Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #15871 1 lutego 2014, 16:17

babeluniek Gotowa na wszystko
Diaglab, ja bralam pimafucin w zeszłym tygodniu. Mialam kurację 3-dniową :-)

Zgłoś nadużycie #15872 1 lutego 2014, 16:32

Kiniaa Gotowa na wszystko
no nie najlepsz jakos bo tel męża tak robi,ale grunt że pochwaliłam sie wam hehe ;)
ja poległam chwile bo od rana na nogach a moja pyśia spiewa po swojemu braciszkowi i głaszcze brzuch ...ale to fajne ;)
dobra trzeba sie pomału zbierac na impreze i wyrzerke hehe ;)
Miłego wieczorku i spokojnej nocki :)
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #15873 1 lutego 2014, 16:39

Anett Gotowa na wszystko
Kiniaa w takim razie szykuj się szykuj :) czeka Cię ciekawy wieczór :) udanej imprezki Kochana :)
wyobrażam sobie jak słodko musi wyglądać Twoja córcia śpiewająca do brzuszka :) :)

Zgłoś nadużycie #15874 1 lutego 2014, 17:08

kirsti30 Gotowa na wszystko
Witajcie. Dzisiaj za dużo pobrykałam po mieście i myślałam że zemdleje, jak wróciliśmy to nie mogłam się ujeść...leżałam później jakieś pranie a teraz leże. Mój robi kolacje. Chce mi sie płakać w środku bo już mam troche dość uczucia ciężkości :(

Z tym wiesiołkiem...hm też słyszałam ale go nie biore, skupiłam się na herbacie co również nie potwierdza do końca czy zadziała. Najbardziej boje się że mały nadal krąży wokół tej pępowiny i jeśli faktycznie podrośnie tak bardzo żeby nie zablokował się barkami...chyba z tego wszystkiego wolałabym cesarke dla jego dobra i bezpieczeństwa.oglądam 7 dusz :) polecam, dobry płaczek hihi.
Współczuje wam infekcji :( ja czekam na wyniki wymazu i krwi zobaczymy co teraz. Bo grzybice to już mam od początku ciąży.

Zgłoś nadużycie #15875 1 lutego 2014, 17:48

Anett Gotowa na wszystko
Kirsti to nie szalej tak :) mam nadzieję, że już troszkę odpoczęłaś Już niedługo... za chwilę zobaczysz się ze swoim maleństwem a kilogramy sobie pójdą, pomyśl o ludziach, którzy z taką 'otyłością' muszą się borykać na codzień także już nie marudzimy :) wytrzymasz Kochana! :)

7 dusz to dobry film oglądałam go ze 3 razy, dla mnie też jest troszkę jakby dziwny? przynajmniej zawsze po nim dziwnie się czuję .. :) ale polecam również :)

Miłego wieczoru Kobietki :*

Zgłoś nadużycie #15876 1 lutego 2014, 17:51

Ece Gotowa na wszystko

diaglab napisał(a)

Ece brałaś przez parę dni pimafucin czy jednorazowo jedną globulkę? Mam w zapasie ich 5 więc akurat wystarczyłoby mi ich do następnej wizyty.
O tych tabletkach z wiesiołka też gdzieś kiedyś czytałam i też są ponoć skuteczne :-) ja dopiero w śr. Mogę zacząć brać takie rzeczy ale jak będę mam zakażenie to będę musiała najpierw to wyleczyć więc wolę nic nie przyspieszać :-D
Jak Wam mija popołudnie? Co porabiacie? :-)
Dorotka, Basza i Kincia uczyłyście się już pielęgnacji swoich pociech od położnych? :-)

6 globulek to cała kuracja :-) .

Ja zaraz się ocielę-wlasnie zjadlam tonę gofrów z bitą śmietaną,borowkami amer. I galaretka malinową i z kakao.Jeszcze wyciągnelam dżem truskawkowy ,ale nie mam juz miejsca ;-) :-) w brzuszku.

Kiniaa-tort śliczny -udanej imprezki :-)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #15877 1 lutego 2014, 17:58

Ece Gotowa na wszystko

kirsti30 napisał(a)

Witajcie. Dzisiaj za dużo pobrykałam po mieście i myślałam że zemdleje, jak wróciliśmy to nie mogłam się ujeść...leżałam później jakieś pranie a teraz leże. Mój robi kolacje. Chce mi sie płakać w środku bo już mam troche dość uczucia ciężkości :(

Z tym wiesiołkiem...hm też słyszałam ale go nie biore, skupiłam się na herbacie co również nie potwierdza do końca czy zadziała. Najbardziej boje się że mały nadal krąży wokół tej pępowiny i jeśli faktycznie podrośnie tak bardzo żeby nie zablokował się barkami...chyba z tego wszystkiego wolałabym cesarke dla jego dobra i bezpieczeństwa.oglądam 7 dusz :) polecam, dobry płaczek hihi.
Współczuje wam infekcji :( ja czekam na wyniki wymazu i krwi zobaczymy co teraz. Bo grzybice to już mam od początku ciąży.

Rozumiem Cię mnie też te dwie pętle pępowiny na szyi Ady spędzają sen z powiek,ale najważniejsze ze wiemy o tym zagrożeniu.Myślę tez ze po Włocławku na porodowkach z jeszcze większą starannością podchodzi sie do ciężarnych i porodów.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #15878 1 lutego 2014, 18:08

Dorota93 Supermama
Diglab u mnie jak sie nie zapytam to mi nie powiedza bo nie kapia tu malego :( ale to zaliczylam na szkole rodzenia ufff :) buziaki wybaczciee ze nie odpisuje kazdenu z osobna :* u nas ok jitro chyba wychodzimy, maly jest dokarmiany i coraz sliczniejszy i...glosniejszy ;)

Zgłoś nadużycie #15879 1 lutego 2014, 18:13

Dorota93 Supermama
Anett jak chcesz moge w pon wyslac ci paczke herbatki mam nieotwarta :)

Zgłoś nadużycie #15880 1 lutego 2014, 18:58

kiniaa mi smaka narobiła tortem :)

Zgłoś nadużycie #15881 1 lutego 2014, 19:26

eviczenia Początkująca
Witam dziewczyny, ja tak z innej beczki, sprowadzam ciuszki z UK dla dzieci, uzywane ale w idealnym stanie, jesli bylaby ktoras zainteresowana kupnem to prosze mnie zaprosic do znajomych na facebooku! ciuszki sa dobrych marek i w niskich cenach! tutaj link: https://www.facebook.com/tanieubranka.dzieciece.3

Zgłoś nadużycie #15882 1 lutego 2014, 22:36

ewka90 Gotowa na wszystko
Witam się sobotnio-wieczornie. U mnie jak zwykle zabiegany weekend więc nawet nie miałam czasu się odezwać!

Basza gratuluję Ninki!! :) :*:* I dużo odpoczywaj, żebyś mogła w domu już spokojnie zajmować się tylko Ninką :)

Kirsti piękny brzuszek :) Może Twoje ostatnie zdjęcie w dwupaku :) )

Dorotka fajnie, że jutro już wychodzicie :) No i że dobrze się czujesz :) Igorek taki mały głód :D :D Spokojnie niedługo będziesz miała bardziej kaloryczny pokarm :)

Kincia ten bepanthen jest dobry na brodawki. Ja już w ciąży mam problemy i jedyny krem, który mnie ratuje :)

Kiniaa śliczny torcik :)

WIęcej nie pamiętam co chciałam pisać...;///

U mnie nawet dobrze, tylko oczywiście weekend w biegu... Wczoraj cały dzień na nogach, dzisiaj rano, później urodziny babci, a jutro mam jeszcze gości...Czuję jakieś tam skurcze chyba, bo mam tak co chwilę dziwnie napięty brzuszek no i Mały mi coś często tak w dole uciska... Wczoraj też jak byłam w toalecie to zauważyłam później takie skrzepy krwi małe myślałam, że to powoli czop zaczyna odchodzić ale uspokoiło się i nic dziś już takiego nie było więc nie wiem co to mogło być.

Miłego wieczoru!

Zgłoś nadużycie #15883 1 lutego 2014, 22:43

nanu Supermama
Jak tam dziewczyny, to już luty :D Ile macie już dzieciaczków? :D

Widzę, że coś rozmawiacie o pępowinie. Moja Gabrysia była czterokrotnie(!) nią owinięta i dowiedziałam się o tym dopiero gdy już była po drugiej stronie brzucha. Położna i lekarka na głos liczyły i widziałam jak ją odwijały ale zupełnie nic małej nie było. Pięknie krzyknęła i była cała różowiutka.
Tak więc dziewczyny - głowa do góry i słuchajcie się lekarzy (jak mówią żeby przeć to przyjcie, a jak każą przestać to przestańcie na ich znak).

Zgłoś nadużycie #15884 1 lutego 2014, 23:00

Anett Gotowa na wszystko
Ewka a może coś się zaczyna dziać, skrzepy krwi to powoli czop odchodzi... Może Ty będziesz następna :) słodko by było :)

Dorotka jesteś cudowna ale nie będę Cię fatygować, zostanie Ci na przyszłość pudełeczko herbaty a nóż widelec za roczek będzie kolejny bobas :p
Zanim by doszła to wypiłabym może ze dwa razy to nic by z tego nie była... ale dziękuję za dobre chęci Kochana :) fajnie, że jutro już do domu :)

A co do pępowiny, skoro lekarze już wszystko wiedzą i nie będzie to żadnym zaskoczeniem to na pewno nie macie się czym martwić, wszystko będzie dobrze :)

Obejrzałam sobie jakieś romansidło wieczorem, jeszcze pozostało mi wysuszyć włoski i pciaaa :)
Dobranoc Mamusie :*

Zgłoś nadużycie #15885 1 lutego 2014, 23:04

diaglab Gotowa na wszystko
Dorota super że jutro wychodzicie :-) Igorek daje o sobie znać i domaga się uwagi skoro jest głośniejszy hihi :-) odpoczywaj jeszcze póki położne mogą się Nim zająć :-)
Kiniaa udanej imprezki no i wyzerki, korzystaj :-D
Kirsti i Ece trzymam kciuki by bobaski odkręciły się od pępowiny :-)
Dziękuję za rady dot. Leku. ::-* zadzwoniłam na ip i lekarz pozwolił mi wziąć jedną globulkę :-)
Kirsti głowa do góry :-) jeszcze troszkę ;-)
Ewa to intensywny weekend masz :-) oby te skrzepy były blahostką o niczym złym nie świadczyły ;-)

Zgłoś nadużycie #15886 2 lutego 2014, 2:28

Dorota93 Supermama
Ale to zajmowanie bylo jednorazowe, bo jak szlam do lazienki o wlasnycj nogach to wracalam na wozku :/
Nanu mamy juz 3 dzieciaczkow :)
A w ogole malemu sie ulewa kurde

Zgłoś nadużycie #15887 2 lutego 2014, 2:31

Dorota93 Supermama
Tez sie ciesze ze jutro do domku mam nadzieje ze nic nie wyskoczy :)
Pozdrawiam Was i rodzcie kobity!! :)

Zgłoś nadużycie #15888 2 lutego 2014, 7:59

Dzień dobry :)
My po bardzo interesującej nocy, pojawiają się uporczywe skurcze i dyskomfort, twardniejacy brzuszek, denerwuje się szybko i szalejący bąbelek plus mdłości i praktycznie od 2:00 znalazłam się na sofie oglądajać Taxi i jakieś dziwne reportaże. Z rana skurczy nie mam.Wcinam kanapke teraz, mój w pracy dopiero jutro wraca także dzisiaj mówie wielko NOOO jeśli chodzi o rodzenie.

Ewa uważaj, bo drobinki krwi też mogą świadczyć o czopie, ja nie mam wogóle takich śladów jak narazie.
Kochane udanego dnia :) Kincia, Dorota i Basza wypoczętych godzin i radosnych powrotów do domu.

Zgłoś nadużycie #15889 2 lutego 2014, 8:22

Dorota93 Supermama
Ece czop odchodzi? Mi zaczal odchodzic mialam lekko rozowy no tyci tyci.
My juz po sniadanku. Maly pieknie spi jak go dokarmiam mm. No szkoda, ale powalczymu jeszcze o pokarm, nakwazniejsze ze sie wysypia jest aniolkiem :) narazie :p
W ogole smiac ni sie chce,byla wczoraj tesciowa a kupila malemu spioszki i kupila z napisem po angielsku moje pierwsze swieta hihi tylko...jakie moe wielkanocne z reniferkiem hihi
Nie no liczy sie gest :-)

Zgłoś nadużycie #15890 2 lutego 2014, 9:50

lorelei_l Fajna mama
Witajcie :)

Mąż przestraszył się, że na pewno będę rodzić dziś a nikogo nie będzie z rodzinki i narty odwołał, więc teraz muszę posprzątać dom, tak jak zapowiadałam :D

Kinia tort śliczny :) widać, że masz cierpliwość :)
Ece najważniejsze, ze lekarze wiedzą o tym owinięciu, bo można bejbika lepiej kontrolować
Ewka nie szalej w weekend za bardzo, bo będziesz rodzić 3 tygodnie przed terminem :P asz się nie możesz doczekać
Anett korzystaj z filmów, bo potem jeden będziesz w kawałkach przez miesiąc oglądać :P
Diaglab dobrze, że udało Ci się skonsultować z lekarzem, na pewno teraz się mniej denerwujesz już. Mam nadzieje, że przypadłość szybko przejdzie
Kristi staraj się odpoczywać, żeby mieć siły na poród
Dorota pokarm się unormuje, jeszcze przed Tobą może nawał mleczny, więc spokojnie