Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #1691 3 sierpnia 2013, 15:36

Konto usunięte
ma Inka nie zostaniesz zrugana ,przynajmniej przezemnie :) ja jestem tu po to aby wspierać moje koleżanki z forum ,a nie opowiadać jakieś historie o poronieniach i wyśmiewać kogoś kto niezręcznie czuje się robiąc usg dopochwowe przy mężu. Super że dobrze się czujesz ,faktycznie potrzebne jest zadbanie o siebie i odskocznia od codzienności :) tak jak napisalaś dobrze się czujesz i to jest najważniejsze :) bobaskowi na pewno nic nie będzie jak raz na jakiś czas pomalujesz paznokcie ,czy pofarbujesz włosy :) nie dajmy się zwariować :P buziaki !!

Zgłoś nadużycie #1692 3 sierpnia 2013, 15:38

Konto usunięte

maInka napisał(a)

Ale fajnego miałaś gina!! To prawda takie "wesołe" gadanie pomaga. Ja miałam podobnie z położną :) . Lekarz przyszedł na końcu i też zaczął żartować i cała ta końcówka była na prawdę śmieszna.  Dlatego teraz śmieję się z przyjaciółką że ją wezmę to urodzę ze śmiechu :) .
I truskaweczko na pewno masz rację że po stracie dziecka całe myślenie się zmienia.... A opinii na te tematy urodowe jest tyle ile ciężarnych. ;)

Ja zycze wlasnie tylko takich lekarzy wszystkim ciezarnym bo naprawde mozna miec super wspomnienia z porodu :-)

Zgłoś nadużycie #1693 3 sierpnia 2013, 15:39

Konto usunięte
Babeluniek miłego wieczoru !! :) w ciazy wlasnie wazne aby duzo sie śmiać i być szczęśliwym :) może w tv Cię gdzieś będzie widać :)

Zgłoś nadużycie #1694 3 sierpnia 2013, 17:08

diaglab Gotowa na wszystko

kirsti30 napisał(a)

fajnooo :) witam w klubie i zapraszam więcej Pań do klubu odcisniętego póldupka gdzie dbamy niezmiernie o odstępy i aby dobrze fałdowały nam się rosnące fałdy :D

Dołączam :-D - mnie już tak niesie że hej. Aż nie mogę się doczekać jak we wtorek wrócę do pracy. Mam tylko nadzieję że za krótko nie lezalam i nie zaszkodzi to dziecku. Wstalam dosłownie ma pół godziny by nastawić zupę i nie wiem czym ale zmeczylam się :-P musiałam co chwilę siadać. Może to ten upał tak wykańcza człowieka. Co do tych pasztetow owszem trzeba unikać zbyt dużej ilości wit.A ale nie można też jej w ogóle wykluczyć z diety. Także smacznego Truslaweczko 89 :-)
Bardzo bym chciała żeby mój mąż był przy porodzie ale wiem jak reaguje on na widok krwi i zabiegów medycznych więc chyba sobie odpuszczę.
Babeluniek- udanego wieczoru :-)

Zgłoś nadużycie #1695 3 sierpnia 2013, 17:11

diaglab Gotowa na wszystko
Dsorki za ewentualne błędy ale pisze z tel. :-P

Zgłoś nadużycie #1696 3 sierpnia 2013, 19:04

kirsti30 Gotowa na wszystko
A teraz, niczym zombi, wychodzą ze swoich kryjówek kobiety w ciąży, woow jak pieknie na dworze :D można oddychać a nie smażyć się :D

Zgłoś nadużycie #1697 3 sierpnia 2013, 19:10

Konto usunięte
Kristi30 dobre :P hehe
Diaglab ja mam tak samo !! :P ziemniaki np obieram na siedząco :D

Zgłoś nadużycie #1698 3 sierpnia 2013, 19:21

Ece Gotowa na wszystko
Hejka!
Normalnie czuję rozpoczynający się proces denaturacji białka ;-) -ależ żar się z nieba leje..odrobina wiaterku by się przydała.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #1699 3 sierpnia 2013, 19:34

Konto usunięte
Nie wiem jak u was w mieście ,ale u mnie ponad 30 stopni przez cały tydzień... :D ufff... Chyba ulepie sobie ziemiankę! Tęsknie za śniegiem :(

Zgłoś nadużycie #1700 3 sierpnia 2013, 21:14

kirsti30 Gotowa na wszystko
Joe black na TVN kto paczy? :D

Zgłoś nadużycie #1701 3 sierpnia 2013, 22:53

Kiniaa Gotowa na wszystko

kirsti30 napisał(a)

Joe black na TVN kto paczy? :D

Ja pacze z mężem aż mnie na romantyzm wzięło hehe :) ale mi mężulek usypia bo mówi że go ten film usypia hihi :) ))
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #1702 4 sierpnia 2013, 8:43

Dorota93 Supermama
kincia ja miałam tydzień temu przez brzuszek :)

Zgłoś nadużycie #1703 4 sierpnia 2013, 9:11

Ece Gotowa na wszystko
Melduję się niedzielnie!
Wczoraj nawet nad samym morzem o 23 bylo 29°,ale przeszla w nocy burza i teraz jest ciut lepiej..Spacer wieczorny nie dał ochlody ,ale porcja jodu lyknieta ;-) .Poza tym to zawsze jakas odmiana.
Odniose sie jeszcze do farbowania wlosow.Moim zdaniem jest bezpieczne,choc sama nie farbuję w tej ciazy.Trzeba unikac amoniaku,bo jest rakotworczy.Wiem tez ze sa specjalne farby dla ciezarnych..Szczegolnie w pierwszym trymestrze lepiej uwazac na wszystko do czego nie ma sie przekonania,bo pozniejszy ewentualny stres zwiazany z zaistnieniem faktu tez dla dzidzusia nie jest dobry.Choc z drugiej strony są babki,ktore nie rezygnuja nawet z fajek i alkoholu a donosza ciazę i rodza zdrowe dzieci.Gdzie logika nie wiem bo ja zdrowo sie odzywiam,nie pale,praktycznie nie pije alkoholu i mam na koncie 2 straty.Jedyna moja wada ;-) to praca w warunkach szkodliwych,ale w mojej pierwszej ciazy zakonczenej szczesliwie tez ja wykonywalam prawie do 9 miesiaca..Wnioskow logicznych nie potrafie wysnuc,ale to ze jestem na L4 daje mi poczucoe bexpieczrnstwa i wiare,ze nie szkodze tymi chemikaliami,truciznami i bakteriami maluszkowi.Ale mi wywod wyszedl filozoficzny.To nie przynudzam wiecej -milej niedzieli Mamusie!
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #1704 4 sierpnia 2013, 9:34

maInka Zaprawiona w bojach
U nas też burza w nocy przeszła a właściwie trwała od północy do rana. Ale dzięki temu mamy POWIETRZE :) . Miłej niedzieli!!!
Babeluniek - i jak wieczór ?? ? :)

Zgłoś nadużycie #1705 4 sierpnia 2013, 10:08

Kiniaa Gotowa na wszystko
Dzień dobry wszystkim mamusiom :) Jak tam brzyszki się mają ?? :) Mnie o dziwo dziś nie mdli i czuje się jak nowo narodzona i mam tyle energii że hej....właśnie zbieramy się ze znajomymi nad morze a później nad jeziorko na grilla :) )Miłej niedzieli dziewuszki ;)
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #1706 4 sierpnia 2013, 10:08

Ece Gotowa na wszystko
Cos milego dla oka.
Wlasnie Babeluniek-jak wieczor kabaretowy?

Zgłoś nadużycie #1707 4 sierpnia 2013, 10:34

babeluniek Gotowa na wszystko
Hej Babeczki :)
Wieczór się udał, choć nie wytrzymaliśmy do końca. Całość miała trwać 5 godzin, jednak nie dałam rady wysiedzieć, poza tym miałam opory, żeby skorzystać z toi-toia...
Jedyny niezbyt miły epizod był ze znajomymi. Spotkaliśmy kilkoro i jeden z kolegów usilnie namawiał mnie do napicia się piwa. Kiedy odmawiałam, twierdził, że na takich imprezach piwo i tak jest rozwodnione a jedno piwko dziecku nie zaszkodzi. Kompletnie nie rozumiem takiego podejścia. Powiedziałam, że nie mam takiego ciśnienia, żeby się napić i nie wiem jak słabym trzeba być, żeby nie potrafić sobie odmówić czegokolwiek. Na szczęście mój M. mnie poparł. Jeszcze znajoma stwierdziła, że mam przerąbane - tyle miesięcy bez alkoholu. Odpowiedziałam tylko, że jakoś nie jest to dla mnie strasznie ważne, zresztą nigdy nie byłam wyjątkowym smakoszem alkoholu.
Uważam, że to bardzo gówniarskie podejście...

Dzisiaj też upał, mimo burzy w nocy więc niedzielę spędzam w domku :)

Zgłoś nadużycie #1708 4 sierpnia 2013, 10:37

snoopy90 Fajna mama
https://www.facebook.com/BarOliwiaOpatow-e ciucholand, każda co 10-ta osoba która polubi stronkę dostaje rabat -50% na wszystko, co prawda sklepik dopiero powstaje, ale jest im potrzebne wsparcie w postaci lajków :)

https://www.facebook.com/groups/eko.mama/
a to grupa na facebooku gdzie możecie wystawić rzeczy po maluszkach, a także kupić coś dla maluszka za śmieszne pieniązki :) i wasze rzeczy już nie potrzebne także na licytacje dać możecie : :)
należy tylko dolączyć do grupy :)

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #1709 4 sierpnia 2013, 10:37

babeluniek Gotowa na wszystko

kincia napisał(a)

ma Inka nie zostaniesz zrugana ,przynajmniej przezemnie :) ja jestem tu po to aby wspierać moje koleżanki z forum ,a nie opowiadać jakieś historie o poronieniach i wyśmiewać kogoś kto niezręcznie czuje się robiąc usg dopochwowe przy mężu. Super że dobrze się czujesz ,faktycznie potrzebne jest zadbanie o siebie i odskocznia od codzienności :) tak jak napisalaś dobrze się czujesz i to jest najważniejsze :) bobaskowi na pewno nic nie będzie jak raz na jakiś czas pomalujesz paznokcie ,czy pofarbujesz włosy :) nie dajmy się zwariować :P buziaki !!

Tak w ogóle to ja myślę, że właśnie po to jest forum... Żeby się wspierać :)
Podglądam też inne wątki oczekujących na dzieciaczki i powiem Wam, że na niektórych panuje właśnie taki zwyczaj - dziewczyny wzajemnie się oceniają i krytykują. Jak coś takiego będzie miało tu miejsce, ja się wypisuję :)

Zgłoś nadużycie #1710 4 sierpnia 2013, 11:30

Ece Gotowa na wszystko

babeluniek napisał(a)

Tak w ogóle to ja myślę, że właśnie po to jest forum... Żeby się wspierać :)
Podglądam też inne wątki oczekujących na dzieciaczki i powiem Wam, że na niektórych panuje właśnie taki zwyczaj - dziewczyny wzajemnie się oceniają i krytykują. Jak coś takiego będzie miało tu miejsce, ja się wypisuję :)

Ja mam takie same odczucia.Wspierać,dzielić się doświadczeniami,pocieszać,rozśmieszać tak, krytyce i ocenom mowie stanowcze nie!
Babeluniek-znajomymi się nie przejmuj,bo poglądy często się weryfikuje,gdy sytuacja się zmienia np.sami zaciąża ;-) .Tym bardziej,że przy alkoholu nie ma zdefiniowanej bezpiecznej dawki i na bezpieczniej jest po prostu go unikać..Ja generalnie tez nie jestem smakoszką napojów wyskokowych i wkurza mnie,ze wiecznie wszyscy się dopytują dlaczego nie piję.Bo nie,dobrze można się przecież bawić bez tego :-) ).