Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #16851 27 czerwca 2014, 21:36

Ece Gotowa na wszystko
Hej!
Basza-urlop fajna rzecz tylko zawsze za szybko się kończy.

Dorotka-u nas b.różnie od 62 do 74,a ma jakieś 66 cm wzrostu,natomiast waga obstawiam 7 kg,bo jest co dźwigać.Dobrze,ze ustalilas przyczyn3 biegunki Igorka-teraz ostrożnie z tymi brokulami i szpinakiem.

Kiniaa-gratuluję Cioteczko-ale fajna Kluseczka się urodziła-niech sie zdrowo chowa😀.Fajnie,ze Natanek będzie miał kuzynkę rowiesniczkę.Co do karmienia to staram się nie częściej niż 3 godziny,ale Ada mogłaby częściej.Je przy tym bardzo lapczywie i wiele razy jej sie odbija po jedzeniu.

Ewcia-a próbowałas suszarki-u nas działa rewelacyjnie gdzie w ciągu 5 minut zasnęła, choć wczesniej marudzila jakieś 15 minut i nie mogła zasnąć.

Zmykam zająć sie jej paznokciami,bo w ciągu dnie nie było czasu.Najważniejsze,ze są w coraz lepszy stanie i większość juz zdrowa.Oby po kontroli w lipcu okazało się,ze juz nie musimy malować.
Miłego wieczoru Laseczki☺.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #16852 27 czerwca 2014, 22:00

Kiniaa Gotowa na wszystko
Ece-to w sam raz co 3 godz je widocznie sie najada...częstsze karmienie oznaczało by że mleko mało sytne i sie nie najada,u nas tez cycek i teraz karmimy sie co 3,5-4 godz w dzien ,zalezy jak młodemu sie zachce a w nocy potrafi przespac 4-5 godz :)
idę odpoczywac :) DOBRANOC :)
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #16853 27 czerwca 2014, 22:13

Dorota93 Supermama
Kiniaa daj spokoj koniec z dieta i kg chyba przytylo, nie wazylam sie ale sie czuje pączkowato :/ masakra!
A to ja tez zostalam ciocia nie chwalilam sie a waga 4730 i pierwsze dziecko :p

Zgłoś nadużycie #16854 28 czerwca 2014, 10:31

Ece Gotowa na wszystko
Dorotka-gratki!4700 to dopiero klocuszek😀.A jak Twoje cwiczenia-dalej Chodziesz na fitness?

Kiniaa-moja się budzi w nocy nawet 3 razy😕 i nie mam wyjścia muszę ja przystawic, bo tylko tak sie szybko uspokoi.Poza tym w domu nerwowo,wrzaski,krzyki,Trzaskanie drzwiami,przesiadywanie do pozna-myslę ze to tez ma wpływ.Ale jeszcze tylko parę dni i wróci spokój😁.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #16855 29 czerwca 2014, 10:40

Dzien dobry babeczki :) jak poranek i nocka mineła?u nas tylko dwie pobudki na mleczko i spalismy do 8 a tatuś z córą juz buszowali od 6ej bo nasza panna takie nam wekeendowe pobudki robi,na tygodniu spi jak suseł a w wekeend wie że jest tata i juz go tam tarmosi o 6ej skubaniec mały ;) :)  
teraz w ogóle czasu nie mam,wczoraj byłam u siostry cały dzien potrzebuje mojej pomocy przy malenstwie bo to jej pierwsze dziecko i troche nie obeznana a tutaj mamy tylko siebie :) tak sie cieszę bo bedziemy obie chodzic na spacery :)
mój tuptuś wczoraj przespał prawie cały dzień no jakby dziecka nie było,coś go wzieło na takie spanie,a dzisiaj cieszy od rana i jak nakręcony swiruje w bujaku :)
jak tam u was babeczki i wasze maluchy sie mają? :) :)
ja to pewnie zajrzę aż wieczorem bo popołudniu znów służba u siostry ;)
MIŁEJ NIEDZIELI :) :) :) :) :)

Zgłoś nadużycie #16856 29 czerwca 2014, 20:43

basza Fajna mama
Dzień dobry! U Nas nocki w kratkę ... czasem już super za to następna porażka. No, ale i tak już można się spokojnie wyspać. Dzisiaj byliśmy na festiwalu rękodzieła i mamy nowy wieszak sówkowy dla Naszej Ninki Sówki :-) . We wtorek bliżniaki Igorek i Ninka kończą 5 mcy, a jutro Princeska Diana - Kincia gdzie jesteś ?? ??

Zgłoś nadużycie #16857 30 czerwca 2014, 10:13

basza Fajna mama
Dzień dobry!!! Zrobiło się szaro i pochmurno...buuu. Ninka właśnie zasnęła w leżaczku, a Ja popijam ineczkę z Mamą. W. już wrócił do pracy po urlopie i dzisiaj w nocy, Nasze dziecko na znak protestu znów robiła częste pobudki :-) . Co u Was Mamcie ??
Dianusia wszystkiego naj Kochana z okazji ukończenia 5 m-ca. Rośnij duża, zdrowa i silna. Buziaki od Cioci i Ninki Sówki :-) .

Zgłoś nadużycie #16858 30 czerwca 2014, 11:28

Ece Gotowa na wszystko
Dobry!
Dianko -buziaki z okazji skończenia 5-mc,ale ten czas gna!
Kinia-fajna z Ciebie siorka,ze tak pomagasz przy malutkiej szczególnie w tych pierszwych dniach kiedy jest ciężko.
Basza-sowy ostatnio bardzo modne-pewnie
Ninka zadowolona z wieszaczka😀.

U nas tez w kratkę-pobudki są w nocy,ale nie wszystkie na cycanie.Gadula straszna,nawet jak je to cos tam mruczy sobie pod nosem i non stop głowę dźwiga do siadania😀.Zapowiadali opady,a tu s
Onko,wiec idziemy z niego korzystać.Miłego dnia mamcie!

Zgłoś nadużycie #16859 30 czerwca 2014, 20:22

basza Fajna mama
I nie ma nikogo :-( . Smutno tu i pusto...

Zgłoś nadużycie #16860 30 czerwca 2014, 21:35

ewka90 Gotowa na wszystko
Hej mamuśki :) Nie było mnie bo miałam bardzo dużo na głowie. Teście mieli 30 rocznicę ślubu i organizowaliśmy im imprezkę itd... U nas też różnie...

W niedzielę na imprezie przy głośnej muzyce Dawidek spał i ja z mężam mogłam potańczyć, dziś znów marudkowo troszkę... No zobaczymy jak nocka...

Spokojnej nocy dla Wszytskich :) ) Jutro napiszę :)

Zgłoś nadużycie #16861 1 lipca 2014, 12:15

basza Fajna mama
Dzien dobry Sliczne Mamusie :-) . U Nas nocka na cycu :-) . Ninka tak malo spi w dzien ze szok. Slina plynie potokami :-) . Kochane gdzie Wy ??

Zgłoś nadużycie #16862 1 lipca 2014, 15:14

baszko-ja zaglądam codziennie na fm ale pusto tu i wywiało gdzies wszystkie,nawet Dorota sie nie odzywa ;)
u mnie czasu brak...do południa w domu z dzieciakami i ogarniam wszystko wraz z obiadem a popołudniu codziennie jezdze z maluchami do siostry która pare dni urodziła dzidzie i pomagam jej także mam urwanie głowy :)
Basiu u mnie ze spaniem też różnie,bywa tak że spi prawie cały dzien a czasem ma dni bezsennosci ale moje dziecie to chyba anioł sie urodził jest bardzo spokojny ;) no bywa że i marudzi,płacze ale to już musi mu sie cos nie podobac albo do spania jak nie może usnąć ogólnie to jest przeciwienstwem do Kornelki jak mała była :)

Ciekawa jestem jak samopoczucie u Anett przed wielkim dniem...wow to juz w sobote :) :)

Idę z moimi brzdącami na spacer :)
miłego popołudnia :)

Zgłoś nadużycie #16863 1 lipca 2014, 15:52

Hej mamuśki :) Melduję się i ja :) U nas też ślina płynie potokami no i jest płacz a jak posmaruję dziąsełka to przestaje :) Ale moim zdaniem z wcześnie na ząbki bo u nas w rodzinie i męża to przeważnie około pół roku a mąż to nawet 8 miesięcy miał. Baszko śliczne zdjęcia macie z tych chrzcin, Twoja fotografka wrzuciła na blog :) I jak się czujesz Ty i Ninka?
Kiniaa fajnie, że pomagasz siostrze :) Miłe bardzo o jest :) Rodzina musi się trzymać razem :)
No Anetka ma wielki dzień i Kirsti też bo z tego co pamiętam o też tak miała :)

A gdzie reszta mamusiek? MIŁEGO DNIA DLA WSZYTSKICH!! :) Gratulacje dla wszystkich dzieciaków które skończyły 5 miesięcy:*:*:* Bo już ich trójka wkroczyła w szósty miesiąc :) )

Zgłoś nadużycie #16864 1 lipca 2014, 22:48

Niutka26 Gotowa na wszystko
Cześć lutowe mamcie
Bardzo się za Wami stęskniłam i w końcu udało mi się znaleźć chwilę wolnego.
U nas i dobrze i źle.
Mama wyszła po tygodniu w szpitalu.Jednak parkinsona wywołało wodogłowie i potrzebna jest operacja wszczepienia zastawki,która udrażniałaby przepływ nagromadzonego płynu w mózgu do nerek.
Operacja zaplanowana jest na 15-ty lipiec,bardzo się boje czy mama da rade,niby lekarze nie każą martwić się na zapas,ale różnie z tym bywa... Mam nadzieję,że wszystko będzie dobrze.
Dominiś rośnie jak na drożdżach,waży już 7,5kg.Mierzy 72cm.
ładnie zajada zupki,marchewki,jabłuszka i kaszki.Staram się codziennie urozmaicać Mu dietę i przyzwyczajać do nowych smaków.Kupki też są urozmaicone :D
Przechodzi teraz etap piszczenia zamiast gaworzenia.
Potrafi tak przeleżeć pół godziny i śmiać się sam do siebie :D
Kochane dziecko :)
U mnie jako tako.Teraz nieco mniej pracy,mam czas by nacieszyć się Misiem,dziś spacerowaliśmy 3 godziny :)
Docenia się takie chwile podwójnie :)
Dianko,Igorku i Ninko-gratki skończonego 5-go miesiąca :)
Mam nadzieję,że u Was i Waszych maluszków wszystko dobrze wszystkie mamcie?
Pozdrawiamy i ściskamy z Dominisiem mocno!

Zgłoś nadużycie #16865 2 lipca 2014, 7:51

Niutka super, że znalazłaś czas :) Dokładnie jak pracujesz to doceniasz chwile z dzieckiem podwójnie :) Mam nadzieję, że z Twoją mamą będzie wszystko dobrze :) Pomodlimy się o to.

Miłego dnia dla Wszystkich :)

Zgłoś nadużycie #16866 2 lipca 2014, 12:10

basza Fajna mama
Dzien dobry Mamusie.
Niutka Kochana bede sie modlic o zdrowko dla Twojej Mamci.
U Nas tez wiecej piskow :-) a najlepsza zabawa to jest robienie prrrrr i baniek ze sliny. Koniec przekwxu Szef wola na dywanik. Buziol

Zgłoś nadużycie #16867 2 lipca 2014, 23:50

Ece Gotowa na wszystko
Hej!
Gratki dla Igora i Ninki!!!
Aniu-trzymam kciuki za operację mamy.
Kiniaa-Martyna tez była zupełnie inna niż Ada-teraz jest mi łatwiej😁.
Tez zastanawiał si…3 co u Anett przed sobotą.

U nas tez potoki śliny i nieustanne podnoszenie głowy do góry😀.
Buziaki.

Zgłoś nadużycie #16868 3 lipca 2014, 8:53

Cześć Mamuśki :) Jak tam minęła nocka? No ciekawe jak tam Anett przed sobotą, wieczór panieński już był :) )

Baszka, Dorotka podajecie jedzenie ze słoiczków Maluchom czy same gotujecie?

Zgłoś nadużycie #16869 3 lipca 2014, 11:11

Ece Gotowa na wszystko
Hej!
U nas tylko 1 pobudka o 3.00 i o dziwo nie chciała cycka tylko się przytulić i spala aż do 6.50.W domu spokoj to dziecko tez wraca do normy😁.
Ewcia-ja będę dawać sloiczki na początek, bo warzywa w ogródku jeszcze za male,a ze sklepu to nie wiadomo co w nich siedzi(azotany,pestycydy).Gorzej jak będzie powtórka z rozrywki i jak Martyna nie będzie chciała jeść sloiczkowych dań.Wtedy będzie trzeba szukać na gwałt ekologicznych warzyw i owoców..
U nas zainteresowanie jedzeniem coraz większe,bo śledzi każdy mój kęs.
Miłego dzionka!

Zgłoś nadużycie #16870 3 lipca 2014, 12:24

Mój Dawidek już je i na razie większość słoiczki ale teściowa załatwiła mi marchewki jakieś z ogródka itp i trochę już zaczęłam gotować sama :) Ece świetna nocka :) ) Ale u nas też nie było źle pobudka o 3 na karmienie i potem o 6.30 :) ) Nasze walentynkowe dzieciaki pozwalają się nam wyspać :) )