Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #15911 3 lutego 2014, 10:00

Ece Gotowa na wszystko
Hej!

Ależ u nas cicho!

Jak mają się nasze mamusie-Dorotka,Kincia,Ewelina i Basza ??

A cięzaroweczki?Trzymam kciuki za wizytujące dzisiaj :-) .A może ktoś juz rodzi?Meldujcie się kobietki :-) .
Ja juz od 7 na nogach-po śniadaniu,dziecko do szkoły wyprawione,pranie wstawione,sobotnie złożone i szafie.Kilka telefonów odebranych-u mnie zaczął się sezon pytań czy juz urodzilam.

Miłego poniedziałku :-) .
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #15912 3 lutego 2014, 10:25

lorelei_l Fajna mama
Forum wariuje, widzę, że mój poranny post się nie dodał :/

Ece :) zmień sobie nagranie na poczcie na "jeszcze nie urodziłam, jak coś się zmieni, to dam znać" :)

U mnie noc średnia, ale po prysznicu już mi lepiej. Słońce ładne wyszło, więc może po 12 się na spacer wybiorę. Kurcze, jak na początku tamtego tygodnia miałam jakieś skurcze, to od środy nic zupełnie. Chyba Kamil stwierdził, że już mu się nie chce wychodzić na zewnątrz :)

Zgłoś nadużycie #15913 3 lutego 2014, 13:10

kirsti30 Gotowa na wszystko
zaraz pakujemy się do IKEI mam zamiar jeszcze zakupy zrobić przed porodem i zjeść chińczyka :) .
Tak tak, wróciliśmy z KTG i położna powiedziała że jesteśmy tuż tuż pojawiają sie skurcze, bóle jak na okres i mały daje znać o sobie :) także uwijam się do robienia herbatki z malin i jedziemy na zakupy ;) 3 majcie sie kochane.

Zgłoś nadużycie #15914 3 lutego 2014, 15:22

Ece Gotowa na wszystko
Faktycznie cos dzisiaj to nasze forum szwankuje-suwaczki zwariowaly ;-) ,avatary też.

Kirsti-ja na wszelki wypadek opycham się pączkami ;-) .Udanych zakupów w IKEA :-) .

Lorelei-u mnie tez brak regularnej akcji skurczowej,ale M zdobył dla mnie herbatka z malin,więc zaczną popijac :-)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #15915 3 lutego 2014, 15:32

Dorcia5457 Fajna mama
Hey dziewczyny. Jestem kwietniowka i tak podczytuje najpierw styczniowki, teraz was a pozniej marcowki. Juz sie nie moge doczekac az przyjdzie moje malenetwo na swiat. Trzymam za was wszystkie kciuki i za wasze malenstwa.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1SjmobppAwG9DiiZTvebxKOE-eYR-nXjRptzb6_75...

Zgłoś nadużycie #15916 3 lutego 2014, 16:00

Anett Gotowa na wszystko
Hej :)
Nie wiem od czego zacząć, mam dziś taki ciężki dzień... o nocy nie wspomnę ale na szczęście koło południa udało mi się trochę odespać :)
Kirsti może lada dzień urodzisz, fajnie by było :)

U nas też dziś ładna pogoda, w związku z tym zrobiłam sobie spacer wokół podwórka, przywitałam się z nowymi królikami które niedawno przyszły na świat i ogólnie napawałam się słońcem... :)
Mimo wszystko jestem dziś trochę poza zasięgiem :/

Wczoraj dotarliśmy na sam koniec tej imprezki firmowej (kulig) to tylko mój M się zdenerwował bo wszyscy chcieli mnie całować i przytulać ale nie za bardzo im wychodziło juz więc musiałam bardzo uważać na brzuch :)

Miłego wieczoru Kochane :*

Zgłoś nadużycie #15917 3 lutego 2014, 16:23

Kiniaa Gotowa na wszystko
Ece to ja sie melduje że w dwupaku sie toczymy hehe :) no własnie widze ze suwaczki wariują i jak zerknełam na suwaczka Kristi to padam biedna do porodu sie szykuje a suwaczek jej 16 tydz wskazuje ale numer hihi ;)
Kirsti-szykuj sie szykuj bo cos staneło nam tu z porodami ;)
Lorelei-i jak spacerek byłaś?prysznicfajnie rozluznia wiem cos o tym ;)
Dorcia5457-i ty sie doczekasz swego malenstwa,zleci tak szybko jak i nam lutowym mamusiom...dzieki za kciuki i odwzajemniam :)

U nas nocka przespana tylko siusiu 2 razy.Z okazji tego że juz wolne mam dzisiaj spalismy z Kornelką do 10ej :) póki jeszcze mogę postanowiłam wysprzątać na glanc cały dom,dzisiaj wysprzatałam perfekcyjnie łazienke i pokój goscinny na poddaszu i ku mojemu zdziwieniu wcale nie jestem zmęczona :) Obiadek zrobiony,spacerek z córą zaliczony i teraz czekamy na mężo-tatusia z pracy :)

A u was minął dzionek mamusie? :) Dorota z Kincia nic sie dzisiaj nie odzywają :(
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #15918 3 lutego 2014, 16:52

Anett-dobrze że mozesz odespac troche w dzien taką noc bezsenną..
wiesz co mój tata tez hoduje króliki, są takie fajne jak małe,ostatnio jak bylismy w PL moja Kornelka z siostry synkiem ciągle u zwierzakow siedzieli a króliki to jak ich zabawki biedne były hihi ;)
uważaj na brzus masz racje :)

Zgłoś nadużycie #15919 3 lutego 2014, 18:10

lorelei_l Fajna mama
No coś z tym forum jest dziś nie tak,

Kristi :) to teraz zostaje tylko przejrzeć jeszcze raz rzeczy czy wszystko gotowe i spakowane i iść spać :D bo może być ostatnia spokojna noc :)
Ece Tobie po przejściach to się jakiś spokojny czas należy w końcu, więc może będzie szybki i bezbolesny poród
Dorcia :) dzięki i Tobie również spokojnej końcówki ciąży
Anett fajnie, że udało Ci się trochę dotlenić, pamiętam moje pierwsze spotkanie z królikami- zawsze myślałam, że są wielkości królików w sklepach zoologicznych, aż W. kuzynka wyciągnęła jednego z klatki i jak go za uszy trzymała to miał chyba z 120 cm- dla mnie mega szok to był, a brzucholem to lepiej uważać na zbyt przytulastych znajomych :)
Kinia ty trochę poodpoczywaj w końcu, bo urodzisz myjąc podłogę w łazience :) fajnie, że możesz więcej czas teraz z córką spędzić :)

Ja po spacerku próbowałam zasnąć, ale dziecko dostało takiego speeda tlenowego, że przez 1,5 godziny mnie kopało (Nawet się zastanawiałam czy były przypadki połamania żeber przez dziecko w brzuchu). Zrobiłam zupę cebulową i okazała się świetna, nie wiem czy wcześniej jej nie spróbowałam :)

Dorota mam nadzieję, że dali Ci jakieś preparaty na wzmocnienie i w końcu zaplanują bezpieczne dla Ciebie wyjście :)
Kincia i Basza :) jak tam wasze Maluchy? trzymajcie się ciepło :)

Zgłoś nadużycie #15920 3 lutego 2014, 18:29

Dorota93 Supermama
Chcialabym juz wyjsc bo mam mega dola. Maly dzis placzliwy a ja przemeczona... jak ma mi byc lepiej jal nie m kiedy odpoczac... zazdroszcze dzoewczyna ze mialy a basza dalej ma (kincia w domku juz) mezczyzn ze mogli z nimi spac... eh

Zgłoś nadużycie #15921 3 lutego 2014, 19:25

Anett Gotowa na wszystko
Ja na początku się zdziwiłam, że Kiniaa i Dorota wróciły do starych awatarów a tu takie cyrki z tygodniami :)
Ja powoli kończę 17 tydzień, Kiniaa a u Ciebie dopiero dochodzi 16 hihi :)
Ach ta mama nie zawsze jest taka fajna jak powinna :)

Kiniaa to zaszalałaś dzisiaj :) a mieszkanie lśni :) jestem pewna, że będzie Ci się dziś smacznie spało po takim wysiłku... i po spacerku :)
U mnie wręcz przeciwnie, koło 17 zaliczyłam drugą drzemkę, jak nigdy ale jakiś taki dzień mam....
Lorelei a ja właśnie jeszcze nie jadłam zupy cebulowej, nie wiem czemu... skoro mówisz że taka dobra to chyba póki jeszcze mogę to muszę sobie zrobić :)
A króliki faktycznie potrafią wyrosnąć do kolosalnych rozmiarów i rozmnażać się w ekspresowym tempie :) w sezonie możemy się doliczyć do 100 nawet - hobby mojego taty na starość :)
Dorotka zaczęło się życie, będzie dobrze ! :* trzymaj się Kochana!

Zgłoś nadużycie #15922 3 lutego 2014, 19:29

Niutka26 Gotowa na wszystko
Witam serdecznie wszystkie Panie :) Piszę w imieniu Niutki, tak więc oczekuje już w szpitalu na poród a dokładniej na rozwarcie bo narazie ma regularne skurcze. Lekarze stwierdzili że już jej nie wypuszczą :) Pierwszy termin Ania ma na 4 tak więc może wyjdzie że się ginekolog nie pomylił. Mam nadzieję że będziecie trzymać kciuki, na pewno ją to wesprze. Miłego wieczorka życzę.

Zgłoś nadużycie #15923 3 lutego 2014, 19:39

lorelei_l Fajna mama

Dorota93 napisał(a)

Chcialabym juz wyjsc bo mam mega dola. Maly dzis placzliwy a ja przemeczona... jak ma mi byc lepiej jal nie m kiedy odpoczac... zazdroszcze dzoewczyna ze mialy a basza dalej ma (kincia w domku juz) mezczyzn ze mogli z nimi spac... eh

Dorota oddaj Ogórka na noc na salę noworodkową :) i nie miej wyrzutów sumienia, bo spokojna mama to spokojne dziecko a położne się nim dobrze zajmą, ty odpoczniesz i będziesz mieć więcej sił

Zgłoś nadużycie #15924 3 lutego 2014, 19:41

Dorota93 Supermama
Aaaa niutka powodzenia!!!!!

Zgłoś nadużycie #15925 3 lutego 2014, 19:42

lorelei_l Fajna mama

Niutka26 napisał(a)

Witam serdecznie wszystkie Panie :) Piszę w imieniu Niutki, tak więc oczekuje już w szpitalu na poród a dokładniej na rozwarcie bo narazie ma regularne skurcze. Lekarze stwierdzili że już jej nie wypuszczą :) Pierwszy termin Ania ma na 4 tak więc może wyjdzie że się ginekolog nie pomylił. Mam nadzieję że będziecie trzymać kciuki, na pewno ją to wesprze. Miłego wieczorka życzę.

Dziękujemy za informację :)

Przekaż pozdrowienia dla Nich :) mam nadzieję, że szybko i bezboleśnie pójdzie :) ale fajnie, że jutro już będziecie ze swoim dzieciakiem :)

Zgłoś nadużycie #15926 3 lutego 2014, 19:42

Pozdrowienia dla Niutki...trzymam mocno kciuki za szybką akcje porodową :) ANIU bądz dzielna,dasz radę :) czekamy na ciebie

Zgłoś nadużycie #15927 3 lutego 2014, 19:55

Dorota bardzo ci współczuje że musisz w tym szpitalu tak gnić i jeszcze co masz być wypoczeta po porodzie to bradziej zmeczona czujesz sie, to jakaś tortura.Nie poddawaj sie,nabierzesz sił w domku ;)

Patrzac na te męczarnie i murowane 3 doby leżenia w szpitalu po porodzie to ja sie bardzo ciesze że u nas puszczają do domu po pary godzinkach i można swobodnie odpoczywac i dochodzic do sił na swoim łóżku przy męzu i dziecku :)

Zgłoś nadużycie #15928 3 lutego 2014, 19:57

Ale jazda dzisiaj z tym forum,pośmiac sie można ;)
Anett-mój pokazuje 14tydz a ja nawet nie pamietam kiedy to było hehe

Zgłoś nadużycie #15929 3 lutego 2014, 20:16

Ece Gotowa na wszystko
Niutka26-kciukasy zaciśnięte za szybkie plum.Ciekawe czy Dominiś przyjdzie na świat jeszcze dzisiaj :-) .Powodzenia i czekamy na Was.

Dorotko-wspolczuję zmęczenia,ale może znajdzie się jakąś położna,która zajmie się Igorkiem przez kilka godzin,żebyś mogła spokojnie pospac.

Kiniaa-tez mnie te żuwaczki do łez doprowadzają 14 16 TC kiedy to było -nie pamiętam ;-) .

Lorelei-a ja nie mogę sie przekonać do zupy cebulowej,jakoś mi nie leży :-( .

Anett-od czasu do czasu trzeba zwolnić tym bardziej ze organizm domaga sie drzemki w absolutnie nie miej żadnych wyrzutów. :-)

Miłego wieczoru :-) .

Zgłoś nadużycie #15930 4 lutego 2014, 5:11

Dorota93 Supermama
Synus dal mi dzis pospac :) 3 pobudki na mleczko i spi dalej :) ale je bardzo duzo hehe
Sa jakies wiesci o Niutce ??