Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #15491 27 stycznia 2014, 17:26

Konto usunięte
Dorota dziękuje za trzymanie kciuków :*
Niutka mi to się wydaje że my śpimy tak samo serio ! Jak czytam Twoje posty ,to tak jak bym siebie słyszała. Daj znać co na wizycie :* droga taka że saniami by się lepiej jechało :D :/ buziaki :*
Lorelei haha ale wizje miałaś :D rozśmieszyłaś mnie :P tez nie rozumiem zapisów tych skurczy na ktg... Bez sensu ! :P cieszę się że już coś się dzieje u Ciebie :) buźka !
Ewka torbe wziełam ,ale się nie przydała :( :P opowiadaj co u Ciebie !! :*
Anett kobieto odpocznij troche :*
Kristi napisz coś o sobie ,a nie o tej herbacie tylko :P jak się czujesz ? Kiedy wizyta ? :)

Zgłoś nadużycie #15492 27 stycznia 2014, 17:36

lorelei_l Fajna mama
Kincia- to dobrze, że pojechałaś do lekarza, bo od razu może zareagować na średnie wyniki, tak, żebyś miała siły na poród :)
Anett- dziś dla odmiany sobie zrób dzień lenia :)

Ja mam już moje wyniki i są najlepsze w całej ciąży :D nie mam w ogóle żadnej anemii :) także się bardzo ucieszyłam.

Zgłoś nadużycie #15493 27 stycznia 2014, 17:47

Konto usunięte

lorelei_l napisał(a)

Kincia- to dobrze, że pojechałaś do lekarza, bo od razu może zareagować na średnie wyniki, tak, żebyś miała siły na poród :)
Anett- dziś dla odmiany sobie zrób dzień lenia :)

Ja mam już moje wyniki i są najlepsze w całej ciąży :D nie mam w ogóle żadnej anemii :) także się bardzo ucieszyłam.

No co racja to racja :) a w ogóle to mi powiedzieli ze bym po porodzie w szpitalu musiała zostac dłuzej ,jak bym dzis nie dostała tabletek .
Super że masz dobre wyniki ! :* Bo one się już liczą do porodu ,także masz spokój :)

Zgłoś nadużycie #15494 27 stycznia 2014, 17:49

lorelei_l Fajna mama
Kincia a mówili Ci może kiedy porodu się masz spodziewać? tzn czy będziesz miała raczej w terminie?

Zgłoś nadużycie #15495 27 stycznia 2014, 17:55

Konto usunięte

lorelei_l napisał(a)

Kincia a mówili Ci może kiedy porodu się masz spodziewać? tzn czy będziesz miała raczej w terminie?

Ogólnie to na poprzedniej wizycie powiedzieli mi ze jeśli do 5 tego nie urodze ,to zrobią mi 6 tego test . Przemyślałam sobie to i dziś rozmawiając z lekarzem ,powiedziałam mu że nie chce mieć wywoływania tak szybko (chociaż nie wiadomo czy bym zaczeła rodzić ,bo oni podają jakąś tam małą dawke oksy i sprawdzają jak się szyjka i macica zachowuje ) no ale wolałabym zacząć sama rodzić i lekarz mi powiedział dziś że skoro tak chce ,to mam wtedy czekać do 10-tego dnia po terminie ,jak nic samo się nie rozwiąże to wtedy zostaje mi wywoływanie i juz nic na to nie poradze. Ale sugerują mi że jeszcze długo pochodzę bo szyjka długa,rozwarcie mam ,ale co z tego jak szyjka się nie skraca :)

Zgłoś nadużycie #15496 27 stycznia 2014, 18:03

lorelei_l Fajna mama

kincia napisał(a)

Ogólnie to na poprzedniej wizycie powiedzieli mi ze jeśli do 5 tego nie urodze ,to zrobią mi 6 tego test . Przemyślałam sobie to i dziś rozmawiając z lekarzem ,powiedziałam mu że nie chce mieć wywoływania tak szybko (chociaż nie wiadomo czy bym zaczeła rodzić ,bo oni podają jakąś tam małą dawke oksy i sprawdzają jak się szyjka i macica zachowuje ) no ale wolałabym zacząć sama rodzić i lekarz mi powiedział dziś że skoro tak chce ,to mam wtedy czekać do 10-tego dnia po terminie ,jak nic samo się nie rozwiąże to wtedy zostaje mi wywoływanie i juz nic na to nie poradze. Ale sugerują mi że jeszcze długo pochodzę bo szyjka długa,rozwarcie mam ,ale co z tego jak szyjka się nie skraca :)

Tak jak mówisz troche szybko chcieliby ten test robić bo termin masz chyba na 4 lutego? zresztą może być tak, że szyjka Ci się dopiero teraz zacznie skracać. A pytałaś może swoją mamę jak jej (twój) poród przebiegał? bo podobno zazwyczaj są podobne.

Zgłoś nadużycie #15497 27 stycznia 2014, 18:05

Konto usunięte
Mam wieści od Baszy naszej Kochanej :)
Skurcze ma bardzo bolsne :( jutro usg i pesar ściągają .Trzymajcie kciuki żeby noc przetrwała w tych skurczach!
Teskni za Wami ,mówi że jest uzależniona od Was i forum!

Zgłoś nadużycie #15498 27 stycznia 2014, 18:07

Konto usunięte

lorelei_l napisał(a)

Tak jak mówisz troche szybko chcieliby ten test robić bo termin masz chyba na 4 lutego? zresztą może być tak, że szyjka Ci się dopiero teraz zacznie skracać. A pytałaś może swoją mamę jak jej (twój) poród przebiegał? bo podobno zazwyczaj są podobne.

Termin mam z OM na 5 tego lutego dokładnie :) no właśnie masz racje w sumie to nie wiadomo kiedy się zacznie skracać... :) oby się sama skróciła i nie musieli mi podawać leków ,na twardą szyjkę !
Moja mama rodziła mnie 2 tyg po terminie ,poród wywoływany ,19h skurczy i dziecko urodzone naturalnie z wagą 4350 ! Wolę tak nie mieć :P ale jestem dobrej myśli ! :)

Zgłoś nadużycie #15499 27 stycznia 2014, 18:10

lorelei_l Fajna mama

kincia napisał(a)

Mam wieści od Baszy naszej Kochanej :)
Skurcze ma bardzo bolsne :( jutro usg i pesar ściągają .Trzymajcie kciuki żeby noc przetrwała w tych skurczach!
Teskni za Wami ,mówi że jest uzależniona od Was i forum!

Kincia przekaż jej, że jesteśmy z nią i na pewno już niedługo nie będzie nawet tych problemów pamiętać. Jak jest w szpitalu to chociaż coś jej będą mogli podać na bieżąco, jak będzie bardzo źle.

Zgłoś nadużycie #15500 27 stycznia 2014, 18:12

lorelei_l Fajna mama

kincia napisał(a)

Termin mam z OM na 5 tego lutego dokładnie :) no właśnie masz racje w sumie to nie wiadomo kiedy się zacznie skracać... :) oby się sama skróciła i nie musieli mi podawać leków ,na twardą szyjkę !
Moja mama rodziła mnie 2 tyg po terminie ,poród wywoływany ,19h skurczy i dziecko urodzone naturalnie z wagą 4350 ! Wolę tak nie mieć :P ale jestem dobrej myśli ! :)

Nie nastawiaj się jakoś bardzo na przenoszenie, bo kiedyś dużo trudniej było ustalić datę poczęcia, głównie opierano się na terminie miesiączki, a nie zawsze odbywa się to książkowo- w sensie terminu owulacji :)

Zgłoś nadużycie #15501 27 stycznia 2014, 18:20

Konto usunięte

lorelei_l napisał(a)

Nie nastawiaj się jakoś bardzo na przenoszenie, bo kiedyś dużo trudniej było ustalić datę poczęcia, głównie opierano się na terminie miesiączki, a nie zawsze odbywa się to książkowo- w sensie terminu owulacji :)

Z tym terminem z miesiączki to jest też śmiech na sali ! :D hihi w ogóle nic nie rozumiem :P
Mam nadzieje że zacznę rodzić sama ,nawet po terminie ale sama :) bo to wywoływanie nie dość że nie zdrowe ,to jeszcze podobno skurcze są boleśniejsze ,a ja cały czas ćwiczę mój hipno-poród bez znieczulenia :D

Zgłoś nadużycie #15502 27 stycznia 2014, 18:21

Konto usunięte

lorelei_l napisał(a)

Kincia przekaż jej, że jesteśmy z nią i na pewno już niedługo nie będzie nawet tych problemów pamiętać. Jak jest w szpitalu to chociaż coś jej będą mogli podać na bieżąco, jak będzie bardzo źle.

Oczywiście przekażę :*

Zgłoś nadużycie #15503 27 stycznia 2014, 19:08

kirsti30 Gotowa na wszystko
kincia spokojnie, może nie będzie trzeba wywoływać porodu, zresztą za wcześnie aby o tym mówić. Moja koleżanka miała ustalone w piątek przyjść na wywoływanie a mała wykluła się w Poniedziałek nad ranem,śmieje się z tego bo dzień przed robiła wypieki i pisała że chyba nic z tego nie wyjdzie bo się nic nie zapowiadało.Będzie spoko :)
Dziękuje że pytasz co u mnie, śpie z przewrotkami, to już nie spanie, jestem zmęczona i tak wyglądam już nawet. Dobrze się czuje jak chodze, ale w połowie dnia puszczają mi nerwy, płacz, zasypiam i znowu się turlam. Mały kopie i to mnie cieszy każdego dnia. Wogóle mało mi trzeba a żeby się rozpłakać teraz, oglądam jakieś dziwne filmy a później rycze :)

Zastanawiam się czy jak człowiek jest już zmęczony to mniej sie boi porodu?...czy ten strach później wraca? jak to jest...

Zgłoś nadużycie #15504 27 stycznia 2014, 19:11

Basza mega uściski dla ciebie od wszystkich miśkowatych mamusiek.

Zgłoś nadużycie #15505 27 stycznia 2014, 19:18

Konto usunięte

kirsti30 napisał(a)

kincia spokojnie, może nie będzie trzeba wywoływać porodu, zresztą za wcześnie aby o tym mówić. Moja koleżanka miała ustalone w piątek przyjść na wywoływanie a mała wykluła się w Poniedziałek nad ranem,śmieje się z tego bo dzień przed robiła wypieki i pisała że chyba nic z tego nie wyjdzie bo się nic nie zapowiadało.Będzie spoko :)
Dziękuje że pytasz co u mnie, śpie z przewrotkami, to już nie spanie, jestem zmęczona i tak wyglądam już nawet. Dobrze się czuje jak chodze, ale w połowie dnia puszczają mi nerwy, płacz, zasypiam i znowu się turlam. Mały kopie i to mnie cieszy każdego dnia. Wogóle mało mi trzeba a żeby się rozpłakać teraz, oglądam jakieś dziwne filmy a później rycze :)

Zastanawiam się czy jak człowiek jest już zmęczony to mniej sie boi porodu?...czy ten strach później wraca? jak to jest...

No to mam nadzieje ze bedzie tak i u mnie jak u Twojej koleżanki :)
Dobrze to nazwalaś " śpię z przewrotkami" idealny opis :P
Kochana ja tez bym cały czas ryczała :/ okropne to jest :( a najgorsze to jest to ze jeszcze czasami nikt Cię nie zrozumie i mówią że ciąża to nie choroba ! Szlag mnie trafia ! xD
Wydaje mi sie ze im człowiek bardziej zmeczony ,tym mu wszystko jedno,mnie równiez dopadła obojętność ,chociaz stach czasami wraca ,ale on ma tylko wielkie oczy i to jest prawda ! :) buziaki kochana :*

Zgłoś nadużycie #15506 27 stycznia 2014, 19:22

kincia napisał(a)

No to mam nadzieje ze bedzie tak i u mnie jak u Twojej koleżanki :)
Dobrze to nazwalaś " śpię z przewrotkami" idealny opis :P
Kochana ja tez bym cały czas ryczała :/ okropne to jest :( a najgorsze to jest to ze jeszcze czasami nikt Cię nie zrozumie i mówią że ciąża to nie choroba ! Szlag mnie trafia ! xD
Wydaje mi sie ze im człowiek bardziej zmeczony ,tym mu wszystko jedno,mnie równiez dopadła obojętność ,chociaz stach czasami wraca ,ale on ma tylko wielkie oczy i to jest prawda ! :) buziaki kochana :*

Ja wczoraj miałam atak harmona- czy ferohmona zapomniałam jak go nazwałyście :) i rozryczałam się do mojego a później się tylko przytuliłam i poszłam spać.Nie na długo oczywiście bo się nie da, ale czsami on na mnie patrzy jak na wariatke :) hihi. Ludzie nie rozumieją i plątą bo plotą, każda ciąża jest inna, nie ma 2 tych samych osób.

Zgłoś nadużycie #15507 27 stycznia 2014, 19:31

Kincia :) coś dla nas wszystkich :)

Zgłoś nadużycie #15508 27 stycznia 2014, 19:36

Konto usunięte

kirsti30 napisał(a)

Ja wczoraj miałam atak harmona- czy ferohmona zapomniałam jak go nazwałyście :) i rozryczałam się do mojego a później się tylko przytuliłam i poszłam spać.Nie na długo oczywiście bo się nie da, ale czsami on na mnie patrzy jak na wariatke :) hihi. Ludzie nie rozumieją i plątą bo plotą, każda ciąża jest inna, nie ma 2 tych samych osób.

No ja tez ostatnio mojejmu sie rozplakalam ze jestem w ciazy ,bez sensu ! :D
Kochana a Twoj ma jeszcze do Ciebie cierpliwość ? Bo mój to chyba juz ja powoli traci xD
Dokładnie nie ma 2 tych samych osób,kazdy odczuwa inaczj :)
A obrazek cuuudo ,to o mnie jak nic :P dzis od rana się dre na wszystkich ^^ :/

Zgłoś nadużycie #15509 27 stycznia 2014, 19:44

Czy wasz bąbelki tez tak często maja czkawke?

Zgłoś nadużycie #15510 27 stycznia 2014, 19:48

Konto usunięte

kirsti30 napisał(a)

Czy wasz bąbelki tez tak często maja czkawke?

Nooo i czasami mnie to denerwuje :P np w środku nocy :D nie no żartuję to strasznie słodkie :)