Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #16031 8 lutego 2014, 9:59

Konto usunięte

basza napisał(a)

Dzien dobry Dziewczynki! Margaret gratulacje - super dziewuszke urodzilas. Kincia przepraszam, ze nie odpisalam... jak nie zrobie tego od razu to potem klops. My wczorakmj znow w szpitalu wyladowqlismy bo okazalo sie,.ze podrazniona zostala moja cewka przy cewnikowaniu i poszlp zapalebie, jak oproznialam pecherz to wylam.z bolu i nie moglam.sie wyprostowac. Wczoraj caly dzien w aucie - bo wypadek.smiertelny na drodze i objazdy.MASAKRA po prostu. No, ale tak jak Ece napisala moje coreczka to Ninja :-) bardzo mi sie to spodobalo cos w tym.jest hihi - w szpitalu tez.wszyscy mowili,.ze jest wielka duchem - a cialko nadrobi. Jest absolutnie.cudowna musze wejsc w koncu na fb to.cos pododaje. Jedyny problem to.to ze Ninika zyje w trybie nocnym. Pozdrawiam.Was Kochane wszystkie, gratki skonczonych tygodni i rozpakowujcie sie - qha i jeszcze jedna rada korzystajcie z tego,.ze mozecie.odpoczywac.bo za chwilę rollercoster :-)

No wkońcu :* ciesze się że u Was dobrze :* u nas też rollercoster :D hihi

Zgłoś nadużycie #16032 8 lutego 2014, 10:13

Ece Gotowa na wszystko
Dzień dobry!

Kiniaa-ja notorycznie wieczorem na sofie ucinam drzemkę-nie wiem jak to jest,bo w wyroku się kręcą,niewygodnie mi,zmieniam 100 razy pozycję,a tu na siedxząco,często gęsto z tabletem na kolanach spię jak suseł ;-) .

Dorotko-wlasnie byłam ciekawa jak to jest z tymi spacerkami zimą,bo latem to ja odrazu z Martyską wychodzilam.

Kirsti-trzymam kciuki-teraz Wasz czas i nie ma nic ważniejszego, choćby sie walilo i paliło ;-) .

Kincia-to normalne z tym budzeniem sie w lozeczku,bo Diance brakuje bicia Twojego serduszka i tych wszystkich dźwięków,które zna z wnętrza brzuszka.Super,ze karmisz piersią :-) .A powiedz jak goi sie ta rana po cesarce?

Basza-cieszę się,że u Was w porządku i ze nie gniewasz się na mnie za Ninję ;-) :-) :-) .A te kłopoty z pęcherzem po cewniki zdarzają się bardzo często,to ciało obce i niestety sprzyja infekcjom.Mam nadzieję,ze uporasz się szybciutko z tym problemem :-) .

Lorelei-widzę,ze Ty tez masz syndrom białego fartucha-u mnie tak było na samym poczatku ciazy,kazdą wizyta to mega stres i graniczne wartości,dopiero po 12tyg. Kiedy Odetchnelam z ulgą unormowalo się tez w gabinecie lekarskim,bo w domu to zawsze mam niskie.
A co słychać u naszych pozostałych lutowych brzuchatek-czy jakaś dzidzia wybrała sobie 8 luty na urodziny?

U mnie tez nocka przespana, skurczyki mega nieregularne,poza tym nic co mogło by świadczyć o zbliżającym sie porodzie.Za oknem wiosna -cieplutko,słoneczko świeci-dlugi spacer musi być dziś koniecznie zaliczony.

Miłego dzionka!
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #16033 8 lutego 2014, 10:20

Kiniaa Gotowa na wszystko
Ece zazdroszczę tego dzisiejszego spacerku,u nas sztorm się zerwał i tragedia na zewnątrz wiec siedzimy dzisiaj w domku,wieczorem siostra z mezem wpadają wiec trzeba cos przyszykować i zleci dzionek :)

Rodzic dziewuchy a nie się obijacie ;)
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #16034 8 lutego 2014, 11:39

Dorota93 Supermama
ja też zazdroszczę spacerku, my jeszcze w domku musimy posiedzieć mimo, że słonko świeci bosko..

Zgłoś nadużycie #16035 8 lutego 2014, 12:48

lorelei_l Fajna mama
ja mimo pogody się nie wybieram, bo strach przed katarem zwyciężył :) ale oboje z kotem się rozwaliliśmy na kanapie na plamach słońca i się tylko przemieszczamy za nimi w odpowiednie miejsca. Rosół ugotowany, teraz sobie kawkę popijam :)

Zgłoś nadużycie #16036 8 lutego 2014, 13:17

Dorota93 Supermama
łeee no to super lorelei, my też dziś odpoczywamy. Małego werandowaliśmy przy otwartych oknach, przy okazji odkurzyliśmy mieszkanie. Mały śpi przy odkurzaczu jak suseł, a jak się go wyłączy to się budzi :D

Zgłoś nadużycie #16037 8 lutego 2014, 15:57

Ece Gotowa na wszystko

Dorota93 napisał(a)

łeee no to super lorelei, my też dziś odpoczywamy. Małego werandowaliśmy przy otwartych oknach, przy okazji odkurzyliśmy mieszkanie. Mały śpi przy odkurzaczu jak suseł, a jak się go wyłączy to się budzi :D

Dorotko-moja Martyską tez ładnie spala przy odkurzaniu-te dźwięki uspokojają,bo przypominają to co nasze malenstwa słyszaly w naszych brzuszkach w czasie życia plodowego.Mam nawet koleżankę,która swoja córcia bardzo długo usypiala włączoną suszarką do wlosow :-) .
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #16038 8 lutego 2014, 16:07

Dorota93 Supermama

Ece napisał(a)

Dorotko-moja Martyską tez ładnie spala przy odkurzaniu-te dźwięki uspokojają,bo przypominają to co nasze malenstwa słyszaly w naszych brzuszkach w czasie życia plodowego.Mam nawet koleżankę,która swoja córcia bardzo długo usypiala włączoną suszarką do wlosow :-) .

chyba sciagne na telefon dzwiek suszarki albo mlota pneumatycznego w momentach kryzysowych haha

Zgłoś nadużycie #16039 8 lutego 2014, 16:16

Ece-dobra rada,ja na fb już pisałam ze swoją małą uspokajałam suszarką...naprawdę działa, wiec Dorota jak Igorek spał przy szumie odkurzacza widocznie takie szumy mu pasują ;)

Zgłoś nadużycie #16040 8 lutego 2014, 16:17

Dorota93 Supermama

Kiniaa napisał(a)

Ece-dobra rada,ja na fb już pisałam ze swoją małą uspokajałam suszarką...naprawdę działa, wiec Dorota jak Igorek spał przy szumie odkurzacza widocznie takie szumy mu pasują ;)

Z każdym dniem coraz bardziej poznaję mojego małego mężczyzny :) I z każdym dniem je więcej ! :D O matko

Zgłoś nadużycie #16041 8 lutego 2014, 16:18

Dorota93 napisał(a)

chyba sciagne na telefon dzwiek suszarki albo mlota pneumatycznego w momentach kryzysowych haha

Ja miałam/mam nadal suszarke sciągnietą na tel ,w domu i na spacery w sam raz było ;) spróbuj ;)

Zgłoś nadużycie #16042 8 lutego 2014, 16:19

Dorota93 Supermama
na noc mi się to przyda :) jak się czujesz Kiniaa? jakieś skurcze czy coś? Na facebooku ciężko mi ogarnąć bo piszecie pod wieloma postami :P

Zgłoś nadużycie #16043 8 lutego 2014, 16:22

Dorota93 napisał(a)

Z każdym dniem coraz bardziej poznaję mojego małego mężczyzny :) I z każdym dniem je więcej ! :D O matko

dobrze powiedziałaś ;) każdego dnia uczymy się cos innego i z każdym dniem jest coraz lepiej,sama przyznaj czyż nie tak? ;) rosnie chłopaczynka i dlatego wsuwa tak ;)
A ty karmisz piersią czy mm?

Zgłoś nadużycie #16044 8 lutego 2014, 16:25

Dorota93 Supermama
ja karmie mm bo przez anemie stracilam pokarm, w szpitalu mdlalam .. ah przeboje mialam...
a maszracje, z kazdym dniem jest coraz lepiej i na wiekszym luzie. i zaczynam miec czas na wiecej rzeczy, bo na poczatku to w tym szoku nie wiedzialam co mam robic :D

Zgłoś nadużycie #16045 8 lutego 2014, 16:25

Dorota93 napisał(a)

na noc mi się to przyda :) jak się czujesz Kiniaa? jakieś skurcze czy coś? Na facebooku ciężko mi ogarnąć bo piszecie pod wieloma postami :P

dzięki ze pytasz ;) u nas leci i nic nie dolega,czasem pobolewa dołem brzuch i krocze ale kąpiel pomaga ;) ja mam jeszcze czas, chociaż już bym chciała mieć malucha mego.Czekam do skończonego 38 tyg i niech się dzieje wola boża ;)

Zgłoś nadużycie #16046 8 lutego 2014, 16:25

Dorota93 Supermama
do lazienki szlam na nogach a wracalam na wozku :/

Zgłoś nadużycie #16047 8 lutego 2014, 16:29

Dorota początki są zawsze takie szczególnie kiedy to nasze pierwsze dziecko,człowiek zielony i nie wie za co się zabrać...u mnie przy Korneli trwało to 3-4 dni z tym że my od razu po porodzie do domu i nie miała mi kto co pokazac,dopiero po 3 dniach przychodziła do mnie położna na kilka godz.Teraz będzie ze mną mąż w domku tydz wiec połozna jest zbyteczna tym razem ;)
szkoda ze nie karmisz piersią,pisałam raz na fm żebys walczyła o pokarm ale skoro przez anemie go straciłas to inna sparwa

Zgłoś nadużycie #16048 8 lutego 2014, 16:31

Dorotka- a z kąd ta anemia ci się wzięła?

Zgłoś nadużycie #16049 8 lutego 2014, 16:32

Jak nocki wygladaja u was,czeste pobudki Igorek odstawia? ;)

Zgłoś nadużycie #16050 8 lutego 2014, 16:33

Dorota93 Supermama

Kiniaa napisał(a)

Dorotka- a z kąd ta anemia ci się wzięła?

przy porodzie stracilam bardzo duzo krwi i hemoglobina mi strasznie spadła... przez to też miałam te omdlenia i mnie zostawili dłużej w szpitalu.. tzn wróciłam do niego bo odleciałam w samochodzie ..