Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #15511 27 stycznia 2014, 19:53

kirsti30 Gotowa na wszystko

kincia napisał(a)

Nooo i czasami mnie to denerwuje :P np w środku nocy :D nie no żartuję to strasznie słodkie :)

a mnie właśnie już troszke irytuje...

Zgłoś nadużycie #15512 27 stycznia 2014, 20:11

Konto usunięte

kirsti30 napisał(a)

a mnie właśnie już troszke irytuje...

To takie " tępe" uczucie nie :P

Zgłoś nadużycie #15513 27 stycznia 2014, 20:35

Dorota93 Supermama
hej :) kupiłam se dziś piłkę dmuchaną i właśnie się bujam hihi i do tego puzzle, będę od jutra układać takie łądne, dam se potem w antyramę i będę miała obrazek :)
widze kincia dala juz znac od baszy to nie bede dublowac :)

Zgłoś nadużycie #15514 27 stycznia 2014, 20:36

Konto usunięte

Dorota93 napisał(a)

hej :) kupiłam se dziś piłkę dmuchaną i właśnie się bujam hihi i do tego puzzle, będę od jutra układać takie łądne, dam se potem w antyramę i będę miała obrazek :)

Czytałam że jedna babka układała puzle w ciąży i jej wody odeszły :D także miske se tam podłóż xD

Zgłoś nadużycie #15515 27 stycznia 2014, 20:39

ewka90 Gotowa na wszystko
Baszka trzymam kciuki za tą nockę! Będzie dobrze!!

Dorotka ja też mam piłkę, miałam ćwiczyć, ale ćwiczyłam tylko dwa pierwsze dni, teraz mi się już nie chce.

Kincia dobrze, że teraz już dostałaś te tabletki :) A wywoływaniem się nie martw :) Dianka sama wyjdzie zobaczysz :)

Kirsti te hormony to chyba nam już wszystkim działają :) Biedni Ci nasi mężczyźni... :) A tą herbatkę to zacznę pić dwa razy dziennie :)

Ja dziś cały dzień poza domem. Pojechałam do koleżanki, która niedawno urodziła, a miałam dość daleko więc trochę mi czasu zleciało. Później u siostry, a na końcu u kuzynki, która ma jutro termin porodu :) Teraz wróciłam do domu i idę wreszcie coś zjeść, bo umieram z głodu.

Zgłoś nadużycie #15516 27 stycznia 2014, 20:41

Dorota93 Supermama
ahah kincia garnek se podłożę :P
ja na piłce siedzę zamiast na pufie bo mam takie strasznie niskie pufy a'la worki sako czy jakoś tak i się z nich dźwignąć nie umie :D
Ewka to fajny dzień miałaś :)
a Ty Kincia moja uspokój hermana

Zgłoś nadużycie #15517 27 stycznia 2014, 20:41

Konto usunięte

ewka90 napisał(a)

Baszka trzymam kciuki za tą nockę! Będzie dobrze!!

Dorotka ja też mam piłkę, miałam ćwiczyć, ale ćwiczyłam tylko dwa pierwsze dni, teraz mi się już nie chce.

Kincia dobrze, że teraz już dostałaś te tabletki :) A wywoływaniem się nie martw :) Dianka sama wyjdzie zobaczysz :)

Kirsti te hormony to chyba nam już wszystkim działają :) Biedni Ci nasi mężczyźni... :) A tą herbatkę to zacznę pić dwa razy dziennie :)

Ja dziś cały dzień poza domem. Pojechałam do koleżanki, która niedawno urodziła, a miałam dość daleko więc trochę mi czasu zleciało. Później u siostry, a na końcu u kuzynki, która ma jutro termin porodu :) Teraz wróciłam do domu i idę wreszcie coś zjeść, bo umieram z głodu.

Smacznego :* i odpocznij troche ,bo jeszcze na styczeń się załapiesz :P

Zgłoś nadużycie #15518 27 stycznia 2014, 20:43

Konto usunięte

Dorota93 napisał(a)

ahah kincia garnek se podłożę :P
ja na piłce siedzę zamiast na pufie bo mam takie strasznie niskie pufy a'la worki sako czy jakoś tak i się z nich dźwignąć nie umie :D
Ewka to fajny dzień miałaś :)
a Ty Kincia moja uspokój hermana

Garnek może być ,tylko jakiś duży bo jak chlusnie to Ci puzzle zaleje :P
Herman juz się uspokaja ,ale powoli :/

Zgłoś nadużycie #15519 27 stycznia 2014, 20:45

Dorota93 Supermama

kincia napisał(a)

Garnek może być ,tylko jakiś duży bo jak chlusnie to Ci puzzle zaleje :P
Herman juz się uspokaja ,ale powoli :/

mam taki ogromny co golonka w nim gotowałam na barbórkę :P :D
zrobię Ci bigos będzie Ci lepiej? :p

Zgłoś nadużycie #15520 27 stycznia 2014, 20:46

Dorotka no ale faktycznie musisz mieć duży garnek :)

Kincia tak jak CI Basza mówiła hermana gdzieś zamknij. NIe martw się mi styczeń nie grozi :) )

Zgłoś nadużycie #15521 27 stycznia 2014, 20:48

Konto usunięte

Dorota93 napisał(a)

mam taki ogromny co golonka w nim gotowałam na barbórkę :P :D
zrobię Ci bigos będzie Ci lepiej? :p

To ten będzie dobry po golonce xD
Na pewno będzie mi lepiej po Twoim bigosiku ! :D

Zgłoś nadużycie #15522 27 stycznia 2014, 20:49

Konto usunięte

ewka90 napisał(a)

Dorotka no ale faktycznie musisz mieć duży garnek :)

Kincia tak jak CI Basza mówiła hermana gdzieś zamknij. NIe martw się mi styczeń nie grozi :) )

Herman jest cwany i zwiać potrafi jak go zamknę :( xD

Zgłoś nadużycie #15523 27 stycznia 2014, 20:50

kincia napisał(a)

Herman jest cwany i zwiać potrafi jak go zamknę :( xD

Hmmm a może masz piwnicę lub strych? Tam go zamknij! Albo wyślij na wakacje ucieszy się! :)

Zgłoś nadużycie #15524 27 stycznia 2014, 20:53

Konto usunięte
Strychu nie mam ,piwnicy też nie :( jedynie mogę go zamknąć w kotłowni :D a na wakacje nie zasłużył !

Zgłoś nadużycie #15525 27 stycznia 2014, 20:53

lorelei_l Fajna mama

Dorota93 napisał(a)

Podziwiam Cię, ja dostałam puzzle 3000 elementów i już w sierpniu miałam problem, żeby je ułożyć, bo musiałam układać na podłodze, a brzychol strasznie przeszkadzał. Wrzuć zdjęcie końcowe :) na pewno dobre ćwiczenie na cierpliwość wyczekiwania porodu.

Zgłoś nadużycie #15526 27 stycznia 2014, 20:55

Dorota93 Supermama

lorelei_l napisał(a)

Podziwiam Cię, ja dostałam puzzle 3000 elementów i już w sierpniu miałam problem, żeby je ułożyć, bo musiałam układać na podłodze, a brzychol strasznie przeszkadzał. Wrzuć zdjęcie końcowe :) na pewno dobre ćwiczenie na cierpliwość wyczekiwania porodu.

mi na podłodze się nie uda bo mam dywan/wykładzinę ;/ napewno Wam pokażę :)
przecena w tesco to się szarpłam :D

Zgłoś nadużycie #15527 27 stycznia 2014, 20:58

Kiniaa Gotowa na wszystko
Hejo :)
ja tam tego tzw (waszego) Hermana rzadko miewam i sama sie czasem dziwię że w tej ciąży jestem taka spokojna bo z córką to była jazda hehe ;)

baszka-spokojnej nocki,trzymaj sie mocno i bądz dzielna a my jestesmy razem z Tobą :)

a ja jestem hepi bo pracuje tylko do konca tygodnia i ide na wolne,już chce odpoczywac w domku i wyczekiwac porodu :)
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #15528 27 stycznia 2014, 20:59

kincia napisał(a)

Strychu nie mam ,piwnicy też nie :( jedynie mogę go zamknąć w kotłowni :D a na wakacje nie zasłużył !

W kotłowni nie bo na ciepło też nie zasłużył... :) NA podwórku go zamknij :) Może zamarznie :)

Zgłoś nadużycie #15529 27 stycznia 2014, 20:59

lorelei_l Fajna mama
Ja właśnie dziś odkryłam, że nie mam w domu żadnych bajek dla dzieci. Bo myślałam sobie, że jak zacznę Kamilowi śpiewać, to biedak będzie miał trwałe uszkodzenie słuchu, ale czytanie jakiś rymowanek mogłoby działać usypiająco. I teraz nie wiem co się czyta dzieciom? Wiecie coś w tym temacie?

Zgłoś nadużycie #15530 27 stycznia 2014, 20:59

Dorota93 napisał(a)

mi na podłodze się nie uda bo mam dywan/wykładzinę ;/ napewno Wam pokażę :)
przecena w tesco to się szarpłam :D

No Doroka oczywiście jak zdążysz przed porodem ułożyć :)