Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #1871 7 sierpnia 2013, 10:07

diaglab Gotowa na wszystko
Cześć dziewczyny :-) nie było mnie raptem 3 dni na forum a tu już tyle nowych wieści :-) aż nie nadążam z czytaniem :-P więc napisze ogólnie- gratuluję i życzę tym które :-) tym, które jeszcze nie miały-udanych wizyt i zdrowych dzieciaczków :-) tym, które już niedługo zostaną mężatkami- by dzień ślubu był jednym z tych najpiękniejszych w życiu- obok narodzin bobasków:-* część z Was widzę zwiększyła swoją aktywność fizyczną- zazdroszczę! :-) też bym chciała:'( ja wczoraj wróciłam do pracy po niedługim urlopie. I jak na złość znowu plamię na brązowo:'( a jak lezalam przez te parę dni nie byli nic :-( najgorsze jest to, że mój lekarz jest teraz na urlopie a usg mam za tydzień we wtorek. Mam nadzieję, że z moja fasolką jest wszystko ok i że te plamienia to resztki krwiaka lub tworzenie łożyska :-( dodatkowo te upały mnie wykanczaja- wczoraj cały dzień było mi niedobrze i wymiotowalam ( był to zdecydowanie najgorszy dzień w trakcie tej ciąży), jest mi okropnie słabo i mam krwawienia z dziasel i nosa :-( dobrze że mam dziś mało pracy więc leżę na dwóch krzesłach :-D

Zgłoś nadużycie #1872 7 sierpnia 2013, 10:07

babeluniek Gotowa na wszystko
Dzień dobry :)
Ja też miałam dzisiaj zaskakujący sen :P
Śniło mi się, że urodziłam syna i karmiłam go piersią... A potem z moich piersi strzelało mleko, ale tak naprawdę mocno :P
Miłego dnia :)

Zgłoś nadużycie #1873 7 sierpnia 2013, 10:19

Dorota93 Supermama
podobno jeśli leci krew z nosa, to z przemęczenia

Zgłoś nadużycie #1874 7 sierpnia 2013, 10:39

diaglab Gotowa na wszystko
Babeluńku i Dorotko fajne miałyście sny :-P prawdziwe matki Polki w tych snach :-D :-P skoro dochodzi już do tego że mleko tryska strumieniami i rodzi się dzidzi za dzidzią :-P mam nadzieję, że przelejecie na mnie te dobre moce i mi też się przyśni mój bobas :-D bobas tak nawiasem mówiąc chciałabym by był to chłopczyk :-P ciekawe czy we wt. Będzie już coś widac :-) mam pytanie: czy mowilyscie że chcecie usg genetyczne czy lekarz sam je zrobił dowiedziawszy sie, który to tydzień ciąży? Też bym chciała zabrać mojego M. Ale obawiam się że żeby sprawdzić czy dalej jest ten krwiak będę mieć usg dopochwowe :-( a mój nie bardzo chce być przy tym rodzaju usg

Zgłoś nadużycie #1875 7 sierpnia 2013, 11:37

Konto usunięte
Chyba mi rośnie igg :( jestem załamana ! Misiąc temu wyszło mi 1036 a teraz 614,4 :( jeszcze mój gin na urlopie :(

Zgłoś nadużycie #1876 7 sierpnia 2013, 11:42

kirsti30 Gotowa na wszystko

kincia napisał(a)

Chyba mi rośnie igg :( jestem załamana ! Misiąc temu wyszło mi 1036 a teraz 614,4 :( jeszcze mój gin na urlopie :(

oi oi nie czaje tego wogóle...mój gin powiedział że jeśli teraz to wróci bardzo wysokie to mam się cieszyć jednak jeśli słabe to trzeba myśleć dalej. aminowość czy coś takiego się to nazywało.
Kincia nie ma co panikować, zostań na pozytywnych wibracjach dlatego że sama wiesz zamartwianie nie pomaga. Ja nie mam najlepszego poranka, dowiedziałam się rano że mój irysek kot który zostawiłam u siostry jest u weterynarza i dzisiaj podejmą decyzje czy go uśpią bo wpadł w sidła. Załamałam się....proszę cię usmiechaj cie kincia :)

Zgłoś nadużycie #1877 7 sierpnia 2013, 11:43

Konto usunięte
Idę chyba chociaż do położnej ,dlaczego musze mieć takiego pecha !
Kristi30 mocno trzymam za Ciebie kciuki kochana że chociaz u Ciebie bedzie wszystko dobrze !!! :)

Zgłoś nadużycie #1878 7 sierpnia 2013, 11:44

Konto usunięte
Dzięki Kristi , przykro mi z powodu Twojego kotka :( mam nadzieje ze bedzie dobrze !! :)

Zgłoś nadużycie #1879 7 sierpnia 2013, 12:02

kincia damy rade kobieto :) bedzie dobrze !!

Zgłoś nadużycie #1880 7 sierpnia 2013, 12:13

Konto usunięte
Przepraszam za moją panike !!!! :D byłam u położnej ,okazało się że spadło mi igg miesiąc temu miałam ponad tysiąc a teraz mam 614,4 także to dobry znak ! Nie muszę jechać do szpitala chorób zakaźnych w Gdańsku ,troche mi nawet smutno z tego powodu bo Babeluniek mówiła że mi siatkę pomarańczy do szpitala przyniesie :D

Zgłoś nadużycie #1881 7 sierpnia 2013, 12:13

Konto usunięte
Kristi30 bardzo dIękuje Ci za wsparcie u Ciebie napewno też będzie wszystko dobrze !!! :)

Zgłoś nadużycie #1882 7 sierpnia 2013, 12:25

Dorota93 Supermama
jeśli chodzi o badanie genetyczne to lekarz mi zaproponował, ale musiałam za to zapłacic i robilam to gdzie indziej :)
a ja dziś mierzyłam suknię ślubną :) ale gorąco w niej !

Zgłoś nadużycie #1883 7 sierpnia 2013, 12:29

Kincia, wiedziałam, że będzie dobrze :)
Skoro chcesz rodzić w Gdańsku, to jeszcze będzie okazja przynieść Ci te pomarańcze :P

Zgłoś nadużycie #1884 7 sierpnia 2013, 12:31

diaglab napisał(a)

mam pytanie: czy mowilyscie że chcecie usg genetyczne czy lekarz sam je zrobił dowiedziawszy sie, który to tydzień ciąży? Też bym chciała zabrać mojego M. Ale obawiam się że żeby sprawdzić czy dalej jest ten krwiak będę mieć usg dopochwowe :-( a mój nie bardzo chce być przy tym rodzaju usg

Mi też sama doktorka zaproponowała badanie i od razu powiedziała, żeby zabrać pprzyszłego tatę :)
Zawsze możesz wejść do gabinetu sama, zrobić badanie dopochwowe a potem zawołać swojego mężczyznę na badanie już przez brzuch.
Ja też najpierw wejdę sama, bo chcę, żeby mnie zbadała czy nie mam jakiejś infekcji, bo coś ostatnio czuję nie tak...

Zgłoś nadużycie #1885 7 sierpnia 2013, 12:38

Dorota93, jaką masz suknię? :) Pochwalisz się?

Zgłoś nadużycie #1886 7 sierpnia 2013, 13:07

anusiaczek Zaprawiona w bojach
Czesć dziewczyny! :) Widzę, że się rozpisałyście :) . U nas na Podkarpaciu upały...i chyba od 2 tygodni ani kropli deszczu ani żadnej burzy...Moje dziecie zasnęło dopiero co więc mam godzinkę dla siebie..ehh
Ostatnio miewam skurcze dosyć mocne, też tak macie?. Wiem , że skurcze mogą być normalne bo się macica rozciąga,ale ja nie pamiętam żebym takie miała przy Julce. Jak wezme nospe to przechodzi,ale za parę godzin znowu...i tak od paru dni. Na szczęście mam wizytę w piątek

Zgłoś nadużycie #1887 7 sierpnia 2013, 13:10

anusiaczek Zaprawiona w bojach
Czesć dziewczyny! :) Widzę, że się rozpisałyście :) . U nas na Podkarpaciu upały...i chyba od 2 tygodni ani kropli deszczu ani żadnej burzy...Moje dziecie zasnęło dopiero co więc mam godzinkę dla siebie..ehh
Ostatnio miewam skurcze dosyć mocne, też tak macie?. Wiem , że skurcze mogą być normalne bo się macica rozciąga,ale ja nie pamiętam żebym takie miała przy Julce. Jak wezme nospe to przechodzi,ale za parę godzin znowu...i tak od paru dni. Na szczęście mam wizytę w piątek

Zgłoś nadużycie #1888 7 sierpnia 2013, 13:26

Dorota93 Supermama
chętnie bym się pochwaliła, ale nie wzięłam nazwy modelu i nei potrafię nigdzie znaleść ! :( lit A, z marszczeniami na brzuszku, no ładna. Jutro tam będę, to wezmę ! :)

Zgłoś nadużycie #1889 7 sierpnia 2013, 14:21

UWAGA ! Jest dobrze :) dostałam wyniki, wogóle ich nie rozumiem ale rozmawiała z moim gin przez telefon i powiedział że to bardzo dobrze że tak wyszło :) Boże dziękuje- tak sie poryczałam :D

Zgłoś nadużycie #1890 7 sierpnia 2013, 14:28

maInka Zaprawiona w bojach

kincia napisał(a)

kincia napisał(a)

Przepraszam za moją panike !!!! :D byłam u
położnej ,okazało się że spadło mi igg miesiąc temu miałam ponad tysiąc a
teraz mam 614,4 także to dobry znak ! Nie muszę jechać do szpitala
chorób zakaźnych w Gdańsku ,troche mi nawet smutno z tego powodu bo
Babeluniek mówiła że mi siatkę pomarańczy do szpitala przyniesie
:D

Kochana zanim doczytałam że byłaś u położnej to już ci pisałam że SPADŁO. :) . Ja też ostatnio wpadłam w panikę z TSH . A chyba ze sto razy czytałam wynik ;) . bardzo bardzo się cieszę że wynik jest dobry!!!!!
Kristi mam nadzieję że i Ty przyniesiesz dobre wieści :)
A jak mam zakwasy po wczorajszych ćwiczeniach. Jeszcze dzisiaj nie ćwiczyłam, bo miałam ciężką noc, ogólnie mam lenia dzisiaj ale jest też mi gorąco. Rolery w całym domu pospuszczne , okna pozamykane i czekamy do wieczora. Na dworze w cieniu mamy 35 st. Co dopiero musi być w słońcu .....