 2012, 7:29

gosza Supermama
Paulinka usnęła a ja mam w planach sprzątanie łazienki .
Zmykam więc :P

Zgłoś nadużycie #9406 16 grudnia 2012, 7:53

Syska Supermama
Hej.
Kolenja makabryczna noc... Moze Oli spał tzn nie obudził sie tak jak wczoraj wyspany o 1 ale za to od 12:15 budził sie co poł godziny i tylko cycus go usypiał. Wiec tyle tez z mojego sylwestra :D Siedziałabym i martwiłabym sie o dziecko , nic poza tym. Jeszcze to kawałek od czestochowy jest wiec w razie czego nie miałabym jak dojechac bo co DJ zostawi granie zeby zone do dziecka zawiesc ?? Mysle ze moje pojscie z nim byłoby szczytem nieodpowiedzialnosci , wiedzac ze on jak sie obudzi bez cyca nie zasnie a jak zacznie płakac to zaraz sie zanosi. Zreszta to tak jakbym tez z Wojtkiem do pracy chodziła.... Bo granie to jakby nie było tez praca. Teraz po swietach gra wesele.

Eh lece dziewczyny bo moja maruda juz sie wydziera na mnie :D

"Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem , ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem"

Zgłoś nadużycie #9407 16 grudnia 2012, 7:56

Syska Supermama
aaolciaa , super ze karta sie znalazła :)

Aguś, to samopoczucie to chwilowe i przejsciowe. Trzymam kciki za poprawe nastroju :)

"Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem , ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem"

Zgłoś nadużycie #9408 16 grudnia 2012, 10:51

Tilia Fajna mama
hej,
ja tak na szybko,
właśnie kończy się piec biszkopcik na jutrzejszy tort :-) i wyruszamy na spacer :-) pogoda u nas wczesnowiosenna czyli mokro :-( ale udało nam się wypróbować w piątek sanki, super !!!
dobra kończę, nadrobię posty potem
miłego dnia

Zgłoś nadużycie #9409 16 grudnia 2012, 10:55

edka Fajna mama
Aaolciaa u nas
zaprogramowanie karty kosztuje 200zł, my co chwilę coś z tym
cholerstwem mamy. Jak kupiliśmy samochód były oczywiście dwie ale
jedną Maciek zgubił a drugą połamał w kieszeni i nie łączyła
więc zamówił nową za 300 zł taką do przeprogramowania, ale jak
pojechał do kolesia żeby mu przeprogramował to za 400zł zrobił
mu nową to tamata dalej leży. Oczywiście ta nową też już
połamał i nie łączy więc teraz będzie musiał wydac 200zł na
przeprogramowanie tej co mamy nową . Na szczęście to on niszczy te
karty a nie ja bo by było gderanie :)
o.M niech się nie złości
na ciebie bo każdemu mogło się zdarzyc !
I kurde trochę po świńsku
że pozwolił ci się tak martwic ale najważniejsze że się
znalazła :D szybko doróbcie sobie zapas!!!

Gosza u mnie ten rok był
całkiem fajny szczególnie że Wojtuś się urodził :) Ale mam
nadzieję, że przyszły będzie jeszcze lepszy :D Huśtawka
oczywiście różowa :P twój ulubiony kolor :)

Moni sorki droczę się z
tobą :P Wiem że wiesz i wiem że każdy ma inny smak i inne poglądy
na dany temat :) luuuuz. Ja na przykład nie znoszę przegotowanego
mleka i piję tylko takie z butelki bo ma termin 3 tyg a nie dwa lata
( jak to w kartonie). A takie od krowy np. z mlekomatu jest pyszne
ale trzeba je zagotowac a ja jak wyczuje gdzieś kożuch to paw
murowany :D

Agus normalnie nie
wytrzymam do wiosny i odwiedzę to bielsko!!

Madzoxa super Nikoś ha ha
Ładnie tak znęcac się buziakami nad dzieckiem hehe :P

Zgłoś nadużycie #9410 16 grudnia 2012, 11:24

edka Fajna mama
Tilia widzę że przygotowania do imprezki idą pełną parą :)