Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #16351 2 kwietnia 2014, 19:13

Dorota93 Supermama
ej to bez sensu mi sie nei chce tu i tam pisac tego samego :D

Zgłoś nadużycie #16352 2 kwietnia 2014, 20:20

Kiniaa Gotowa na wszystko
mi tez ale jakos tak szkoda mi zostawic to forum bo bez nas to całkiem zniknie ;) ale chyba trzeba na całego przeniesc sie na fb bo tu tak cicho i w ogóle.... :(
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #16353 2 kwietnia 2014, 20:45

Dorota93 Supermama
ja na fb nieogarniam postów i niestety ograniczam tam pisanie. a dziewczyny logują się na fm bo sprawdzałam ale nie piszą, nie wiem na złość czy co... mniejsza o to :)

Zgłoś nadużycie #16354 2 kwietnia 2014, 21:33

basza Fajna mama
Ja też na fb nie ogarniam - wchodzę tam jak mam chwilę, a potem jak mam drugą chwile to chce cos napisać - ale już nie odnajduję wątku i dupa...
My dzisiaj po szczepieniu, cały dzień Ninka spała a teraz na wieczór tak strasznie marudzi - SZOK, biedulka widać, że jakoś tak przeżywa :-( .
Kiniaa fajny taki wypad :-) na ploteczki ;-)
Dorotka Ty na pewno nie możesz odejść! O NIE

Zgłoś nadużycie #16355 2 kwietnia 2014, 22:38

Dorota93 Supermama
Nie cos Ty Basienko nie odchodze ! :P tylko wlasnie mam tak jak Ty z pisaniem i milion powiadomien a klikam na to a i tak mi sie nie otwiera gdzie co kto napisal masakra :D
Szkoda ze Ninka taka marudna :( oby dala wam spac... no chyba ze juz wyspana po calym dniu (tfu tfu!!) Kiniaa melduj sie :-)

Zgłoś nadużycie #16356 2 kwietnia 2014, 23:02

no to melduje sie ze jestem i tez nie znikam z fm....ja na fb łapie co gdzie i kiedy w prosty sposób ale brakuje mi suwaczków bo tak nie ciezko zapamietac ile kazde dziecko ma ;)
ja mykam juz do łóżka :) DOBRANOC i spokojnej przespanej nocki :)

Zgłoś nadużycie #16357 3 kwietnia 2014, 8:39

basza Fajna mama
Dzien dobry!!! U Nas szisiaj baaaardzo cieplo tylko nie ma sloneczka. Nocka cudna :-) . Nina wyczerpana wczorajszym marudzeniem, padla o 23 i obudzila sie dopiero o 3:30, pomarudzila do 4 i wstala dopiero po 7.

Zgłoś nadużycie #16358 3 kwietnia 2014, 9:07

Ece Gotowa na wszystko
Dzien Dobry!
Biedna Ninka-mam nadzieję,ze dziś juz lepiej.Okropne jest to klubie,ze tez nie mogą wymyślić czegoś mniej inwazyjnego np.w żelu do ścierania w skórę :-) .O ile mniej stresu dla dzieci i mam.

Mnie też szkoda FM,więc jeśli tylko terrorystów moja mi pozwala skrobię parę słów tez tutaj.Sentymentalna jestem chyba ;-) .Fajnie ,ze Wy kobietki też tu wpadacie :-) .
Miłego dzionka :-) .
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #16359 4 kwietnia 2014, 9:09

Ewelina91 Początkująca
witam my już w końcu w domku po szpitalu mały pobyt zniósł okey , miał lekkie biegunki bałam się że złapał rota od dzieci na oddziale ale na szczęście nie ufff... Oskarek troszkę jeszcze kaszle musimy iść do kontroli do pediatry ogólnie jest ok poza tym że tak się zraził do nebulizatora że jak tylko słyszy dziwięk jego strasznie płacze :( a u nas codziennie się go włącza bo starszy syn ma astme oskrzelową i musimy go inhalować.. ehh .. maluszek odsypia szpital bo tam mało co spał a w domu ciągle śpi od wczoraj tzn je śpi coś się uśmiechnie znów je i śpi :) :)

Zgłoś nadużycie #16360 4 kwietnia 2014, 9:09

Ewelina91 Początkująca
witam my już w końcu w domku po szpitalu mały pobyt zniósł okey , miał lekkie biegunki bałam się że złapał rota od dzieci na oddziale ale na szczęście nie ufff... Oskarek troszkę jeszcze kaszle musimy iść do kontroli do pediatry ogólnie jest ok poza tym że tak się zraził do nebulizatora że jak tylko słyszy dziwięk jego strasznie płacze :( a u nas codziennie się go włącza bo starszy syn ma astme oskrzelową i musimy go inhalować.. ehh .. maluszek odsypia szpital bo tam mało co spał a w domu ciągle śpi od wczoraj tzn je śpi coś się uśmiechnie znów je i śpi :) :)

Zgłoś nadużycie #16361 4 kwietnia 2014, 9:09

Ewelina91 Początkująca

Zgłoś nadużycie #16362 4 kwietnia 2014, 9:43

Dorota93 Supermama
wszedzie dobrze, ale w domu najlepiej !! :)

Zgłoś nadużycie #16363 4 kwietnia 2014, 18:22

Ewelina- dobrze że już w domku i Oskarek ma sie lepiej :) zdrówka dla synka i trzymajcie się dzielnie :)

Zgłoś nadużycie #16364 7 kwietnia 2014, 7:31

Ece Gotowa na wszystko
Ewelina-oby Malutki szybko doszedł do formy,a te biegunki to pewnie po antybiotykach,jak wlaczysz probiotyk to się unormują :-) .
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #16365 10 kwietnia 2014, 12:51

ciezarna_mama Gotowa na wszystko
hej dziewczyny a słyszałyście może coś o szufladach Gamet http://www.gamet.eu/pl/oferta/szuflady.php# ? bo ja mam starsze meble bo moim pierwszym dzieciaczku i już troche sie poniszczyły i nie wiem czy kupowac nowe czy zostawić te co już mam? chyba że ich renowacja,a troche sił jak na razie na to nie mam. Pozdrawiam :)

Zgłoś nadużycie #16366 20 kwietnia 2014, 9:29

Konto usunięte
Jejku dziewczyny jak ja za Wami tęsknie i tu za forum :( ale zawsze coś do roboty w domu jest :( no i Diana to lubi jak jestem cały czas z nią..nawet jak śpi i ja usiądę przy łóżeczku to dłużej pośpi.Taki z niej przytulas. Chciałam Wam życzyć wesołych świąt ! teraz z naszymi maleństwami święta są jeszcze bardziej radosne :) u nas wszystko ok :) Diana rośnie z dnia na dzień coraz większa ,a ostatnio nawet dzwigać się zaczyna powoli :) buziaki !!

Zgłoś nadużycie #16367 20 kwietnia 2014, 19:29

Dorota93 Supermama
:*

Zgłoś nadużycie #16368 20 kwietnia 2014, 20:09

Ja też tęsknie za fm...często tu zaglądam ale nikt już sie nie odzywa więc sama do siebie pisac nie wypada hehe ;)
Kincia- Wesołych Radosnych świąt i dla Was dziewczynki :) cmoook :*

My jeszcze w gościach siedzimy a jutro u nas schadzka i czuje że huragan przeleci po naszym domu bo będzie czworo dzieciaczków ale to nic...mąż już zaoferował że sprzątanie to jest jego działka hehe ;)
Miłej nocki :)

Zgłoś nadużycie #16369 21 kwietnia 2014, 9:12

Dorota93 Supermama
Kiniaa no to masz super męża! :) mój też taki jest (tak, chwalę się :P )
miłęgo dnia :) my zaraz do kościółka i potem do mojej babci na obiad :)

Zgłoś nadużycie #16370 21 kwietnia 2014, 10:10

Dorota to możemy obie się pochwalic swoimi cudownymi mężusiami ;) smacznego obiadku życzę ;)

My tez zbieramy sie do koscioła na 12 jest u nas ,a póżniej szykowanie na przyjscie gosci :) podgoda nam dopisuje wczoraj +23 a dzisiaj ma byc jeszcze więcej więc super święta mamy :) Mokrego Dyngusa :)