Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #1951 8 sierpnia 2013, 21:19

Anett Gotowa na wszystko

babeluniek napisał(a)

Dostalam 10 zdjęć z różnej perspektywy :-) Ja weszlam najpierw sama. Chcialam, żeby zobaczyła te moje swedzenia i później na usg go zawolalismy :-)
Żebyście widziały jego minę! Wszedł a lekarka od razu do niego z pytaniem czy odczuwa jakieś dolegliwości w okolicach intymnych... On taki nieśmiały i zaskoczony zaprzeczył a ja myslalam, że padne. Potem przyznał że się wystraszyl że będzie go chciała zbadać :-P

Hi hi ale się uśmiałam :) od razu wyobraziłam sobie mojego w takiej sytuacji, z tym że mój gin jest facetem i to dość specyficznym (taki jakby troszkę gejowaty) ale spoko generalnie, i mam przed oczami jak go pyta czy ma jakieś dolegliwości hehe, myślę że tego widoku nie dało by się zapomnieć :D

Zgłoś nadużycie #1952 8 sierpnia 2013, 22:05

Ece Gotowa na wszystko

babeluniek napisał(a)

Jestem! :-)
Bobas rośnie. Ma 6,5 cm, ręce, nogi :-P Przeziernosc w porządku choć ciężko było ją zmierzyć, bo wiercil się jak szalony! :-) M. patrzył jak zaczarowany. Już jak się umawialam na kolejną wizytę od razu spytał czy też może przyjść :-)
Mam grzybice :-( Podobno w ciąży to się zdarza... Dostałam masc i globulki i mam nadzieję że szybko się jej pozbede...

Cudowne wieści Babeluniek!poza grzybicą oczywiscie,niestety często towarzyszy ciąży. U mnie juz zdecydowana poprawa,pewnie u Ciebie tez tak będzie. Kirsti30 ma rację,ze warto uważać na cukier,oprócz tego wcinać naturalne probiotyki(kiszona kapucha,kiszone ogóry),dużo owoców i warzyw,a Candida pójdzie w zapomnienie. :-)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #1953 9 sierpnia 2013, 6:27

maInka Zaprawiona w bojach
Babeluniek- super że wizyta udana!!! Rośnijcie nadal zdrowo!!! :)

Ece - jesteśmy imienniczkami :)

Kincia- i jak Twoje bóle ?? Przeszły ??

Ja korzystam z chwili ciszy i spokoju kiedy młody śpi. Nie wiem co jest ale od paru dni co noc przychodzi do nas, ładuje się w środek i jeszcze się odkrywa. Ja mimo upałów muszę czuć na sobie kołderkę więc co chwilę się wybudzam...i tak do rana koczuję. Ogólnie przez pogodę najprawdopodobniej jest ostatnio marudny i muszę mu poświęcać o wiele więcej uwagi. Najlepiej to cały dzień przesiedzieć na dworze, a że upały doskwierają to różnie z tym bywa.

Zgłoś nadużycie #1954 9 sierpnia 2013, 6:29

maInka Zaprawiona w bojach
Acha czy któraś z was miała bądź będzie miała badanie na przezierność w 14 tc. ?? ??

Zgłoś nadużycie #1955 9 sierpnia 2013, 8:33

anusiaczek Zaprawiona w bojach
Cześć dziewczyny, gratuluje udanych wizyt :) . Oby do końca naszych ciąż wszystkie były ok ;)
Ja dziś rano zaliczyłam już swojego endo.....Mam troche wątpliwości co do jego leczenia.
Jak byłam w ciąży z Julką 2 lata temu mówił, że tsh w ciąży jest niemiarodajne i bada sie tylko ft3 i ft4. One były dobre cała ciąże i byłam na jednej dawce 75.
A w tej ciąży każe badać tsh i się nim sugeruje. Dziś miałam 4,2 i kazał mi znów zwiększyć dawke na 88.
To co opisuje to bardziej do tych dziewczyn co się leczą na to samo co ja
A jak u Was? badacie teraz tsh ??
O 17.20 mamy gina...może dowiem się co ma miedzy nóżkami :)

Zgłoś nadużycie #1956 9 sierpnia 2013, 8:43

Ece Gotowa na wszystko

maInka napisał(a)

Acha czy któraś z was miała bądź będzie miała badanie na przezierność w 14 tc. ?? ??

Podobno 13tc 4d to ostateczny termin wykonanie przeziernosci-tak gdzies czytalam.Ale przeciez ciaza moze byc o pare dni mlodsza lub starsza.Mysle,ze dobremu lekarzowi pare dni nie zrobi roznicy,a pomiary zrobi prawidlowo i zinterpretuje.
Fajnie ,ze jestesmy imienniczkami :-) .A tak wogole to Dzien dobry,bo zapomnialam sie dzis przywitac :-) !
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #1957 9 sierpnia 2013, 8:49

Ece Gotowa na wszystko
anusiaczek-trzymam kciuki za wizytę i zeby Malenstwo nie bylo wstydliwe a tym samym pokazalo co ukrywa miedzy nóżynkami.Czekam na wiesci po wizycie.c
czy ktos jeszcze dzisiaj wizytuje-jak tak proszę meldowac,bedziemy trzymac kciuki.Milego dzionka!

Zgłoś nadużycie #1958 9 sierpnia 2013, 8:49

Ece Gotowa na wszystko
anusiaczek-trzymam kciuki za wizytę i zeby Malenstwo nie bylo wstydliwe a tym samym pokazalo co ukrywa miedzy nóżynkami.Czekam na wiesci po wizycie.c
czy ktos jeszcze dzisiaj wizytuje-jak tak proszę meldowac,bedziemy trzymac kciuki.Milego dzionka!

Zgłoś nadużycie #1959 9 sierpnia 2013, 9:26

kirsti30 Gotowa na wszystko
Dzień dobry mamuśki. Fatalna kolejna noc, kilka godzin snu...masakra. Ale moje kochanie przyjeżdża w Niedziele i juz się chyba doczekać nie możemy. No i czekają nas zaręczyny w przyszłym tygodniu :) .
Udanego dnia życze wszystkim i chłodnych wiatrów.

Zgłoś nadużycie #1960 9 sierpnia 2013, 9:56

Ece Gotowa na wszystko

kirsti30 napisał(a)

Dzień dobry mamuśki. Fatalna kolejna noc, kilka godzin snu...masakra. Ale moje kochanie przyjeżdża w Niedziele i juz się chyba doczekać nie możemy. No i czekają nas zaręczyny w przyszłym tygodniu :) .
Udanego dnia życze wszystkim i chłodnych wiatrów.

Gratuluję Kochana!!!To nie dziwota,ze z tych emocji nie mozecie spac ;-) .

Zgłoś nadużycie #1961 9 sierpnia 2013, 10:05

Dziękuje Ece, chyba masz racje że to emocje, już się steskniliśmy strasznie. Nie jest łatwo ale z czasem nam się wszystko ułoży :)

Zgłoś nadużycie #1962 9 sierpnia 2013, 10:05

Dziękuje Ece, chyba masz racje że to emocje, już się steskniliśmy strasznie. Nie jest łatwo ale z czasem nam się wszystko ułoży :)

Zgłoś nadużycie #1963 9 sierpnia 2013, 10:12

babeluniek Gotowa na wszystko
Heeeej :)
Spało mi się całkiem dobrze :)
Ogólnie jakaś taka szczęśliwa jestem! :) Uspokojona... Chyba przez to, że ta wizyta była taka pozytywna i to już 13 tydzień... Wczoraj usg pokazało 12 tydz. 4 dz. więc o dwa więcej niż wynika z OM i termin porodu na 16 lutego :) Ale póki co, trzymam się terminu z OM.

Boli mnie tylko bok. Tak jakby na wysokości żołądka, tylko bardzo z boku, jakby kolka. Trzyma od wczoraj, czasem boli bardziej, czasem wcale... Miewałam kiedyś nerwobóle w takich miejscach, może to znowu to...

A wczoraj odebraliśmy obrączki i ciągle się na nie gapie :P

Zgłoś nadużycie #1964 9 sierpnia 2013, 10:13

kirsti30, Wy już macie jakieś konkretne plany? :) Z tego co pamiętam, kiedyś pisałaś, że nie mieszkasz ze swoim Ukochanym, ale teraz zareczyny więc pewnie to się zmieni :)

Zgłoś nadużycie #1965 9 sierpnia 2013, 10:20

Babeluniek ale fajowo z tymi obrączkami i że usg poszło dobrze :) .
Nasze plany, hm troche to z nami skomplikowane bo ja centralna polska, a moje kochane zakopane :) przyznam że jestem pod wrażeniem jego podejścia, wiary i starań. Tak napełnił mnie nadzieją że wiem że będzie dobrze :) . Teraz musimy czekać na jego przeniesienie, a póki co będę sobie rosła :D Cieżko mi czasami, ale dziękuje Bogu za to co mam. Przeszłam swoje i straciłam nadzieje na pogodne dni a teraz wszystko się zmieniło :)
W poniedziałek czeka nas pierwsze wspólne USG :) hihihi oj chyba faktycznie za dużo tego wszystkiego :)

Zgłoś nadużycie #1966 9 sierpnia 2013, 10:34

diaglab Gotowa na wszystko
Cześć dziewczyny :-) cieszę się że wizyty przebiegły pomyślnie :-) ja mam we wt. Usg genetyczne i też nie mogę się doczekać jak zobaczę moje malenstwo :-D o a czuję że rośnie bo mam takie ukłucia w pochwie że hej! Całe szczęście te plamienia mi przeszły- żeby nie wykrakać- jak narazie. Mam nadzieję że ten krwiak już się wchłonął.
Mnie chyba też grzybica łapie :-( piecze mnie strasznie. Mam w razie czego pimafucin,ale na podtrzymanie ciąży biorę luteine dopochwowo rano i wieczorem- nie wiem czy można te leki stosować jednocześnie :-(
Babeluniek- ja też nie mogłam napatrzec się na obrączki jak je odebraliśmy :-D a nawet po kryjomu mierzyłam :-P

Zgłoś nadużycie #1967 9 sierpnia 2013, 10:42

diaglab, koniecznie spytaj lekarza, czy możesz brać te globulki z innymi lekami :)
Też mierzę obrączkę i gapię się w lustrze jak w niej wyglądam :P

kirsti30, fajnego masz tego faceta :) Mam nadzieję, że jak najszybciej będziecie razem już tak na codzień :)

Zgłoś nadużycie #1968 9 sierpnia 2013, 11:04

Niestety mój gin. Jest teraz na urlopie :-( a na usg idę innego lekarza, spróbuję zapytać go we wtorek. Mam nadzieję że udzieli mi odpowiedzi bo z nimi to różnie bywa

Zgłoś nadużycie #1969 9 sierpnia 2013, 11:27

Od siebie polecam częste podmywanie, podejrzewam że kobitki cierpimy przez upały, niestety to powoduje że grzybek się nasila...i dlatego nie szczędze podmywania. a teraz najbardziej, bo jestem w domu do końca miesiąca w domu także nie ma wymówki, i to samo ścigam mojego....fakt że skajpowo ale facetom też się poci conieco ;)

Zgłoś nadużycie #1970 9 sierpnia 2013, 12:25

kirsti30 napisał(a)

Od siebie polecam częste podmywanie, podejrzewam że kobitki cierpimy przez upały, niestety to powoduje że grzybek się nasila...i dlatego nie szczędze podmywania. a teraz najbardziej, bo jestem w domu do końca miesiąca w domu także nie ma wymówki, i to samo ścigam mojego....fakt że skajpowo ale facetom też się poci conieco ;)

Ale się uśmiałam z "tego co nieco" :-D ale masz rację. Choć ja i tak mam niestety posuche już od paru dobrych tygodni bo ciążę mam zagrożoną :-(
Mam od paru dni bóle brzucha jak na okres, też tak macie? Nie wiem czy to macica rozciąga się czy to jakiś zły objaw :-(