Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #15791 31 stycznia 2014, 8:16

ewka90 Gotowa na wszystko
DOROTKA GRATULACJĘ!! Ucałuj Igorka!! :*:*
Pisałaś kiedyś, że 31 chcesz gdzieś wyjść bo Kamil ma wolne, a ja Ci mówiłam, że będzie to porodówka to nie wierzyłaś :)

Zgłoś nadużycie #15792 31 stycznia 2014, 8:20

lorelei_l Fajna mama
Dorota :) gratulacje, Igorek śliczny, super, że dobrze poród wspominasz :) cieszcie się teraz sobą :)
Basza to dziś Twój wielki dzień :) trzymam kciuki, żeby Ninka już dziś była w ramionach mamy :)
Kinia miłego ostatniego dnia w pracy :)

Też tak macie laski, że na końcówce macie wilczy apetyt? ja bym chyba nic innego nie robiła tylko jadła ;/ jakoś nawet jak nie specjalnie odczuwam głód to się już zastanawiam co bym mogła zjeść później, koszmar jakiś, pewnie na końcówce jeszcze przytyję z 3 kilo w 2 tygodnie, jak wcześniej tyłam 2 w miesiąc, grrrr

Zgłoś nadużycie #15793 31 stycznia 2014, 9:03

Anett Gotowa na wszystko
Dzień dobry :) :)
Dorotka GRATULACJE!! Igorek jest przepiękny :) :) ale nam się posypało hihi :)
Basza czekamy na Ciebie :)

Ja też specjalnie zajrzałam, ale wiedziałam że dojdą nowe dzieciaczki :) :) super! :)

Wracam do łóżka :) musiałam przy okazji wsunąć śniadanie :) Lorelei ja mam identycznie tak jak Ty :)

Zgłoś nadużycie #15794 31 stycznia 2014, 9:23

ewka90 Gotowa na wszystko
Dopisuję się do grona wiecznie nienajedzonych...;/ A jak widzę słodycze to aż mi się ręce trzęsą... Też się martwię o wagę teraz na końcówce... ;/

Dzisiaj pora na BAszę :) )

Zgłoś nadużycie #15795 31 stycznia 2014, 9:54

Ece Gotowa na wszystko
Igorku witaj-prześliczny jesteś !!!Rosnij zdrowo!Dorotko a Ty Kochana wracaj do sił i zdrowka-dzielna z Ciebie Kobieta :-) :-* .
Basza-to teraz trzymamy kciuki za Ciebie i Ninkę-chyba ze ktoś w międzyczasie się pojawi niespodziewanie.
Lorelei-masz rację nasze ciąże tez juz donoszone-mysle tu o terminach walentynkowych-wiec może tak być ze teraz każdy dzień będzie nam przynosił bejbika :-) .
Co do apetytu to potwierdzam-  nigdy tyle nie wciagalam co teraz,ale moja waga ani drgnie-wszystko Ada w siebie pakuje ;-) .
Miłego dzionka dziewczęta :-) .
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #15796 31 stycznia 2014, 10:18

Niutka26 Gotowa na wszystko
wszystko mi się skasowało :(
Dorotko napiszę zatem raz jeszcze co chciałam( a sie rozpisałam )
GRATULUJE !!! Z całego serca :P ) Przepiękny Igorek,aż mi łezka poleciała jak Go zobaczyłam ! :)
A tak się bałaś ,że nie dasz rady i że na pewno urodzisz a końcu-a tu proszę - umówiłyście się za plecami z Kincią :D :D Teraz Dianka ma o dzień młodszego kolegę :)
Super, bardzo się cieszę,że wszystko dobrze poszło. I że jak na szczęście Kamil miał wolne i samochód zdążyli naprawić :)
Wypoczywajcie teraz dużo i ciesz się tym małym skarbeczkiem,który koło Ciebie leży :)
Baszko pewnie teraz czekasz Ty w kolejce i się stresujesz- kochana poczekajcie do jutra,bo nam wszystkie cztery przejdziecie do stycznia i połowa lutowego forum ucieknie :D
A tak na poważnie to życzę każdej z Was dużo zdrówka i szybkiego powrotu do pełni sił,dużo radości z tych maleńkich istotek,które są koło Was i za te ,które dopiero mają się pojawić :)

Zgłoś nadużycie #15797 31 stycznia 2014, 10:26

kirsti30 Gotowa na wszystko
Sialalala ale się cieszę dla tych naszych mamuśków :) rewelacja, dziwne jak bardzo można się przywiązać, chyba wspólne oczekiwanie i strach przed nie znanym nas złączył tak bardzo :)
Ja po przespanej nocy z pełnymi nerkami udałam się na pobranie krwi(wreszcie poprawny dzień) i oddałam siurki(bo dzien wcześniej zużyłam probówke) No i czas na herbatke z malin po pasztetowym śniadaniu :)
Wzmożony apetyt? Podzielam wasze żołądki, mam tak samo, a najgorsze że moje kolana siadają :( od nadwagi, brakuje mi 2 kg to 90kg :( nie dobrze.A jeść się chce.

Basza ja również trzymam kciuki za ciebie kochana :) będzie dobrze.

Zgłoś nadużycie #15798 31 stycznia 2014, 10:26

Dorota93 Supermama
Dziekuje za mile slowa :) teraz wasza kolej. :)

Zgłoś nadużycie #15799 31 stycznia 2014, 10:32

My od dzisiaj zaczynamy odliczanie, 2 tygodnie :) chyba zwariuje do tego czasu a mój razem ze mną ;) ale jestem w mega pozytywnym nastroju to chyba dzięki tym 2 gwiazdeczkom :) hihi.

Zgłoś nadużycie #15800 31 stycznia 2014, 10:34

let's start :)

Zgłoś nadużycie #15801 31 stycznia 2014, 11:29

Kirsti Tobie kolana siadają a ja mam od kilku dni tak strasznie spuchnięte stopy,że kostek w ogóle nie widać! Tez tak macie ?? I siedzę całymi dniami nic nie robiąc i staram sie nogi wyżej trzymać ( ale jak to zrobić jak ledwo podniosę jedną a brzuch już plackiem się rozlewa po udach) :)
I piję drugi dzień dopiero tą herbatę z liści malin i powiem Wam,że brzuszek mnie częściej pobolewa i twardnieje.. Sama nie umiem nazwać czy to są te skurcze przepowiadające ??
Z tym apetytem to u mnie raczej na odwrót.. Niby coś zjem,ale tak trochę z przymusu..Choć dzisiaj rybka w panierce na obiadek,bo takiego mam smaka od wigilii :D i biorę się za placuszka -na weekend zamarzyły mi się Fale Dunaju- taki prosty,ale jaki smaczny placek :)
( i ja mówię,że apetytu nie mam :D -wczoraj mało telewizora nie ośliniłam jak pokazywali w Galileo jak przyrządzić doskonałe spaghetti :D

Zgłoś nadużycie #15802 31 stycznia 2014, 11:30

a i Kirsti gratki!!! To już 38 tydzień :)

Zgłoś nadużycie #15803 31 stycznia 2014, 11:54

lorelei_l Fajna mama

Niutka26 napisał(a)

Kirsti Tobie kolana siadają a ja mam od kilku dni tak strasznie spuchnięte stopy,że kostek w ogóle nie widać! Tez tak macie ?? I siedzę całymi dniami nic nie robiąc i staram sie nogi wyżej trzymać ( ale jak to zrobić jak ledwo podniosę jedną a brzuch już plackiem się rozlewa po udach) :)
I piję drugi dzień dopiero tą herbatę z liści malin i powiem Wam,że brzuszek mnie częściej pobolewa i twardnieje.. Sama nie umiem nazwać czy to są te skurcze przepowiadające ??
Z tym apetytem to u mnie raczej na odwrót.. Niby coś zjem,ale tak trochę z przymusu..Choć dzisiaj rybka w panierce na obiadek,bo takiego mam smaka od wigilii :D i biorę się za placuszka -na weekend zamarzyły mi się Fale Dunaju- taki prosty,ale jaki smaczny placek :)
( i ja mówię,że apetytu nie mam :D -wczoraj mało telewizora nie ośliniłam jak pokazywali w Galileo jak przyrządzić doskonałe spaghetti :D

Uśmiałam się z obśliniania tv.
Z tymi skurczami to jak miałam tak, że nawet nie wiedziałam, że je mam. Ale jak leżałam na płaskim do usg to gin złapała mój brzuch i mówi, że to skurcz- był taki napięty, że nie mogłam nim na boki majtać. A za chwilkę już był miękki i można była majtać :P i to podobno był skurcz :) nie wiem czy jasno opisałam, ale możesz poeksperymentować z majtaniem :)

Zgłoś nadużycie #15804 31 stycznia 2014, 13:02

Anett Gotowa na wszystko
Lorelei dobre z tym majtaniem :) chyba sama sprawdzę bo ja też nie bardzo wiem kiedy mam jakieś skurcze czy twardnienie, jutro kupię herbatkę z liści malin :)

Kirsti kiedy wyniki? :) u mnie też tylko dwa tyg, które pewnie będą się ciągnęły w nieskończoność :)

Niutka26 no ciekawe czy te pobolewania to po herbatce czy to tylko zwykły zbieg okoliczności :)

Ece to ładny łakomczuszek z Twojej córci skoro wszystko zabiera mamusi :)

Jak mija popołudnie? :)
Zastanawiam się czy spakować jeszcze kapcie do szpitala czy klapki pod prysznic wystarczą ?? hmm....

Zgłoś nadużycie #15805 31 stycznia 2014, 13:35

diaglab Gotowa na wszystko
Hej :-) ja tez ostatnio jestem łakomczuszkiem :-) Anett ja pakuję kapcie i klapki pod prysznic ale tylko dlatego że te ostatnie mam pasek przechodzący miedzy palcami.
Niutka współczuję obrzęków :( ja póki co ich nie mam ale tak samo było z rozstępami- parę dni temu nagle pojawiło mi się ich całe stadko naraz :( a już sie cieszyłam że nie będę ich mieć.
Kirsti trzymam kciuki by badania były wzorowe, ja ostatnie robię jutro. Mam nadzieje ze nic złego mi nie wykażą :( bo wczoraj i tak niezłego stresa miałam po badaniu usg i-wyszło mi ze mam nieco za dużą ilość wód płodowych, w górnej granicy normy :( mam nadzieje ze wielowodzia nie będzię;( kurcze przez całą ciążę coś u mnie jest nie tak :( ale ponoc nie dotrwam do terminu bo przepływy w tętnicy mózgu małego są charakterystyczne dla okresu okołoporodowego, poczekamy, zobaczymy :-) skurczy nie mam póki co a nasprzątałam się dziś mieszkania i zaraz produkcję masową pierogów zaczynam by mąż miał co jeść jak urodzę. Może bigos uda mi się jezcze zrobic :-)
ja herbatke z liści malin mogę dopiero pić od następnej środy
Dziewczyny gratki kolejnych skończonych tygodni :-)
ciekawe jak tam u Baszy.....

Zgłoś nadużycie #15806 31 stycznia 2014, 13:55

Heheh lorelei_l dzieki za wytlumaczenie :D czyli mam skurcze :) bo mam czasem tak napiety brzuch ze nie ma mowy o zadnym ,,majtaniu " :D tylko,ze to pewnie te falszywe,bo nie bola jakos specjalnie,a te konkretne nie da sie przegapic :)
Diaglab ja tez od poczatku nie mialam rozstepow a od tygodnia takie mi sie porobily ,ze niestety sa widoczne i namacalne :
a te pobolewania? ... sama nie wiem... wczesniej ich nie mialam,a teraz kilka razy wciagu dnia...
moze ziolka tak dzialaja,ze macica juz sie w pelni przygotowuje..
ja mam klapki pod prysznic i zwykle kapcie

Zgłoś nadużycie #15807 31 stycznia 2014, 13:55

kasia001 Gotowa na wszystko
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=659214264117414&set=a.656098027762371.10...
Dziewczynki bardzo proszę o oddanie głosu na Moją Oliwcię bierzemy udział w konkursie w którym można wygrać sesję fotograficzną za oddany głos bardzo dziękujemy

Zgłoś nadużycie #15808 31 stycznia 2014, 15:40

Konto usunięte

Dorota93 napisał(a)

Tak sobie spie :)

Gratuluje malenstwa!! Cudowny!

www.babymommy.pl

Zgłoś nadużycie #15809 31 stycznia 2014, 16:34

lorelei_l Fajna mama
:) ale mi dziś szybko dzień leci, W. mnie wziął na miasto oglądać samochodu, które chciałby kupić i jak dealerzy mnie widzieli to od razu prowadzili do działu combi :P
Ale nie miałam drzemki w ciągu dnia i teraz jak się położyłam na kanapie to normalnie zaczęłam zasypiać.
Ja do szpitala biorę klapki i takie najtańsze kapcie za 3 zł z auchana, bo po domu chodzę w klapkach i szkoda mi kasy wydawać na kolejne.
Diaglab te terminy to chyba nigdy nie są realistycznie ustalane, ale jak sobie patrzyłam na forum styczniówek to ciężko się nie stresować jak się ma termin na koniec miesiąca. Większość lasek już urodziła i się o dzieciakach rozpisuje a zostały chyba jeszcze 3 w dwupaku, które pewnie już się doczekać nie mogą, choć nie mają nawet przenoszonej ciąży.

Zgłoś nadużycie #15810 31 stycznia 2014, 17:00

Anett Gotowa na wszystko
A mnie się niestety nie udało uchronić przed popołudniową drzemką, wystarczy że wzięłam się za czytanie na leżąco i już po mnie hihi :) właśnie się przebudziłam :)

Lorelei to ciekawie Wam dzień minął :) dział combi no tak wiadomo... :) dam sobie rękę uciąć, że będą Ci się śniły samochody dzisiejszej nocy.. :p
Co do porodów mam nadzieję, że wszystkie urodzimy w podobnym czasie bo wyobrażam sobie jak na końcu jest ciężko z taką presją...

Niutka26 właściwie to już nie ma się co dziwić, najwyższa pora na skurcze przepowiadające itd :) i jak to ładnie powiedziane, każdy skurcz zbliża nas do maleństwa :)

Diaglab to rzeczywiście produkcja na dużą skalę się zapowiada :) pierogi bigos mmm... :)

No właśnie ja też nie zamierzam kupować specjalnie kapci, wystarczy że klapki kupiłam i na tym zaprzestanę, jak będę pamiętała to MOŻE swoje domowe spakuję :)

Miłego wieczoru Mamcie :)