Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #16571 30 maja 2014, 13:30

Kiniaa Gotowa na wszystko
hejo :) Baszka tu ci przyznam racje chyba nie ma takiej mamy która ma czasem serdecznie dość,ja mimo ze mam naprawdę spokojne dzieci to czasem mam nerwa i najlepiej to bym uciekła gdzieś odpocząć ale u mnie tak jest jak sie Herman pojawi ;)
My na spacerku bo pogoda w miarę przyzwoita wiec korzystam by dotlenic dzieciaki,mój mały od rana spał tylko raz godzinę i chyba bezsenność go meczy oczka jak pięcio złotówki i nie ma mowy o spaniu ,dobrze ze chociAz cicho siedzi w wózku ;)
Miłego dnia mamuśki :)
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #16572 30 maja 2014, 13:33

Anett Gotowa na wszystko
Kinga przypomniało mi się Twoje pytanie, ja jogurty owocowe jem normalnie, czy gruszkowy czy truskawkowy na młodym nie robi to wrażenia, a najczęściej jem Danio z czekoladą... Truskawki testowaliśmy ostatnio :) i wszystko fajnie, mogę jeść :) zresztą jak większość rzeczy na szczęście... :)

Zgłoś nadużycie #16573 30 maja 2014, 16:08

Konto usunięte
Heja Mamuśki !! :*
Dorota Tak potwierdzam że Igor ma takie kryzysy że słychać jego krzyk z łazienki z zamkniętymi dzwiami.I to jeszcze głośno. Jak tam boli Cię jeszcze wszystko ?
Ewka mi Diana często też nie chce piersi złapać to wtedy ja karmię na stojąco ,trzymam ją tak jakby stała i pije na pionowo i jeszcze do tego z nią chodze inaczej czasami nie chce pić a to się zdaża czasem i raz ,dwa dziennie :) ja na noc daje mm z kaszką ryżową i jest ok.a wcześniej też jej dawałam mm.Słuchaj ja bym zrobiła tak dawaj mu mm ale i do piersi go dostawiaj ,ja miałam tak z Diana jak wyszłam ze szpitala nawet o tym na blogu piisałam.
Kinga wkońcu dopadła Was ładna pogoda? :) jak tam Kornelia ? ta ślicznotka !!
Basza całuj Szefa :D
Anett to Nikodem też ma swoje dni marudzenia :) myślałam że jest grzeczny :)
Ece gdzie jesteś ??

Zgłoś nadużycie #16574 30 maja 2014, 17:53

Dorota93 Supermama
oprócz tego , że mnie zalewa to nic innego mi nie dolega :) )
Anett super, że możesz prawie wszystko zjeść! naprawdę masz sczzęście :)

Kinga zazdraszczam pogody, jeny u mnie tak zimno :( z młodym w domu trzeba siedzieć brrrrr :/
ale pojechałam se dziś na zakupy to się odstresowałam i wydałam kupę kasy ! :/ :D

Zgłoś nadużycie #16575 30 maja 2014, 18:30

ewka90 Gotowa na wszystko
Dorotka czasem trzeba wydać kupę kasy :D :D Ja też marzę o tym, żeby się kiedyś wybrać na zakupy sama :D Może za jakieś kilka miesięcy ;p
Kinga dziś (jak narazie) pije :D :D Więc jeszcze nie dałam mm :D Może uda mi się to jakoś przetrwać i będzie dobrze :D Wierzę w to :)

A w ogóle co tam u Was?

Kinga korzystaj z pogody :) Ja rano byłam na spacerku z Dawidem w deszczu a przed chwilą też byłam i już jest fajna pogoda ;)

Aneta fajnie, że możesz wszystko jeść :) Masz tak jak moja siostra :) Szymon miał 5 miesięcy a ona już wszystko jadła kapusty, groch itd... Dobrze, że masz mamę :) Mi właśnie czasem brakuje by choć na chwilę ktoś zabrał Dawidka bym ja się uspokoiła i wypłakała, bo przy nim nie mogę bo potem jest bardziej marudny.

Baszka jak tam Ninka dzisiaj?

Dziewczyny a mam takie pytanie jaką wodę podajecie dziecku do picia?

Zgłoś nadużycie #16576 30 maja 2014, 20:21

Anett Gotowa na wszystko
Kincia coś Ty, taki grzeczny jak ze mnie murzynka :) na stojąco hi hi tego jeszcze nie próbowaliśmy :) musi to fajnie wyglądać! :)
Dorotka nie ma to jak zakupy, a kasa rzecz nabyta, po to jest żeby wydawać hi hi podoba mi się Wasz filmik na fb :) no i całkiem do rzeczy gadasz :p
Ewka wiesz, kapusty jeszcze nie jem w dużych ilościach a grochu wcale bo nie lubię ale poza tym generalnie wszystko więc sama muszę przyznać że mam szczeście, ciekawe jak z drugim bejbisiem będzie :)
Wodę właściwie raz podałam jak było tak gorąco, po prostu przegotowaną porządnie i miała około 20 stopni :)

Ehh... tyle tego załatwiania na koniec szkoły, jutro znów muszę lecieć na chwilę do Warszawy po wpisy do indeksu, okazuje się że za tydz też a to taka głupota skoro i tak wszystko jest w systemie wirtualnie. No cóż :D

Zgłoś nadużycie #16577 30 maja 2014, 20:21

Anetko- jak to sobrze ze Twój Nikuś toleruje truskawki,ja sie raz na jadłam to całą noc męczył sie biedaczek a jogurt dzisiaj zjadłam owocowy mam nadzieje że bedzie dobrze :)

Kinciu- a powiedz mi, to karmienie na stojąco z dzieckiem na wprost jest wygodne dla ciebie?-pytam bo może bym takiej pozycji spróbowała dla urozmaicenia ;) dzieki że pytasz o Córcie....ma sie dobrze,zdrowa i gaduła sie zrobiła że zaklepała by chyba każdego,jak sie bawi to nawet sama do siebie gada....a byście widziały jakie piosenki spiewa swojemu braciszkowi oczywiscie po swojemu a mały jak wryty słucha...jaja jak berety ;)

Dorota- udane babskie zakupy zawsze poprawią humor(tez tak mam),ja mam bzika na punkcie butów ;)

Ewa- ja jade Natankowi zwykłą z kranu przegotowaną

Mój młody dzisiaj zlicząc to tylko 2 godz spał z przerwami co mu sie odwidziło to ja nie wiem ale spokojny ;) maluchy pokąpane więc idę czytac bajke mojej pannie bo dzisiaj chce żeby mama czytała ;)

Zgłoś nadużycie #16578 31 maja 2014, 7:21

Dorota93 Supermama
heeeeejo :)
u mnie w końcu słonko świeci, Ewka wysłałaś mi słonko :) A gdzie Ty dokładnie mieszkasz? Bo wiesz, wakacje i pogoda zbliżają się wielkimi krokami, a że my ciągle same to i spotkać się można dla urozmaicenia czasu :)
jeśli chodzi o wodę to ja daję Igorkowi przegotowaną, soczków i herbatki mu nie podaję :)
Anett obyś wszystko szybko załatwiła !
ja Wam się nie pochwaliłam, ale od października planuję iść do szkoły, muszę się zapisać :) )
jak noc u Was? U nas jak mały zasnął o 21:30 tak spał do 6:40, zjadł i śpi dalej a mamusia pije kawkę :)

Basza sto lat dla bliźniaków, skończyły już 4 miesiące !

Zgłoś nadużycie #16579 31 maja 2014, 9:07

Ninka i Igorek sto lat dla WAS :) :)

Dorotka ja mieszkam niedaleko Rybnika :) Mam jakieś 40 km do Ciebie, więc nie tak daleko ;) W wakacje się kiedyś umówimy i gdzieś się spotkamy :) Albo u mnie albo gdzieś w Rudzie :)

Ja właśnie też podaję przegotowaną i ostatnio się przeraziłam jak przeczytałam, że podawać dziecku wodą mineralną niegazowaną dla niemowląt.

Dorotka idź do szkoły :) ) Ten Igorek taki śpioszek :) Fajnie, bo masz czas dla siebie i żeby odpocząć. A nie pisz mi o kawie! Bo mnie skręca... ;p My dziś w nocy dwie pobudki (2.30 i 4.30) i trzecia o 6.30 i już wstaliśmy i teraz już od tego czasu się bawimy :) Czasem mi się wydaje, że moje dziecko zrobiło jakiś regres.... Przecież przesypiał w nocy o 21 do 4-5 a teraz kilka pobudek zawsze, jak daję mu ręce to nie chce siadać, brzuch mi podnosi ale jak go noszę to głowę bardzo ładnie trzyma, no i martwi mnie to, że jak obraca się na bok to wygina głowę do tyłu i robi z siebie takiego rogalika ale w tył nie wiem czy tak może...

Dziewczyny a jak tam u Was? Anett powodzenia w załatwianiu. A powiedzcie mi czy któraś z Was pije kawę karmiąc?

Zgłoś nadużycie #16580 31 maja 2014, 9:13

Dzień doberek :) mój mały wczoraj nic prawie nie spał w dzień wiec w nocy bardzo twardo spał ,od ostatniego karmienia przed 12 spał do prawie 7ej u nas jeszcze tak nie było ;) od rana swieci słoneczko więc zapowiada sie ładna pogoda :)
Dorota- a pochwal sie do jakiej szkoły chcesz isć ?
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO dla Igorka ,Ninki i Dianki z okazji skonczonego 4 mies

Zgłoś nadużycie #16581 31 maja 2014, 9:13

Dorota93 Supermama
Wiem, ze Kincia pije kawe a Ece kiedys pisala ze pije mama cofe czy jakos tak dla kobiet w ciazy :)
Nie mialam pojecia o mineralce :(

Zgłoś nadużycie #16582 31 maja 2014, 9:15

Dorota93 Supermama
Nie wiem jeszcze ale na dietetyke mnie ciagnie :) )
Ewka moze to skok rozwojowy, niedlugo wszystko wroci i bedzie tak hak powinno byc i do tego inne postepy :)

Kinga ale maly Ci pospal, super!!

Zgłoś nadużycie #16583 31 maja 2014, 9:23

Ewa- ja pije kawe zawsze rano i nic mojemu nie jest ,możesz spróbowac raczej dzieci akceptuja kawe aby nie mocną ;) czy ja dobrze zrozumiałam ze martwisz sie tym że twoje dziecko"nie siada" jak podajesz mu swoje ręce tak?Ewa a czy on nie jest jeszcze za malutki żeby siadał juz ,dopiero ma 3,5 mies więc muszę przyzanc że zdziwiło mnie to troche / a co do wyginania sie to mój tez tak robi i to jest normalne,nie masz sie czym martwić ..silne chłopaki nam rosną :)

Zgłoś nadużycie #16584 31 maja 2014, 9:24

Dorota-super kierunek,bedziesz nam tu diety ustalac hehe ;)

Zgłoś nadużycie #16585 31 maja 2014, 9:24

Dorota93 Supermama
Lekarka i rehabilitantka absolutnie zabronily tak ciagac dziecko za raczki!! Nie robcie tego dziewczyny!

P.s znowu spalilam sobie czolo ;(

Zgłoś nadużycie #16586 31 maja 2014, 9:53

Dorotka a jak to spaliłaś sobie czoło? Dietetyka fajny kierunek :D
Nie, że nie siada ;p Wiem wiem, że za mały. Ale chodziło o to, że jak byłam z nim wtedy w szpitalu jak miał tą bakterie to lekarka codziennie sprawdzała czy jak mu się poda rączki to czy ma taki odruch jakby chciał ciągnąć główkę do góry i mówiła mi, że to najwałściwszy odruch i po tym sprawdza się czy dziecko dobrze się rozwija. I zawsze jak mu podałam rączki to tak próbował (nie że się dźwigał czy siadał itd tylko tak jak Igorek na tym filmiku który Dorotka kiedyś na fb wrzuciła) a od ponad tygodnia ani drgnie jedynie dupkę do góry dźwiga ale Kinga uspokoiłaś mnie tym, że Natanek też tak robi z tym wyginaniem :) Ostatnio mam jakiegoś schiza bo moja znajoma z 7 miesięczną córeczką wylądowała u neurologa z podejrzeniem porażenia mózgowego i okazało się, że ma jakieś dwa krwiaki w głowie więc pewnie dlatego tak przesadzam i się boję. Dzięki, że potraficie mnie uspokoić :) )
Kinga super, że się wyspaliście :)
To próbuję kawę jakąs delikatną ;) Mąż wieczorem będzie w domu i jutro więc jak coś to pomoże :D

U nas zapowiada się świetna pogoda więc pewnie będę pół dnia poza domem :)

Zgłoś nadużycie #16587 31 maja 2014, 10:00

I zgadzam się z Kingą :D Będziesz Dorotka nam diety ustalać :) Ja będę Twoją pierwszą klientką :)

Zgłoś nadużycie #16588 31 maja 2014, 12:07

Dorota93 Supermama
Ewka mi lekarka powiedziala ze mamy taj nie robic, tylko one moga.
A Igorek to sam robil, ja go nie ciaglam :)
Milego dnia. U nas tez pogoda piekna :)

Zgłoś nadużycie #16589 31 maja 2014, 13:00

Konto usunięte
jak ja bym chciala mieszkac 40 km od Doroty :( a nie 700. :(

Zgłoś nadużycie #16590 31 maja 2014, 13:02

Konto usunięte
ja tez pije kawe zawsze rano. tak od miesiaca ponad pije. :) nic Dianie nie jest , a moja szwagierka to potrafila 5 dziennie wypic karmiac i malemu tez nie bylo nic :)