Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #1771 5 sierpnia 2013, 18:04

babeluniek Gotowa na wszystko

kincia napisał(a)

babeluniek ,no na usg widziałam :P ale kurczę boje się tak mocno cieszyć bo sam lekarz na początku nie był pewny,gdy nagle dzidziuś się obrócił i pokazał co ma między nóżkami :P wtedy powiedział : to będzie chłopak :)

Super! Kolejny chłopak na forum :D Gratuluję!

Zgłoś nadużycie #1772 5 sierpnia 2013, 18:06

Konto usunięte
dziękuje bardzo :* teraz czekam na Twoją wizytę :)

Zgłoś nadużycie #1773 5 sierpnia 2013, 18:08

To teraz można poważnie zastanawiać się nad imieniem. Czy macie już wybrane?

Zgłoś nadużycie #1774 5 sierpnia 2013, 18:09

kirsti30 Gotowa na wszystko
wow :) faktycznie ta radość się podziela miauuur :) kurcze trzeba coś zrobić żeby podbudować sytuacje kobiet na rynku ;) faceci jak narazie królują :D Kincia rewelka pozytywnych emocji :) dbaj tam o siebie i zdrowo się odżywiaj :D

Zgłoś nadużycie #1775 5 sierpnia 2013, 18:10

Konto usunięte

kincia napisał(a)

truskaweczka87 przepraszam że wprowadziłam Cię w błąd .. nie chodziło mi o Ciebie. Przecież Ty mi nic takiego nie napisałaś :) inna dziewczyna napisała mi coś tam że jestem śmieszna ,bo wstydzę się usg dopochwowego i trochę mnie to oburzyło :P
przepraszam jeśli kogoś obraziłam z tymi "opowiadaniami o poronieniach " ale też nie chodziło mi o te pisane tutaj ,lecz o te które opowiadają nam znajomi .

Wiesz ze to ja pisalam o poronieniu najpierw no a potem pisalam o tym ze moj maz byl przy mnie przy takich rzeczach ale to nie mialo na celu smianie sie z ciebie myslalam ze tak sie poczulas przez to wlasnie wiadomosc.l a mi tylko chodzilo o dodanie slow paru o mnie. Jak bylam z moim pierwszym w ciazy to tez zapisana bylam na forum I tak sie wspieralysmy smialysmy itd do tej pory zagadujemy do siebie I fajnie jest ale wiekszosc ma juz 2-3 wiec nie maja czasu. Wiem jak potrzebne jest takie wsparcie innych kobiet ktore oczekuja na dzidzie.

Zgłoś nadużycie #1776 5 sierpnia 2013, 18:14

Konto usunięte
Wybacz ze sie tak zdenerwowalam. Ciesze sie jednak ze to nie ja bylam sprawca twojego samopoczucia. Swoja droga gratulacje siusiaka :-)

Zgłoś nadużycie #1777 5 sierpnia 2013, 18:35

Konto usunięte
Babeluniek z imieniem to naprawde ciężko :P powoli się zastanawiamy ,bo jednak z tym trzeba się oswojić :) tak myślę :) podoba mi się Wincent ,ale powoli dochodzę do wniosku że jednak nie i szukam innego :P
Kristi30 to prawda że chłopców rodzi się coraz więcej nie wiem dlaczego :P wszyscy w koło chłopców rodzą :) dziękuje Ci bardzo :* Ty również o siebie dbaj :) a z tym zdrowym odżywianiem to u mnie ostatnio coraz gorzej :( bo naszła mnie ochota na chipsy :P
Truskaweczka87 sorki ale Twoich postów nie zapamiętałam że takie coś pisałaś. Mi napisała teraz ostatnio jakaś Ula o tym usg i pooronieniu. Ze nie poleca farbowania włosów bo poroniła. Fajnie że ma się kontakt z dziewczynami tu na forum nawet po kilka lat :) nie chciałam Cię zdenerwować i przykro mi że się zdenerwowałaś :( podaj adres to wyślę Ci wielką czekoladę :) bardzo dziękuje za gratulację :)

Zgłoś nadużycie #1778 5 sierpnia 2013, 18:36

maInka Zaprawiona w bojach

kincia napisał(a)

babeluniek ,no na usg widziałam :P ale kurczę boje się tak mocno cieszyć bo sam lekarz na początku nie był pewny,gdy nagle dzidziuś się obrócił i pokazał co ma między nóżkami :P wtedy powiedział : to będzie chłopak :)

Super :) . Imona macie jakieś upodobane?  Co do populacji chłpców to chyba w ostatnich latach ich przybyło, bo jak ja rodziłam Patryka to na 1 chłopaka przypadały 3 dziewczyny ;)

Zgłoś nadużycie #1779 5 sierpnia 2013, 18:39

W ogóle mam pytanie do Was. Czy wykonujecie jakieś ćwiczenia w ciąży ?? ?

Zgłoś nadużycie #1780 5 sierpnia 2013, 18:40

I haha właśnie zwróciłam uwagę że z początkującej jestem już zadomowiona :)

Zgłoś nadużycie #1781 5 sierpnia 2013, 18:46

Konto usunięte
Ma Inka faktycznie kiedyś było więcej dziewczynek :) co do imienia to tak jak pisałam wyżej :) wydaje mi się że to będzie ciężka decyzja ,bo podoba mi się Wincent ,ale tak jak je często sobie w głowie powtarzam to coraz mniej mi się podoba :P ja nie ćwiczę narazie :) mam w planach kupienie takiej wielkiej piłki i chcę na niej sobie ćwiczyć oddychanie i wykonywać inne ćwiczenia :)

Zgłoś nadużycie #1782 5 sierpnia 2013, 18:52

Kincia no pomysł z piłką może być fajny. Chyba pooglądam jakieś filmiki na YT i coś sobie dopasuję. Potrzebuję coś robić bo mnie już nosi. Na dworze za gorąco, na basen nie mogę,,, Przed C. dość intensywnie ćwiczyłam i teraz mi tego brak :( . Co do imienia, to trafiłam kiedyś na fajną stronę (ale nie mogę coś jej znaleźć teraz) o znaczeniu imion ale dopasowując do miesiąca urodzenia.

Zgłoś nadużycie #1783 5 sierpnia 2013, 18:56

Mam taką dużą piłkę i nawet kilka dni temu ją napompowałam z zamiarem ćwiczenia... Jednak codziennie wymiotuję i mam takie mdłości, że jakoś brak mi motywacji do ćwiczeń. Może niebawem to się zmieni :)

Zgłoś nadużycie #1784 5 sierpnia 2013, 19:01

Kiniaa Gotowa na wszystko
Witajcie dziewuszki :) ale na produkowałyście :) )))dopiero co mogę klapnąc chwile przy kompie....ufff...zalatany dzień miałam i właśnie skończyłam gotowac obiado-kolacje i na z córa na tatuska czekamy :)
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #1785 5 sierpnia 2013, 19:02

Agat Świeżo upieczona
Droga Ece, oczywiście że nie będę na pełnym słońcu nad morzem leżeć! :) Nie chciałabym zaszkodzić dzieciątku a i sama chyba bym nie wytrzymała, bo raczej nie z tych co leżeć plackiem potrafią godzinami :P Jeśli chodzi o spoczynek w słońcu to mój mąż już zakupuje dla mnie specjalny parasol jakiś żebym w cieniu spokojnie mogła poczytać jak on będzie się kąpać :) O krem pytałam bo wiem że będziemy jechać przez pół wybrzeża i pewnie sporo chodzić więc chciałam się czymś smarować dla pewności przed uv. Idę na zakupy do ros mena i zobaczymy, coś wynajdę :)
A propos to odebrałam stamtąd fajną kartę "rosnę", polecam bo punkty już się zbiera za zakupy "ciążowe" więc czemu by nie skorzystać :)
Jutro mam wizytę i w przychodni i u mojego "prywatnego", jestem pełna nadziei na sprawdzanie płci, chociaż wszyscy mi mówią że jeszcze chyba za wcześnie :( Ja już tak bardzo nie mogę się doczekać!
Pozdrawiam Was wszystkie mamuśki!! :)
Co nas nie zabije to nas wzmocni podobno. Ale nigdy już nie będziemy tacy sami.

Zgłoś nadużycie #1786 5 sierpnia 2013, 19:04

kincia-gratuluje chłopczyka :) ja mam nadzieje że i mój doktorek cos już zobaczy za 3 tyg na usg...tez byśmy chcieli chłopaka ale jak będzie dziewczynka to tez super

Zgłoś nadużycie #1787 5 sierpnia 2013, 19:05

Znalazłam!!! Trochę przydługie te opisy, ale jak dotąd imiona które mnie interesują pasują do daty. Moje też im się sprawdziło :) . http://magia.kobieta.pl/imiennik/e/?page_id=1

Zgłoś nadużycie #1788 5 sierpnia 2013, 19:08

u mnie się cos pokręciło bo drugi dzień jak nie mam nudności aż się ciesze za to zaczęłam latac do kibelka jak szalona a w pracy to się smieją że powinnam pampersa założyć :) Dziewczyny czy was tez czasem boli głowa i czy można wziąsc paracetamol czy raczej przecierpieć bół jak boli ?? ?? ?

Zgłoś nadużycie #1789 5 sierpnia 2013, 19:14

Kiniaa napisał(a)

u mnie się cos pokręciło bo drugi dzień jak nie mam nudności aż się ciesze za to zaczęłam latac do kibelka jak szalona a w pracy to się smieją że powinnam pampersa założyć :) Dziewczyny czy was tez czasem boli głowa i czy można wziąsc paracetamol czy raczej przecierpieć bół jak boli ?? ?? ?

Kinia z tym pampersem dobre...sama bym sobie założyła. Na bóle głowy niby można wziąć paracetamol czy apap. Czasem to mniejsze zło niż sam ból głowy. A jak z ciśnieniem u Ciebie?

Zgłoś nadużycie #1790 5 sierpnia 2013, 19:17

Konto usunięte
Ma Inka dzięki za fajną stronkę :)
Babeluniek mam nadzieje ze miną Ci te mdłości kochana trzymam kciuki :) mi bardzo pomogła woda z imbirem ,może spróbujesz ? :)
Kinia witaj :) dziękuje bardzo :) i trzymam kciuki w takim razie aby był chłopiec ,to będziecie mieli sliczną parkę :) chociaż jednej mdłości odeszły :) cieszę się ! :) dziś u ginekologa 2 razy byłam siku w ciągu ponad 1 h :D
Ja zawsze przeczekuje ból,już kilka razy głowa mnie bolała i to często tak napięciowo ,aż puls na czole i skroniach czułam.wtedy zimne okłady i sen działaja cuda :)