Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #15411 26 stycznia 2014, 14:22

lorelei_l Fajna mama
Kincia i Dorota może po prostu w najbliższych dniach będziecie rodzić :D DD skoro każda z Was ma mniej niż 2 tygodnie do porodu to już zupełnie w terminie jest :)
Kincia daj znać jak będziesz się decydować na odwiedzenie szpitala- gdyby Diana nie chciała dać się Ninie wyprzedzić
Dorota jak nie możesz nic robić to jest jedno rozwiązanie :D nic nie rób :D świat się nie zawali jak mąż zje jeden (czy 10) obiadów na wynos :) albo sam nastawi prawnie białe z kolorowym

Mi wcześniej chyba magnez dużo dawał, bo teraz jak go odstawiła + zaczęłam pić herbatkę to mam czasami takie bóle jak na okres, ale się cieszę, bo może we właściwym momencie wszystko pójdzie szybciej :)

Ten karmnik to mam w odległości 4 m od okna, więc mogę się podszkolić ornitologicznie. Już się dowiedziałam, że te większy ptaszor to była zięba :)

A teraz małżonek trze ziemniaki na placki i już nie długo będę się obżerać niezdrowym żarciem :D

Zgłoś nadużycie #15412 26 stycznia 2014, 14:29

lorelei_l Fajna mama

Dorota93 napisał(a)

Jakie macie ubranka spakowane na wyjscie ze szpitala ??

Body bez rękawków + bez stópek
Śpioszki ze stopkami
Koszulka rozpinana
Kombinezon z rękawiczkami i stopkami
Czapka cienka bawełniana
Czapka gruba wełniana

w dwóch wersjach- rozmiar 50 i rozmiar 56

Zgłoś nadużycie #15413 26 stycznia 2014, 14:32

Dorota93 Supermama
Lorelei na porod ppki co szans nie ma, ale na lenistwo jest hihi ;) zrobilaam mezowi golonke na obiadek jaki uradowany hihi
A herbatke pij pij :)

Zgłoś nadużycie #15414 26 stycznia 2014, 14:58

Niutka26 Gotowa na wszystko
Dzień doberek :)
Współczuje dziewczyny bóli i niewyspania :( Ale z drugiej strony popatrzcie na to w dobrym sensie- tak już od pewnego czasu Wasze organizmy przyzwyczajają Was do częstego wstawania w nocy,do bezsennych godzin,do wczesnej pobudki... Jak już dzieciaczki będą z Wami to będziecie przyzwyczajone :) I przy dodatkowym rozdarciu w pierwszych dniach,przy towarzyszącym bólu - od ,,tamtych " rejonów po głowę,ręce,nogi,brzuch itd... nie będziecie musiały dodatkowo przyzwyczajać się do budzenia się co 2-3 godziny do płaczących dzieciaczków,wstaniecie same,jak przed dzwoniącym budzikiem :)

Ja już po obiadku,słodko leniuchuje i czekam na męża z pracy :)
a Wam jak mija niedziela?
Dziewczyny wczoraj tak układałam ciuszki i rzeczy Malutkiego i chciałam Was zapytać - macie już rozłożone łóżeczka? Pisałyście ostatnio ,że to po to,żeby się przewietrzyły od tej nowości ( materacyki itd.) .Zastanawiam się czy już rozkładać w nast.tygodniu czy poczekać? Zawsze może mąż przygotować spanko Małego jak będziemy w szpitalu. Żeby się nie kurzyło do tego czasu,ale przydałoby się chyba wszystko przewietrzyć przed Misiem..?

Zgłoś nadużycie #15415 26 stycznia 2014, 15:03

Dorota93 Supermama

Niutka26 napisał(a)

Dzień doberek :)
Współczuje dziewczyny bóli i niewyspania :( Ale z drugiej strony popatrzcie na to w dobrym sensie- tak już od pewnego czasu Wasze organizmy przyzwyczajają Was do częstego wstawania w nocy,do bezsennych godzin,do wczesnej pobudki... Jak już dzieciaczki będą z Wami to będziecie przyzwyczajone :) I przy dodatkowym rozdarciu w pierwszych dniach,przy towarzyszącym bólu - od ,,tamtych " rejonów po głowę,ręce,nogi,brzuch itd... nie będziecie musiały dodatkowo przyzwyczajać się do budzenia się co 2-3 godziny do płaczących dzieciaczków,wstaniecie same,jak przed dzwoniącym budzikiem :)

Ja już po obiadku,słodko leniuchuje i czekam na męża z pracy :)
a Wam jak mija niedziela?
Dziewczyny wczoraj tak układałam ciuszki i rzeczy Malutkiego i chciałam Was zapytać - macie już rozłożone łóżeczka? Pisałyście ostatnio ,że to po to,żeby się przewietrzyły od tej nowości ( materacyki itd.) .Zastanawiam się czy już rozkładać w nast.tygodniu czy poczekać? Zawsze może mąż przygotować spanko Małego jak będziemy w szpitalu. Żeby się nie kurzyło do tego czasu,ale przydałoby się chyba wszystko przewietrzyć przed Misiem..?

Kochana ja mam juz wsio rozlozone i gotoee ale to glownie wychodzi z mojego podejscia do sprawy, zeby maluszka nie trzymac w sterylnych warunkach, tylko zeby wszystko bylo takie po normalnemu ;) kazdy rpbi jak uwaza :) my juz sie przygotowalismy a teraz klecze przed torbami hihi niedziela mija mimo wszystko pracowicie, trzeba isc tesciowej kwiaty podlac, potem zaniesc auto mechanikpwi i z buta wracac ale to dobrze, spacerek zaliczony bedzie :)
Milego leniuchowania :*

Zgłoś nadużycie #15416 26 stycznia 2014, 15:10

Niutka26 Gotowa na wszystko
dzięki Dorotko :)
ja do szpitala podobnie jak lorelei_l - body bez rękawków i z rękawkami ( niech sobie położne wybiorą w co będzie trzeba ubrać) , pajacyk , skarpetunie, cieńka i gruba czapeczka, kudłaty kombinezon z rękawiczkami i stopkami,rękawiczki niedrapki.
I do tego koniecznie krem na każdą pogodę i pieluszka tetrowa na twarz,a jak będzie -30 jak przewidują to i ciepły kocyk do przykrycia na wyjście ze szpitala do samochodu.

Zgłoś nadużycie #15417 26 stycznia 2014, 15:17

Dorota93 Supermama
dziękuję :) czyli chyba i to mam już załatwione, jakoś mi kamień z serca spadł bo byłam niespokojna niespakowana :)

Zgłoś nadużycie #15418 26 stycznia 2014, 15:24

Konto usunięte
Ja jeszcze bym musiała sobie ciuchy na wyjście dla siebie spakować... I radzą aby wziąść na wyjście to w co miesciłyśmy się w 6 miesiącu ciąży :)
Dla małej mam na wyjście :
Pampersa :D
Krem na mróz na buzię
Body krótkie rękawy
Śpiochy długie rękawy
Pajac taki z futerka
Kombinezon
Kocyk
Czapka cieńka
Czapka gruba

Zgłoś nadużycie #15419 26 stycznia 2014, 15:25

Dorota93 Supermama
kincia ja biore ciuchy z 9 hah :D !!
w sumie to mam te same :D
jak sie czujesz ?? ?? ?

Zgłoś nadużycie #15420 26 stycznia 2014, 15:27

Konto usunięte

lorelei_l napisał(a)

Kincia i Dorota może po prostu w najbliższych dniach będziecie rodzić :D DD skoro każda z Was ma mniej niż 2 tygodnie do porodu to już zupełnie w terminie jest :)
Kincia daj znać jak będziesz się decydować na odwiedzenie szpitala- gdyby Diana nie chciała dać się Ninie wyprzedzić
Dorota jak nie możesz nic robić to jest jedno rozwiązanie :D nic nie rób :D świat się nie zawali jak mąż zje jeden (czy 10) obiadów na wynos :) albo sam nastawi prawnie białe z kolorowym

Mi wcześniej chyba magnez dużo dawał, bo teraz jak go odstawiła + zaczęłam pić herbatkę to mam czasami takie bóle jak na okres, ale się cieszę, bo może we właściwym momencie wszystko pójdzie szybciej :)

Ten karmnik to mam w odległości 4 m od okna, więc mogę się podszkolić ornitologicznie. Już się dowiedziałam, że te większy ptaszor to była zięba :)

A teraz małżonek trze ziemniaki na placki i już nie długo będę się obżerać niezdrowym żarciem :D

Tez dziś plackujemy :D smacznego :*
Do mnie takie fajne ptaki nie przylatują :/ widziałam mewy :D i sroki najczęściej ,a najbardziej lubie te małe wróbelki :)
Może być ze magnez Ci się dobrze przyswajał i powstrzymywał te skórcze przepowiadające,ale teraz sobie troche macica poćwiczy :) ten ból jak na okres to podobno ,to jest to :)

Zgłoś nadużycie #15421 26 stycznia 2014, 15:29

Konto usunięte

Dorota93 napisał(a)

kincia ja biore ciuchy z 9 hah :D !!
w sumie to mam te same :D
jak sie czujesz ?? ?? ?

Haha ja chyba jednak tez wezne te z teraz xD wątpie abym odrazu zrobiła się mniej spuchnięta :P
A czuje się słabo ,bo mnie bóle z krzyża męczą :( herman się sklonował ,bo jest u mnie i u Baszy ,a u Ciebie jeszcze siedxi ? :P

Zgłoś nadużycie #15422 26 stycznia 2014, 15:31

Dorota93 Supermama

kincia napisał(a)

Haha ja chyba jednak tez wezne te z teraz xD wątpie abym odrazu zrobiła się mniej spuchnięta :P
A czuje się słabo ,bo mnie bóle z krzyża męczą :( herman się sklonował ,bo jest u mnie i u Baszy ,a u Ciebie jeszcze siedxi ? :P

no przecież ja mam te bóle od wczoraj cały czas..... :)
a do tego szpitala jedziesz? jedź kochana dowiedz się co i jak bo szkoda jakbyś po nocy się męczyć miała albo jeździć a tak będziesz spokojna

Zgłoś nadużycie #15423 26 stycznia 2014, 15:35

Konto usunięte

Dorota93 napisał(a)

no przecież ja mam te bóle od wczoraj cały czas..... :)
a do tego szpitala jedziesz? jedź kochana dowiedz się co i jak bo szkoda jakbyś po nocy się męczyć miała albo jeździć a tak będziesz spokojna

Pojadę ale chyba jutro ,bo czuję cały czas pecherz ,a jutro te wyniki bym miala i lekarz mi je odczyta i będzie wiadomo.. Wydaje mi się ze to od pęcherza tez tak brzuch mnie boli bo ten ból mi promienieje. Wez mi krzyz pomasuj :P Ty tez się męczysz całą noc i dzień ! :( :* jak się gorzej poczuje to jadę odrazu ,a jak nie to jutro rano wyruszamy :)

Zgłoś nadużycie #15424 26 stycznia 2014, 15:38

Dorota93 Supermama
ale skąd wiesz co będzie za godzinę... a zanim tam dojedziesz to już w ogóle masakra.
ja bym na Twoim miejscu pojechała (jak nie pojedziesz to w nocy wspomnisz moje słowa :P ) a z wynikami możesz zadzwonić albo pojechać drugi raz :)

Zgłoś nadużycie #15425 26 stycznia 2014, 15:44

Konto usunięte

Dorota93 napisał(a)

ale skąd wiesz co będzie za godzinę... a zanim tam dojedziesz to już w ogóle masakra.
ja bym na Twoim miejscu pojechała (jak nie pojedziesz to w nocy wspomnisz moje słowa :P ) a z wynikami możesz zadzwonić albo pojechać drugi raz :)

Drugi raz tak ,a widziałaś co ja mam na drogach ? :D

Zgłoś nadużycie #15426 26 stycznia 2014, 15:45

Dorota93 Supermama
to się męcz w domu :) :P

Zgłoś nadużycie #15427 26 stycznia 2014, 15:50

Dorota93 Supermama
ej właśnie wyczytałam, że to czy dziecko będzie prawo czy leworęczne już się kształtuje w 10 tc !! no niesamowite, że od takich maluszków już tyle zależy :)

Zgłoś nadużycie #15428 26 stycznia 2014, 15:53

Konto usunięte

Dorota93 napisał(a)

ej właśnie wyczytałam, że to czy dziecko będzie prawo czy leworęczne już się kształtuje w 10 tc !! no niesamowite, że od takich maluszków już tyle zależy :)

Ale fajnie !! Ja czytałam też o tym że jeśli dziecko jest lewo ręczne to nie można mu nażucać i kazać pisać i brać wszystkiego do prawej ,jak to robią niektórzy . Trzeba zaakceptować dziecko takim jakie jest :)

Zgłoś nadużycie #15429 26 stycznia 2014, 15:55

Dorota93 Supermama
Pewnie w brzuszku juz tez sobie po swojemu wszystko cwiczy :)
Ja narazie uciekam, buziaki :* musimy dzis basze na disco wziasc :)

Zgłoś nadużycie #15430 26 stycznia 2014, 17:34

Konto usunięte
Ale dziś jest impreza odpoczynkowa chyba :* :P