Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #15531 27 stycznia 2014, 21:00

Dorota93 Supermama
Kiniaa gratulacje kolejnego pełnego tygodnia :)
I innym też :)

Zgłoś nadużycie #15532 27 stycznia 2014, 21:01

ewka90 Gotowa na wszystko

lorelei_l napisał(a)

Ja właśnie dziś odkryłam, że nie mam w domu żadnych bajek dla dzieci. Bo myślałam sobie, że jak zacznę Kamilowi śpiewać, to biedak będzie miał trwałe uszkodzenie słuchu, ale czytanie jakiś rymowanek mogłoby działać usypiająco. I teraz nie wiem co się czyta dzieciom? Wiecie coś w tym temacie?

Czytać na pewno warto :) Mam taki zamiar, mam jakieś swoje książeczki z dzieciństwa :)
A i dzięki za zdjęcie KTG, faktycznie jest tam trzecia krecha, to u mnie brak skurczy bo ona prawie płaska jest :)

Zgłoś nadużycie #15533 27 stycznia 2014, 21:04

Kiniaa Gotowa na wszystko
Dorota-teraz jeszcze masz czas na układnie puzzli i korzystaj bo jak Igorek sie urodzi bądz pewna tego czasu wolnego bedziesz miała mało,nocne wstawanie do dzieciaczka wykańcza wiec bedziesz wolała pospac w dzien razem z Igorkiem chyba że u ciebie bedzie inaczej ;)
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #15534 27 stycznia 2014, 21:05

Konto usunięte
Dorota trzymam kciuki za Twoje puzzle i wody płodowe :D
Kiniaa go dobrze ze herman Cie nie odwiedza ! :) noo super ze wkońcu bedziesz miala wolne :) bedzie mozna w spokoju na porod czekać :) i odpoczniesz sobie wreszcie :)
Lorelei siostrzenica (obecnie12lat) męża jak słyszy gdy jej mama zaczyna coś śpiewać ,to uszy zatyka :P chyba coś jest z tym trwałym uszczerbkiem :P w sumie to masz racje ,tez nie mam żadnych ,bajek,rymowanek,kołysanek . Trzeba się w coś zaopatrzyć !
Ewka masz racje na dwór dziada wygonie !!! :D dzięki :*

Zgłoś nadużycie #15535 27 stycznia 2014, 21:05

Dorota93 napisał(a)

Kiniaa gratulacje kolejnego pełnego tygodnia :)
I innym też :)

podziękował :) :)

Zgłoś nadużycie #15536 27 stycznia 2014, 21:06

Konto usunięte
Kinia właśnie gratki skończonego tygodnia !! :*

Zgłoś nadużycie #15537 27 stycznia 2014, 21:09

lorelei-my swojej czytamy jak narazie tylko bajki ale to przed spaniem jak juz jest w łóżeczku bo w dzien to za bardzo ją to nie interesuje a jak bedzie troszeczke wieksza to zamirzam kupic jakies baśnie do czytania ;)

Zgłoś nadużycie #15538 27 stycznia 2014, 21:16

Kincia o rany ty już 39 tydz,ale ci fajnie ;)

wiecie co mimo że bedę rodzic drugi raz to szczerze powiem że zaczynam miec małego boja jak to bedzie czy tak samo łatwo/szybko pójdzie jak poprzednio, czy bedzie dłuzsza męczarnia i tego najgorzej sie boję...
ja moge rodzic fest bolesnie aby szybko i sie nie męczyc po kilknascie godzin, ale to już nie ode mnie zależeć bedzie ;)

Zgłoś nadużycie #15539 27 stycznia 2014, 21:16

ewka90 Gotowa na wszystko
Kiniaa super, że wreszcie odpoczniesz :) Chociaż już niedużo Ci tego odpoczynku zostało ;)
Zjadłam kolację i już Mały ma czkawkę :) )
Ale mi się już nic dzisiaj nie chce... A miałam poćwiczyć... ;/

Zgłoś nadużycie #15540 27 stycznia 2014, 21:20

Konto usunięte
Herman sobie poszedł na dwór ,a ja wkońcu mogę coś zjeść :D
Kiniaa podobno 2 poród idzie jeszcze lepiej/szybciej/mniej boleśnie niż pierwszy także wszystko będzie dobrze i dasz radę :*
Ewka Ty już kochana dziś dość poćwiczyłaś :) na zdrówko :* i małemu też smakowało skoro czkawki dostał :)

Zgłoś nadużycie #15541 27 stycznia 2014, 21:27

Ewcia-nachodziłas sie dzisiaj więc cwiczenia tak jakby zaliczone wiec teraz odpoczynek ;)
Kincia-własnie wszsytkie moje kolezanki które rodziły juz po dwa razy mówią że drugi poród to pikus przy pierwszym ale ja miałam wlasnie ten pierwszy poród szybki i jako taki bolesny ale jakos zaczynam pomału myslec jak to tym razem bedzie choc jestem bardzo wytrzymała na ból...
;)

Zgłoś nadużycie #15542 27 stycznia 2014, 21:52

Anett Gotowa na wszystko
Hej Brzuchasie, wreszcie się coś ruszyło na forum :) bo wcześniej z tych nudów aż zasnęłam no i prawdę mówiąc spałam od 15 do 18.30 hihi :) teraz już zostałam sama bo M pojechał na nocną zmiankę do pracy :)

Nie chciałabym nikogo strachać ale chyba nie ma reguły na to która ciąża lżejsza, bardzo różnie bywa... :)
ale tak czy inaczej Kiniaa dasz radę, będzie dobrze! :)
Właśnie dziś podpytałam mamy jak wyglądał mój poród, skoro wspominałyście że ma to jakiś wpływ na nas :) no i wiem, że ja jak się rodziłam to najpierw odeszły wody i przed terminem ale akcja porodowa nie chciała ruszyć, całkowity brak skurczy i byłam wywoływana (pominę fakt, że w ostatniej chwili a gdyby lekarz nie dostał w łapę to raczej nie było by mnie tu teraz) ale mimo wszystko poszło bezboleśnie a za to z moją młodszą siostrą to tak się mama namęczyła, że do teraz to pamięta :)

ach te Hermany nie dają Wam spokoju, dobrze że do mnie tak rzadko wpada :) musi mnie nie lubić chyba... hihi :)

Dorotka to ja już czekam na efekty Twojego 'dłubania' :D

Zgłoś nadużycie #15543 27 stycznia 2014, 21:58

Konto usunięte
Kiniaa Ty masz to dobre że masz jakieś pojęcie o porodzie ,wiesz czego się spodziewać i możesz być troche spokojniejsza :) zobaczysz że Natanek wyskoczy jak z "procy" raz dwa i po wszystkim :*
Anett herman jest głupi i dobrze że do Ciebie nie wpada ! :) tak to jest z tymi lekarzami :/ dobrze że się wszystko skończyło tak jak się skńczyło i jesteś tu z nami :*

A mnie dalej skurcze i bóle męczą :/ idę pod prysznic ,może coś przejdzie buźka:*

Zgłoś nadużycie #15544 27 stycznia 2014, 22:03

Anett Gotowa na wszystko
Kincia w końcu nie zarejestrowałam czy wygnałaś tego Hermana czy nie, to teraz masz dobrą okazję spłukać go z premedytacją w prysznicu :) :)
A propo lekarzy to mi krew zmroziło w żyłach jak usłyszałam o tych bliźniakach co umarły chwilę przed porodem a lekarze próbowali zatrzeć wszelakie ślady :/ w głowie się nie mieści....

Ja też zaraz cisnę pod prysznic, spróbuję się wydepilować jakoś, jutro wizyta wreszcie :) :)

Zgłoś nadużycie #15545 27 stycznia 2014, 22:12

Anett Gotowa na wszystko
Wiem, to bardzo nieskromnie ale muszę się pochwalić hihi :) mogę już spokojnie rodzić, dostałam ostatnie wyniki egzaminów i wszystkie oceny pozytywne! :) chyba zaraz zwariuję z radości :D

Zgłoś nadużycie #15546 27 stycznia 2014, 22:19

basza Fajna mama
Dobry wieczór Moje Kochane! Bardzo dziękuję za wsparcie,.skurcze trochę wyciszone, ale powiem.Wam.ze bylo.ostro :-) .
Co do czytania to trzeba dzieciakom czytac, a glos mamy ponoc lubią nawet jak ta baaaqardzo fałszuje :-) . Warto tez kupic Maluszkom te książeczki czarno biale - ponoc dzieciaczki bardzo reagują. Małż pojechał do donu - wróci jak się akcja rozkręci, zobaczymy jutro co doktorek powie.
Gratuluję skończonych tygodni i dziewczyny już prawie luty :-) .
Dorotka podziwiam.Cię za układanie puzzli :-) to dopiero przykład na wicie gniazda - nawet o.sztuce do.domu myślisz hihihi.

Zgłoś nadużycie #15547 27 stycznia 2014, 22:19

lorelei_l Fajna mama

Anett napisał(a)

Wiem, to bardzo nieskromnie ale muszę się pochwalić hihi :) mogę już spokojnie rodzić, dostałam ostatnie wyniki egzaminów i wszystkie oceny pozytywne! :) chyba zaraz zwariuję z radości :D

Gratulacje ;) widać, że Twoja determinacja się przydała :)
Kincia oby prysznic pomógł
Kinia też słyszałam, że kolejne dzieci się łatwiej już rodzi :)

Ja pomału mykam do łóżeczka, bo jakoś dziś mnie wcześniej sen dopada

Zgłoś nadużycie #15548 27 stycznia 2014, 22:21

lorelei_l Fajna mama

basza napisał(a)

Dobry wieczór Moje Kochane! Bardzo dziękuję za wsparcie,.skurcze trochę wyciszone, ale powiem.Wam.ze bylo.ostro :-) .
Co do czytania to trzeba dzieciakom czytac, a glos mamy ponoc lubią nawet jak ta baaaqardzo fałszuje :-) . Warto tez kupic Maluszkom te książeczki czarno biale - ponoc dzieciaczki bardzo reagują. Małż pojechał do donu - wróci jak się akcja rozkręci, zobaczymy jutro co doktorek powie.
Gratuluję skończonych tygodni i dziewczyny już prawie luty :-) .
Dorotka podziwiam.Cię za układanie puzzli :-) to dopiero przykład na wicie gniazda - nawet o.sztuce do.domu myślisz hihihi.

Basza mam nadzieje, że uda Ci się trochę od skurczów odpocząć, bo jutro wielki dzień może być :) pierwszy dzień z Ninką :D

Zgłoś nadużycie #15549 27 stycznia 2014, 22:21

basza Fajna mama

Anett napisał(a)

Wiedziałam, że Ty zdolniacha jesteś - na którym roku jesteś ?? ?
Gratulacje - jesteś the best - ale wiesz co - wiedziałam, że dasz radę hihihi.

Zgłoś nadużycie #15550 27 stycznia 2014, 22:23

basza Fajna mama

lorelei_l napisał(a)

Gratulacje ;) widać, że Twoja determinacja się przydała :)
Kincia oby prysznic pomógł
Kinia też słyszałam, że kolejne dzieci się łatwiej już rodzi :)

Ja pomału mykam do łóżeczka, bo jakoś dziś mnie wcześniej sen dopada

ranoc Kochana - spokojnej nocy, odpoczywaj :-) .