Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #131 5 czerwca 2013, 20:15

luxurious Supermama

asia89 napisał(a)

ja pierwszą betę zrobiłam 10 dni po owulacji i wyszło mi 5,7 :P więc tyle co musiało być zagnieżdżenie, ale myślałam że to nie ciąża już się załamałam a za dwa dni beta 27 :)
lepiej czekać do dnia @ choć wiem że to nie jest łatwe ...
a objawy masz jakieś?

Dalej robisz ta bete? Bo wiem ze niektore dziewczyny chodza na bete co iles dni patrzec czy dobrze przyrasta? Nie wiem nie znam sie na tym, Ty moze lepiej wiesz, bo ja nigdy nie bylam na becie.

Zgłoś nadużycie #132 5 czerwca 2013, 20:19

luxurious Supermama

angel napisał(a)

no właśnie czekała bym ale te moje cycki mnie zaskoczyły bo najpierw czułam w nich coś na zasadzie pieczenia-mrowienia a teraz bola. a ktoś chyba tu pisal ze mierzy tem dopochwowo a dlaczego tak i poco bo jestem troche w tym zielona...

Temperature mierzy sie po to aby zobaczyc czy byla owulacja. A jak pod koniec cyklu temperatura nie spada jak na @ to znaczy, ze sie jest w ciazy czy jakos tak. Jak nie mierzylas od poczatku cyklu to teraz juz to nic nie da :) tak mysle a jak jest inaczej to niech mnie ktos poprawi.

Zgłoś nadużycie #133 5 czerwca 2013, 20:47

karanga Supermama

luxurious napisał(a)

Temperature mierzy sie po to aby zobaczyc czy byla owulacja. A jak pod koniec cyklu temperatura nie spada jak na @ to znaczy, ze sie jest w ciazy czy jakos tak. Jak nie mierzylas od poczatku cyklu to teraz juz to nic nie da :) tak mysle a jak jest inaczej to niech mnie ktos poprawi.

Dobrze gadasz polać Ci :D soku w sensie ;) hehe :D żeby pomiar temp coś znaczył trzeba znać swoją podstawową temp ciała (mierzyć przez dłuższy czas o tej samej porze z rana w tym samym miejscu) bo inaczej nie wiadomo jaka temp oznacza wzrost u danej kobiety. Dla przykładu :) ja mam PTC (podstawową temp ciała) 36.4'C a skok temp wyniósł u mnie 36.6'C, gdybym nie znała mojej PTC (przyjmując że mam standardową, przeciętną 36.6) to nie wiedziałabym że akurat u mnie 36.6 oznacza owulację :) nie wiem czy jasno to napisałam :D
P.S. Fajny podpis w suwaczku :) ja też czasem z małżem wołamy na synka Wiktorski :D a wymyślił to 7letni siostrzeniec małża hehe :D

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ai_R3y5RPQEUdG1LWkFkS25pNTNncnZBZUlGblhUcEE#gid=0 

Zgłoś nadużycie #134 5 czerwca 2013, 20:48

karanga Supermama
Żem się wtarabaniła w wątek Wam ;) ale widziałam że Angel tu już intensywnie pisuje i życzę jej aby tak już zostało :)

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ai_R3y5RPQEUdG1LWkFkS25pNTNncnZBZUlGblhUcEE#gid=0 

Zgłoś nadużycie #135 5 czerwca 2013, 21:45

angel Fajna mama
OOOO karanga jak milo cie widzieć co tam u ciebie ? ? ja to tak to tu to tam pisze bo tak wsumie to do żadnego grona jak narazie nie należne a tu tez są mile kobietki :D

Zgłoś nadużycie #136 5 czerwca 2013, 22:05

renika Zaprawiona w bojach
Hej dziewczynki widzę rozkwit dolegliwości ciazowych :)

Zgłoś nadużycie #137 6 czerwca 2013, 7:26

Konto usunięte
dziewczyny umieram od 4 przytulalm godzine kibelek juz nie mam czym wymiotowa bleee :(

dzin dobry

Zgłoś nadużycie #138 6 czerwca 2013, 8:43

karanga Supermama

angel napisał(a)

OOOO karanga jak milo cie widzieć co tam u ciebie ? ? ja to tak to tu to tam pisze bo tak wsumie to do żadnego grona jak narazie nie należne a tu tez są mile kobietki :D

A dziękuję dobrze u mnie :) nie ciśniemy jednak starań na siłę, np. wczoraj odpuściliśmy, ale żeby nie przywitać @ ze łzami w oczach to powiedziałam sobie, że jak dostanę @ to pójdę do fryzjera na balejaż dwukolorowy i ścięcie :D także w sumie trochę chcę @ a trochę nie chcę :D no to już się nie wtrącam w wątek lutówek i życzę aby dolegliwości minęłu dużo szybciej niż przed tym przysłowiowym 13 tygodniem :)

Zgłoś nadużycie #139 6 czerwca 2013, 8:44

anusiaczek Zaprawiona w bojach
Dziewczyny jestem załamana, cały czas płaczę...Wczoraj po południu miałam taki sluz podbarwiony na brązowo...potem doszły nitki krwi...Dzwoniłam do swojego lekarza, kazał mi wziąć nospe iprzyjechać do niego do szpitala na dyżur. Byłam, zrobił mi usg i okazało się, że pęcherzyk jest o tydzień młodszy niż to wynika z daty miesiączki....Powiedział, że albo ciąża się rozwinie, bo to może wynikać z bardzo óznej owulacji albo obumrze... :( We wtorek mam mieć kontolę. Oczywiśćie jeśli się rozkrwawię to wiadomo co....A jeszcze potem byłam u endo, okazało się,że tsh też mam za wysokie, poza tym taki niemiły ten lekarz... :( . Jejku czy te nieszczęscia mnie kiedys opuszczą... :( Już jedno p[oronienie mam za sobą, do tego nie mam pracy i jeszcze teraz to wszystko.... :( :(

Zgłoś nadużycie #140 6 czerwca 2013, 8:57

Konto usunięte
[QUOTE=anusiaczek;1713108]Dziewczyny jestem załamana, cały czas płaczę...Wczoraj po południu miałam taki sluz podbarwiony na brązowo...potem doszły nitki krwi...Dzwoniłam do swojego lekarza, kazał mi wziąć nospe iprzyjechać do niego do szpitala na dyżur. Byłam, zrobił mi usg i okazało się, że pęcherzyk jest o tydzień młodszy niż to wynika z daty miesiączki....Powiedział, że albo ciąża się rozwinie, bo to może wynikać z bardzo óznej owulacji albo obumrze... :( We wtorek mam mieć kontolę. Oczywiśćie jeśli się rozkrwawię to wiadomo co....A jeszcze potem byłam u endo, okazało się,że tsh też mam za wysokie, poza tym taki niemiły ten lekarz... :( . Jejku czy te nieszczęscia mnie kiedys opuszczą... :( Już jedno p
kochana a bierzesz lutine albo dupasthon ?? :* przytulam Cie:**

Zgłoś nadużycie #141 6 czerwca 2013, 9:07

Nie biorę...Gin mi powiedział,że na razie bez żadnych leków prócz nospy, bo niewiadomo czy coś z tego będzie

Zgłoś nadużycie #142 6 czerwca 2013, 9:11

Konto usunięte

anusiaczek napisał(a)

Nie biorę...Gin mi powiedział,że na razie bez żadnych leków prócz nospy, bo niewiadomo czy coś z tego będzie

powinien dac na podtrzymanie ja jak mialam tak jak ty słuz itd to dostałam leki i skierowanie do szpitala!!

Zgłoś nadużycie #143 6 czerwca 2013, 9:11

Konto usunięte
dzis zaczełam 6 tydz ciazy :)

Zgłoś nadużycie #144 6 czerwca 2013, 10:39

asia89 Początkująca

anusiaczek napisał(a)

no powinien coś dać choć luteine ... zrób betę w odstępie 48 godzin powinna przyrastać minimum 66 % jeśli przyrasta wszystko jest dobrze !

Zgłoś nadużycie #145 6 czerwca 2013, 11:26

Tak wiem, wybieram się dzisiaj i powtórze w sobote rano (w sumie to 48h niewyjdzie  hmm...).Co do tego sluzu to było tak, że tylko na papierze zauważyłam najpierw brązowy sluz, a potem nitki krwi, ale na wkładce nic nie było. Dzisiaj na razie spokój nic nie ma....Z tymi wymiarami to mam nadzieje, że to przez długi cykl.Prowdzę obserwację cykli od 3 lat i w ostatnim cyklu wyszło, że owu była na 21 dzień-więc pózno, bo lekarze liczą zwykle 14.To by się zgadzało, że pęcherzyk wygląda na tydzien młodszy...Obawiam się bardziej tego koloru śluzu (chociaż to były tylko 3 takie incydenty jak na cały dzień i od wczoraj wieczorem do tej pory spokój) Wystraszyłam się idlatego mi zrobił usg...No i temperatura powyżej 37 od owu do tej pory :) .

Zgłoś nadużycie #146 6 czerwca 2013, 11:32

Konto usunięte

anusiaczek napisał(a)

Tak wiem, wybieram się dzisiaj i powtórze w sobote rano (w sumie to 48h niewyjdzie  hmm...).Co do tego sluzu to było tak, że tylko na papierze zauważyłam najpierw brązowy sluz, a potem nitki krwi, ale na wkładce nic nie było. Dzisiaj na razie spokój nic nie ma....Z tymi wymiarami to mam nadzieje, że to przez długi cykl.Prowdzę obserwację cykli od 3 lat i w ostatnim cyklu wyszło, że owu była na 21 dzień-więc pózno, bo lekarze liczą zwykle 14.To by się zgadzało, że pęcherzyk wygląda na tydzien młodszy...Obawiam się bardziej tego koloru śluzu (chociaż to były tylko 3 takie incydenty jak na cały dzień i od wczoraj wieczorem do tej pory spokój) Wystraszyłam się idlatego mi zrobił usg...No i temperatura powyżej 37 od owu do tej pory :) .

połoz sie na łozku i poloz nogi wyzej sobie na jakiejs poduszce polez tak sobie z pol godzinki jak tylko zacznie Cie brzuch bolec wez nospe wypij ciepła herbatke i sie zrelaksuj!!

Zgłoś nadużycie #147 6 czerwca 2013, 13:28

asia89 Początkująca

anusiaczek napisał(a)

http://www.babymed.com/tools/hcg-calculator tutaj masz kalkulator czy dobrze przyrasta, nic się nie martw ja też miałam takie niteczki krwi a jak na razie beta przyrasta 90 % na 48 godzin :) więc chyba jest dobrze, robię betę dość często żeby się lepiej poczuć, że jest dobrze i wszystko się uda

Zgłoś nadużycie #148 6 czerwca 2013, 14:07

Dziękuję :)

Zgłoś nadużycie #149 7 czerwca 2013, 8:54

asia89 Początkująca
anusiaczek i jak tam wyniki bety ?

Zgłoś nadużycie #150 7 czerwca 2013, 8:55

Konto usunięte
czesc co u was?