Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #1971 9 sierpnia 2013, 12:29

anusiaczek Zaprawiona w bojach

diaglab napisał(a)

Ale się uśmiałam z "tego co nieco" :-D ale masz rację. Choć ja i tak mam niestety posuche już od paru dobrych tygodni bo ciążę mam zagrożoną :-(
Mam od paru dni bóle brzucha jak na okres, też tak macie? Nie wiem czy to macica rozciąga się czy to jakiś zły objaw :-(

Pisałam o tym bólu kilka stron temu....Też miewałam takie skurcze przez kilka dni, że bez nospy się nie obeszło. Od wczoraj spokój.
Dziś mam wizytę to zapytam gina.
A oprócz skurczów masz plamienia?

Zgłoś nadużycie #1972 9 sierpnia 2013, 12:32

babeluniek Gotowa na wszystko

diaglab napisał(a)

Mam od paru dni bóle brzucha jak na okres, też tak macie? Nie wiem czy to macica rozciąga się czy to jakiś zły objaw :-(

Ja tak miałam dość długo. Zaczęłam brać magnez i jak ręką odjął. Wcześniej brałam nospę i przechodziło.
Wydaje mi się, że to właśnie ta nieszczęsna rosnąca macica ale dla pewności warto skonsultować to z lekarzem.

Zgłoś nadużycie #1973 9 sierpnia 2013, 12:35

diaglab Gotowa na wszystko
Wybacz, mogłam nie doczytać bo ostatnio często tu nie zagadałam. Miałam ale brązowe, raczej z oczyszczajacego się krwiaka podkosmówkowego, ale wtedy aż tak mnie nie bolało. A dziś to raczej mocne są te bóle ale nie ciągłe

Zgłoś nadużycie #1974 9 sierpnia 2013, 12:45

Ece Gotowa na wszystko

diaglab napisał(a)

Niestety mój gin. Jest teraz na urlopie :-( a na usg idę innego lekarza, spróbuję zapytać go we wtorek. Mam nadzieję że udzieli mi odpowiedzi bo z nimi to różnie bywa

Ja myślę,ze spokojnie możesz zastosować te dwa leki razem.Też miałam luteinę 2x2dopochwowo i lekarz mi do tego dorzucił gynazol,właśnie na grzybki.Mozna włączyć provag doustnie i vitaginC dopochwowo,by zakwasic.Z góry jednak zaznaczam,że nie jestem lekarzem,tylko doświadczoną pacjentką ;-) .Najlepiej byłoby skonsultować to telefonicznie z Twoim lekarzem,tym bardziej,ze do wtorku jeszcze trochę,a jak znam życie bez leczenia swędzenie będzie się nasilać.
Kirsti30 z podmywaniem to różne są szkoly-przeciwnicy mówiący,ze się wymywa te potrzebne bakterie.Ja tez należe do zwolenniczek i jak tylko czuje potrzebę, to się podmywam. :-)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #1975 9 sierpnia 2013, 13:00

agulinka28 Gotowa na wszystko
Hej dziewczyny. Anusiaczek ja jak byla w ciazy mialam badane tsh, ft3, ft4, glukoze i cholesterol i te skierowania na badania dostawalam od endokrynologa, wizyte mialam mniej wiecej co 3-4 tygodnie. Życze powodzenia na dzisiejszej wizycie :) Pozdrawiam

Zgłoś nadużycie #1976 9 sierpnia 2013, 13:03

Ece Gotowa na wszystko

diaglab napisał(a)

Wybacz, mogłam nie doczytać bo ostatnio często tu nie zagadałam. Miałam ale brązowe, raczej z oczyszczajacego się krwiaka podkosmówkowego, ale wtedy aż tak mnie nie bolało. A dziś to raczej mocne są te bóle ale nie ciągłe

A jak się polozysz to ból ustaje czy podczas leżenia tez się pojawia?Jeśli to Cie niepokoi możesz zgłosić się na IP ,w ciąży nie jest potrzebne skierowanie-tak powiedział mi mój doktor.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #1977 9 sierpnia 2013, 13:11

Ece Gotowa na wszystko
Hej agulinka28!
Fajnie ze do nas zajrzalas.Śliczny masz awatarek.Pozdrawiam Cię ,trzymam kciuki i przesylam dużo pozytywnych fluidkow. :-)

Zgłoś nadużycie #1978 9 sierpnia 2013, 13:40

agulinka28 Gotowa na wszystko
Ece, ja codziennie do was zagladam w koncu mialam byc lutowa mama. Teraz czekam na wyniki badan histopatologiczny i genetycznych, mam nadzieje ze za 3 miesiace bede sie mogla juz starac o dzidziusia. Ciesze sie ze u Ciebie wszystko ok kochana i trzymam kciuki za Ciebie i dzidzusia :) pozdrawiam Agulinka

Zgłoś nadużycie #1979 9 sierpnia 2013, 13:56

kirsti30 Gotowa na wszystko
dzisiaj dzień hormonów, płacz, zazdrość i użalanie się nad sobą...jaka drama queen...wrrrrr. Mam nadzieje że to ostatnie takie podloty bo nie lubię się tak czuć.

Zgłoś nadużycie #1980 9 sierpnia 2013, 15:29

maInka Zaprawiona w bojach

kirsti30 napisał(a)

dzisiaj dzień hormonów, płacz, zazdrość i użalanie się nad sobą...jaka drama queen...wrrrrr. Mam nadzieje że to ostatnie takie podloty bo nie lubię się tak czuć.

Kristi dzisiaj była u mnie koleżanka, która 2 miesiące temu urodziła... I mówię jej że mam takie humory, wieczną irytację że już sama ze sobą czuję się źle. Pocieszyła mnie, że to minie. Np. misiąc po urodzeniu jak w jej przypadku ;) .

Zgłoś nadużycie #1981 9 sierpnia 2013, 15:32

KIncia - wszystko ok ?? Tak przeglądam 2 ostatnie dni i widzę że wczoraj tylko dwa posty dodałaś i cisza do dzisiaj .... ;)

Zgłoś nadużycie #1982 9 sierpnia 2013, 15:32

Konto usunięte
Babeluniek super Kochana :) pewnie cały dzień chodziłaś jak na skrzydłach :) bardzo się cieszę że wszystko jest dobrze i super że jesteście zadowoleni z wizyty :) Jeśli chodzi o grzybicę to dla mnie żaden obcy temat :P niestety ma ją wiele kobiet :( trzymaj się , cieszę się razem z Tobą z Waszego ślubu :) buziaki
Ma Inka bóle przeszły ale nie do końca :( pojawiają się ,ale już nie w takim nasileniu. Wtedy biorę magnez i przechodzi :) ja miałam robione to badanie w poniedziałek i to był dokładnie 14 tydzień i 2 dzień ciąży. Niestety za późno obudzilam się z tym badaniem ,lekaż miał wolny termin dopiero na poniedziałek ,ale stwierdził że kilka dni nie zaważą na wyniku. Jednak nie było tak łatwo ,bo dzidziuś za cholerę nie chciał się odwrócić,był tak ułożony że tej przeziernistości nie dało się zmierzyć. Kazał iść się przejść i wrócić za chwilkę,wpuściłam jeszcze jedną Panią i weszłam spowrotem po niej ,a nasz maluszek dalej odwrócony tyłem :P lekarz nie dał rady zbadać przeziernistości ,ale zbadał wszystko inne , żyły,serduszko,kości,kość nosową i wiele innych. Dostałam dużo zdjęć i poznaliśmy płeć :) Gdyby tylko uparciuch :D się obrócił tylko na chwilkę,ale nie już pokazuje kto rządzi :P
Anusiaczek powodzenia na wizycie ! :) trzymam mocno kciuki :)

Zgłoś nadużycie #1983 9 sierpnia 2013, 15:35

Konto usunięte
Ma Inka ale jesteś Kochana :) tak wszystko dobrze :) poprostu miałam niespodziewany wyjazd na działkę w lesie :D zero zasięgu ,ale już jestem i tak się cieszę z łazienki w domu :D człowiek nie docenia tego co ma :P

Zgłoś nadużycie #1984 9 sierpnia 2013, 15:37

haha dopiero co o Tobie myślałam jak widzisz ;)

Zgłoś nadużycie #1985 9 sierpnia 2013, 15:39

Zgadza się Kincia. Jak to człowiek potrafi cieszyć się z takich rzeczy jak łazienka gdy jej nam braknie ;) .... a dzidziuś faktycznie uparciuch ...od początku pokazuje kto tu rządzi :)

Zgłoś nadużycie #1986 9 sierpnia 2013, 15:41

Konto usunięte
Ma Inka a kiedy masz mieć robione to badanie ? :)

Zgłoś nadużycie #1987 9 sierpnia 2013, 18:11

babeluniek Gotowa na wszystko
Masakra! :(
O 13 zaczęłam wymiotować, o 14 zasnęłam i obudziłam się o 17. I od nowa. Zjadłam dzisiaj tylko sałatkę na śniadanie i kilka winogron. Wymiotowałam już kwasem żołądkowym, teraz już nie mam w nim nic. Siedziałam nad kibelkiem, rzuca mną, mam skurcze wymiotne ale nie mam czego się pozbyć.
Staram się po łyczku pić wodę, żeby się nie odwodnić, ale nie jestem w stanie niczego do jedzenia przełknąć.
Przepraszam, że wszystko piszę tak dosłownie, ale aż tak to jeszcze nie miałam i nie bardzo wiem jak sobie ulżyć :(

Zgłoś nadużycie #1988 9 sierpnia 2013, 18:16

Ece napisał(a)

A jak się polozysz to ból ustaje czy podczas leżenia tez się pojawia?Jeśli to Cie niepokoi możesz zgłosić się na IP ,w ciąży nie jest potrzebne skierowanie-tak powiedział mi mój doktor.

Przeważnie jak leżę to mnie boli a jak wstaje to nawet ustaje- nie wiem dlaczego tak. Ale co jakiś czas mnie boli,nie stale no i nie mam już plamień. Zastosuje się do Waszych porad, zaopatrzylam się już w magnez i nospe :-) dziękuję za pomoc :-)

Zgłoś nadużycie #1989 9 sierpnia 2013, 18:17

O rozpoczęłam setną stronę :-D hihi :-P

Zgłoś nadużycie #1990 9 sierpnia 2013, 18:22

kirsti30 Gotowa na wszystko

diaglab napisał(a)

O rozpoczęłam setną stronę :-D hihi :-P

Brawooo :) odpoczywaj i staraj się oszczędzać. Ja wariuje czasami na punkcie leżenia ale staram się myśleć pozytywnie.Powodzonka jesteśmy z tobą :) )