Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #1591 2 sierpnia 2013, 9:41

Ece Gotowa na wszystko
Hejka!
Dzięki za zyczonka dla mojej córcia :-) .Kincia-zaluje,ze nie mogę przesłać Ci wirtualnie kawałka tortu,bo jeszcze mam w lodówce-a całkiem dobry z wisienkami. :-)
ma Inka-mnie też marzy się 3 dzieci, teraz drugi raz niewiele brakowalo,bo były dwa pęcherzyki,ale ten drugi zaczął niestety zanikać.Na ostatnim USG już całkowicie się wchlonął i nie ma po nim śladu.Szkoda,bo fajnie byłoby urodzić 2 szkrabiki.
Kiniaa-witaj :-)
Mnie dziewczynki tez jakieś humoru dopadaja-maz mnie z równowagi z prędkością światła wyprowadza.Ciągle jakieś sprzeczki i co najgorsze to ja wybucham pierwsza,a naprawdę zwykle spokojny czlowieczek jestem.Normalnie siebie nie poznaje.Żałuje, ze skończyła mi się melisa,muszę znowu zacząć pić i się trochę wyciszyć.Chyba czas ruszyć na zakupy po zapasy cudownego,uspokajacego ziela ;-)
Miłego piątku Mamusie :-)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #1592 2 sierpnia 2013, 9:48

Kiniaa Gotowa na wszystko

babeluniek napisał(a)

Kiniaa, i ja witam :)

Strasznie dzisiaj spałam. Zjadłam na kolację parówkę i ją o to obwiniam. O 3 w nocy obudziłam się na siusiu i zasnęłam dopiero po 5. Tak mnie mdliło, że nie mogłam leżeć. Tylko stękałam :P
Chodzę teraz jak zombi więc pewnie niedługo padnę...

dzięki :) pewnie parówek już nie ruszysz :) może jednak jedz kolacje lekkostrawne ja właśnie tak jadam bo wiem że jak bym zjadła co s ciężkiego tak bym przesiedziała całą noc nad kibelkiem a szczerze powiedziawszy to na mięso nie mogę się patrzeć :)
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #1593 2 sierpnia 2013, 9:52

Ece Gotowa na wszystko
Nie ma reguły niestety.To moja 4 ciąża i pierwszy raz mam mdłości i to praktycznie od samego poczatku.Trochę pomaga magnez z b6 i nie dopuszczanie do uczucia głodu.Jednak złotej recepty nie ma, ja trzymam się kurczowo myśli,ze słabną z nastaniem 2trymestru.To nasza jedyna nadzieja ;-)
Patenty na mdłości,które przetestowalam z różnym skutkiem:mięta z imbirem,cukierki miętowe,sucharki, lody.Ich mankament jest taki,że nie zawsze działają,ale zawsze spróbować
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #1594 2 sierpnia 2013, 9:55

kirsti30 Gotowa na wszystko
Ece ja też z checia połasiłabym się na bliźnięta, ale jak narazie staram sie skupic na tym aby to maleństwo było zdrowe i oby wszystko było dobrze. 12 sierpnia mamy nasze drugie USG i wtedy moje obawy powinny być rozwiane.
Kincia a tobie doktorek przepisał już jakieś leki na tą takso? W przyszłym tygodniu powinnam dostać wyniki ale troche mnie to niepokoi.
Ulla może masz racje ze moge go wcale nie zobaczyć(gin) nadal nie jestem w stanie odpowiedzieć gdzie bede rodzić, może w rejonach mojego misia i dziecko w górach się urodzi :) ) hihi fajnie byłoby :)

Zgłoś nadużycie #1595 2 sierpnia 2013, 10:03

Anett Gotowa na wszystko
Dzień dobry kobietki :)
Ece - przesłodki tort :) dołączam do życzeń dla córci :) )
Kiniaa - witaj w naszym klubie hi hi

Ranek spędziłam z zimnymi okładami na oczy, średnio dziś spałam... ale na szczęście pobudka bez mdłości :) najgorzej jest gdy muszę wstać o 5 rano na pierwszą zmianę do pracy i wtedy gdy poczuję tylko zapach któregoś kosmetyku to od razu odruchy wymiotne blee... a to dlatego, że najpierw się szykuję a na koniec śniadanie (muszę czekać pół godz po tabletce na tarczycę).
Na mdłości polecam słonawe przysmaki: krakersy, orzeszki, paluszki solone czy chipsy :)

Zgłoś nadużycie #1596 2 sierpnia 2013, 10:22

Ece Gotowa na wszystko

kirsti30 napisał(a)

Ece ja też z checia połasiłabym się na bliźnięta, ale jak narazie staram sie skupic na tym aby to maleństwo było zdrowe i oby wszystko było dobrze.

Ja tez się mocno skupiam,żeby donosić to maleństwo do lutego,bo poprzednich dwóch ciąż mi się nie udało :-( .
Zdrowe jest na 100%,wszystko jest ok i żadne inne wersje nie wchodzą w grę :-) .

Zgłoś nadużycie #1597 2 sierpnia 2013, 10:36

kirsti30 napisał(a)

Ece ja też z checia połasiłabym się na bliźnięta, ale jak narazie staram sie skupic na tym aby to maleństwo było zdrowe i oby wszystko było dobrze. 12 sierpnia mamy nasze drugie USG i wtedy moje obawy powinny być rozwiane.
Kincia a tobie doktorek przepisał już jakieś leki na tą takso? W przyszłym tygodniu powinnam dostać wyniki ale troche mnie to niepokoi.
Ulla może masz racje ze moge go wcale nie zobaczyć(gin) nadal nie jestem w stanie odpowiedzieć gdzie bede rodzić, może w rejonach mojego misia i dziecko w górach się urodzi :) ) hihi fajnie byłoby :)

kirsti na pewno jest i będzie dobrze....nie możemy myslec inaczej :) każdej z nas zależy by nasza dzidzia rosła zdrowo ale ja jestem tego zdania że najlepiej nie zamartwiac się i myslec tylko pozytywnie!!!kruszynka rosnie napweno zdrowo wiec głowa do góry i nie zamartwiaj się :)

Zgłoś nadużycie #1598 2 sierpnia 2013, 10:41

Ece napisał(a)

Ja tez się mocno skupiam,żeby donosić to maleństwo do lutego,bo poprzednich dwóch ciąż mi się nie udało :-( .
Zdrowe jest na 100%,wszystko jest ok i żadne inne wersje nie wchodzą w grę :-) .

przykro mi że wcześniej się nie udało :( Dobrze że teraz jest oki :) ja tam nie dopuszczam myśli że mogłoby być inaczej....mocno wierze że jest dobrze z dzieciątkiem bo przecież musi być dobrze.....

Zgłoś nadużycie #1599 2 sierpnia 2013, 10:49

Anett Gotowa na wszystko
Właśnie musimy być dobrych myśli :) przekazywać te pozytywne wibracje naszym maleństwom... :)

Zgłoś nadużycie #1600 2 sierpnia 2013, 11:47

Konto usunięte
Kiniaa podobno opaski są na ręcę akupunkturowe które podobno robią furrorę u ciężarnych kobiet które mają mdłości. Ale sama nie próbowałam :) no chyba faktycznie mamy tak samo na imie :)
Ece a na torcie pisze bagietka chojnice ? :P
Kristi30 jeszcze nie we wtorek będe wiedziala to zaraz dam znac :) tylko że mi mowił ze dostane skierowanie do szpitala i tam będą mnie leczyć ,ale mam nadzieje ze igg spadnie w tym badaniu ! :)

Zgłoś nadużycie #1601 2 sierpnia 2013, 12:23

Dorota93 Supermama
kincia mi to już minęło hehe ale też płakałam często. ostatnio się popłakałam, bo miała konika polnego w domu hehe

Zgłoś nadużycie #1602 2 sierpnia 2013, 12:28

Dorota93 usmiałam się naprawde :) . Ja poryczałam się ostatnio w pracy jak zobaczyłam jippa na brytyjskich tablicach, od razu...płacz... :) obecnie smutek mnie nabiera tylko jak myśle o tacie...
Ale nie podoba mi się że szybko się wkurzam, zwłaszcza na mame, czasami odnosze wrażenie że zamiast jako przyjaciela to traktuje ja jak rywalke...obecnie pracuje nad tym ;)

Kincia ja tez mam czekać do następnego tygodnia także pewnie obydwie w tym samym czasie bedziemy wiedziały :)

Zgłoś nadużycie #1603 2 sierpnia 2013, 12:36

Ece Gotowa na wszystko
Kincia-oczywiscie-Bagietka Chojnice-najlepsze pieczywo i ciacha-my jestesmy ualeznieni. ;-) .Uwielbi ich buleczki wroclawskie i chleb orkiszowy na wage.

Zgłoś nadużycie #1604 2 sierpnia 2013, 12:46

Anett Gotowa na wszystko
Oj ja też mam niezłe huśtawki nastrojów :) mój narzeczony już się zastanawia czy będzie chciał, żebym jeszcze kiedyś była w ciąży bo podobno jestem strasznie marudząca.. ale to on tak twierdzi :) mi się wydaje, że nie jest tak źle... ale fakt jemu się chyba najbardziej obrywa :) hi hi

Uciekam do pracy :/ Miłego dnia i gorących dyskusji :) postaram się to nadrobić wieczorem :)

Zgłoś nadużycie #1605 2 sierpnia 2013, 12:58

Udanego dnia Anett, chłodu w te upały :)

Zgłoś nadużycie #1606 2 sierpnia 2013, 13:33

Konto usunięte
Dorota93 ahaha :P z tym konikiem to dobre :P ja się popłakałam bo mój mi kota chce zabrać na działkę bo się boi że mnie czymś zarazi. I tak płaczę od rana że kota mi zabierają ,ale ja mojej kochanej Jody w życiu nie oddam !! :)
Kristi30 noo to trzymam za Ciebie kciuki ,mam nadzieję że nie będę musiała do szpitala na wakacje się wybierać ...
Ece to nie musisz mi wysyłać ciasta wirtualnie ,bo ja przecież też z chojnic jestem :) hehe
Anett ja podobno marudzę w kazdej sytuacji na wszystko i na wszystkich ( zdaniem mojego ) :P ja też myślę ze nie jest az tak zle jak mówią nam faceci. Często sobie potrafią wyolbrzymiać :P przykład : mężczyzna w z lekkim przeziębieniem ,zachowuje się jakby miał niewiadomo jak poważną chorobę. :D nie wiem czy wszyscy tak się zachowują ,ale znam dużo przypadków :P i chyba dlatego my kobiety mamy za zadanie bycie w ciąży i urodzenie .moim zdaniem facet by tego nie wytrzymał :P milego dnia w pracy !!! :)

Zgłoś nadużycie #1607 2 sierpnia 2013, 13:41

Ece Gotowa na wszystko

kincia napisał(a)

Dorota93 ahaha :P z tym konikiem to dobre :P ja się popłakałam bo mój mi kota chce zabrać na działkę bo się boi że mnie czymś zarazi. I tak płaczę od rana że kota mi zabierają ,ale ja mojej kochanej Jody w życiu nie oddam !! :)
Kristi30 noo to trzymam za Ciebie kciuki ,mam nadzieję że nie będę musiała do szpitala na wakacje się wybierać ...
Ece to nie musisz mi wysyłać ciasta wirtualnie ,bo ja przecież też z chojnic jestem :) hehe
Anett ja podobno marudzę w kazdej sytuacji na wszystko i na wszystkich ( zdaniem mojego ) :P ja też myślę ze nie jest az tak zle jak mówią nam faceci. Często sobie potrafią wyolbrzymiać :P przykład : mężczyzna w z lekkim przeziębieniem ,zachowuje się jakby miał niewiadomo jak poważną chorobę. :D nie wiem czy wszyscy tak się zachowują ,ale znam dużo przypadków :P i chyba dlatego my kobiety mamy za zadanie bycie w ciąży i urodzenie .moim zdaniem facet by tego nie wytrzymał :P milego dnia w pracy !!! :)

Święte słowa Kincia-przeziebione dziecko w domu to pikuś przy przeziebionym facecie ;-) .

Zgłoś nadużycie #1608 2 sierpnia 2013, 13:55

Dorota93 Supermama
hej dziewczyny ja tera tu mało bywam, bo gości mam ;) ale mi ciężko tu nadrabiać wszystko hihi :)

Zgłoś nadużycie #1609 2 sierpnia 2013, 14:27

diaglab Gotowa na wszystko
Witam :-) chcialabym dolaczyc do Waszego zacnego grona :-)

Zgłoś nadużycie #1610 2 sierpnia 2013, 14:43

Konto usunięte
Kobitki moje kochane czeka mnie badanie prenetalne ,nie wiem czy to dobrze napiszę jeśli nie to proszę o poprawę :) przyziernistości karkowej. I moje pytanie brzmi : czy to badanie wykonuje się przez usg dopochwowe czy przez płaty brzuszne ? Bardzo chcialabym zabrac ze sobą tatę fasolki ,ale jesli będzie to znow dopochwowe to raczej nie bo to nie ładnie wyglada :P