Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #1911 7 sierpnia 2013, 19:01

Kiniaa Gotowa na wszystko
Witajcie kobietki :) u nas dziś pada cały dzień a ja jestem padnieta,miałam ciężko w pracy bo dzisiaj musiałam akurat zostać dłużej aż się zatęskniłam za moim dzieckiem ale jak to miło gdy się wraca do domku a mężulek z córeczką upichcili obiadek ;) Ogólnie to jakaś zmęczona jestem i od rana swędzą mnie piersi....tez tak macie ??
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #1912 7 sierpnia 2013, 19:06

babeluniek Gotowa na wszystko
Kiniaa, swędzą, bo rosną :) Nawilżaj :)

Zgłoś nadużycie #1913 7 sierpnia 2013, 19:14

kirsti30 Gotowa na wszystko

Ece napisał(a)

Świetne,tak się usmialam :-) .Bardzo mi się ten pomysł podoba.
Cieszę się też,że są lepsze wiadomości o Irysku.Szkoda,ze trzeba mu usunąć łapkę,ale najważniejsze,ze będzie żył.Trzy mam kciuki,żeby jak najszybciej doszedł do zdrowia :-) .

Ece dziękuje :) .
Qasha no na to nie wpadłam że to od kasza :) fajne, podobnie babeluniek ;) .

A tak wogóle to uważam że powinnyśmy dostać wszystkie odznake za ratowanie gospodarki emerytalnej ;) po dzisiejszych wiadomościach wieczornych ja i moja cytrynka czujemy się jak wspaniali ratownicy narodowi :) ha! szkoda że tylko my tak myślimy hihih.

Zgłoś nadużycie #1914 7 sierpnia 2013, 19:17

ece a twój nick skąd?

Zgłoś nadużycie #1915 7 sierpnia 2013, 19:26

nawilżam,nawilżam ;) ....ja co dzień nawilżam całe ciało i piersi też żeby zapobiec roztępom lub ich pojawianie się w późniejszych miesiącach,mam sprawdzone już kosmetyki w pierwszej ciąży więc wiem czego używać ;)

Zgłoś nadużycie #1916 7 sierpnia 2013, 21:33

Dorota93 Supermama
ja sie strasznie przejmuje slubem, e nie bede mogla spac i bede niewyspana, marudna itp/ juz stresy a gdzie tam Pazdziernik :d

Zgłoś nadużycie #1917 7 sierpnia 2013, 23:09

Anett Gotowa na wszystko
Witajcie mamuśki po ciężkim dniu :)
Co do ćwiczeń dziękuję za dobre rady i tak myślę, że póki co odpuszczę :)
Cały wieczór spędziłam u przyjacioł, którzy mają 5-miesięcznego synka i po prostu ćwiczyłam praktykę :) kąpiel karmienie uspianie :) same słodkie rzeczy, małego kocham jak swojego a co dopiero jak moja kruszynka się urodzi, przecież to jest niewyobrażalne uczucie :) wszystko jest tak interesujące, w końcu niedługo będzie nas to dotyczyć :) przyjaciółka wszystkie przydatne rzeczy zapisuje mi na kartce, maści płyny szampony, robi taką selekcję żebym nie kupowała czegoś na darmo... Super taka sprawa, jak można na kogoś liczyć :D sama to nie wiem jak bym ogarneła....
Dobrej nocki :*

Zgłoś nadużycie #1918 7 sierpnia 2013, 23:45

Ece Gotowa na wszystko

kirsti30 napisał(a)

ece a twój nick skąd?

To moje inicjały.Ewelina C+e. :-)
Kiniaa-mnie też swędzą,od dzisiaj zacznę je traktować bio-oilem.
Dorota93-ja tez brałam ślub w październiku :-) .
Anett-masz przyjaciółkę-skarb :-) .
spokojnej nocki..
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #1919 8 sierpnia 2013, 7:15

Dzień dobry :) dzisiaj ja podbijam. Również jak koleżanki zaczeliśmy ćwiczyć z moją cytrynką, ale Yoge :) kiedyś dużo biegałam -5-10 km 3x w tygodniu...później zaczełam palić...a później paliłam i biegałam. Zresztą, robimy bardzo ostrożne ćwiczenia bo się troszkę obawiamy, ale powiem wam że po pozycji ,,kota'' pięknie się...jak by to powiedzieć..pozbywa wzdęć-upewnijcie się że jesteście same,odgłos z ataku fasolowego :) niektóre ćwiczenia widać są dla osób które stosowały yoge juz od dawna, ale ja nie potrafie się tak wygiąć żeby powiekami dotykać brzusia ;) .

Aha czy samo stosowanie olejku na rozciągajacy się brzusio wystarcza?

Zgłoś nadużycie #1920 8 sierpnia 2013, 7:19

Ece Gotowa na wszystko
Witam czwartkowo!
Musiałam juz wstać na siusiu,więc wpadłam zobaczyć co się dzieje.Widzę ,ze jeszcze spięcie.Jestem podeksytowana,bo będę się cieszyć mała córeczką kuzynki,zaledwie miesięczną.Wstawię do fotkę,co dla niej nabylam. Korci mnie,żeby cos kupić dla swojego Malenstwa, ale dopóki nie znam płci to bez sensu.
Kirsti30-czuję się też jako bohaterka narodowa ;-) .UwielbiamTwoje trafne komentarze i poczucie humoru-dobry nastroj gwarantowany :-) :-)
Życzę wszystkim miłego dzionka i idę się ogarnąć :-) .
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #1921 8 sierpnia 2013, 7:26

Ece Gotowa na wszystko

kirsti30 napisał(a)

Dzień dobry :) dzisiaj ja podbijam. Również jak koleżanki zaczeliśmy ćwiczyć z moją cytrynką, ale Yoge :) kiedyś dużo biegałam -5-10 km 3x w tygodniu...później zaczełam palić...a później paliłam i biegałam. Zresztą, robimy bardzo ostrożne ćwiczenia bo się troszkę obawiamy, ale powiem wam że po pozycji ,,kota'' pięknie się...jak by to powiedzieć..pozbywa wzdęć-upewnijcie się że jesteście same,odgłos z ataku fasolowego :) niektóre ćwiczenia widać są dla osób które stosowały yoge juz od dawna, ale ja nie potrafie się tak wygiąć żeby powiekami dotykać brzusia ;) .

Aha czy samo stosowanie olejku na rozciągajacy się brzusio wystarcza?

Wypróbuje tę pozycję kota,póki sama w domku jestem ;-) .
Olejek powinnien wystarczyć do nawilzenia.Jeśli chodzi o roztstępy to obawiam się,ze to tylko kwestia genów i szybkości rozciagania i jeśli ma się skłonności to nawet nią lepszy krem nie pomoże. To jednak moje prywatne zdanie na podstawie doświadczeń własnych :-) .

Zgłoś nadużycie #1922 8 sierpnia 2013, 7:39

Ece ja też tylko siusiu i jakoś zostałam...przygotowuje się do ataku upałów :( wrr jak widzę że słonko już się rozpala od rana to boje się myśleć co będzie w południe.
Narazie używam olejku i napewno tak zostanie, bo mało wiarygodne są dla mnie te wielkie marki. Także zotaje naturalnie :)

Zgłoś nadużycie #1923 8 sierpnia 2013, 7:41

Dzień dobry ślicznoty ;) )wpadłam się tylko przywitać i życzyć miłego i spokojnego dzionka :) ...idę szykować córe i siebie trzeba ogarnąć ;) ))

Zgłoś nadużycie #1924 8 sierpnia 2013, 7:46

Ece Gotowa na wszystko
Obiecane fotki-sukieneczka i komplecik.

Zgłoś nadużycie #1925 8 sierpnia 2013, 7:46

ja polecam ten o to rewelacyjny jak dla mnie krem na roztępy,cena może porażać ale naprawdę warto http://www.mustela.net.pl/p/2275/MUSTELA-9-miesiecy-Intensywnie-dzialajacy-krem-...

Zgłoś nadużycie #1926 8 sierpnia 2013, 9:48

Anett Gotowa na wszystko
Witam ranne ptaszki :) ja dziś mogłam troszkę pospać bo znów czeka mnie druga zmiana w pracy ale i tak te upierdliwie bzyczące muchy budziły mnie co parę minut :)
Ece ubranka są 'przesłitaśnie' :) uwielbiam oglądać rzeczy dla małych szkrabątków :D
Jak byłam u lekarza ostatnio to zabrałam ze sobą swoją mamę, przy okazji chciała zrobić jakieś zakupy no i trafiliśmy na jakieś stragany odpustowe na mieście - moja mama po prostu nie mogła wyjść z zachwytu ile by mogła tu nakupować gadżecików dla dzidzi, oczy tak jej się świeciły z radości że za rok będzie mogła wpaść w szał zakupów, wprost nie może się doczekać hi hi ach te babcie :)

Ece napisał(a)

Anett-masz przyjaciółkę-skarb :-) .

To prawda :) wiele dla mnie znaczy, a znamy się 16 lat :)

Miłego dnia :D

Zgłoś nadużycie #1927 8 sierpnia 2013, 9:54

diaglab Gotowa na wszystko
hej :-)

Kiniaa napisał(a)

Witajcie kobietki :) u nas dziś pada cały dzień a ja jestem padnieta,miałam ciężko w pracy bo dzisiaj musiałam akurat zostać dłużej aż się zatęskniłam za moim dzieckiem ale jak to miło gdy się wraca do domku a mężulek z córeczką upichcili obiadek ;) Ogólnie to jakaś zmęczona jestem i od rana swędzą mnie piersi....tez tak macie ??

Kiniaa mnie też swędzą :-P od wczoraj smaruję je i brzuch oliwką.
Ece- ubranka są super! :-) - najbardziej podoba mi się sukienka. Jest boska! :-)

Zgłoś nadużycie #1928 8 sierpnia 2013, 9:58

Dorota93 napisał(a)

ja sie strasznie przejmuje slubem, e nie bede mogla spac i bede niewyspana, marudna itp/ juz stresy a gdzie tam Pazdziernik :d

Dorotko wszystko będzie dobrze :-) wiem, że ciężko jest się nie stresować ale postaraj się :-) to są cudowne chwile :-)

Zgłoś nadużycie #1929 8 sierpnia 2013, 10:06

Anett napisał(a)

Witam ranne ptaszki :) ja dziś mogłam troszkę pospać bo znów czeka mnie druga zmiana w pracy ale i tak te upierdliwie bzyczące muchy budziły mnie co parę minut :)
Ece ubranka są 'przesłitaśnie' :) uwielbiam oglądać rzeczy dla małych szkrabątków :D
Jak byłam u lekarza ostatnio to zabrałam ze sobą swoją mamę, przy okazji chciała zrobić jakieś zakupy no i trafiliśmy na jakieś stragany odpustowe na mieście - moja mama po prostu nie mogła wyjść z zachwytu ile by mogła tu nakupować gadżecików dla dzidzi, oczy tak jej się świeciły z radości że za rok będzie mogła wpaść w szał zakupów, wprost nie może się doczekać hi hi ach te babcie :)

To prawda :) wiele dla mnie znaczy, a znamy się 16 lat :)

Miłego dnia :D

Widzę że nie tylko ja mam problem z tymi muchami- mnie wczoraj tak wkurzały nie można było spokojnie siedzieć przy otwartym balkonie bo cały czas się pchały. Już myślałam, że burza będzie a tu nic :-( moja mama tak samo zareagowała jak tylko powiedziałam jej że zostanie babcią :-P od razu chciała kupować ubranka :-D
Tak nawiasem mówiąc oprócz tego że dla dzidzi coś trzeba będzie zacząć kupować to dla siebie też już powoli muszę- zaczynam się nie mieścić w"stare" rzeczy :-P

Zgłoś nadużycie #1930 8 sierpnia 2013, 10:13

A mamuśki które już rodziły, czy bardzo się rośnie w ciąży, zastanawiam się czy jest sens żebym kupowała spodnie ciążowe w moim rozmiarze bo nie wiem czy nie urosnę jeszcze bardziej...