Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #16731 9 czerwca 2014, 10:15

basza Fajna mama
Dziewczynki mam pytanko o jakies smarowidla z filtrem dla dzieciaczkow czego uzywacie Kobietki ??

Zgłoś nadużycie #16732 9 czerwca 2014, 13:23

Dorota93 Supermama
Baszko ja mam nive uv50 pisze ze od 6 miesiaca ale Igorowi nic po tym nie jest :*

Zgłoś nadużycie #16733 9 czerwca 2014, 14:58

basza Fajna mama
Dzięki Dorka :-) . Nie wiem jak Ninka na to zareaguje bo Ona ma skórę beznadziejnie wrażliwą... muszę chyba podlecieć do apteki :-)

Zgłoś nadużycie #16734 9 czerwca 2014, 15:02

Dorota93 Supermama
W aptece powinnu muec cos dla mlodszych w sensue 4/5 miesiac :)

Zgłoś nadużycie #16735 9 czerwca 2014, 19:37

lorelei_l Fajna mama
Zawsze jak mnie nie ma to jakieś dramaty się dzieją :/ Mam nadzieję, że każda będzie pisała według możliwości czasu, bo wiadomo, że teraz bejbiki się robią coraz bardziej angażujące :)
Basza kupiłam w aptece krem do opalania dla dzieci na twarz faktor 50 od narodzin firma pharmaceris , stosuję na całe ciałko nie tylko na twarz.
U nas pierwszy sukces- Kamil dostał się do żłobka :D

Zgłoś nadużycie #16736 9 czerwca 2014, 20:51

ewka90 Gotowa na wszystko
Lorelei gratuluję!! :)

Ja używam ziajki faktor 30 od pierwszego dnia życia. Baszka nasz Dawid też ma beznadziejnie wrażliwą skórę. A teraz ma takie plamy na rękach i jutro pójdę z tym do lekarza.

Ale upał :) )) Lato w pełni :)

Zgłoś nadużycie #16737 9 czerwca 2014, 20:52

Gratulacje dla Kamila z okazji skończenia 4 miesiąca :)

Zgłoś nadużycie #16738 9 czerwca 2014, 21:01

Dorota93 Supermama
Gratki dla Kamilka! :)
Igorowi na buzi sie cos zrobilo ale chyba od slonca :/
My dzis na dzialce, w basenie juz woda juhuuuu!! :)

Zgłoś nadużycie #16739 10 czerwca 2014, 6:57

basza Fajna mama
Dziękuje Dzoewczynki za odpowiedz. Od rana znow upal :-) . Odliczam juz dno do wyjazdu. Yuppi :-) . Dzisiaj znow dzionek w domu :-) . Trraz wietrzymy mieszkanko a potem sie bunkrujemy hihi.

Zgłoś nadużycie #16740 10 czerwca 2014, 14:22

Cześć mamuśki :) my też już w domu, bo chyba się na jakąś burzę zbiera coś więc wróciliśmy :) Ale jak by taka szybka burza przeszła to nie byłoby źle, bo powietrze byłoby lepsze. Już po 14 a ja nie mam obiadu i nie mam pojęcia co zrobić, bo tak jak Baszka kiedyś pisała: "w mojej lodówce pająki grają w hokeja" :) Mężuś ma dziś urodziny więc czeka mnie wizyta gości pewnie :) a w sobotę i niedzielę robię imprezki urodzinowe, dwa dni bo nie zmieściłabym wszystkich gości. MIŁEGO DNIA DLA WSZYSTKICH!!!

Zgłoś nadużycie #16741 10 czerwca 2014, 14:22

Dorotka super Igorek :) )

Zgłoś nadużycie #16742 10 czerwca 2014, 19:02

Kiniaa Gotowa na wszystko
hejka :) gdzie sie podziewacie mamuski? ;) u nas pogoda się popsuła troche chłodno więc byliśmy tylko na spacerku godzinnym żeby dzieciaki przewietrzyły się a teraz juz ciapie ;) mój tuptuś tej nocy spał od 12 do 6 bez żadnej pobudki,pierwszy raz tak długo i pewnie jeszcze dłużej by spał ale obudziłam sie o 6ej bo cycki mało mi nie eksplodowały i musiałam go przystawić ;)
Ewa-ja tez czasem mam taki problem co robic na obiad...baby to mają z tym gotowaniem hehe :)
Basiu-gdzie wyruszacie na wczasy? :)
my za miesiąc do PL i juz sie doczekac nie mogę....w końcu moja rodzinka zobaczy Natanka bo jeszcze go nie widzieli jedynie przez skype , Kornelka codziennie pyta kiedy do babci jedziemy a jak gadamy z nimi na skype to płacze za nimi......takie uroki mieszkania za granicą :(

Jak tam mamuski dzien wam minął? :)
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #16743 10 czerwca 2014, 20:49

lorelei_l Fajna mama
Miała być burza, a tutaj susza, już się deszczu nie mogę doczekać, pewnie jak każda z nas.
Powoli przenoszę rzeczy z pokoju, w którym będzie Kamil. Zaczęłam w połowie maja, ale jakoś mega wolno mi idzie. Jak taka pogoda, to nie chce mi się w domu siedzieć.

Ewka to imprezowy czas teraz u Was :)
Dorota, Basza korzystajcie ze spacerów, bo na łikend pewnie będzie ochłodzenie
Kinia szybko Ci minie czas do urlopu, a pewnie szykowanie do chrzcin jeszcze to przyspieszy

Zgłoś nadużycie #16744 10 czerwca 2014, 21:47

Ece Gotowa na wszystko
Hej!
Chwilę mnie nie ma a tu zadyma😉.Bądźmy razem,ja czuję sie z kazdą z Was zwiazana,a czas spędzony z Wami był wyjątkowy i chciałabym zeby było tak dalej 😁.Wszystkie jesteście wspaniale i nie wyobrażam sobie istnienia naszego wątku bez Was.Ewcia i Ania pięknie to ujely i nie będę po nich sie powtarzać.😁.Szkoda życia na jakieś, kłótnie, żale i negatywne emocje.

Basza-ja używam dla Ady linomagu z filtrem i sobie chwałę,a na ma mega wrażliwa skórę.
Lorelei w powodzenia w przeprowadzaniu Kamila i spóźnione buziaki miesiecznicowe☺.Jak tylko goście pojadą to ja tez wyprowadza Adusie do jej królestwa😊.
Dorotka-moja jeszcze nie łapie sie za stopki😃.
Anett-super Niko!Tez jestem ciekawa Twojej sukni😊.
Kincia-ciesze sie,ze rzeka działa Monaco na Diankę.To kiedy sie wprowadzacie do domku?
Ewcia-a gdzie będziesz nad morzem☺?
Kiniaa-fajnie,ze sie z Niutka spotkacie.
Ale sie cieszę,ze odzyskałam net i mogę tu z Wami być😁!
Spokojnych snow☺.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #16745 11 czerwca 2014, 8:27

Ece Gotowa na wszystko
Dzien Dobry!

Jak nocki?U nas fatalnie przez ten upal i ostatnie stresy.Kolejna noc Ada przespaoa w naszym lozkuTeraz cycujemy a pozniej bedziemy sie chronic w glebokim cieniu przed tym zarem z nieba.
Czy Wy juz obracalyscie materacyki na druga strone?Ada ma ten gryczano-kokosowy i nie pamietam kiedy trzeba go obrocic.A kolejne pytanie o obnizanie materacyka,ktos juz obnizyl?Mamy przewijak na lozeczku i Aduska sobie stopki obija o niego jak je dzwiga do gory.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #16746 11 czerwca 2014, 11:50

Anett Gotowa na wszystko
Dzień dobry :) widzę, że atmosfera troszkę się poprawiła i całe szczęście już się bałam że forum się rozsypie...
U nas meksyk, zaczęła się bieganina przedślubna ale nic, jakoś damy radę :) wczoraj lataliśmy po urzędach a dziś byliśmy w kościele dokończyć protokół...
Powoli zapominam jak się nazywam, tyle tego załatwiania :) jeszcze nie całe cztery tyg i będzie po wszystkim (szok, niedawno były 2lata do ślubu)

Basza my mamy krem z filtrem 30 firmy Dax od 6 miesiąca, ale jeszcze nie stosowaliśmy, dziś zobaczymy :)
Ece chyba musisz przewijak zdejmować gdy mała śpi :)

Miłego dnia Kobietki :)

Zgłoś nadużycie #16747 11 czerwca 2014, 16:59

Ece Gotowa na wszystko
Anett-Niko boski-prawdziwy szef :-]
a o zdjeciu przeewijaka nie pomyslalam.

Zgłoś nadużycie #16748 11 czerwca 2014, 21:15

Dorota93 Supermama
Hej mamusie my w ta pogode ciagle na dzialce a dzis naeet w basenie sie pluskalismy :)
Ewa jak u lekarza, co to za plamy?
Ece mam trn sam problem i tez nie wpadlam na to by zdjac przewijak :D
Aneta Nikus bombowy!(jak zawsze :) )

Zgłoś nadużycie #16749 11 czerwca 2014, 21:31

basza Fajna mama
Hej Mamusie!
U Nas powoli pakowanko. Kinia smigamy w okolice Zakopanego :-) . Dzisiaj relaks u kosmetyczki :-) / A Nina ględzi i pije i pije. U Nas kopania w przewijak nie ma za to wyłażenie ;-) bokiem jest hihi. Anett Nikuś bezbłędny - cudaczek ;-) jeden. Ece fajnie, że jesteś. Ewcia co tam u lekarza ??
Gołąb gdzie jesteś ?? Załóż okulary to może uda Ci się odnaleźć forum. Niutka Ty jak zawsze masz trafne wypowiedzi. Lorelai Ja tam na deszcz nie czekam, ale ze względu na Moją Córę zgodze się na kilka stopni mniej...bo Ja to uwielbiam upały :-) . Dorotka jak Ja Wam zazdroszczę tego wylegiwania się na działeczce.
Buziole

Zgłoś nadużycie #16750 11 czerwca 2014, 21:31

basza Fajna mama
Hej Mamusie!
U Nas powoli pakowanko. Kinia smigamy w okolice Zakopanego :-) . Dzisiaj relaks u kosmetyczki :-) / A Nina ględzi i pije i pije. U Nas kopania w przewijak nie ma za to wyłażenie ;-) bokiem jest hihi. Anett Nikuś bezbłędny - cudaczek ;-) jeden. Ece fajnie, że jesteś. Ewcia co tam u lekarza ??
Gołąb gdzie jesteś ?? Załóż okulary to może uda Ci się odnaleźć forum. Niutka Ty jak zawsze masz trafne wypowiedzi. Lorelai Ja tam na deszcz nie czekam, ale ze względu na Moją Córę zgodze się na kilka stopni mniej...bo Ja to uwielbiam upały :-) . Dorotka jak Ja Wam zazdroszczę tego wylegiwania się na działeczce.
Buziole