Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #16291 17 marca 2014, 18:32

Konto usunięte
Kiniaa co tam u Was ? :)
Baszko jak żyjecie ?
:*
Ja uciekłam z grupy na fejsie :P

Zgłoś nadużycie #16292 17 marca 2014, 20:48

Dorota93 Supermama
Kincia my wyklete to nikt oprocz baszki i kingi nie brdzie tu pisac xD a inni i tak beda czytac xD

Zgłoś nadużycie #16293 17 marca 2014, 22:52

Kiniaa Gotowa na wszystko
a Kincia się zjawiła :) czemu uciekasz z fb? tylko nie mów mi że przez panią z czerwonymi włosami ;) a swoją drogą dałyście czadu z Dorotą(i moje 5 groszy wtrącone hihi)...dobrze pojechane ;)
Dorotko- chociaż ty nie uciekaj z fb......bo wiece baby ale przyzwyczaiłam się do was i fajnie tak jest :)

U nas jest spoko...synuś cycuś mamusi a córcia to mała pomocnica przy braciszku ;) a powiem wam że byliśmy pewni z mężem że Kornelia będzie zazdrosna o małego, bo do tej pory była tylko ona.Myslałam że będzie się butować jak będę go przytulać czy karmić ale zaskoczyło mnie to dziecko bo od samego początku jak tylko wróciliśmy z małym do domu zaakceptowała to że jest małe dzidzi i mamusia poświęca i jemu teraz czas ale od początku staramy się z mężem by nie odczuwała tego i staram się w dzień jak jesteśmy sami by była blisko mnie i zajmuję się i nią i dlatego może taka jest spokojna :)
A u was co tam kobitki,jak maluchy?

Ciekawe co u baszki naszej,cos się długo nie odzywa....pewnie Ninka daje jej w kość..
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #16294 17 marca 2014, 23:05

Dorota93 Supermama
Hej z baszka mam kontakt, no Ninka to mala agentka i daje mamusi popalic... no ale daje rade iczywiscie nasza najdzielniejsza mamusia, bo za taka Ja uwazam :)

Kinga jasne, ze to w wiekszosci Wasza zasluga, bo gdybyscie nie zwracali na Kornelke uwagi, to pokazalaby fochy, a tak to widzi, ze rodzice kochaja ja i dzidziusia wiec jest spoko :)

Igor to tez zlote dziecko, chociaz ma swoje humorki. Ale kto ich nie ma? :) nerwuje mnie tylko to, ze jak zasypia a wyleci mu smoczek, to trzeba mu dawac. W dzien placze o smoczek, ale jak jest noc to tylko sapie, to wiadomo trzeba podejsc :P spi ladnie, zasypia w lozeczku. Trzecia nocke mi przespal od 23 do 6 rano. Raz sie obudzil, bo smoka chcial. No i uwielbia w bujaczku siedziec i sie kapac :) na pobraniu krwi byl dzielny, ale potem w domu plakal przez sen biedaczek :( teraz zasnal, ale dzis nie pospi pewnie dlugo, bp zwrocil mleczko :( zrobil dzis 3 kupy!! I ciagle purta glosno. Jutro mamy wizyte u lekarza. Ciejawe jak jego morfologia i crp. Sie rozpisalam :)

Dobranoc :*

Zgłoś nadużycie #16295 17 marca 2014, 23:06

Dorota93 Supermama
Tzn nie, ze kapac w bujaczku xD tylko i lubi byc w bujaczku, lubi tez sie kapac. Relaksuje go to :)

Zgłoś nadużycie #16296 17 marca 2014, 23:22

trzymam mocno kciuki za dobre wyniki bo na pewno takie będą :) dobrze ze przesypia ci nocki bo i ty wypoczęta i wyspana....u nas tez mały ładnie spi,tej nocy spał 4 godz bez pobudki na jedzonko ale go nie budziłam na karmienie,chciałam go wybudzić jak by dłużej spał ale akurat się obudził,smoczka mój nie akceptuje tak samo jak Kornelia i ja się z tego cieszę...dzieci bezsmoczkowe hihi ;)
Igorek płakał przez sen bo pewnie się trochę przestraszył i tak w śnie dzieci robią..
idę przytulic się już do mężunia ;)
Dobrej spokojnej nocki kobitki :)

mam nadzieje że będziesz się odzywac na fb bo z toba zawsze weselej ;) a i pozdrów baszke :)

Zgłoś nadużycie #16297 18 marca 2014, 6:20

Dorota93 Supermama
Narazie zostawiam fb bo sie znerwowalam xD tu przynajmniej nie widze, ze ktos dla mnie obcy czyta to, co pisze (chociaz z pewnoscia tak jest).
Moze Igorek plakal bo byl wystraszont tym pobraniem hm.
Nie umial wczoraj zzasnac to mu nos wyczyscilam, bo slyszalam jak chrapie (jak stary chlop :P ) i bylam w szoku, ze tyle miesci sie w tym malenkim nosku ! Bardziej jakas wydzielina.. zeeszta niewazne :P nocka super. Teraz dopiero karmienie, o 3 podanie smoczka :) zauwazylam ze Ihorkowi idzie wolniej jedzenie i sie meczy przy tym. Co jest dziwne dla mnie. A wczoraj dosc duzo mu sie ulalo.

A u was jak? :)

Zgłoś nadużycie #16298 18 marca 2014, 11:25

Ece Gotowa na wszystko
Hejka!

Dorotko przez zapchany nosek Igorek może mieć problem ze ssaniem.Trzymam kciuki za dobre wyniki :-) .Daj znać po wizycie :-) .
Kiniaa i Kincia-ja tu tez z sentymentu tu zagladam,choć nie zawsze piszę,bo czasu brak,a ja ciagle nie umiem się dobrze zorganizować :-( .
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #16299 18 marca 2014, 11:29

Ece Gotowa na wszystko
Moja non stop ulewa zaraz po jedzeniu,ale potrafi tez po dobrej godzinie i to mimo porządnego odbicia.Pytalam położnej i u tak małego dziecka nie ma powodów do niepokoju jeśli prawidłowo przybiera.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #16300 18 marca 2014, 11:38

Dorota93 Supermama
Ece to mamy tak samo, moj tez ulewa. Tyle, ze on keszcze kilograma nie przytyl ale jest baaardzo blisko. Jak Martynka i Adusia? :)

Zgłoś nadużycie #16301 18 marca 2014, 12:44

basza Fajna mama
Melduhe sie i Ja :-) , wczoraj bylismy u chirurga z pepolem, posmarowal jakims plyniolem i ma odpasc.... no to czekamy.

Dorotko dziekuje :-*.
Mi tam szkoda ze dyskusja przeniosla sie na fb...inne watki zyja i po cichu zazdroszcze tamtym dziewczynom - bo u Nas sie posypalo.

Dorotka a jak wyniki Igorka i kiedy szczepisz bo juz sie pogubilam.

Kincia co tam u Twojej Krolewny ?? ? Przyklejasz plasterki na blizne ??

Kinia super masz te dzieciaki :-) .

Ece Ty nie ogarniasz - kobieto Ty jestes wzorem zoorganizowania.

A Nina temperament ma po rodzicach oj tak...meczymy sie z ulewaniem i z tym pepolem, ocatnisept nie dal rady, spirytus nie dal rady i gencjana polegla. Silnie ta moja corcia ze mna zwiazana :-)

Zgłoś nadużycie #16302 18 marca 2014, 13:40

Konto usunięte
Kiniaa kochana mi się wydaję że dzięki temu że od początu nie zaniedbujecie Kornelki ,to właśnie dzięki temu księżniczka nie jest zazdrosna no i też dzięki temu że jest mądrą dziewczynką wszystko zrozumiała :) jednak bardzo cieszę się że u Was wszystko dobrze i tak fajnie się po Waszych planach wszystko potoczyło :) Natanek przystojniacha ,widziałam na zdjęciach :) ale mówisz że to cycuś Mamusi :P moja Diana tak samo ,już mi z butelki pić niechce tylko piers i pierś ,a tak ładnie z butelki piła teraz wszystko wypluwa :D chciałam mieć taką "wygodę" że w razie co wypije z tej butelki jak ja będę musiała wyjść ,ale coś nam nie wyszło i jest tylko cyc teraz :)
Dorota wiesz że mi Diana tez tak chrapie ,a nie pomyslałam o tym żeby jej wyczyścić nos ,zawsze byłam inteligentna wiesz cos o tym :P wyklęte :D tak jesteśmy wyklęte ,ale nasze koleżanki itak nas lubia chyba :P
Upłakał się kochany Igorek ? :( trzymam kciuki za wyniki :*
Ece ja też tu zaglądam często ,ale z tym czasem na pisanie to naprawde różnie :) też słyszałam że ulewanie to nic takiego ,nawet to dobrze podobno jeśli ulewa .
Baszkoooo hej po długim czasie :* :( aż się utęskniłam :) no to niech odpada pępek Nince :) faktycznie silnie z Tobą związana :P pisz coś więcej co u Was :)
Co u nas napiszę ogólnie :P Diana ma imię po księżnej :D a zachowuje się jak jakaś księżniczka zpiekłarodem xD haha płacze ,płacze i jeszcze raz płacze ciągły płacz ! Taka już jest poprostu . Nie płacze tylko jak ją kąpie ,rano jak jest wyspana i najedzons to 10 min się do mnie śmieje a potem dalej płacze. Na rękach księżniczka musi być noszona ,bo inaczej się nie da . Odłożę ją na dosłownie kilka sekund np po to zeby stanik rozpiąć a ona w taki ryk że uspokoić się jej nie da :( próbowałam nie podchodzić żeby sama się uspokoiła ale tak się rozpłakała że aż łzy jej leciały i poległam. Jednym słowem wykańcza nas ,zastanawiamy się jakby to było gdyby nie płakała ,marzenie nasze :)

Zgłoś nadużycie #16303 18 marca 2014, 16:50

Kincia- ja ci powiem że te nasze dziaciaki to mimo że małe ale są tak sprytne że głowa mała,popatrz twoja płacze jak ją położysz bo się nauczyła że ktoś ją nosi i wydaje mi się że tak już będzie no chyba że księżnej Dianie się coś odwidzi hihi ;) nie chce cie dołować bardziej ale twoja już ręce pokochała i trzeba przeczekać aż podrośnie ;) coż zrobić każdy maluch inny :)

Baszko- w końcu naskrobałas posta :) Słoninka-Ninka mogłaby już trochę odpuścić i dać trochę odpocząć mamusi :) długo ten kikutek trzyma się
Dorota- kiedy odbierasz wyniki Igorka? daj znac jak tam :) trzymam kciuki

a wiecie baby ja tam to olewam czy ktoś patrzy na to co pisze czy nie,nie zwracam uwagi na to po prostu...
jestem wierna fm pisałam i tu również, a na fb są nasze lutowe dziewczyny więc i tam się udzielać będę....baszka ma racje jakos u nas się rozpadło to wszystko bo styczniówki nadal w komplecie...szkoda :)

Ja dzisiaj zostawiłam dzieciaki z siostrą i pojechałam na miasto sprawy urzędowe załatwiać,wstapiłam do pracy mojej a tam radocha że mnie widzą ,komplementów nasłuchałam się co nie miara hihi...jak wróciłam do domu po 4 godzinach to zastałam trzech spiochów a ja tak się spieszyłam a oni sobie w najlepsze spali ;) ciesze się że mam tu siostrę, wykorzytam jeszcze jej pomoc i jutro w końcu idę do fryzjera....a niech się uczy bo sama będzie nie długo miała bobasa :) panicz mój śpi więc ide pichcić obiadek bo mężu zaraz wróci :)

Zgłoś nadużycie #16304 19 marca 2014, 9:54

Konto usunięte

Kiniaa napisał(a)

Kincia- ja ci powiem że te nasze dziaciaki to mimo że małe ale są tak sprytne że głowa mała,popatrz twoja płacze jak ją położysz bo się nauczyła że ktoś ją nosi i wydaje mi się że tak już będzie no chyba że księżnej Dianie się coś odwidzi hihi ;) nie chce cie dołować bardziej ale twoja już ręce pokochała i trzeba przeczekać aż podrośnie ;) coż zrobić każdy maluch inny :)

Baszko- w końcu naskrobałas posta :) Słoninka-Ninka mogłaby już trochę odpuścić i dać trochę odpocząć mamusi :) długo ten kikutek trzyma się
Dorota- kiedy odbierasz wyniki Igorka? daj znac jak tam :) trzymam kciuki

a wiecie baby ja tam to olewam czy ktoś patrzy na to co pisze czy nie,nie zwracam uwagi na to po prostu...
jestem wierna fm pisałam i tu również, a na fb są nasze lutowe dziewczyny więc i tam się udzielać będę....baszka ma racje jakos u nas się rozpadło to wszystko bo styczniówki nadal w komplecie...szkoda :)

Ja dzisiaj zostawiłam dzieciaki z siostrą i pojechałam na miasto sprawy urzędowe załatwiać,wstapiłam do pracy mojej a tam radocha że mnie widzą ,komplementów nasłuchałam się co nie miara hihi...jak wróciłam do domu po 4 godzinach to zastałam trzech spiochów a ja tak się spieszyłam a oni sobie w najlepsze spali ;) ciesze się że mam tu siostrę, wykorzytam jeszcze jej pomoc i jutro w końcu idę do fryzjera....a niech się uczy bo sama będzie nie długo miała bobasa :) panicz mój śpi więc ide pichcić obiadek bo mężu zaraz wróci :)

No już się z tym pogodziłam że muszę ją nosić :D ja też olewam to kto mnie czyta ,ale trochę to wkórzające że ktoś wchodzi tylko po to żeby zobaczyć zdjęcia naszych dzieci i czytać co my przeżywamy. Po to jest zamknięta grupa byśmy mogły dzieciaczki sobie pokazywać i my na wzajem sobie dobrze życzymy ,a skąd ja mam wiedzieć jakie kto ma zamiary skoro nas nie lubi ? Faktycznie super masz z tą siostrą ! Ja jestem jedynaczką ,jedna babcia firme prowadzi ,a druga nie ma czasu także radzimy sobie sami...tak to jest że jak się spieszysz to się okazuje ze nie było po co :P zobacz jak sobie poradziła wszyscy usneli :)

Zgłoś nadużycie #16305 19 marca 2014, 9:55

Konto usunięte
Zauważyłam że Bąbeluniek uciekła z grupy ... Tylko dlaczego ?

Zgłoś nadużycie #16306 19 marca 2014, 10:58

Dorota93 Supermama
Kiniaa już mam te wyniki. Za mało przybrał, a z wyników to musi więcej pić. Tak, to wszystko gra i buczy :)

Zgłoś nadużycie #16307 19 marca 2014, 17:27

hejo! to ja się tak zastanawiam i nie kumam...skoro na fb mamy zamknięta grupe naszych babek to jak ktoś nie nalezy do naszej grupy, to może tak sobie wchodzić zaglądać ??
Dorota-to teraz musisz dużo poić Igorka,ciesze się że wszystko git a na pewno przykoksuje swoje ;)

U nas oki :) dzisiaj siedzimy w domku bo wieje strasznie :(
byłam u fryzjera... fryz i kolorek bąba :) Kornelke wzięła siostra do siebie a ja się krzątam po domu,mały dziś dużo spi więc mam posprzątane perfekcyjnie,upichcone i nawet cokolwiek poprasowane...ufff...a teraz się cycujemy z księciem i zamierzam zrobić jakiś pyszny deserek na kolacje,tylko dumam i lukam w necie co... ;) :)
może macie jakiś sprawdzony przepis? :)

Zgłoś nadużycie #16308 19 marca 2014, 17:53

Dorota93 Supermama
Kiniaa jak ja mam ochote na deser to se budyn robie i nic wiecej do szczescia niepotrzebne xD
nieee, na fb nikt nie może czytać ;)
pokaż nowy fryz :)
no pewnie, że przykoksuje :) o rany prasowanie, dobrze, że mi przypomniałaś !!

Zgłoś nadużycie #16309 20 marca 2014, 21:54

puk puk mamuśki...jest tu kto ;)

Zgłoś nadużycie #16310 20 marca 2014, 22:39

Dorota93 Supermama
Ja teraz ale na jedno oko juz spie :p