Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #15931 4 lutego 2014, 7:52

Niutka26 Gotowa na wszystko
Hej mamusie. U mnie skurcze ustapily , noc praktycznie przespana, czekam na ktg- jak nie zapisza sie zadne skurczybyki to wypuszcza mnie do domu,bo nie ma sensu zebym lozko zajmowala. Rozwarcie sie nie powiekszylo,lekarze stwierdzili,ze to wszystko efekt wczorajszego bolesnego badania- musial stary piernik wymasowac szyjke i cos ruszylo.wiec to jeszcze nie pora na Dominisia..
Ciekawe jak tam u Kirsti , mam nadzieje,ze jak ma sie meczyc to raz a dobrze,bez takich falszywych alarmow jak u mnie :)
Pozdrawiam ! A co u Was ?

Zgłoś nadużycie #15932 4 lutego 2014, 12:49

Kiniaa Gotowa na wszystko
czesc dziewczynki :) jak tu cicho,wczesniej tak produkowałyscie ze niemozna było nadrobic a teraz pustka :)
U Nas ciag dalszy sprzatania,zaraz lece z córcią na zakupy i bede szykowac obiadek a o 17ej wizyta wiec odezwe sie troche pozniej :)

Niutka-dobrze ze sie uspokoiło i do domku wypisza :) trzymaj sie jakby co ;)
miłego popołudnia baby :)

Odzywajcie sie troche :)
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #15933 4 lutego 2014, 14:44

diaglab Gotowa na wszystko
Hej Kiniaa :-) większość z nas pisze na fb bo od wczoraj są problemy z fm-jak widać trochę w końcu coś ruszyło :-) ja w ogóle nie mogłam strony załadować.
Daj znać jak po wizycie :-)

Zgłoś nadużycie #15934 4 lutego 2014, 17:15

Ece Gotowa na wszystko
Hej!
Niutka26-a ja myślałam,ze juz tulisz Dominisia :-) .

Dorotka-i jak się czujesz-dal Ci trochę pospac Igrek?Cos wiadomo kiedy Was wypiszą?

Anett-nie polecam tej herbatki z malin-3 godziny w nocy miałam koszmarne ,b.bolesne skurcze,mega poty i nic z tego.Około 3 się skończyło i teraz cisza.Chyba nie chce więcej tak bezproduktywnie cierpieć,no chyba ze to zaowocuje jakimś rozwarciem.

Kirsti30-co z Wami?Daj znać.

Ewcia-a Ty jak się czujesz ,co z tym krwawieniem?

Diaglab-jak sie czujesz-jest poprawa po globulkach?

Lorelei-jakie plany na dzisiaj?

Kiniaa-fajnie odpoczywać w domku :-) .

Meldujemy się kobietki :-) ,choć to nasze forum dalej szwankuje
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #15935 4 lutego 2014, 17:57

lorelei_l Fajna mama
Może w końcu uda się jakiegoś posta dodać, bo inaczej to użytkownicy zjedzą administratorów.

Kinia powodzenia na wizycie- jak pisała Diaglab forum szwankowało, więc się na fb udzielałyśmy :)
Ece może lepiej odstaw herbatkę jak tak źle reagujesz, u mnie może pierwsze 2 dni były z większymi skurczami a teraz się uspokoiło.

U mnie w skrócie- rano wizyta, na której okazało się, że czop mi zaczął odchodzić, więc gin twierdzi, że w przeciągu 3 dni urodzę, ale nie mam na razie żadnych skurczy w ktg więc się nie napalam :) na wszelki wypadek byliśmy dziś na chińszczyźnie i lodach, żebym mogła się nacieszyć na najbliższe pół roku :) jeszcze mam w planach przejrzeć torbę, bo pakowałam chyba z 3 tygodnie temu i wolę się upewnić czy mam wszystko :)

Zgłoś nadużycie #15936 4 lutego 2014, 18:31

Kobietki założyłam sobie konto na fb ale nie zamierzam dodawac tam żadnych zdjec tylko jaby co to tutaj bede fotki pokazywac ;) jak problemy z fm bede miała z wami kontakt na fb oki? :)
to co szukamy sie ?? ?? ?? ? :) :) :) :)

Lorelei-szykuj sie szykuj juz lada dzien i maluszek bedzie już z tobą :)

Zgłoś nadużycie #15937 4 lutego 2014, 18:48

Ece Gotowa na wszystko
Buuuu,a ja nie mam facebooka-sama tu chyba zostanę :-( .

Lorelei-sprawdz torbę i dopakuj co trzeba.Ja to juz nawet wszystko znioslam sobie na dół, zeby było pod ręką i nic.Na ktg jakieś delikatne skurcze przepowowiadajace ,rozwarcie na palec i ani widu porodu na horyzoncie.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #15938 4 lutego 2014, 18:52

Ece zostaje tu z Tobą ;) słabo piszą juz tu kobietki nasze ;)

Zgłoś nadużycie #15939 4 lutego 2014, 18:57

Ece Gotowa na wszystko

Kiniaa napisał(a)

Ece zostaje tu z Tobą ;) słabo piszą juz tu kobietki nasze ;)

To dobrze,ze Ty mnie nie opuszczasz :-) .Myślę,ze dziewczyny się nie odzywają,bo dalej forum jakoś słabo chodzi -chyba poważną ta awaria. :-(

Zgłoś nadużycie #15940 4 lutego 2014, 19:46

Niutka26 Gotowa na wszystko
Hej ! Rzeczywiście są dalej problemy,bo ja weszłam tu tylko po ostatnim wpisie -z profilu i takim sposobem nas wyszukałam- z głownej strony się nie da wejść...
Ece .Kiniaa dziękuje Wam za trzymanie kciuków :) Mi tez jest trochę szkoda,że tak to się potoczyło,już byłam gotowa na coś więcej,choć nie powiem-przerażało mnie to wszystko,ale chyba chęc tulenia tego maluszka,który jeszcze siedzi spokojnie w brzuszku jest większa od tego strachu przed bólem :)
Plamię z szyjki,na co lekarze powiedzieli,że to przez rozwieranie się,więc być może wrócę tam, szybciej niż mysle :) Teraz zegarek na rękę i licze skurcze :) Jak coś się zacznie to jadę i bez Misia już nie wracam :D
Kiniaa jak chcesz dołaczyć na fb to przyślij mi swój orfil albo odnośnik do niego na maila- aneczka22.1987@o2.pl i Cię dodam do grupy :) Jak będą dalej takie awarie to będziesz z nami w kontakcie cały czas.
Ece a może i Ty skusisz się na takie anonimowe konto jak Kiniaa? Tak w razie czego :) Pewnie jak wszystko zacznie poprawnie chodzić to i dziewczyny powrócą,nikt Cię nie zostawi tu samej :)
Dorotka miała już dziś wychodzić do domu :)

Zgłoś nadużycie #15941 4 lutego 2014, 20:06

Miałam napisac jak po wizycie ;) a wiec wszystko jest w pożadku ,Natanek na dzien dzisiejszy waży 3250 i 52cm,lekarz mówi ze kawał klopsa mam w brzuchu ;) waga urodzeniowa małego w terminie to zdaniem lekarza jakies 3800,serduszko bije jak dzwon,skierowany głowka na dół.SZyjka rozpulchniona i miękka wiec pomału cos tam rusza :) Ale to młody zadecyduje kiedy gotowy do wylotu ;)
Ja dzis rano znów sprzatałam ale od jutra przystopuje troche bo napiernicza mnie teraz krocze i plecy,brzuszek opadł na kolana hehe ,musze jednak troche odpocząć bo ciezko mi sie ruszac już :)

Zgłoś nadużycie #15942 4 lutego 2014, 20:09

Niutka-szukaj Kinga Kurowska fb bez zdjecia na awatarze,jak znajdziesz daj znac oki?

Zgłoś nadużycie #15943 4 lutego 2014, 20:19

lorelei_l Fajna mama
:) chyba nie ma się co tak nastawiać na szybki poród, bo jak czytałam styczniówki to niektórym czop odszedł a urodziły 2-3 tygodnie później :)

Jakiś katar paskudny mnie dopadł grrr, siedzę i co 30 minut psikam sobie wodą morską, a nos czerwony jak doświadczony alkoholik

Zgłoś nadużycie #15944 5 lutego 2014, 7:58

ewka90 Gotowa na wszystko
Melduję się na fm :) miałam problem z wysyłaniem postów, nawet otworzyć nie umiałam strony.

Ece u mnie wszystko się skończyło, żadnych bóli, czop nie odchodzi, szyjka twarda i pozamykana więc u mnie ani słychu ani widu porodu :) ) Ale może faktycznie lepiej jak jeszcze trochę posiedzi :)

Kiniaa odpoczywaj, Natanek to już duży chłopczyk :) )

Zgłoś nadużycie #15945 5 lutego 2014, 8:23

lorelei_l Fajna mama
Hej Mamuśki,

mega się nie wyspałam dziś- od północy pobudka co godzinę, bo oprócz sikania, smarowania się doszło jeszcze smarkanie... dzisiejszy dzień spędzam w łóżku, może uda się szybko odespać i odkatarzyć. Na szczęście wczoraj odebrałam książkę z biblioteki (jupi) więc pewnie czas mi szybko upłynie.

Mam nadzieję, że reszta spędziła noc lepiej.

Zgłoś nadużycie #15946 5 lutego 2014, 8:49

Ece Gotowa na wszystko
Hej!
U mnie nocka spokojna-ani skurczybyka.

Ewcia-cieszę się,ze te krwawienia ustały i wszystko ok.

Lorelei-wspolczuję kataru-mam nadzieję,ze szybko przejdzie jak polezysz pod kocem.Milej lektury-wreszcie doczytasz dalsze losy bohatera..

Niutka-pomysle o tym facebooku.Rozumiem Twoje rozczarowanie -ja też będąc w szpitalu nastawilam się juz na rozpakowanie i teraz Strasznie mi się dluzy czas -mam wrażenie ze juz nigdy nie urodzenia.

Miłego dzionka Kobietki-u nas pięknie święci słonko,wiec pewnie wybiore się na spacer.

Zgłoś nadużycie #15947 5 lutego 2014, 9:44

Hej :-) udało mi się wejść tu tak jak Lorelei pisała przez swój profil :-) dziękuję:-*
Ece i Kiniaa nie opuścimy Was,nawet tak nie myślicie ;-)
Kiniaa duży już Natanek :-) dobrze że masz już jakieś oznaki zbliżającego się porodu :-)
Lorelei zdrowiej, współczuję kataru :-( może jakieś inhalacje pomogą? Dobrze że kryminał już masz do czytania :-D
Ece nie ma co ryzykować z tą herbatką jak źle się po niej czujesz,szkoda bezproduktywnie się męczyć :-( jak przyjdzie czas to wtedy urodzimy :-) co do moich drożdzaczków to nie wiem ( bo w sumie jako takich objawów nie miałamzakażenia) dziś idę do lekarza na wizytę i zobaczę co mi powie, pewnie jeszcze raz analizę moczu zleci ( a pobranie i wstrzymanie teraz 4 h bo dłużej już nie daję rady bo pęcherz mnie boli to naprawdę graniczy z cudem) póki co jem zurawine suszoną by zakwasić mocz może nie będą infekcje się mnie trzymać.
Udanego spaceru :-) u mnie nadal ślisko więc nawet się nie wychylam bez męża.
Ewa zobaczysz pójdzie ekspresowo z porodem :-) jak tylko synek zechce już wyjść :-)

Zgłoś nadużycie #15948 5 lutego 2014, 10:07

Lorelei dobrze, że masz książkę, pewnie Cię wciągnie :) ) Może w ciągu dnia odeśpisz noc. Odpoczywaj w łóżku, żebyś się szybko kataru pozbyła.
Ece cieszę się, że miałaś dobrą noc. Ja niestety nie spałam, ale w sumie nie wiem dlaczego. Nic nie bolalo, nie chodziłam siku, a zasnąć nie mogłam... Ta końcówka się tak dłuży nie dziwię się. Ja się jeszcze na poród nie nastawiam więc jak na razie czas mija mi szybko, ale pewnie jak już wszystko przygotuję to będzie tak powoli mijał...

Zgłoś nadużycie #15949 5 lutego 2014, 11:20

Ewa ja też mam problemy ze spaniem :-( najgorzej jest mi usnąć,wiercę się jak owsik w łóżku :-( jeszcze troszkę damy radę :-)

Zgłoś nadużycie #15950 5 lutego 2014, 11:30

No dokładnie już niedługo nam zostało... :)
Chociaż ja szczerze zaczynam w to wątpić... Moja kuzynka właśnie jest w szpitalu i dziś mija 9 dzień po terminie i nic... Więc może tak być, że ja pójdę w jej ślady...;/