Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #16671 5 czerwca 2014, 17:14

basza Fajna mama
Kirsti a Ty kochana karmisz piersią czy nie bo nie pamiętam.

Zgłoś nadużycie #16672 5 czerwca 2014, 17:14

basza Fajna mama
Kirsti a Ty kochana karmisz piersią czy nie bo nie pamiętam.

Zgłoś nadużycie #16673 5 czerwca 2014, 17:56

kirsti30 Gotowa na wszystko
basza cycem karmie

Zgłoś nadużycie #16674 5 czerwca 2014, 20:06

Dorota93 Supermama
Nie bardzo rozumie... a co ma zatwardzenie do klimatu go?
Widze przenosicie sie na fb, ale to beze mnie. Ja nie bede raz tu raz tu chodzic. Takze jak tam idziecie to pa ;) r

Zgłoś nadużycie #16675 5 czerwca 2014, 20:10

basza Fajna mama
Kirsti mi na kupki Niny pomaga jedzeni3 deserkow z gerbera suszone sliwki :-) . Ja jem Ninka robi kupke hihi

Zgłoś nadużycie #16676 5 czerwca 2014, 20:15

Dorota93 Supermama
Mniam te deserki sa pyszne

Zgłoś nadużycie #16677 5 czerwca 2014, 20:22

ewka90 Gotowa na wszystko
Basza fajny sposób muszę sprawdzić, chociaż Dawid nie ma problemów z kupką ale wieczorami wrzeszczy ak okropnie... Nie lubię jak mój mąż jest popołudniami i wieczorem w pracy bo Dawid mi tak daje w kość... Nigdzie nie mogę się z nim ruszyć, wszędzie popołudniami wrzeszczy...;/ Wiem, że takie jego prawo ale czasem mam dość....;/ teraz z płaczu zasnął i śpi ale pewnie za chwilę się głodny obudzi... Nie mam już na niego sposobu... Dorotka zazdroszczę Ci, że Kamil pracuje tylko rano...

Zgłoś nadużycie #16678 5 czerwca 2014, 20:49

lorelei_l Fajna mama
:) Hej w końcu się udało mi wpaść na chwilkę, powoli chyba praca mi się normuje, co oznacza po prostu 2 dniową obecność w niej w każdym tygodniu na parę godzin + pracę nad dokumentacją wieczorami. 9 czerwca mamy wyniki rekrutacji do żłobka, więc wyczekujemy jak co najmniej rekrutacji na studia :)
Kamil skubany się teraz w ogóle nie chce leżeć na plecach i w każdym miejscu się od razu na brzuch przekręca. A do tego już się nauczył kręcić w miejscu na brzuchu, więc teraz nie mogę go tak beztrosko zostawiać na zabawę.
Cieszę się, że Wasze maluchy też się dobrze mają, a że czasem marudne to normalne :)

Zgłoś nadużycie #16679 5 czerwca 2014, 21:38

Kiniaa Gotowa na wszystko
Baszka- dobre to hehe....ty jesz a Ninka wali kupke ;) :)
Dorota- co ty taka stanowcza ;) ja tam sie nigdzie z tąd się nie ruszam więc zostane tu z Tobą ;)

Kurcze Geslerowa na tvn pokazuje takie pysznosci że chyba cos jeszcze opyle na noc... ;)
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #16680 5 czerwca 2014, 21:55

Dorota93 Supermama
Lorelei super ze ponalu wszystko Ci sie normuje :)
Ewka na kopalni z rana a drugie pol dnia na dzialce robi :/
Kinga bo raz ty, raz tu piszemy. Tu przylaczaja sie nowe osoby i to jest fajne a widze, ze juz sa znowu posty na fb. Itp, usunelam sie z grupy na fb. Nie dam rady ogarniac i fm i fb. Niestety :/

Kincia, Niutka, Ece i inne co u Was ?? :)

Zgłoś nadużycie #16681 5 czerwca 2014, 22:02

Dorota93 Supermama
Raz tu, raz tu- mialo byc :P

Zgłoś nadużycie #16682 5 czerwca 2014, 23:06

Anett Gotowa na wszystko
Hej Dorota wszystko jasne ale żeby od razu usuwać się z grupy ?? ? bee niedobra dziewusia! :p
No ja się przyznam bez bicia, że wolałam fb, tu jakoś nie po drodze i jeszcze te strony ale skoro wolicie, jakiś kontakt musimy mieć :) w miarę możliwości staram się zaglądać ale to już nie to samo...

Dobranoc :*

Zgłoś nadużycie #16683 6 czerwca 2014, 6:33

Dorota93 Supermama
Anett :P :*
Kiedy sukienke bedziesz miec?
U nas jest wielkie zacofanie. Wasze dzieci robia postepy a my idziemy do tylu.
Spac w nocy-a po co! Lepiej ryczec. Na szczescie po 30 monutach padnal.
A co u was?
W niedziele jedziemy na jeden dzien w gory.
Nie Basiu, to jeszcze nie Zakopane ;) )

Zgłoś nadużycie #16684 6 czerwca 2014, 6:48

Dzień dobry mamuśki.

Dorota ponoć na FB i tak miałysmy wchodzić zdjęcia dodawać? Po za tym kiedy mam taki horror w domu nie mam możliwości odpalić laptopa i używam tylko telefonu, nie rozumiem o co od razu taki dym ?? ??
A co ma zmiana klimatu? Dorotko musisz o tym poczytać, bo ja też myslałam że nic nie ma a jednak maleństwa OCZYWISCIE nie wszystkie odczuwają to bardziej. Ale co ja się tam znam :)

Basza ja dzisiaj kupie te deserki i zobacze jaki efekt będzie dziękuje kochana.

Mamuśki chcę zapytać o rade.Kilka dni temu wróciliśmy z gór(w centralnej polsce jest inny klimat)Już tam mały dużo płakał.Po powrocie w nocy zwymiotował masakrycznie.Obecnie w ciągu dnia dużo połakuje i często ulewa tak jakby bezbarwną cieczą nie mlekiem.kupke zrobił jedna małą od wtorku rano.Daje espumisan,herbatke z kopru i masuje brzuś.Dzisiejsza noc to była gehenna :( stekał całą noc i był niespokojny.Nie mam pojęcia co się dzieje, dodam że temperature ma idealną za każdym razem.I w ciągu dnia zalicza kilka krótkich drzemek.

Zgłoś nadużycie #16685 6 czerwca 2014, 6:50

Anett napisał(a)

Hej Dorota wszystko jasne ale żeby od razu usuwać się z grupy ?? ? bee niedobra dziewusia! :p
No ja się przyznam bez bicia, że wolałam fb, tu jakoś nie po drodze i jeszcze te strony ale skoro wolicie, jakiś kontakt musimy mieć :) w miarę możliwości staram się zaglądać ale to już nie to samo...

Dobranoc :*

U mnie właśnie się zaczyna kolejny dzień horroru i jedynie na FB mogłabym wejść a tak nie wiem kiedy was znowu przeczytam :(

Zgłoś nadużycie #16686 6 czerwca 2014, 7:02

Dorota93 Supermama
kurcze Kirsti moze do lekarza sie wybierz ??
a dopajasz go? w sensie woda

Zgłoś nadużycie #16687 6 czerwca 2014, 7:09

Dorota93 Supermama
przepraszam, że się usunęłam z grupy, poniosły mnie emocje bo za dużo mi Igor popalić daje i się wyładowałam tutaj :/ oczywiście będę tam gdzie wy, ale w jednym miejscu a nie, żeby w 2 naraz oki? bo się pogubimy potem wszystkie :)

Zgłoś nadużycie #16688 6 czerwca 2014, 8:17

ewka90 Gotowa na wszystko
Cześć mamuski :) Widzę, że większość z nas ma ostatnio jakieś problemy z dzieciaczkami i dają nam popalić, ale to chyba normalne, że czasem po prostu wysiadamy psychicznie... U nas w rodzinie wszystkie niemowlaki są grzeczniejsze od Dawidka i czasem się wkurzam jak gdzieś z nim jestem i tylko on wrzeszczy a siostra ma dziecko 7 miesiecy szwagierka tak samo jak Dawid a tylko mój wrzeszczy ale potem sobie myślę, że przecież to mój Dawidek i nie wymieniłabym go na nikogo innego :) ):*

Dorotka może Igor ma skok rozwojowy, u nas też był taki tydzień pisałam o tym, że ani spać ani żadnych ćwiczeń itd...
Kinga ja też zawsze jak coś oglądam jak przygotowują jedzenie o robię się głodna :)
Kirsti może do lekarza się zgłoś z Szymonkiem? Lepiej chyba sprawdzić niż potem żałować, że nic się nie zrobiło.
Anett pewnie po ślubie będziesz miała więcej czasu.
Lorelei mam nadzieję, że przyjmą Wam Kamilka do żłobka. Ja jakoś się zraziłam do takich placówek jak byłam tam na praktyce studenckiej.

Miłego dnia dla Wszystkich! I grzecznych dzieciaków :)

Zgłoś nadużycie #16689 6 czerwca 2014, 8:40

Dorota93 Supermama
Ewka nie wiem ale coś mu "odbiło" nie poznaję mojego Igorka. w nocy Kamil był w szoku. budzi się a Igor płacze a ja razem z nim. no i se siedzieliśmy w kuchni i płakaliśmy. ful wypas.

Zgłoś nadużycie #16690 6 czerwca 2014, 10:15

Kiniaa Gotowa na wszystko
Dzień dobry ;) współczuje wam tych nocek nie przesłanych ,ja nie mogę narzekać bo moje dziecko od urodzenia śpi w nocy ładnie i wysypiamy sie wszyscy a w dzień ma czasem swoje widzi misi i awantury w to zadkosc i jak to dziecko musi pomarudzic ;) ładna pogoda u nas wiec lecę na zakupy z maluchami bo pustka w lodowce ;)
Miłego dnia :)
Natanek :)