Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #16711 7 czerwca 2014, 22:21

Kiniaa Gotowa na wszystko
ja tez nie wiem co sie tu dzieje i jestem w lekkim szoku jakie Ty Dorota i Kristi dostajecie wiadomosci i od kogo....juz zbaraniałam o co tu tak naprawde chodzi ? na styczniówkach tego nie ma,wszystkie się trzymaja razem a tu jakiś bałagan powstał....
Dorota i Kristi może wytłumaczcie kto tak namotał...
Czuje że znów umrze ten wątek "lutówek" i szkoda wielka bo jak nasze dzieciaczki bedą starsze fajnie byłoby pochwalić sie fotkami itp.utrzymywać w dalszym ciągu kontakt :(
jak nikt już nie bedzie sie odzywał na fm lub fb to pewnie i ja znikne i to będzie/jest smutne :( :(
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #16712 7 czerwca 2014, 22:47

basza Fajna mama
Ewa i Kiniaa święte słowa Kochane :-) . Forum to miejsce gdzie mamy aię wspierać i czuć się fajnie. Wszystkie przechodzimy przez podobne problemy i radości. Ja zamierzam byc z Wami bo tak jak napisala Ewa w momentach kryzysu zawsze byłyście. Dziękuję. Kiniaa Ja czasem podczytuje styczniówki i wiecie co zazdroszczę im tak po prostu... jest ich tam więcej a nie ma jakichs rezygnacji, niedomoien itd... Nas jest tak mutko powinnysmy byc jak rodzina, a.... ech. Slodkich snów.

Zgłoś nadużycie #16713 7 czerwca 2014, 23:12

basiu dokładnie, ja tez nigdzie nie uciekam i jak narazie zostaje tu z wami......mam nadzieje że bedziemy nadal sie wspierac i trzymac razem :)

u nas dzisiaj było starsznie duszno +27 imoje dzieci wymęczone tą duchotą a Natanek nie mógł spać i tak sie męczył cały dzień....wieczorkiem już troche było chłodniej wieć po kąpieli odrazu padły moje biedaki małe ;)
Dobrej i przespanej nocki mamuski :)

Zgłoś nadużycie #16714 7 czerwca 2014, 23:28

Niutka26 Gotowa na wszystko
Hej mamcie!
Nie bylo mnie tu dawno a tu takie przykre rzeczy czytam :(
Co to się porobiło ??
Szkoda,że tak to forum się rozwaliło :(
Pamiętam jak każdego ranka włączałam komputer i przy śniadaniu podczytywałam co tam u Was a na końcu wchodziłam tutaj po kilkanaście razy dziennie sprawdzić czy nikt nie urodził ...
Pamiętacie jak narzekałyśmy na Hermanów,jak zbierałyśmy się co wieczór na disco,jak podtrzymywałyśmy Baszę na duchu i Kinci powtarzałyśmy,że pierwsza z nas urodzi ??
Dorotka bała się porodu,mówiła,że chyba nie da rady a jak gładko poszło :)
Kiniaa zawsze pogodna opisywała jak Kornelka nie może doczekać się braciszka.
Lorelei_l kochany nasz mol książkowy i Ewka,której na końcu było ciężko i miewała chwile zwątpienia,bo tu za dużo,tu nie tak,tu rodzina wywiera presję.Pocieszałyśmy się na zmianę.
Kirsti która czekała z nas najdłużej-czekałyśmy z niecierpliwością na wieści,że Szymonek jest już na świecie.
Bąbeluniek którego już z nami nie ma...Pamiętam te słynne teksty teściowej :D
Ece- nasza kochana,forumowa mamcia-zawsze o wszystkich pamiętała :)
Anett-do tej pory jak słucham Hyżego to myślę o Tobie :D z Resztą Twój Nikuś to przyszywany bliźniak mojego Misia więc jakbym mogła zapomnieć :)
Chyba nie zapomniałam o nikim?..

To były wyjątkowe chwile...Szkoda,że tak się to rozsypało :( Poniekąd to chyba moja wina,bo odkąd powstał facebook część pisała tam a część została tutaj sama i dała sobie spokój.
Przepraszam,że założyłam tam naszą grupę :( Myślałam,że to nas jeszcze bardziej połączy a wyszło zupełnie odwrotnie ...

Zgłoś nadużycie #16715 8 czerwca 2014, 8:55

Konto usunięte
Niutka zapomniałaś o Baszce i o mnie :P
jakie plany na dzis ? :)
My chyba zas na działkę :) nasz wymarzony dom jest coraz bardziej realistyczny ;) Diana jest dosc spokojna tam bo chyba ta cisza i piekna rzeka dziala nawet na nią :)

Zgłoś nadużycie #16716 8 czerwca 2014, 9:23

basza Fajna mama
Kincia załóz Gołębiu okulary nikt o Nas nie zapomnial hihi. Jestesmy wymienione i to w jednym zdaniu hihi. A My dzisiaj do Kinci na działkę a wieczorem Małze zostają z Dzieciakami a My wbijamy się w biale kozaki i na diszo. Tylko bez Hermana bo On z lutowkami 2015 buszuje :-) .

Zgłoś nadużycie #16717 8 czerwca 2014, 9:30

Konto usunięte
Basza haha :D ok zakladam bo wstyd naprawde :)
czekam na Was !! :*
a potem stroimy sie na diszo :D

Zgłoś nadużycie #16718 8 czerwca 2014, 9:48

Aniu- mądrze to wszystko ujełaś :)
Baszko a to wy dzisiaj z Kincią sie zgadałyscie, ale wam fajnie że razem imprezujecie ;)
Ja to nawet nie mam jak sie spotkać z którąs z was a chciałabym tak w realu.....jak narazie to mogę sobie tylko pojezdzic palcem po mapie gdzie która mieszka ;) byc może że w lipcu zobaczę sie z nasza Niutką bo będe zamawiac u niej torta na chrzciny Natanka ;) :)

my dzisiaj wypadamy na cały dzień więc pewnie wpadne do was wieczorem :)
MIŁEJ NIEDZIELI mamuski :)

Zgłoś nadużycie #16719 8 czerwca 2014, 9:56

Konto usunięte
Kiniu haha palcem po mapie ;) fajnie ze zamawiasz tort u naszej formuowej królowej tortów :)
wkoncu sie wszystkie zobaczymy :) milej niedzieli !! :*

Zgłoś nadużycie #16720 8 czerwca 2014, 10:37

ewka90 Gotowa na wszystko
Niutka świetnie to wszystko napisałaś :) :*
Fajnie Baszka, że tak do Kinci się wybierasz na działkę :)
Kincia może faktycznie Dianka czuję się tam lepiej, bo czuje, że tam będzie Wasz domek :) I śliczną macie tą działkę :) W sierpniu jadę nad morze to może uda mi się też do Was wbić na działkę? :)
Dorotka a do Ciebie chciałabym się wybrać może nawet w następnym tygodniu? Bo mąż na rano w pracy a Twój też więc może w końcu uda nam się spotkać? Oczywiście jak będziesz chciała ;p
Kiniaa musimy to jakoś zrobić i się kiedyś wszystkie gdzieś spotkać :) Palcem na mapie to też przygoda :)

I od teraz zapominamy o wszystkich przykrościach itd, pewnie każdy odebrał coś źle itd... Takie już są kobiety, a tym bardziej lekko poddenerwowane gdy dzieciaki płaczą ;) I pamiętajcie po co jest to forum :) I tak jak napisała Kirsti każde z naszych dzieciaków jest inne, każda inaczej ubiera, inaczej się zachowuje itd. A to, że piszemy sobie o ubrankach dzieci, jedzeniu, wadze itd to nie na złość komuś lub skrytykować tylko takie pogawędki lub rady, a przecież nie trzeba z nich korzystać, każda mama wie najlepiej co dla swojego dziecka jest dobre :) Dam Wam przykład: moja szwagierka i ja: pamiętacie ona urodziła 4 dni wczeniej i nasze dzieci są całkowicie różne i my jako mamy też: ja ubieram Dawida bez czapki i same body, a ona dłuższe body i czapkę, ja Dawida noszę tak a ona tak, ja karmię tak a ona tak, Dawid chudzinka a Michałek wiekszy i grubszy, jeden obraca się na brzuch drugi nie, ona szczuplutka po ciązy a ja mam nadal nadmiar kg, ale jak się spotykamy to mamy te same słabości, też mamy obydwie gorsze dni i widzę, że takie już są mamy. I to, że wychowujemy inaczej swoje dzieci nie znaczy, ze jedna jest gorsza jedna lepsza, po prostu każda jest inna i ja jej daje rady ona mi i jest nam dobrze :) Razem spacerujemy itd jak się spotykamy. To jest przykład jak każda z nas jest inna i tu na fm też tak jest :) I też powinnyśmy się trzymać razem, bo kto nas zrozumie lepiej niż mamy, które mają dzieciaki w tym samym wieku? :)

Miłej niedzieli dla Wszystkich!!! :) :*

Zgłoś nadużycie #16721 8 czerwca 2014, 22:02

puk puk jest tu kto? :) :) :) :)
jak tam u was niedziela mineła i jak wasze maleństwa ? :)
mój tuptuś dzisiaj urzadził sobie dzień bez spania , tak na oko zlicząc to spał w ciągu dnia może 2-2,5 ale był grzeczny nie marudził i moglismy spokojnie przesiedziec cały dzien nad jeziorkiem :)
Kincia,Baszka jak tam spotkanie na działce...udane? ;) pewnie już na disco party szalejecie ;)

Zgłoś nadużycie #16722 8 czerwca 2014, 22:11

Kiniaa u nas też Dawidek nie spał ale nie był marudny, trochę rano tylko, a potem całą imprezę u mojej siostry przeleżał w wózku tylko z przerwami na karmienie :) Dwie drzemki po 30 minut w ciągu dnia :) ale teraz już śpi :) Fajnie Kiniaa, że byliście nad jeziorem :) )

A gdzie reszta mamusiek?
Ja kładę się spać bo też już padam z nóg... Dobranoc :)

Zgłoś nadużycie #16723 9 czerwca 2014, 7:43

basza Fajna mama
Dzien dobry Mamcie!!! U Nas juz znowu patelnia :-) . Do tego roku uwielbialan upaly, ale jak patrze na swojego Nonoczka jak sie meczy to juz nie lubie. Jedyny plis upalow to taki, ze Szef padl wczoraj o 20:30 i z 2 pobudkami na karmienie dotrwal do 7:00 hihi. Teraz w koszulce i pamperaku przygotowuje sie mistrzostw swiata w pilce noznej obkopujac rodzicielce brzuch.
Kiniaa jestes super podwojna Mama zawsze z podziwem czytam jak wsio ogarniasz.
Ewa to Dawidek robi sie coraz grzeczniejszy oby tak dalej. :-)
Jakie plany na dzis ?? My dopiero wieczorem mamy zamiar wylezc z domu hihi. No i chyba powoli zaczne pakowac walizki do Zakopabego bo nie wiem ile Szef da wolnego pozniej wiec bede lapac przerwy sniadanipwe hihi.

Zgłoś nadużycie #16724 9 czerwca 2014, 7:52

Witam :) ) Tak Baszka Dawidek coraz grzeczniejszy :) Dziś w nocy się budził 4 razy ale tylko się napił 5 minut i spał dalej więc nawet tego nie czuję, że wstawałam tyle razy. Hehe Basza to mój Dawid chyba z Ninką się wybiera na te mistrzostwa świata :)

My raczej spędzimy cały dzień na podwórku gdzieś w cieniu, na szczęście Dawidowi jak na razie upały nie przeszkadzają... Ale zobaczymy jak dzisiaj będzie :) MIŁEGO DNIA!! :*

Zgłoś nadużycie #16725 9 czerwca 2014, 8:39

Dorota93 Supermama
hej wiecie co , olewam to wszystko. uwazam z pewna osoba, ze to jakas gra, paranoja. nie warto sie przejmować i marnować już roku na fm (wczoraj był rok jak dołączyłam na forum). poznałam tu fajne osoby i uważam, że głupotą byłoby tak poprostu odejść i nie pisać z Wami, bo przecież Wy mi nic nie zrobiłyście i mam nadzieję, że ja Wam żadnej przykrości również nie zrobiłam !!! :*

kincia napisał(a)

hej co tam ?? my na dzialce hihi Dianka spi a szkoda bo chcialam z nia na łódke sie wbic ;)

może ją uspokaja las i jeziorko, bo okolica jest przepiękna!!

kincia napisał(a)

obiecalam sobie ze bede mila i wszystkich kochala !
to forrum bylo cudowne . nie pamietacie tego jak tu bylo super ? przechodzilysmy cudowny stan bycia w ciazy razem , dzielilysmy sie wszystkim a teraz co ? wszystkie sie powypisujemy ?
serce mi pęka :(

ja też od dziś kocham wszystkich ! tzn już od wczoraj ale dziś napisałam :D
super postanowienie !! :)

ewka90 napisał(a)

Dziewczyny stop! Powoli... Zgadzam się z Kincią pamiętacie jakie to forum było fajne? Zawsze jak mam doła związanego z macierzyństwem to tu wchodzę i jest mi lepiej i po to to forum istnieje. nie wiem co to za intrygi i o co chodzi ale mamcie czy warto? Może warto się z tym przespać i w spokojnych nastrojach jutro tu wrócić i dalej pisać o naszych bobasach, bo faktycznie każdy jest inny i tak już będzie :) A przecież mamy muszą trzymać się razem. Mam nadzieję, że wróci takie forum jakie było jak się tu zapisałam... Liczę na to :) a tymczasem wyśpijcie się i odpocznijcie.

zgadzam się i ja. Przetrawiłam i witam spowrotem :*

Kiniaa napisał(a)

ja tez nie wiem co sie tu dzieje i jestem w lekkim szoku jakie Ty Dorota i Kristi dostajecie wiadomosci i od kogo....juz zbaraniałam o co tu tak naprawde chodzi ? na styczniówkach tego nie ma,wszystkie się trzymaja razem a tu jakiś bałagan powstał....
Dorota i Kristi może wytłumaczcie kto tak namotał...
Czuje że znów umrze ten wątek "lutówek" i szkoda wielka bo jak nasze dzieciaczki bedą starsze fajnie byłoby pochwalić sie fotkami itp.utrzymywać w dalszym ciągu kontakt :(
jak nikt już nie bedzie sie odzywał na fm lub fb to pewnie i ja znikne i to będzie/jest smutne :( :(

nie znikaj !! nic nie umrze!

basza napisał(a)

Ewa i Kiniaa święte słowa Kochane :-) . Forum to miejsce gdzie mamy aię wspierać i czuć się fajnie. Wszystkie przechodzimy przez podobne problemy i radości. Ja zamierzam byc z Wami bo tak jak napisala Ewa w momentach kryzysu zawsze byłyście. Dziękuję. Kiniaa Ja czasem podczytuje styczniówki i wiecie co zazdroszczę im tak po prostu... jest ich tam więcej a nie ma jakichs rezygnacji, niedomoien itd... Nas jest tak mutko powinnysmy byc jak rodzina, a.... ech. Slodkich snów.

zgadzam się z tymi słowami. razem woziłyśmy brzuchy na taczkach, wyganiałyśmy hermanów i wygoniłyśmy. nie pozwólmy, żeby jakieś nowe nas atakowały !!

Kiniaa napisał(a)

basiu dokładnie, ja tez nigdzie nie uciekam i jak narazie zostaje tu z wami......mam nadzieje że bedziemy nadal sie wspierac i trzymac razem :)

u nas dzisiaj było starsznie duszno +27 imoje dzieci wymęczone tą duchotą a Natanek nie mógł spać i tak sie męczył cały dzień....wieczorkiem już troche było chłodniej wieć po kąpieli odrazu padły moje biedaki małe ;)
Dobrej i przespanej nocki mamuski :)

będziemy kochana :)
noo gorąco niesamowicie, szkoda dzieciaczków. Na szczęście tak jak mówisz wieczory są chłodniejsze ! i tyle dobrze

NIUTKA bardzo dobrze napisałaś, ah te wspomnienia już zawsze będą w głowie jak pomyślimy o okresie ciąży :)

Zgłoś nadużycie #16726 9 czerwca 2014, 8:41

Konto usunięte
Dorota i to mi się podoba :D forum musi zyc !! happy burzdej for sprszal konto na fajna mama !! :D ;*

Zgłoś nadużycie #16727 9 czerwca 2014, 8:43

Dorota93 Supermama
Tak czytam, że u wszystkich upały. Jak był deszcz to marudziłyśmy, jak słońce to też hihi :)
ale pogoda robi psikusy bo raz zimno a potem nagle upał.
My wczoraj z racji pięknej pogody i wolnego Kamila byliśmy w górach, na Szyndzielni w Bielsku. Wjechaliśmy kolejką i poszliśmy pieszo kawałek do góry. ale fajnie było. Igorek to dobry podróżnik, grzeczny.
Wróciliśmy wymęczeni i w końcu Igorek mi nocke przespał!
Jak myslicie ten ostatni czs to mógł być skok rozwojowy ?? Bo nagle zaczął tak wysoko nogi dawać, łapać się za stopy (wiem, że wasze maluszki robiły to już wcześniej no nie? było to poprzedzone takimi humorkami ?? )

Ewka jasne wpadaj, tylko, że u mnie to nad stawem nawet ławki zdemolowali i wrzucili do wody :D chyba, że posiedzimy u mnie ?? ale jak taka pogoda, to szkoda chyba na siedzenie w domu co?
A jak u Was jest gdzie wyjść na jakiś spacerek? a do Mikołowa na rynek daleko masz?

Zgłoś nadużycie #16728 9 czerwca 2014, 8:44

Dorota93 Supermama

kincia napisał(a)

Dorota i to mi się podoba :D forum musi zyc !! happy burzdej for sprszal konto na fajna mama !! :D ;*

jur inglisz is debest :)

Zgłoś nadużycie #16729 9 czerwca 2014, 8:56

hehe dokładne jur inglisz is debest! :) :)

Dobre postanowienie Dorotka :) Od czwartku ma być nieco chłodniej więc coś wymyślimy :) ) Zawsze możemy u mojej mamy w ogródku posiedzieć jak chcesz Ty do mnie wpaść :) )

Fajnie mamuśki, że wracacie :) od razu lepiej :) ) No i kolejny piękny dzień przed nami :)

Zgłoś nadużycie #16730 9 czerwca 2014, 8:58

Dzień dobry mamuski :) Dorota- fajnie że jestes z powrotem i tak jak piszesz nie ma sensu zostawiac to forum i nas dla jakichś głupot ;) od brzuszków trzymamy sie tu razem i powinno tak być nadal :) pamietasz jak nasz wątek na fm opustoszał przez jakis czas to włąsnie my go obie ratowałysmy,Kincia z Baszką tez maczały w tym palce wiec nigdzie juz sie z tąd nie ruszaj bo inaczej to ci dupsko złoimy ;)

U nas dziś swięto wiec mezu ma wolne,piekna pogoda i trzeba cos na dzisiaj wymyslec żeby nie siedziec w domu ;) mykam na chwile bo cycuś mamusi drze sie za jedzeniem ;)
jak noca mamuski minela ? :)