Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #16871 3 lipca 2014, 22:19

basza Fajna mama
Dobry wieczór Kobietki. Ece i Ewa to fajne jak się mozna wyspac :-) , mi tez czasem sie zdarza hihi. Ewa Ja daje sloiczki, gotowalam sama bio ziemniaki z Lidla, ale konsystrncja Ja nie byla taka jak powinna. No i na razie dalam sobie spokoj z gotowaniem hihi.
Sobota coraz blizej Anetka i Sylwia ale macie fajnie kobietki :-) .

Zgłoś nadużycie #16872 4 lipca 2014, 7:54

ewka90 Gotowa na wszystko
Hej Mamcie :) No ja też większość ze słoiczka ale chcę też sama więc spróbuję :) Baszka a jak tam Ninka?
No dziewczyny mają jeden z najważniejszych dni w swoim życiu jutro :) ) Czekamy na zdjęcia z tych imprez :)

Zgłoś nadużycie #16873 4 lipca 2014, 20:26

basza Fajna mama
Dzien doberek! Dziekuje Ewcia ze pytasz, Ninka rzadzi Nami wszystkiki równo...moja wizha macierzyństwa i to, ze to Ja bede sterem brutalnie starła się z rzeczywistością hihihi. A dzisiaj zrobila mi 3 razy kupke w tym dwie byly raczej plynne i pieniste...tak mi to wyglada na nietolerancje marchewki. Generalnie przechodzimy jedzeniowe klopoty, bo probujemy znalezc jakies dobre mm bo Ninka jest skazowa a dodatkowo nic Jej nie smakuje poza cycuchem. I tak sobie mysle ze bedzie wracala z liceum a Ja z cyckiem po kolana bede czekac hihihi. A jak dxieciaki wsuwaja warzywka ?? Nince marchewka smakuje ale jej brzusiowi nie. Buuuu

Zgłoś nadużycie #16874 5 lipca 2014, 9:23

Ece Gotowa na wszystko
Hej!
Anetko,Kirsti dziś wasz Wielki dzień!!!Oby wszystko było tak jak sobie wymarzylyscie!Sciskam mocno.
Specjalne buziaki dla Niko z okazji chrzcin.
Ewcia-fajnie ze Dawidek juz wsuwa jedzonko,my czekamy do 14.07.
Basza-oby te kłopoty z kupka były epizodem z powodu upału.Nietolerancjom pokarmowym mówimy papa😉.
Kiniaa-hop,hop!zamelduj się chociaż😁.
Dorotka-chyba ta działka całkowicie Cię pochłonęła😉.
Lorelei-co u Was?Jak Kamilek?

U nas ok-korzystamy sobie z uroków lata.Udanego weekendu🌞.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #16875 5 lipca 2014, 17:07

Kiniaa Gotowa na wszystko
Ece melduje się ;) zagladam codziennie ale jakoś opustoszało to fm i co tu pisać jak są zaledwie 3 osoby na tym wątku :( zastanawia mnie to dlaczego w ogóle nie pisze tu Dorota i Kincia bo na fb są ciągle a widac ze Dorota zerka i tu....odezwijscie sie dziewczyny!
Unas wszystko po staremu...dzieciaki zdrowe i grzeczne i rosną jak na drożdzach ;)
Dzisiaj robie wielki sprzatanie, mąż pojechal z dziecmi więc mam okazje do porządków :) juz za tydzien lecimy do rodzinki do PL i doczekac sie wszyscy nie możemy :) upiekłam pyszne ciacho makowo-orzechowe...oj moje podniebienie będzie miało raj ;) :)

ANETKO- WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO,duzo milosci i radości z OKAZJI TWOICH URODZIN :) :)
dzis Twoje podwójne swieto więc jak juz ochłoniesz to czekamy na relacje i fotki ze slubu :)

uciekam bo mop czeka hehehe :) Miłego wieczoru mamuski :)
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #16876 7 lipca 2014, 7:59

lorelei_l Fajna mama
:) Hej, mam już nowy komputer, ale z Windows 8, więc nadal się go uczę. Już się boję, co będzie z Excelem- ma być office 2013.

Do pracy chodzę coraz więcej- nawet 3 dni w tygodniu. Część biorę Kamila, a część zostaje z nim moja siostra. Niestety jak jestem w necie to głównie z komórki. Może zastanówcie się nad powrotem na FB bo część osób się wypowiedziała, że tak jest dla nich wygodnie. A z waszych odpowiedzi wynika, że pozostałe osoby i tak siedzą na FB, a nie na forum tak jak chciały.

Ewka u nas słoiczki generalnie są nawet przed kaszką, a najbardziej smakują mu te obrzydliwe jak pasternak czy brokuły, więc chyba nie lubi słodkiego po prostu
Basza ja też planuję trochę gotować, ale jak już będę mieć swoje warzywa (mąż siał na wiosnę), bo sklepowych się jednak boję
Kinia smaka mi zrobiłaś na jakieś ciasto :) może coś sobie zakupię :) bo lenia do pracy w kuchni mam jak jest tak gorąco
Ece a jak u Ciebie chodzisz dalej do pracy czy już się ta kontrola skończyła?

A u mnie jeszcze tyle, że nadal walczę z uczuleniem, teraz przy pomocy alergologa i dermatologa, kazali mi dietę selekcyjną wprowadzić i teraz ważę 47 kg (więc mega mało) i jakoś pod koniec tyg pójdę chyba do lekarza nich mi da skierowanie na badanie krwi i sprawdzi czy po ciąży wszystko ok ze mną.

Miłego dnia dla wszystkich mam i korzystajcie z przepięknej pogody.

Zgłoś nadużycie #16877 7 lipca 2014, 12:30

basza Fajna mama
Dzień dobry! Lorelai Ja mam windowsa 8 i go nie cierpię :-( . Strasznie cicho na forum, faktycznie jeśli będziemy częściej się odzywać na fb to Ja jestem za powrotem.
Nina ostatnio daje popalić - kolejny skok rozwojowy, ech...

Zgłoś nadużycie #16878 7 lipca 2014, 12:30

basza Fajna mama
Dzień dobry! Lorelai Ja mam windowsa 8 i go nie cierpię :-( . Strasznie cicho na forum, faktycznie jeśli będziemy częściej się odzywać na fb to Ja jestem za powrotem.
Nina ostatnio daje popalić - kolejny skok rozwojowy, ech...

Zgłoś nadużycie #16879 22 lipca 2014, 8:17

Ezcna Gotowa na wszystko
Zapraszam Was dziewczyny serdecznie do grupy mam na fb , będzie wiele dyskusji o dzieciach i nie tylko jak i mam nadzieje dużo śmiechu a i wsparcia :)
https://www.facebook.com/groups/537513379708225/