Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #16491 28 maja 2014, 21:02

Kiniaa Gotowa na wszystko
arbuz na noc odpada bo sikam po nim jak szalona ale za to zrobiłam budyń z dżemem..mniam pycha ;)
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #16492 28 maja 2014, 21:20

ewka90 Gotowa na wszystko
Ale Wy pyszności tu opisujecie :) aż bym się wprosiła do Was :)
Baszka współczuję jak masz bolesny okres...;/ A to zawsze tak czy tylko ten?
Mój szef od 19 płakał noszony na rękach nie chciał pić, dopiero pół godz temu się napił potem zwymiotował i teraz troche popił i zasnął... NIe wiem czy to, że nie chce pić nie jest spowodowane tym, że oparzyłam sobie dziś całą dłoń i bardzo boli i może to czuje lub panthenol mu przeszkadza bo zrobiłam tym tą dłoń... Mam dwa pęcherze nie wiem czy nie pokazać tego jutro lekarzowi... JA chciałabym zjeść płatki owsiane ale nie wiem czy mogę... Jakoś boję się mleka, bo kiedyś mały mi płakał po mleku...

Zgłoś nadużycie #16493 28 maja 2014, 23:01

Konto usunięte
Ewka zjedz sobie płatki tylko stopniowo zwiększaj ilość ,nie odrazu cała micha tylko powoli i obserwuj :) Twój synek ma już prawie 4 miesiące i powienien też zacząć inaczej już przyjmować to co Ty zjesz,bo jednak jelitka są bardziej wykształcone :) współczuje oparzenia :( mi się to często zdaża bo ja ciamajda jestem ,wiem jak to boli nie raz z ręką w garnku spałam. Nie sądzę aby płakał od maści.. teraz od 15 nastego tyg zaczyna się jakiś kryzys rozwojowy i dzieci płaczą strasznie.A lekarzowi może i pokaż niech zobaczy to oparzenie.
Kinga ! jak patrze na te Twoje piękne foto profilowe ,to aż się chce być w ciąży :D hihi a potem mi się przypomina puchną nogi,boli kręgosłup ,rzyganie ,,eee jeszcze sobie "odpocznę " od tego stanu :P a tymbardziej że po CC nie mogę mieć 2 lata dzieci.

Zgłoś nadużycie #16494 28 maja 2014, 23:03

Konto usunięte
Ja tego nie czaję !! byłam u gin i mówił mi że 2 lata nie mogę być w ciązy bo macica musi dobrze się zrosnąć.. a jak zapytałam go o zabezpieczenie to mi powiedział że pomyślimy jak przestanę karmić. No ale przecież karmienie piersią nie zabezpiecza przed zajściem w ciąże :D żalll

Zgłoś nadużycie #16495 28 maja 2014, 23:04

Konto usunięte
kurde kaczka gdzie Ty spier***asz ?? wracaj tu

Zgłoś nadużycie #16496 28 maja 2014, 23:10

Konto usunięte
Dorota jak tam Twój wielki Igor,największy ze wszystkich ?? śpi już ?

Zgłoś nadużycie #16497 28 maja 2014, 23:10

Konto usunięte
kurde zaś pisze sama ze sobą :D

Zgłoś nadużycie #16498 28 maja 2014, 23:11

Konto usunięte
eeeeee kaczka co tam słychać ? może Ty ze mną pogadasz ?

Zgłoś nadużycie #16499 29 maja 2014, 7:23

Dorota93 Supermama
Hahaha Kincia jestes the best! :D mize Twoja kaczka idzie na porodowke zamiast Jody? Moja, pamietasz trzymala mi miejsce u gina :P
A wlasnir apropo niego, to musze z Igorem do niego jechac :D
Tak Igor spal juz :)
Ewka ja tez uwarzam ze powinnas juz zjadac wiecej, bo patrz chcesz dawac sloiczki itp a sama bardzo ostroznie jesz, byc moze sloikow nie bedzie trawil potem...
U mnie pada, szaro i pochmurno
Bylisny wczoraj w sklepie i Kamil mi nowi, ze fajne ciazowe ciuchy sa i mogebse wziasc :D ..

Zgłoś nadużycie #16500 29 maja 2014, 8:16

Kinica i jak rozmowa z kaczką? :p

No jem właśnie już prawie wszystko tylko nie mleko pod czystą postacią, kapustę i fasolę i cebulę ;p A reszte już jem może wtedy tak się dziwnie złożyło i płakał i już zjadał płatki :) Zobaczymy ;)

Kincia dziwny ten Twój gin, mi mój dał tabletki antykoncepcyjne dla karmiących. A czemu dwa lata nie możesz być w ciąży? Moja koleżanka miała cc i jak dziecko miało rok to znów była w ciąży. Ale wiem, że będzie prawdopodobnie miała znów cesarke ale jeszcze nie na 100%.

Dorotka weź se ciążowe :) Jak niedługo chcesz drugie będziesz już miała jak są fajne :D

Zgłoś nadużycie #16501 29 maja 2014, 8:27

Dorota93 Supermama
no przecież jak się zajdzie w ciążę to nie usuną :P Zmień gina Kincia :D dziwny, zawsze się daje tabletki anty jeśli kobieta chce.
ja to z mężem toczę dyskusje o dziecku. On bardzo już chce, ale ja chcę najpierw zmienić mieszkanie :) )
Ewa jak noc? ej a 200gram to bez różnicy prawie, bo mój starszy dość od Twojego a Ty mi tu piszesz, że to kawał chłopa haha :D
może zrobimy sobie tabelkę, co Wy na to ?? z dzieciaczkami :) ale ja się nie znam na tym :/ i nie wiem jak zrobić :/

Zgłoś nadużycie #16502 29 maja 2014, 8:40

Dorotka jestem za tabelką :D :D Ece chyba robi najlepsze? Chyba ona robiła poprzednią prawda?
Hehe to u nas Dorotka jest odwronie ja o dziecku coś mówię to mój mąż zawsze: a o czyim dziecku ?? :p
muszę mu chyba powiedzieć, że listonosza :) ) Ale masz kota :D :D

Kurcze już prawie tydzień nie byłam na szczepieniu bo mały miał stan podgorączkowy 37.5 przez trzy dni i czekałam, bo się bałam ale teraz chyba już pójdę...

Zgłoś nadużycie #16503 29 maja 2014, 8:45

Dziewczyny szkoda, że nie możemy jakoś zorganizować spotkania z Maluchami :D :D

Zgłoś nadużycie #16504 29 maja 2014, 8:46

Dorotka a podobno jesteś obcięta :D Pokaż się :D :D :

Zgłoś nadużycie #16505 29 maja 2014, 8:55

Dorota93 Supermama
teraz wyglądam okropnie bo w piżamie sama rozumiesz :D ale teraz w weekend jeszcze pasemka dojdą więc się pokażę :) nie ściełam zbyt dużo włosów, tylko trochę. wylatywały mi strasznie. pfff i dalej wylatują:/
o szczepienie się kroi brrr my tego narazie nie mamy, nie wiem czy dobrze czy zle i w jakim odstepie czasu pozniej to wszystko nadgonia. boje sie myslec o tym :(
niby jest tak, ze dla dzieci rehabilitowanych sa lepsze szczepionki i darmowe, ale wiecej wkloc niz te 5w1 :/
a to mały chory był czy tak poprostu gorączka?

Zgłoś nadużycie #16506 29 maja 2014, 8:59

basza Fajna mama
Dzień dobry. Kincia mega monolog, usmialam się. Dorotka jak Moj najgrzeczni3jszy Blizniak ?? Ewa jak oparzeni3 ?? KINCIA dziwny ten twoj gin, moj powiedzial ostatnio blizna gruba, jesli nie bedzie bolu brzucha w zwiazku z ta torbiela to widzimy się za rok chyba ze wcześniej cos zmajstrujemy. A jesli chodzi o kolejne dzieci to jestesmy zgodni ze chcemy, ale zalezne jest to od st

Zgłoś nadużycie #16507 29 maja 2014, 9:00

Konto usunięte
hahahahahaha tyle na temat avataru Doroty !!! :D
Siema z rana moje malenstwo jeszcze spi , a mnie miauczaca joda obudzila i musialam ja eksmitowac z sypialni :D
chyba faktycznie zmienie gin ! moze to wrozka a nie lekarz ?
kaczka ma na mnie wylanee , nie slucha mnie :(
Ewka wiem ze kazde dziecko jest inne itp ale ja stopniowo zwiekszalam ilosci nabialu i teraz juz wpieprzam kilka jogortow dziennie. co do tego bycia w ciazy po cc to powiedzial mi ze moge nie utzrzymac ciazy jak bym zaszla szybciej niz 2 lata a ja sie tak boje bo bym tego nie przezyla jak bym poronila.. :(
Doroooota ! no nie moge Ty kocie z tego avatara,haha :D idz do gina idz cytologie se zrob :)

Zgłoś nadużycie #16508 29 maja 2014, 9:01

Konto usunięte
kciukam

Zgłoś nadużycie #16509 29 maja 2014, 9:04

Dorota93 Supermama
cytologie? a po co ? nie czaje :/

Zgłoś nadużycie #16510 29 maja 2014, 9:05

Konto usunięte
Baszko hej :* jak tam SZEF ?? :* kurcze to mnie uspokoilas. z tym zajsciem w ciaze, strasznie sie balam z mezem spac :P haha ja nie jestem zwolenniczka tabletek anty , a od prezertatyw mam uczulenie takze myslalam o spirali. a teraz juz sie nie boje bo ja tak marudze ze nie chce i wogole a tak naprawde to strasznie bym sie cieszyla jak bym w ciazy byla. gdzies tam z tylu glowy mam ta 5 dzieci :D