Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #16391 24 maja 2014, 7:28

Dorota93 Supermama
Ja tez jestem pewna ze Kincia slicznie wygladasz :) )) jak zawsze :***
Ahahaha Kinga maly byl pod drzewkami w cieniu :) ale grzecznie sie bawil :)
Kinga jasne przyjaciel :P bylam u nich swiadkiem na slubie ;) )

Zgłoś nadużycie #16392 24 maja 2014, 7:30

Dorota93 Supermama
A jak Wam noc minela ?? U nas Nocka dziwna bo przykrylam malego kocykism na noc, on go skopywal a potem plakal xD spal do 7:00 zjadl i dalej spi, nie zdazylam go przebrac nawet!!
Moj dziadzio juz po operacji w domu !! :) )))

Zgłoś nadużycie #16393 24 maja 2014, 7:40

basza Fajna mama
Dzien doberek. U Nas nocka spoko :-) . Pobudka glodnej Ninki ok. polnocy, potem ok 2 moj chyba głodny mąż podaje mi Ninke do piersi i mowi lewa :-) . Nina zaczyna płakać bo Ja obudził, wcale głodna jeszcze nie byla - chyba cos mu sie przysnilo hihi. No i potem Ninkowa pobudka o 5 i dalej sobie pochrapuje.
Kincia wyglaxa cudnis.
Dorotka Igorek to najgrzeczniejsze dziecko swiata :-) .
Kiniaa wiem ze tylko my sie ostalysmy. A jesli chodzi o zabki to niektore dzieciaczki od 3 mca zabkuja i ponoc moja Nina ma sline zabkowata i jeszcze na dole zaczyna cos przebinac.. a jak jej posmarowalam wczoraj dziaselka to sie uspokoila.
Dorotka dziadzio Yeeee!!!! :-) .

U Nas byly mega burze a dzis ciut bbardiej da sie oddychac

Zgłoś nadużycie #16394 24 maja 2014, 7:44

Dorota93 Supermama
Hej Basienko maa :**

Dziewczyny ale mi wlpsy wypadaja ;(( masakra jakas !
My od wczoraj w spacerowce sie wozimy :)

Zgłoś nadużycie #16395 24 maja 2014, 7:47

Kiniaa Gotowa na wszystko
Dziendoberek :) moje dzieciaki powstawały już o 6ej i tatuś z nimi zamknął sie w salonie a ja jeszcze godzinna drzemkę sobie walnelam,śniadanie już szykuje bo burczy w brzuchu ,mały glodomor wszystko wyciągnie i pasuje sie ogarnąć bo fryz po nocy to mam jak Szopen po koncercie hehe ;)
Opalacie sie dzisiaj ?
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #16396 24 maja 2014, 7:57

Basiu może i zabki, każde dziecko ma inaczej mojej zaczęły sie wyrzynac dopiero około 5mies ale dosłownie jeden za drugim i była taka dzielna mało marudliwa, tez smarowalam to pomaga w uldze dla dzieciaczka ;)
Dorota na wypadanie to nie wiem co doradzić, moze zmień szampon ja kiedyś mogłam dove i tak mi wylazily zmieniłam i spokój jest ;)
U nas gondola jeszcze :)

Zgłoś nadużycie #16397 24 maja 2014, 8:06

Dorota93 Supermama
Kurde wlasnie juz wszystjo mialam na tych kudłach i dalej wypadaja :/ ja sie schowam dzis w cieniu bo troche noge rozwalilam przed chwila xD i jakos przyjemniej mi w cieniu jak maly jet :) )

Zgłoś nadużycie #16398 24 maja 2014, 8:48

Konto usunięte
siema z rana kinci ryj jak smietans :D lol jak zwykle my budzimy sie jak Wy juz na nogach :D noc byla slaba bo dalej mnie boli ,ale Dianka grzeczna ciaglela cyca ale nie pamietam ile razy :P
Dorota super Igor w tej spacerownie wyglada! :)
Kinga haha wlosy jak szopen xD dobre :) ) a to prawda ze dziewczynki lepiej znosza zobkowanie ? ;)
Basza ale masz pomocnika przy cyckowaniu :D haha nie moglam z tego lewa xD haha
buziaczki dla Ksiezniczek Ninki Kornelki i dla ksieciow Natanka i Igorka

Zgłoś nadużycie #16399 24 maja 2014, 8:50

Konto usunięte
Dorota wez se kup witaminy po ciazy , ja biore i juz troszke lepiej jest :) ja mam prenatal dha

Zgłoś nadużycie #16400 24 maja 2014, 18:50

Konto usunięte
heloł !! i co szefowa strajku zostala sama ?

Zgłoś nadużycie #16401 24 maja 2014, 20:09

basza Fajna mama
Jaka sama a Jw to co pies ?? Bo Ty Gołąb hihi. A pomysl z witaminami popieram , sama zacz3lam brac i czekam na efekty.

Zgłoś nadużycie #16402 24 maja 2014, 21:03

Konto usunięte
Hihi :) nie no jaki pies :P chyba że Frodo wszedł na lutowe mamusie :) no te witaminy to ja wogole szybka jestem ! Przeciez je juz warto brac po porodzie jak karmi sie cycem :)

Zgłoś nadużycie #16403 24 maja 2014, 21:05

basza Fajna mama
warto, ale lepiej pozno niz wcale... przeciez jeszcze nie skonczylysmy karmic hihi

Zgłoś nadużycie #16404 24 maja 2014, 23:23

Ja dopiero zyrkam do was bo całe popołudnie poza domem...bylismy na małej imprezce z pracy męża i wrócilismy dpiero o 8ej potem kąpanie dzieciaków i spanie,jestem tym dniem zmęczona :( Natanek wśród tylu ludzi był bardzo grzeczny i dzięki niemu mogliśmy tyle czasu tam być :)
ogólne to było fajnie ale dwie kobiety z tego towarzystwa mnie wku...bo chciały Natanka na recę pochustac albo ponosic a on sobie spokojnie leżał w wózku ,ale jak powiedziałam że nie uczę go chustania to one wręcz nachalnie do mnie....." taki ładniutki no daj TO dziecko troche ponosic my sie nim zajmiemy a ty idz do córki",odrazu mi gól urósł wrrrr.....nosz kur...jaka bezczelnośc,miałam powiedziec swoje ale zacisnełam zęby zakręciłam wózkiem i poszłam w inne towarzystwo,nie chciałam przez jakies głupie baby psuc sobie humoru bo nie warto tym bardziej że to była impreza męża i chciałam z nim zostać do końca :)
ja poprostu tak juz mam że nie lubię dawać obcym swego dziecka bo się boje a tym bardziej mały nie jest uczony na kołysanie i noszenie na rękach.
Chyba każda z nas jako matka nie lubi jak dziecko jest przekładane z rąk do rąk obcych ludzi !
To się pożaliłam ;) glodomor się juz najadł to chowam cyca i w poduchy lulu ;)
Dobranoc piękne :)

Zgłoś nadużycie #16405 24 maja 2014, 23:29

Aaaa Kincia dzięki za buziole ;) cmoook dla księżnej Diany od moich potworków :*

Zgłoś nadużycie #16406 25 maja 2014, 14:43

Konto usunięte
Kinia ja mam to samo !! ja to nawet tesciowce dobrze Diany na rece nie dam haha :P a ostatnio mialam taka sytuacje : zeszlam na dol do sklepu zabawkowego po smoczek do butelki z malym przeplywem , a nie bylo i pracownica ze sklepu mowi mi ze w sklepie po drugiej stronie maja na bank , a ja mowie jej ze mi sie nie chce tam lezc bo zanim Diane ubiore wozek wezne it a ona do mnie z tekstem ze mam ja zosyawic z nia i ona ja popilnuje a ja mam isc do sklepu :D lol powiedzialam ze bez przesady !

Zgłoś nadużycie #16407 25 maja 2014, 16:57

Konto usunięte
no kurde gdzie jezdescie ??

Zgłoś nadużycie #16408 25 maja 2014, 20:05

Ece Gotowa na wszystko
Hej!
Nie wierzę nasz wątek odżył!😁.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #16409 25 maja 2014, 20:42

basza Fajna mama
Witam :-) . Ece fajnie, że jesteś. No ludzie tak mają, że łapiszony wyciągają hihihi. My dzisiaj cały dzień poza domem byliśmy u Moich Dziadków, mają po 86 lat i 65 lat już są małżeństwem, fajowo co ?? Potem byliśmy u Mojego Kuzyna i na wieczór na obiad do moich rodziców, Ninka była cudna tylko co chwilę głodna,,, ech :-)

Zgłoś nadużycie #16410 25 maja 2014, 21:03

Konto usunięte
hej Ece !!! :* co tam u Martyśki i Ady ?? :*
Basza wymemlana :*