Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #1831 6 sierpnia 2013, 11:50

Dorota93 Supermama
ja wieczorem poćwiczę ;)

Zgłoś nadużycie #1832 6 sierpnia 2013, 13:47

mona3 Zadomowiona
Pozdrowienia dla wszystkich. Upał straszny nie ma czym oddychać, już bym wolała jesień a najlepiej zimę ale trzeba jeszcze trochę poczekać. Jak tam wasze brzuszki bo moja córcia powiedziała że już mam taką piłeczkę a co to będzie dalej. Na wadze nic się nie zmieniło. Czekam już z utęsknieniem na pierwsze ruchy. W ostatniej ciąży pojawiły się ok 15-16 tygodnia więc może teraz będzie szybciej, ale z tym nie ma reguły.

Zgłoś nadużycie #1833 6 sierpnia 2013, 14:02

kirsti30 Gotowa na wszystko
Posłuchując moich ciężarnych koleżanek dzisiaj poddałam się zachciance i ...W LODÓWCE MAM PASZTET...ale pycha...ledwo co zostało :D hihih. Powodzenia w te upały :) .

Zgłoś nadużycie #1834 6 sierpnia 2013, 14:19

babeluniek Gotowa na wszystko
Dziewczyny! :D
Znajoma kosmetyczka zaprosiła mnie dzisiaj na zabieg dla ciężarnych :) Jak ja się cudownie czuję! Masaże twarzy, ramion, dłoni, maseczki, kremiki, muzyczka relaksacyjna... ahhhh
Gdyby ona tak dużo nie gadała, to pewnie bym zasnęła :P

Chyba ta woda z imbirem mi pomaga, ciągle popijam i póki co dzisiaj bez wymiotów. Choć nie chwalmy dnia przed zachodem tego okropnego prażącego słońca :P

Zrelaksowana zasiadam właśnie w kuchni i gotuję zupę tajską :)

Zgłoś nadużycie #1835 6 sierpnia 2013, 14:30

Kiniaa Gotowa na wszystko
uffff....ja już po pracy,dziecko odebrane i chwila relaxu na leżaku na podwórku ;) u nas dzisiaj trochę chłodniej więc zaraz mykamy na spacerek ;)
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #1836 6 sierpnia 2013, 14:34

mona3 napisał(a)

Pozdrowienia dla wszystkich. Upał straszny nie ma czym oddychać, już bym wolała jesień a najlepiej zimę ale trzeba jeszcze trochę poczekać. Jak tam wasze brzuszki bo moja córcia powiedziała że już mam taką piłeczkę a co to będzie dalej. Na wadze nic się nie zmieniło. Czekam już z utęsknieniem na pierwsze ruchy. W ostatniej ciąży pojawiły się ok 15-16 tygodnia więc może teraz będzie szybciej, ale z tym nie ma reguły.

To u ciebie już brzuszek wyskoczył umnie jeszcze nic nie widać ;) szybko poczułaś ruchy we wcześniejszej ciąży...ja również czekam na fikołki naszej dzidzi a z moją córką to było około 20tyg o ile dobrze pamiętam ;)

Zgłoś nadużycie #1837 6 sierpnia 2013, 14:39

babeluniek-ależ ja ci zazdroszczę takiego relaxu....dobrze że o tym wspomniałaś pewnie umówię się i ja, jeszcze za pamięci za chwile zadzwonię się umówić,u nas jedna kobitka robi takie specjalne masaże dla kobiet w ciąży moje koleżanki do niej chodziły a mnie wyleciało to z głowy.....dzięki kochana ża przypomnienie :) ))))

Zgłoś nadużycie #1838 6 sierpnia 2013, 14:40

Kiniaa napisał(a)

babeluniek-ależ ja ci zazdroszczę takiego relaxu....dobrze że o tym wspomniałaś pewnie umówię się i ja, jeszcze za pamięci za chwile zadzwonię się umówić,u nas jedna kobitka robi takie specjalne masaże dla kobiet w ciąży moje koleżanki do niej chodziły a mnie wyleciało to z głowy.....dzięki kochana ża przypomnienie :) ))))

Jak masz możliwość to korzystaj :)
Dawno się tak nie zrelaksowałam :) Pewnie jeszcze nie raz się na to zdecyduję :)

Zgłoś nadużycie #1839 6 sierpnia 2013, 14:58

BABELUNIEK fantastyczna sprawa z tym masażem, ja zaczełam sobie używać olejku do masażu pomarańczowego, kilka kropelek na poduszke i pomaga mi w zasypianiu :) zapach, dotyk, muzyka odpowiednia :) oj dobrze że masz taka koleżanke :D

Zgłoś nadużycie #1840 6 sierpnia 2013, 15:45

Konto usunięte
Babeluniek trzymam kciuki aby mdłości i wymioty mineły ;) super pomysł z tym zabiegiem dla ciężarnych :) muszę zobaczyc czy u mnie w miescie są takie zabiegi ;) chętnie bym skorzystała

Zgłoś nadużycie #1841 6 sierpnia 2013, 16:03

maInka Zaprawiona w bojach

babeluniek napisał(a)

Dziewczyny! :D
Znajoma kosmetyczka zaprosiła mnie dzisiaj na zabieg dla ciężarnych :) Jak ja się cudownie czuję! Masaże twarzy, ramion, dłoni, maseczki, kremiki, muzyczka relaksacyjna... ahhhh
Gdyby ona tak dużo nie gadała, to pewnie bym zasnęła :P
Chyba ta woda z imbirem mi pomaga, ciągle popijam i póki co dzisiaj bez wymiotów. Choć nie chwalmy dnia przed zachodem tego okropnego prażącego słońca :P
Zrelaksowana zasiadam właśnie w kuchni i gotuję zupę tajską :)

jejku....super aż Ci zazdroszczę :) , hehe. A czy mogłabym prosić przepis na zupę tajską ?? :)

Zgłoś nadużycie #1842 6 sierpnia 2013, 16:08

Zrobiła mi się opryszczka na ustach, bleeee. :( Nie jest to pierwszy raz , ale fakt -parę dobrych lat był spokój. Póki co smaruję pomadką Carmex ale chyba trzeba będzie zaprzyjaźnić się z czosnkiem :(

Zgłoś nadużycie #1843 6 sierpnia 2013, 16:49

maInka napisał(a)

jejku....super aż Ci zazdroszczę :) , hehe. A czy mogłabym prosić przepis na zupę tajską ?? :)

Ta zupa to taki mój wymysł :P Kiedyś zrobiłam i znajomi stwierdzili, że ona jakby tajska :)
Robię ją na wywarze warzywnym, choć można od razu kurczaka wrzucić, jednak wtedy najlepiej jakieś udko. Ja jednak wolę pierś a jak ona się za długo gotuje, to robi się strasznie sucha. Więc do wywaru wrzucam pokrojoną drobno pierś z kurczaka, gotuję chwilę, potem wrzucam pokrojone w paseczki warzywa: czosnek, marchewkę, cukinię, ewentualnie por, czasem kapustę pekińską i gotuję aż zmiękną. Można też dodać kilka listków szpinaku jak ktoś lubi. Na koniec wlewam mleczko kokosowe (uwielbiam je!) i doprawiam curry i imbirem. Jeszcze chwilę gotuję i gotowe ;)
Dzisiaj wersja tylko z marchewką i cukinią ale wyszła super :)
Natchnął mnie dziś do niej imbir :)
Najadłam się sporo i czuję się dobrze :)

Zgłoś nadużycie #1844 6 sierpnia 2013, 16:50

Tak w ogólę to patrzę dzisiaj w lustro i wyglądam bosko :) Tak, tak, skromna jestem :P
Ale ostatnio codziennie wyglądałam jak zombi a dzisiaj taka rumiana :D

Zgłoś nadużycie #1845 6 sierpnia 2013, 17:43

babeluniek napisał(a)

Tak w ogólę to patrzę dzisiaj w lustro i wyglądam bosko :) Tak, tak, skromna jestem :P
Ale ostatnio codziennie wyglądałam jak zombi a dzisiaj taka rumiana :D

Miło patrzeć i słuchać jak ktoś sobie coś miłego mówi :) bardzo ładnie i napewno wyglądasz superowo babeluńku :)

dzisiaj nie otrzymam odpowiedzi odnośnie toxo, jutro kurier ma przywieź wyniki i po południu powinnam poznać czy będę szczęśliwym zwyciezcą, oj mam nadzieje że ta nagroda przejdzie mi obok nosa.
dzisiaj dziwne miałam nastroje, i to prawdziwy kociołek, raz śmiałam się sama do siebie i normalnie czułam się szczęśliwa, później tylko ok, a potem ryczeć....wkurzenie....śmiech...płacz....no dzisia to już 100% dowód moich chormonów, co za kocioł :D .Za to widzę że mdłości się uspokajają, ah. Ale siuku to bijemy rekordy :) i masakryczne ilości wody pijemy z naszą cytrynką :D

Zgłoś nadużycie #1846 6 sierpnia 2013, 18:31

Konto usunięte
Ja też siusiu coraz więcej i częściej chodzę ,nasiliło się to teraz :)
Wyniki z toxo dostanę mam nadzieję że jutro,nie mogę się doczekać....

Zgłoś nadużycie #1847 6 sierpnia 2013, 18:42

No to dziewczyny jutro obie dostajecie wyniki :) Jestem pewna, że będą ok :)

Zgłoś nadużycie #1848 6 sierpnia 2013, 18:58

Powiem tak, oby tylko cytrynka czuła się dobrze i jej nic nie zagrażało a ja z resztą sobie poradze :) . Przyznam szczerze że zanim zaszłam w ciąże to paliłam, ale starałam się wygrać z nałogiem, kilka prób tydzień...dwa....miesiąc...a tutaj jak tylko zobaczyłam 2 kreski na teście ....koniec :) Teraz wiem i wierze w siebie że potrafię i że jak sie chce to można :) .

Zgłoś nadużycie #1849 6 sierpnia 2013, 19:22

Kincia , Kristi - trzymam kciuki za dobre wyniki. !!!
Babeluniek - ja dzisiaj też lubię patrzeć na siebie ;) , Nie wiem czy to nie wpływ tych ćwiczeń na mój nastrój. Ogólnie czułam się lepiej, mniej poirytowana i jakaś taka dumna z siebie hehe. Aaa i dziękuję za przepis. Brzmi smakowicie i chyba jutro ją zrobię

Zgłoś nadużycie #1850 6 sierpnia 2013, 19:23

Anett Gotowa na wszystko
Hej dziewczynki ostatnio byłam tak zalatana, że nie miałam czasu zajrzeć na nasze forum :) w niedzielę udało mi się nawet rozerwać trochę... załapałam się na imrezkę odpustową w sąsiedniej miejscowości :) ale to nieważne... :)
Jestem już po USG genetycznym i mam aż 8 zdjęć :) wyszłam dziś od lekarza z pełnym uśmieszkiem :) wszystkie pomiary mojego szkrabątka wyszły prawidłowo ale wstydzioszek nie chciał pokazać swojego oblicza... niby lekarz bardzo się starał "coś" dostrzec ale nie udało mu się i stwierdził, że wskazuje na dziewczynkę ale to bardzo bardzo niepewne... :)
Bąbeluniek jutro czekamy na Twoje ralacje :)
Pozdrawiam :)