Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #16631 3 czerwca 2014, 20:30

malalili Zaprawiona w bojach
Wody odeszly niestety troszke wczesniej ;) Ale jak sie okazalo to na dobre wyszlo, bo niunia byla owinieta pepowina;( i grozilo jej niedotlenienie. Na szczescie trafilam na dyzur mojego lekarza ktory zadecydwal o cc. Troszke mnie to zasmucilo, bo jakos tak sie nastawilam na naturalny porod.. Poza tym mam takie przekonanie, ze tak zostalysmy stworzone zeby rodzic normalnie :) Jak to sie mowi, samo weszlo - samo wyjdzie :) Tyle ze juz po cieciu doktor mi powiedzial, ze nie dalabym rady urodzic jej zywej :( tak sie niedobrzyca pozawijala. No i przyszla na swiat o prawie dwa tyg wczesniej ;) Ale 38 tydzien sie traktuje jako w terminie, wiec bylo ok :)

Zgłoś nadużycie #16632 3 czerwca 2014, 20:54

ewka90 Gotowa na wszystko
Oj Dorotka mam nadzieję, że Igorek szybko będzie zdrowy :)
Baszka ja jestem już prawie dwa tygodnie opóźniona w szczepieniu ale juro pójdę :) Obiecuję to sobie :) I udanego pobytu w górach :) Zawsze możesz po drodze wpaść bo akurat będzie u mnie impreza urodzinowa mojego męża :) ) A może jak będziecie wracać to zrobicie postój np u mnie(łatwiej nakarmić Ninkę, przebrać itd) lub w Katowicach i Dorotkę zaprosimy? :)
Malalili witaj w naszym gronie :) No faktycznie śpiesznie było Twojej kruszynce do mamusi :)
Reszta mam gdzie jesteście?

Zgłoś nadużycie #16633 3 czerwca 2014, 20:56

malalili napisał(a)

Wody odeszly niestety troszke wczesniej ;) Ale jak sie okazalo to na dobre wyszlo, bo niunia byla owinieta pepowina;( i grozilo jej niedotlenienie. Na szczescie trafilam na dyzur mojego lekarza ktory zadecydwal o cc. Troszke mnie to zasmucilo, bo jakos tak sie nastawilam na naturalny porod.. Poza tym mam takie przekonanie, ze tak zostalysmy stworzone zeby rodzic normalnie :) Jak to sie mowi, samo weszlo - samo wyjdzie :) Tyle ze juz po cieciu doktor mi powiedzial, ze nie dalabym rady urodzic jej zywej :( tak sie niedobrzyca pozawijala. No i przyszla na swiat o prawie dwa tyg wczesniej ;) Ale 38 tydzien sie traktuje jako w terminie, wiec bylo ok :)

no to na prawdę na dobre to wyszło :) No 38 tydzień to ok :)

Zgłoś nadużycie #16634 3 czerwca 2014, 21:31

I wybaczcie jesli bede poruszac tematy, ktore juz nie raz omowiłyście bo zwyczajnie nie dam rady przeczytac tych setek postow :)

Zgłoś nadużycie #16635 3 czerwca 2014, 23:15

Konto usunięte

malalili napisał(a)

a ja miałam tak samo hihi :) i tak samo smutno mi było jak doktorek mówi że CC.Tylko że moja Dianka nie tyle owineła się pępowiną a ją przycisneła i zaczeło tętno spadać i tyle 5 min i Diana była z Tatusiem a mnie szyli :) najważniejsze że mamy zdrowe dzieciaki :)

Zgłoś nadużycie #16636 3 czerwca 2014, 23:53

Kincia to prawda, najważniejsze ze malenstwa sa z nami cale i zdrowe.. :)
P.S. Piękne słowa masz na suwaczku!

Zgłoś nadużycie #16637 4 czerwca 2014, 9:56

Dorota93 Supermama
38 tydzien to ok :)
milego dnia mamcie, Igorowi dalej z rana cos sie pomieszalo bo dzis wstal po 5 :/

Zgłoś nadużycie #16638 4 czerwca 2014, 11:15

Anett Gotowa na wszystko
Witaj Malalili w naszym gronie :)

Przepraszam, że rzadko się odzywam ale Nikodem ostatnio jest wyjątkowo marudny, mało co śpi a jak już zaśnie staram się załatwiać sprawy związane ze ślubem, chrztem i weselem, a zanim odczytam fm to juz się budzi ale jestem z Wami myślami, jak wszystko się trochę uspokoi to będę starała się być częściej :)

Zgłoś nadużycie #16639 4 czerwca 2014, 11:37

Dorotka Igorowi szkoda dnia i wstaje wcześniej :) ) A jak w ciągu dnia ok?
Anett pewnie masz dużo tego załatwiania ale już niedługo będziesz żoną o Nikodem będzie ochrzczony :)
Kincia jak tam Diana?

Mąż poszedł z Dawidkiem na spacer więc byłam na siłowni :) Właśnie wróciłam :) Postanowiłam wziąć się za siebie :)

Zgłoś nadużycie #16640 4 czerwca 2014, 12:52

basza Fajna mama
Dzień doberek :-) . Witam nową Mamusię :-) . Ewcia Kochana bardzo dziękuję za zaproszenie i chętnie skorzystalabym, ale ze względu na Naszą Marudę zamierzamy wyjechac w nocy po pierwszym jocnym karmieniu czylki ok 2 - 3 , mysle ze goscie o 6 rano to bylby lekki hardcore hihi.
Dorotka Igorek nie mogl juz doczekac sie zeby zobaczyc Mamcie dlatego rano wstal :-) .
Anetka wybaczamy takie wazne powody zwalniaja Cię z obowiazku bycia aktywna forumowiczka, ale tylko do czasu... hihihi.

Ewa brawo za siłownię, bedziesz jeszcze sliczniejsza - o ile sie wogole sa Slicznotko :-) .
Sylwia jedna, Sylwia druga a gdzie Wy ??

Ece co tam u Was, jak Adusia ??

Kochane mam problem z wwypadajacymi wlosami, normalnie chyba lysa zostanę, czy znacie jakieś skuteczne metody.

Buziole :-)

Zgłoś nadużycie #16641 4 czerwca 2014, 12:53

basza Fajna mama
Mialo byc o ile się wogole da - to do Ewci. Glupi telefon :-)

Zgłoś nadużycie #16642 4 czerwca 2014, 12:55

Dorota93 Supermama
Basza najlepiej to chyba do dermatologa z tymi włoskami iść...
Ewa super z tą siłownią !! :)
A jedna Sylwia to pewnie się wypakowuje w domku już i ogarnia , tak mi się wyfaje :) )
mi się też marzy schudnąć, ale mam strasznie słabą wolę buuu
co u Was?

Zgłoś nadużycie #16643 4 czerwca 2014, 12:57

basza Fajna mama
Dorotka nie chcę do dermatologa, bo to ponoc po ciazy normalne ale chcialabym sie jakos wspomoc.

Zgłoś nadużycie #16644 4 czerwca 2014, 13:06

Dorota93 Supermama
moze jakies witaminy ??

Zgłoś nadużycie #16645 4 czerwca 2014, 14:35

Mi ten sam problem sie zaczal jakis tydzien temu.. Po kazdym czesaniu wyjmuje garsc ze szczotki. Trzeba jakiegos szamponiku na internecie poszukac ;)

Zgłoś nadużycie #16646 4 czerwca 2014, 14:46

Dorota93 Supermama
Podobno konskie szampony sa okey

Zgłoś nadużycie #16647 4 czerwca 2014, 15:39

basza Fajna mama
Co jak końskie ?? Dla koni hihihi

Zgłoś nadużycie #16648 4 czerwca 2014, 15:55

kirsti30 Gotowa na wszystko
Hey dziewczyny wróciliśmy :) Boże jak dobrze być w domu. Teraz cała nasza trójka jest mega happy ze spokoju jaki mamy i praywatności że nikt nam się nie wpiernicza ;) . Jednym słowem bardzo ciekawy tydzień.
Zaraz muszę was nadrobić co tu się działo.
Aha taka szybka mała ciekawostka Szymkowi chyba ząbki idą, ślini się mały prosiaczek, smoka gryzie masakrycznie i popłakuje. Kurcze jak na koniec 3 miesiąca to chyba za szybko co myślicie? Kincia wiesz że mam dług u Ciebie :) .
Buziaki mamuśki.

Zgłoś nadużycie #16649 4 czerwca 2014, 16:24

Kiniaa Gotowa na wszystko
witajcie kobitki :) kurcze u mnie urwanie głowy...moje dzieci sie zmówili i jak nigdy juz drugi dzień na przemian daja mi popalić,nie wiem czym sobie zasłużyłam :( wczoraj mały sie awanturował cały dzien a dzisiaj Kornelia nie wie czego chce i jakas marudliwa :( dzisiaj gotowałam na raty,jak mały usnął to wtedy Kornelie do kuchni i musiałam ją czymś zająć bo dzisiaj nie interesuja ją ani bajki ani zabawki tylko z mamą chce...
na jedno mam dobrze że mąż jak wraca z pracy to bierze ich w swoje ręce a ja wtedy moge odpocząć ;)
Wiecie co marzy mi się jakies SPA-sama oczywiscie :) ;)

malalili- witam cie :) :)
Baszka-może własnie witaminki na wypadanie włosów ;)
Ewa- fajnie ze masz czas na siłownie....ja to mam niezły fitness w domu przy dwójce maluchów ;) kilogramy zleciały migiem ale czasem cwicze siłowo w domu by mięsni nabrać :)
Anetko-nie moge sie doczekać jakichś fotek z wesela...to już za miesiąc o ile sie nie mylę tak ??
Dorotka- jak Igorek juz lepiej sie czuje,goraczka spadła ??
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #16650 4 czerwca 2014, 16:27

Kiniaa Gotowa na wszystko
Basiu a może Dorocie chodziło o to że z konia ten szampon ;)
Natanek :)