Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #1851 6 sierpnia 2013, 19:25

maInka Zaprawiona w bojach
Anett super że dobre wieści od lekarza . Niech maleństwo rośnie a ujawni się w swoim czasie ;) .

Zgłoś nadużycie #1852 6 sierpnia 2013, 19:41

Konto usunięte
Babeluniek bardzo dziękuje za wsparcie :)
Kristi30 dokładnie tak jak mówisz :) ja też paliłam przed ciążą :/ ostatniego papierosa zapaliłam w lutym. Bardzo ciągneło mnie do papierosów ,a teraz jak czuje dym tytoniowy gdy np. idę ulicą i ktoś idzie przedemną i wszystko leci na mnie to zatykam nos :D bo mam uczucie że wszystkie wnętrzności idą mi do góry :D poważnie ! Nigdy nie pomyślałabym że będę takim przeciwnikiem papierosów :) ale się cieszę ze uwolniłam się od tego świństwa :) moja kupela w ciąży z bliźniakami całą ciąże paliła,chłopcy urodzili sie mali ale zdrowi :) jak ja bym w ciąży papierosa do ust wzieła to bym nie zdążyła się zaciągnąć ,bo już by mnie cofało :)

Zgłoś nadużycie #1853 6 sierpnia 2013, 19:43

Anett Gotowa na wszystko
No właśnie też odetchnęłam z ulgą :) dziewczyny czyżbyście ćwiczyły na piłce ?? bo chyba przegapiłam ten wątek... Też o tym myślę :)

A poza tym naszła mnie dziś wielka ochota na zapiekankę jak byłam u lekarza, no i wybrałam się z mami na taką zapiekanę z wszystkimi dodatkami jakie są możliwe czyli kapusta biała i czerwona pomidor ogórek kwaszony i świeży papryka cebulka pieczarki ketchup majonez itd itp I to wcale nie była duża a teraz tak żołądek daje mi popalić że hej.. były już krople i mięta i co dalej ?? ? :(

Zgłoś nadużycie #1854 6 sierpnia 2013, 19:46

Konto usunięte
Ma Inka dziękuje !!! :*
Anett cieszę się że wszystko dobrze, fajnie dostać tyle zdjęć :) ja już mam swoją małą kolekcję :P planuje zakup albumu na zdjecia usg ,ale w necie widzialam tylko te albumfasolki.pl ,czy któraś z Was wie gdzie można znaleść jakiś inny ? Pozdrawiam :)
Babeluniek czekam na relacje z wizyty :) wiem że idziesz z Tatusiem :) wspaniale !! :)

Zgłoś nadużycie #1855 6 sierpnia 2013, 19:47

Konto usunięte
Anett dużo herbaty miętowej polecam :) i mam nadzieję że szybko Ci przejdzie :)

Zgłoś nadużycie #1856 6 sierpnia 2013, 19:53

Anett Gotowa na wszystko
Jeszcze amolu parę kropel wzięłam na cukier i czuję takie przyjemne grzanie... Jak nie to kolejną miętę sobie zaparzę :)
Po pracy zaraz pojechałam do lekarza, trochę pochodziłam po sklepach (już nie mówiąc że zainwestowałam troszkę w jakieś dresiki) i po powrocie po prostu jestem nie przytomna...

Zgłoś nadużycie #1857 6 sierpnia 2013, 19:55

babeluniek Gotowa na wszystko
Moja wizyta pojutrze :-)
Czwartek o 15 :-)

Zgłoś nadużycie #1858 6 sierpnia 2013, 19:57

kirsti30 Gotowa na wszystko
Anett współczuje, może herbatke ziołową, polecam dużo wody. Ja strasznie męczyłam się po pizzy i zapiekance i od tamtej pory koniec, jedynie na co sobie pozwalam z szybkich dań to chińszczyzna-makaronowa. A tak ciągne na zupach :) które wręcz błogosławie :) .
Jak to jest że dostajecie tyle zdjęć z USG? To jest płatne dodatkowo? Pytam bo miałam tylko raz USg jak narazie a w poniedziałek idziemy razem z tatuśkiem i musi być wszystko dobrze :)

Zgłoś nadużycie #1859 6 sierpnia 2013, 20:02

Anett Gotowa na wszystko
Kirsti30 dzięki za poradę ale akurat rumianek mi się skończył :(

Generalnie dostaję po jednym z każdego :) a właściwie to nie... chyba z pierwszej wizyty dostałam dwa zdjęcia, z drugiej jedno a dziś przy tym genetycznym za które oczywiście dopłacałam dostałam 8 :) nie wiem od czego to może zależeć...

Zgłoś nadużycie #1860 6 sierpnia 2013, 20:11

Anett Gotowa na wszystko
Mój organizm już odmawia posłuszeństwa... Padam z nóg... A powieki same się zamykają, dlatego prysznic i pciaa. Na mnie pora :)

Miłego wieczoru :D

Zgłoś nadużycie #1861 6 sierpnia 2013, 20:35

maInka Zaprawiona w bojach
Anett co do ćwiczeń to ja akurat ćwiczę bez piłki. dzisiaj ćwiczyłam akurat to: http://www.youtube.com/watch?v=O_lq1ttGxwE.

Kincia - ja założyłam sobie taki zeszyt gdzie też kopiuję na skanerze zdjęcia USG i wklejam. Poprzednie zdjęcia z ciąży co niektóre ale jednak wyblakły jak paragony :( .

Zgłoś nadużycie #1862 6 sierpnia 2013, 21:31

Dorota93 Supermama
hej dziewczynki :) byłam dziś na ogródku i się pluskaliśmy w basenie i trochę mnie słonko przypiekło :/ muszę kupić jakiś krem z większym filtrem, żeby mojego Robaczka nie ugotować w tą pogodę :)

Zgłoś nadużycie #1863 6 sierpnia 2013, 22:54

Ece Gotowa na wszystko
Hej!
Miałam awarie netu i strasznie smutno mi było bez Was cały dzień.
kincia i anett gratuluje udanych wizyt!Fajnie ,że kolejny chłopczyk nam się ujawnił-gratuluje kincia!
Babeluniek i qasha-kciuki zaciśnięte za Wasze wizytki.
Ja tez dziś podgladalam Szkraba-wszystko ma na miejscu,jest większy o tydzień niż to wynika z OM i mierzy ponad 7 cm!!Serduszko ładnie puka,przeziernosc prawidłowa,przepływy też. Ryzyko wystąpienia wad genetycznych i przedwczesnego porodu znikome.Także same dobre wiesci-oczekującym na genetyczne życzę takich samych
Super Kobietki,ze macie zapał, żeby ćwiczyć.Całkiem fajne te ćwiczenia,może ja tez spróbuje.
Babeluniek-pomysl na zupkę bardzo oryginalny i ciekawy.Może i ja kiedyś sprobuję zrobić.Ja dziś z kolei Robilam na obiad bigos z cukinii i nie powiem-nawet dał się zjeść :-) .
Zmykam ,bo ziewam jak smok.Spokojnej nocy i jak najmniej pobudek.Do jutra!
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #1864 6 sierpnia 2013, 23:23

Konto usunięte
kristi30 byłam 4 razy u ginekologa .Pierwszy raz byłam prywatnie potwierdzić ciąże i dostałam 1 zdjęcie. Drugi raz byłam na kasę chorych i dostałam 1 zdjęcie.Trzeci raz byłam również na kasę chorych,ale zdjęcia nie dostałam.Czwarty raz byłam prywatnie na badaniu prenetalnym i dostałam 10 zdjęć 4 zdjęcia są takie wydrukowane prosto z usg,a reszta z drukarki z komputera :) zdjęcie pępowiny w 3d, serduszka , kości nosowej, kręgosłupa , główki , siusiaka :D
ma Inka dobrze że mówisz ,nie wiedziałam że te zdjęcia blakną... z tym zeszytem to super pomysł ! :) dzięki ! :*
Dorota93 ja mam krem z filtrem 50 i wydaje mi się że nawet 50-tka jest zasłaba w te upały.. :P
Ece serdecznie dziękuje :* bardzo cieszę się że u Ciebie i maluszka wszystko dobrze :) super!!! :) to najważniejsze :) bigos z cukinii ? hmmm.. brzmi naprawdę smakowicie ! :) narobiłaś mi ochoty ,już mnie przeszła ochota na śledzie w śmietanie na obiad :P teraz marzy mi się bigos :D
dobrej nocy kochane :) mam nadzieje że nie będziemy często budzić się na siku... :P

Zgłoś nadużycie #1865 7 sierpnia 2013, 7:33

Ece Gotowa na wszystko
Hejka!Wpadlam sprawdzic czy mi interneto dziala.I uff jest :-) .Kincia-bigosik robi sie ekspresowo:kroisz w kostkę cukinię,cebulkę,,kielbaskę i paprykę.Wloszczyznę scierasz na wiorki.Wszystko po kolei podsmazasz i przerzucasz do garnka.Dodajesz sok pomidorowy albo ketchup by powstal sos i chwilę dusisz pod przykryciem.Ja na koniec przyprawiam jeszcze sola,pieprzem i papryka ostra,a wczoraj się pomylilam i dodalam chili,ale dramatu nie bylo.Do tego kartofelki lub ryz wzglednie buleczka i obiad gotowy :-) .smacznego!To o niebo lepsze niz sledz w smietanie ;-) ,ale to nie jest obiektywna opinia,bo to jedyny rodzaj sledzia,ktory mi nie lezy ;-) .W oleju,z warzywami,w zalewie octowej,smazony pochlaniam bez mrugniecia okiem,ale z cebula i smietaną to nie moja bajka-chyba ze mi sie cos w ciazy pozmienia :-) . U nas dzis pocjmurno moze dzieki temu bedzie czym oddychać,bo wczoraj bylo jak w piekarniku.Milego dzionka i chlodniejszego wiaterku zycze!
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #1866 7 sierpnia 2013, 7:38

Ece Gotowa na wszystko
Tak sie o jedzeniu rozpisalam,ze zapomnialam o najwazniejszym.
kirstie30 i kincia-kciuki za Wasze wyniki mocno zacisniete i bardzo wierze,ze to beda dobre wiesci i wreszcie odetchniecie z ulgą dziewczyny :-) .

Zgłoś nadużycie #1867 7 sierpnia 2013, 7:53

Konto usunięte
Ece Dziękuje bardzo za przepis !! :) to prawda dziś w Chojnicach pochmurno,mam nadzieje że nie będzie już tak gorąco :D o 10 idę po wyniki mam nadzieję że już będą :) kristi30 trzymam kciuki!!

Zgłoś nadużycie #1868 7 sierpnia 2013, 8:48

Ece Gotowa na wszystko
Nie ma sprawy,polecam się na przyszlosc ;-) .

Zgłoś nadużycie #1869 7 sierpnia 2013, 9:34

kirsti30 Gotowa na wszystko
Dzień dobry kobiety :) . Kincia trzymam kciuki, to ty jednak szybciej będziesz wiedziała odemnie, ja dopiero po 15-tej.
Ja widzę że kobitki koczują już od porannych godzin, wow ;) to ja się lenie. U nas też jakoś nie takoś, ale duszno :( niestety. Powiewów życze :)

Zgłoś nadużycie #1870 7 sierpnia 2013, 9:41

Dorota93 Supermama
śniło mi się w nocy, że najpierw urodziłam syna. Potem mi się śniło, że urodziłam córeczkę. Ale no taka piękna, że szok !