Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #16551 29 maja 2014, 16:31

Konto usunięte
iks de = xD

Zgłoś nadużycie #16552 29 maja 2014, 17:00

Dorota93 Supermama
Kinga Ty debesciaku ;)

Zgłoś nadużycie #16553 29 maja 2014, 19:43

ewka90 Gotowa na wszystko
Baszka świetnie to napisałaś :) Mi chodziło o to, że ogólnie podziwiam ludzi, którzy porafią aż tak wytrwać w naukach religii, bo zazwyczaj to każdy ma jakieś "ale" i nie przyjmuje tak wszystkiego jak TY :) ja testem tego przykładem wierząca katoliczka, codziennie się modląca id ale tabletek anty używa...

Kincia i Dorotka co Wy takie zakompleksione co? :D

Kirsti super, że jesteście i mały tak spał :) Mam to samo zdanie raz a dobrze z pieluchami :) )

Wiem, że nie powinnam ale muszę się wyżalić... Powiem Wam, że wysiadam ostatnio... Mały codziennie wieczorami ryczy nawet nie płacze tylko drze się, po południu jest problem by w ogóle pił każda próba kończy się płaczem a jak już w końu uda mi się by złapał to pije i nie chce puścić więc wiem, że głodny jest... No i ogólnie czuję się okropnie. Ręka poparzona boli, brzuch jak beczka, włosy tak wypadają, że zaraz będę łysa, już tak wyglądam no i mam okropnie dość... A mąż juro znów na 12 do pracy i pewnie wróci przed 23...;/

Zgłoś nadużycie #16554 29 maja 2014, 19:57

Dorota93 Supermama
Ewka bo kiedys ktos napisal o Kinci ze jej zachowanie podchodzi pod zakonpleksienie ;)
Tez chcemy odrazu drugiego bobasa ale ja to jakos odwlekam..... bo:
Mamy podobnie wieczorami jak ty woec Cie rozumie. Np teraz maly nie placze a RYCZY , Kamil z nim jest bo ja wysiadam. Wczoraj plakalam razem z malym bo wysiadalam. Dzis wyszlam na fajke bo juz poprostu psychika siada bo nie mam pojecia o co mu chodzi...
Nie wiem jak dodac Ci otuchy bo qiem, co przechodzisz ;( ja siedze od rana do popolidnia sama z malym. Nie dosc, ze slucham ryku na rehabilitacjach to i w domu,
Wiem jedynie napewno to, ze robisz wszyso by Dawidkowi bylo dobrze. Jestes dzielna Kobietka o najwspanialsza mama dla maluszka!!
Wierze w to ze wszystkie trudy zwiazane z macierzynstwem beda nam wynagrodzone. Ba, juz sa! Tymi pieknymi usmiechami!! Ktore sa :)

Zgłoś nadużycie #16555 29 maja 2014, 20:19

Kiniaa Gotowa na wszystko
a mój ssak dopiero zmolestował mi sutka , boli jak diabli....no od teraz nie obędzie sie bez nakładki ;)
mam pytanie do tych mamusiek co karmią cyckiem-jak u was jest z jedzeniem jogurtów owocowych np:jagodowy (mój ulubiony)ja jem tylko naturalne z biszkoptem a tak mam ochote na inny tylko sie boje że Natanka brzuszek bedzie bolał....jak u was ??
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #16556 29 maja 2014, 20:55

kirsti30 Gotowa na wszystko
Kincia jak się zemscic na mężu? Poeirm wam że mam ochote już wracać do domu.

Zgłoś nadużycie #16557 29 maja 2014, 21:12

Konto usunięte
Dorota :* najwazniejsze zeby trzymac sie razem w tym placzu! razem jest razniej.
Ewa jak Dawidek Ci placze to pisz do mnie czy do Dorotki lub Baszy bedziemy razem w tym to bedzie lepiej. my sie wpieramy np jak Diana ryczy to pisze do nich i One mnie pocieszaja i jest lepiej bo samemu mozna w glowe dostac !! wiem jak to jest , ale naprawde pisz czy dzwon na skype lub sms , powymieniamy sie numerami na priwie. wlosy mi tez ida garsciami najwazniejsze to zeby jesc teraz wit. bo obciecie nic nie da chyba ze chcesz ladniej wygladzc bo Dorota sie obciela i slicznie wyglada a wlosy dalej wychodza pisala. z oparzeniem to na serio wspolczuje bo wiem jak ro boli. pociesz sie ze jutro bedzie lepiej bo najgorszy jest pierwszy dzien : ( ;*
Kinga ja jem wszystkie jogurty wszystkie smaki i rozne dodatki (oprocz czekolady) ale jak zaczynalam jesc to 1 dzien kilka lyzeczek , drugi dzien znow kilka , trzeci, czwary , piAty pol jogurtu , i potem juz caly na raz :)
Kristi co sie stalo ?? ;( przypomnij mu zycie kawalerskie !! ucaluj Szymka i Puszato ;)

Zgłoś nadużycie #16558 29 maja 2014, 21:47

Kincia dobra rada ;)

Zgłoś nadużycie #16559 29 maja 2014, 21:50

dumam jak tu zmienić zdjecie na suwaczku i nie wiem..pomózcie w biedzie ;)

Zgłoś nadużycie #16560 29 maja 2014, 21:54

Dorota93 Supermama
Nasza madra Kincia :)
Kirsti co sie stalo ??

Zgłoś nadużycie #16561 29 maja 2014, 21:55

Dorota93 Supermama
Kinga ja zawsze kasuje suwaczek i dodaje nowy z nowym zdjeciem ;)

Zgłoś nadużycie #16562 29 maja 2014, 22:20

Dorota93 Supermama
Mam zakwasy bola mnie ramiona plecy i brzuch :(

Zgłoś nadużycie #16563 30 maja 2014, 8:07

No i w nocy jak na złość 6 pobudek a zawsze fajnie spał, pierwsza chyba taka noc odkąd się urodził... NIe wiem co ostatnio mu się dzieje... ;/
Dorotka widzę, że ostro poćwiczyłaś... ;) Ale efekty będą super, już są :) No już skumałam zakompleksienie :D :D Hehe mam jakieś dziury w mózgu odkąd jest Dawid i mało kapuję ;p
Kincia świetna rada dla Kirsti :) A co się dzieje, że chcesz już wracać?
Kinga na robię tak jak Dorotka usuwam suwaczek i dodaję nowy. A co do jogurtu to ja robiłam podobnie jak Kincia i też już jem raczej wszystkie. Mnie tylko jakoś te mleko blokuje, a przecież to prawie to samo ;p

Dzięki za wsparcie :) ))))) Dorotka nie wiedziałam, że też tak masz. Myślałam, że Igorek cały czas taki grzeczny, a tu psikus. No najgorsze właśnie jest to, że nie wiem jak mu pomóc i dlaczego płacze. A w ogóle nie wiem czy nie przejdę na mm... Bo Dawid nie chce łapać piersi, żeby się napić... Coraz trudniej, chociaż w nocy super i co chwilę chce pić a w ciągu dnia katastrofa... A jak ostatnio dałam mu moje odciągnięte to od razu złapał butelkę... WIęc nie wiem czy nie będzie lepiej przejść na mm...

A co u Was dzisiaj słychać? Jak nocki minęły Wam? Mam nadzieję, że lepiej niż u nas. U nas niebo zachmurzone więc pogoda chyba też będzie kiepska.

Zgłoś nadużycie #16564 30 maja 2014, 8:12

Dorota93 Supermama
No widzisz Ewka mi już poprostu czasem brakuje sił i słów by pisać, co nam mały odwala wieczorami nieraz ;) Kincia słyszy co się u mnie dzieje, to potwierdzi.
Ewka zastanów się co do mm. Może jak nie chce pić, a możesz wcześniej co wprowadzać to poprostu jakaś kaszka czy kleik na Twoim mleczku? Nie rezygnuj tak całkiem, odciągaj jeśli z cyckiem ma problem. Nic nie jest lepszego niż mleczko mamy :)
Ale oczywiście też nie ma co przesadzać, bo jak obydwoje się męczycie to też źle.

Zgłoś nadużycie #16565 30 maja 2014, 8:14

Dorota93 Supermama
Wczoraj mierzyłam Igora i ma tak 66/68 cm :D

Zgłoś nadużycie #16566 30 maja 2014, 8:42

No Dorotka to widzę, że też nie masz łatwo... Ja też wolę być z małym rano niż wieczorami ale niestety...
Wiem wiem, że lepiej swoje ale przecież mm nie jes takie złe :) A jak mamy się obydwoje męczyć...

Długi jest Igorek, też muszę Dawidka zmierzyć :)

Zgłoś nadużycie #16567 30 maja 2014, 8:45

Dorota93 Supermama
oczywiście, że mm nie jest złe. jakby było złe to Igorek nie byłby takim wesołym i zdrowym chłopczykiem :)

Zgłoś nadużycie #16568 30 maja 2014, 9:43

Dokładnie Dorotka :) Dziś Dawid od rana daje nam czadu już... Więc już boję się wieczora... Ale dam radę!! bo kto jak nie mama przeciez :D

Zgłoś nadużycie #16569 30 maja 2014, 11:27

basza Fajna mama
Witajcie Kochane! Ewa dziekuje za mile slowa, staram sie byc choc nie zawsze wychodzi...nie jest latwo. A jesli chodzi o kryzysy - chyba kazda z Nas je ma. Ja czasem mam tak aerdecznie dosc ze siadqm i placze, uciekam do 2 pokoju i mowie ze juz tam nie wroce -a potem wracam.

Zgłoś nadużycie #16570 30 maja 2014, 13:16

Anett Gotowa na wszystko
Dzień dobry :) doskonale wiem co czujecie, ja mam o tyle dobrze że gdy już opadam z sił fizycznie i psychicznie to wkracza mama ze swoim spokojem i przejmuje małego (oczywiście jeśli nie ma Michała)...
Wczoraj mieliśmy gości, wieczorem wpadli znajomi a Nikodem zrobił taką awanturę, nie chciał ani smoka ani cycka, taki krzyk jakbym go ze skóry obdzierała, dopiero jak wyszłam do innego pokoju, przy zgaszonym świetle włączyłam telewizor, powoli się zajął uspokoił złapał cyca i zasnął w mgnieniu oka, więc kłótnia była z wiadomych przyczyn. Ach... te dzieci :)