Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #1571 1 sierpnia 2013, 21:14

Anett Gotowa na wszystko
A ja chodzę z rozpiętymi guzikami do tego koniecznie dłuższe bluzki ale koniecznie muszę się wybrać na zakupy, bo tak dalej nie pociągnę :) na zimę to też zapodam jakieś dresiki, a na pewno teraz muszę sobie kupić te spodenki z pasem na brzuszek... kurczę żeby mieć coś wyjściowego :)

Zgłoś nadużycie #1572 1 sierpnia 2013, 21:18

Konto usunięte

maInka napisał(a)

April - i mój głos masz !! A synka masz uroczego :)
Ja cię...ale szybka akcja!! :) A ja myślałam, że u nas szybko poszło (od północy do 4:20 rano) .
Ja bardzo lubię ciuchy z H&M a te ciążowe są na prawdę fajne- jak nie ciążowe :) . Najczęściej szukam gdzieś w secend hausach i już upolowałam parę fajnych rzeczy . Żałuję tylko że pozbyłam się wszystkich moim ciuchów ciążowych z poprzednioej ciąży :( .

Widze ze i u Ciebie szybko poszlo bo jednak sa kobiety ktore do 24h sie meczyly!!! trzeba przyznac ze szczesciary z nas :-)

Zgłoś nadużycie #1573 1 sierpnia 2013, 21:38

Dorota93 Supermama
moja koleżanka teraz się męczyła 40h, ale już nie pamięta bólu. Urodziła dziś piękną małą Lenkę :)

Zgłoś nadużycie #1574 1 sierpnia 2013, 21:40

Dorota93 Supermama
Anett to masz już taki widoczny brzuszek?

Zgłoś nadużycie #1575 1 sierpnia 2013, 21:41

Ulla Fajna mama

kirsti30 napisał(a)

Oi temat daleko się zagalopował, już o porodzie nawijacie, ja jakoś o tym nie myśle. Wiem że szpital w którym będe rodzić to masakra, i staram się o tym nie myśleć. Za to chodze prywatnie bo ten sam gin na położnym robi. Może to pomoże.
Ja jestem właśnie po drzemce... powiedzcie czy też tak macie...jak tylko wstane to już nudności...pierwsze co coś ciepłego ale tak już zazwyczaj mi zostaje do wieczora :(

a czemu masakra? masz duzo czasu do wyboru szpitala. raczej sie nie kieruj tym, ze twoj gin tam pracuje...moze sie okazac, ze na oczy go nie zobaczysz...
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #1576 1 sierpnia 2013, 21:45

Ulla Fajna mama

Truskaweczka87 napisał(a)

Ulla widze ze masz pelne rece roboty bo juz masz bobaska jednego :-) jak sobie radzisz ?? Zwlaszcza kiedy masz dni gdzie nie czujesz sie najlepiej...

jakoś trzeba dac rade, bo jak ja nie dam, to kto da za mnie?
ciężko jest, bo ja musze leżeć :/

Zgłoś nadużycie #1577 1 sierpnia 2013, 21:47

Ulla Fajna mama

kincia napisał(a)

Kobietki a gdzie kupujecie ciuchy ciążowe ? Wiem że fajne są w h&m ,ale znacie jeszcze jakieś fajne ? :)

na szczescie zostawiłam ciuchy z poprzedniej ciąży. nie wiedzialam wtedy, ze w h&m są i przepłaciłam w takim typowo ciążowym sklepie :/
tym razem czeka mnie tylko kupno kurtki :P

Zgłoś nadużycie #1578 1 sierpnia 2013, 21:49

Ulla Fajna mama

kincia napisał(a)

Właśnie mi o spodnie chodzi najbardziej :) moje wszystkie dzinsy tak mnie cisną w brzuch że chodzę w legginsach i mam już jedne typowo ciążowe spodnie z h&m właśnie z tym specjalnym pasem na brzuszek,ale jedne spodnie to za mało a legginsy trzeba nosić na coś dłuższego bo nie lubie swojego tyłka w legginsach jakoś tak się goło czuje :P
ma Inka : no widzisz nigdy nie wiadomo kiedy coś się przyda :P nawet ciuchy z poprzedniej ciąży :D

ja wszytsko zostawiałam, bo w planach jeszcze były kolejne dzieciaki :D

Zgłoś nadużycie #1579 1 sierpnia 2013, 21:55

Anett Gotowa na wszystko

Dorota93 napisał(a)

Anett to masz już taki widoczny brzuszek?

Raczej tak... :) a nawet opowiem śmieszną historię, pracuję w sklepie jako kasjerka przede wszystkim i dzisiaj koleżanka z pracy mi opowiadała, że jakaś tam babka pytała się siostry tej koleżanki czy kasjerka z tego sklepu nie jest w ciąży bo brzuszek jej widać (mała miejscowość to rozumiecie heh) Ale ludzie to mnie rozbrajają heheh..przecież bym odpowiedziała na pytania ciekawskich xD No więc sam fakt o tym świadczy, że już jednak coś widać :)

W ogóle to mam taki plan, że tego samego dnia każdego miesiąca będę strzelała sobie fotkę z profilu :) już jedna jest bo zaczęłam od momentu jak już coś tam się pojawiło .. :) będzie co porównywać :)

Zgłoś nadużycie #1580 1 sierpnia 2013, 22:07

Anett Gotowa na wszystko
Miłych snów dla wszystkich mamusiek :D

Zgłoś nadużycie #1581 1 sierpnia 2013, 22:21

maInka Zaprawiona w bojach
Ciśnienie mi skoczyło i nie mogę spać .... haha to piszę. U nas w planach było tylko 1 dziecko ale z czasem "dorosłam" do decyzji i na dzień dzisiejszy to chciałabym mieć 3... Póki co muszę drugie urodzić :)

Anett- fajny pomysł z fotkami . Ja prowadzę tak dziennik ciąży i wklejam np. zdjęcia zeskanowane z USG opisuję wyniki , wagę itd. Od 3 miesiąca chciałam dorzucać też zdjęcia ale nie wiem jak to będzie bo dziś mój mały oszołom upuścił aparat na podłogę i póki co nie chce się włączyć :( .

Truskawczka - poszło szybko i mam nadzieję że teraz też tak będzie (albo i szybciej :) . Co lepsze to młody na świat zaczął pchać się 5 dni przed terminem więc nie czekałam też, jak to niektóre mamuśki.....

Dobrej nocy !!!!

Zgłoś nadużycie #1582 1 sierpnia 2013, 22:39

Ece Gotowa na wszystko
Tematy porodowe się pojawily to i ja zabiore glos,tym bardziej ze to bylo dokladnie 7 lat temu.10 dni po terminie po 5 godzinach od przebicia pecherza plodosego i b bardzo bolesnym odklejeniu go sn urodzila zie moja pierworodna.Z tej okazji dzis na nadz stole pojawilo sie takie cos ;-)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #1583 1 sierpnia 2013, 22:57

Kiniaa Gotowa na wszystko
Witajcie przyszłe mamusie :) dołanczam do waszego grona i mam nadzieje że mnie przygarniecie :) już się nie mogę doczekać kiedy będziemy mogli z mężem zobaczyć kto się chowa w moim brzuszku :) tym czasem walcze z nudnościami i już mam dość bo w ciąży z moją córeczką nie miałam żadnych dolegliwości i dlatego nie wiem jak sobie radzic z takimi problemami....pomózcie kobitki
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #1584 1 sierpnia 2013, 23:18

Konto usunięte

Ece napisał(a)

Tematy porodowe się pojawily to i ja zabiore glos,tym bardziej ze to bylo dokladnie 7 lat temu.10 dni po terminie po 5 godzinach od przebicia pecherza plodosego i b bardzo bolesnym odklejeniu go sn urodzila zie moja pierworodna.Z tej okazji dzis na nadz stole pojawilo sie takie cos ;-)

Jaki sliczny torcik dla malutkiej :-) Powiem ze mimo tych nudnosci bym sie I tak skusila na kawaleczek...Wszystkiego Najlepszego dla solenizantki!!!

Zgłoś nadużycie #1585 1 sierpnia 2013, 23:22

Konto usunięte
[QUOTE=Kiniaa;1843214]Witajcie przyszłe mamusie :) dołanczam do waszego grona i mam nadzieje że mnie przygarniecie :) już się nie mogę doczekać kiedy będziemy mogli z mężem zobaczyć kto się chowa w moim brzuszku :) tym czasem walcze z nudnościami i już mam dość bo w ciąży z moją córeczką nie miałam żadnych dolegliwości i dlatego nie wiem jak sobie radzic z takimi problemami....pomózcie kobitki[/QUO
Hej hej Kinia!! Faktycznie jest nas na tym forum juz sporo ale przynajmniej jest do pogadania :-) ja tez nowa tutaj jestem. Powiem ci ze mi nudnosci bardzo przeszkadaja bo jak sie pojawia to zawsze koncza sie jednym:-/ trzymaj sie jakos damy rade!!!

Zgłoś nadużycie #1586 2 sierpnia 2013, 8:12

Konto usunięte
ma Inka hej Kochana :) mi wczoraj też ciśnienie tak skoczyło w nocy...chyba dopiero teraz zaczeły mi się te " burze nastrojów " coś okropnego! Chce mi sie cały czas płakać..potem jest wszystko dobrze ,a potem znów się zaczyna stres i płacz. Mam nadzieje że to mi wszystko minie i oby szybko :)
Ece wszystkiego najlepszego dla Twojej Martynki !!! :) teraz narobiłaś mi ochoty na taki tort :P hehe
Kiniaa Witaj i mam nadzieję że zadomowisz się tu równie szybko jak ja :) nick masz ładny :P mnie czesto mówią kinia albo kincia :)

Zgłoś nadużycie #1587 2 sierpnia 2013, 9:19

Dziewczyny dzięki za przywitanie :)

Zgłoś nadużycie #1588 2 sierpnia 2013, 9:33

Truskaweczka mnie najbardziej to nudnosci doskwierają z rana a do tego muszę ogarnąć siebie i dziecko i nie jest mi wesoło ,mam nadzieje że szybko mi miną.W pracy mi troche mija bo staram się nie myslec że mnie mdli.....jak temu zaradzić ?? wiesz może do którego miesiąca takie objawy nudności są ?? bo jak już pisałam w pierwszej ciąży nic mi nie dolegało

Zgłoś nadużycie #1589 2 sierpnia 2013, 9:35

kincia-rzeczywisie,chyba mamy tak samo na imie....jeśli tak to witam moją imienniczke :)

Zgłoś nadużycie #1590 2 sierpnia 2013, 9:37

babeluniek Gotowa na wszystko
Kiniaa, i ja witam :)

Strasznie dzisiaj spałam. Zjadłam na kolację parówkę i ją o to obwiniam. O 3 w nocy obudziłam się na siusiu i zasnęłam dopiero po 5. Tak mnie mdliło, że nie mogłam leżeć. Tylko stękałam :P
Chodzę teraz jak zombi więc pewnie niedługo padnę...