Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #15391 25 stycznia 2014, 22:31

Konto usunięte

basza napisał(a)

Ja podjadłam.i się bycze, Dorotka Kincia nie ze mną baluje :-( , ale Herman gdzies spierdzielił- pewnie u Kinci stopy masuje

Słabo masuje ,oddaje Hermana ! xD

Zgłoś nadużycie #15392 25 stycznia 2014, 22:33

Konto usunięte
Ece dawaj znać częściej i odpoczywaj dużo :* tęsknimy za Naszą formuową Mamusią :) dziękuje za gratki :*
Kristi tak masz racje terminy się zbliżają i to wielkimi krokami ! :D
Ewka no faktycznie dziś sobie raczej nie odpoczełaś i jeszcze po tej nocy taki dzień intensywny... A dziś disco ,jesteś gotowa ? :D :*

Zgłoś nadużycie #15393 25 stycznia 2014, 22:57

ewka90 Gotowa na wszystko
Kincia jestem jestem :) Kończę tapir i wpadam po Was :)

Zgłoś nadużycie #15394 25 stycznia 2014, 22:58

A tak na prawdę uciekam do łóżka, bo ledwo się na nogach trzymam...;/ DOBRANOC:*

Zgłoś nadużycie #15395 25 stycznia 2014, 23:04

Konto usunięte

ewka90 napisał(a)

A tak na prawdę uciekam do łóżka, bo ledwo się na nogach trzymam...;/ DOBRANOC:*

To miłej nocki Kochana :* ja już tyle godzin dziś leżę ,a Ty tyle pozałatwiałaś.. :)
Obyś się dziś wyspała ,trzymam kciuki :*

Zgłoś nadużycie #15396 25 stycznia 2014, 23:50

Dorota93 Supermama
Hej przyplataly sie do mnie jakies skurczatka, maz masowal ale minelo na chwile ale zyjemy hihi, wypilam sok pomaranczowy to maly sie tak rozbrykal, ze szok :)

Zgłoś nadużycie #15397 26 stycznia 2014, 5:27

Dorota93 Supermama
Milego dnia :) K odprawiony do pracy a my idziemy dalej spac :)

Zgłoś nadużycie #15398 26 stycznia 2014, 8:28

Dzień dobry!
Dorotka mam nadzieję, że jeszcze pospałaś :) No i, że skurczątka sobie poszły.. :)

Ja się dzisiaj wyspałam, byłam tak zmęczona, że obudziłam się tylko dwa razy w nocy... :) A dzisiaj to ja też odpoczywam :)

Zgłoś nadużycie #15399 26 stycznia 2014, 9:26

Dorota93 Supermama
no pewnie, że pospałam :)
fajnie, że Ty tez !! :) i odpoczywaj, masz rację :)

Zgłoś nadużycie #15400 26 stycznia 2014, 11:12

Ece Gotowa na wszystko
Witam niedzielnie :-) !

Dorotko-poprawiłam tabelkę.

Ja też się cieszę,ze mogę znowu z Wami pisać :-) .Brakowało mi fm-choc Babeluniek i Margaret80 przekazywały mi słowa otuchy od Was.:-*

Basza-ja tam mijają ostatnie godzinki w domu-wszystko juz przygotowane do szpitala?

Kincia-ja też cos czuję,ze się dłużej pokulam w dwupaku :-) .

Kirsti-niestety nie ma 100% metod wywoływania porodu,czasem nawet te farmakologiczne nie są wystarczające i trzeba ciąć. Ale myślę,ze herbatka z malin nie zaszkodzi,a skurcze pojawią się we właściwym momencie.

Ewcia-chyba za wcześnie pochwalilam się,ze moje problemy ze snem minely-dzis miałam kiepską nockę.Wszystko przez drzemkę,która sobie ucięlam przed TV na sofie.

Namierzylam w Realu pieluszki bella newborn 1 z wycięciem na pępuszek i kupilam paczkę.Mają tez dobrą cenę na lovelę mleczko do prania op 3 l , :-) .
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #15401 26 stycznia 2014, 11:17

Dorota93 Supermama

Ece napisał(a)

Witam niedzielnie :-) !

Dorotko-poprawiłam tabelkę.

Ja też się cieszę,ze mogę znowu z Wami pisać :-) .Brakowało mi fm-choc Babeluniek i Margaret80 przekazywały mi słowa otuchy od Was.:-*

Basza-ja tam mijają ostatnie godzinki w domu-wszystko juz przygotowane do szpitala?

Kincia-ja też cos czuję,ze się dłużej pokulam w dwupaku :-) .

Kirsti-niestety nie ma 100% metod wywoływania porodu,czasem nawet te farmakologiczne nie są wystarczające i trzeba ciąć. Ale myślę,ze herbatka z malin nie zaszkodzi,a skurcze pojawią się we właściwym momencie.

Ewcia-chyba za wcześnie pochwalilam się,ze moje problemy ze snem minely-dzis miałam kiepską nockę.Wszystko przez drzemkę,która sobie ucięlam przed TV na sofie.

Namierzylam w Realu pieluszki bella newborn 1 z wycięciem na pępuszek i kupilam paczkę.Mają tez dobrą cenę na lovelę mleczko do prania op 3 l , :-) .

dzięki za info o promocjach :) )
co do herbatki z malin to Pani Położna powiedziała nam, że ona też dobrze działa na krwawienie po porodzie, tzn, że się mniej niby krwawi no ale wiadomo, napewno też dużo zależy od organizmu :)
Ece naprawdę bardzo się cieszę, że z Wami wszystko dobrze. Byłyśmy z Wami ciągle myślami wszystkie :)
Dziękuję za poprawienie tabelki :)

Zgłoś nadużycie #15402 26 stycznia 2014, 11:32

Anett Gotowa na wszystko
Dzień dobry :)

Kincia poleżeć też trzeba także się nie przejmuj :) niestety do Szpilki nie doczekaliśmy heheh :)

Dorotka, Ewa tylko pozazdrościć że udało Wam się pospać :)

Ece zawsze możesz na nas liczyć pamiętaj :* to chyba trzeba będzie się wybrać do reala skoro takie kuszące okazję, nie słyszałam jeszcze o tych pieluszkach :) a podobno Happy (czy jakoś tak) też mają wycięcia, kojarzysz może ?? :)

Ja też dziś słabo spałam ale to już standard więc nie będę narzekać, trzeba się przyzwyczaić hihi :) zdążyłam już zaliczyć kościół a teraz w pełnej gotowości czekam na gości :)

Miłego i jak na niedzielę by wypadało - leniwego dnia :) :)

Zgłoś nadużycie #15403 26 stycznia 2014, 11:55

Ece Gotowa na wszystko

Anett napisał(a)

Dzień dobry :)

Kincia poleżeć też trzeba także się nie przejmuj :) niestety do Szpilki nie doczekaliśmy heheh :)

Dorotka, Ewa tylko pozazdrościć że udało Wam się pospać :)

Ece zawsze możesz na nas liczyć pamiętaj :* to chyba trzeba będzie się wybrać do reala skoro takie kuszące okazję, nie słyszałam jeszcze o tych pieluszkach :) a podobno Happy (czy jakoś tak) też mają wycięcia, kojarzysz może ?? :)

Ja też dziś słabo spałam ale to już standard więc nie będę narzekać, trzeba się przyzwyczaić hihi :) zdążyłam już zaliczyć kościół a teraz w pełnej gotowości czekam na gości :)

Miłego i jak na niedzielę by wypadało - leniwego dnia :) :)

To właśnie te pieluszki bella Happy newborn :-) 1 (2-5 kg) :-)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #15404 26 stycznia 2014, 12:04

Anett Gotowa na wszystko

Ece napisał(a)

To właśnie te pieluszki bella Happy newborn :-) 1 (2-5 kg) :-)

Aaaaaach ja nieogarnięta :) hihi dziękuję za uświadomienie :) :)

Zgłoś nadużycie #15405 26 stycznia 2014, 12:25

lorelei_l Fajna mama
:) Witam się :)

Dopiero znajomych pożegnaliśmy, więc teraz spokojnie z herbatką zaległam na kanapie :) Dziś u nas ładne słońce, W. nasypał ziarna do karmnika dla ptaków i sobie oglądaliśmy sikorki i gile. Jeszcze jakiś większy ptaszor przyleciał i sobie muszę poszukać w necie, co to mogło być :)

Zgłoś nadużycie #15406 26 stycznia 2014, 13:04

Konto usunięte
Hej Kochane :* dziś w nocy mialam dziwne bóle brzuszka :( nie wiem jak to opisać skórcze to nie były raczej ,teraz dalej nie za fajnie się czuje :( jeśli nic mi się nie zmieni to mam przyjechać do szpitala.
Dorotko jak tam się czujesz ? :*
Ewka super że się wyspałaś ! :) trzymałam kciuki żebyś się wyspała hihi :)
Ece to pokulamy się razem do końca lutego prawie hihi :) dzięki za info o promocjach :*
Anett współczuję nieprzespanej nocy :( :* i łączę się z Tobą w bólu niewyspania :* udanej gościny :D
Lorelei super że ptaki dokarmiacie ,my też :) uważam że w takie mrozy trzeba zwierzaką troche pomóc :) a na tego ptaszora to by Ci się lornetka przydała hihi :P

Zgłoś nadużycie #15407 26 stycznia 2014, 13:11

Dorota93 Supermama
lorelei super z tym dokarmianiem :) my mamy las niedaleko i mój dziadek zawsze coś nasypie ptaszkom, bo tam jest dużo karmników :)
kincia kochana może coś się zaczyna u Ciebie :* :)
mnie wczoraj bolały plecy tak na dole strasznie, ogólnie mam brzuch jak skała non stop, Kamil się śmieje, że się napinam :P ale to wcale nie jest smieszne.... i tez wlasnie nijako sie czuje, co chwile cos albo mnie pokuje na dole, tu piknie na gorze i to nic konkretnego, ale przez to ciężko mi coś porobić :/

Zgłoś nadużycie #15408 26 stycznia 2014, 13:24

Konto usunięte

Dorota93 napisał(a)

lorelei super z tym dokarmianiem :) my mamy las niedaleko i mój dziadek zawsze coś nasypie ptaszkom, bo tam jest dużo karmników :)
kincia kochana może coś się zaczyna u Ciebie :* :)
mnie wczoraj bolały plecy tak na dole strasznie, ogólnie mam brzuch jak skała non stop, Kamil się śmieje, że się napinam :P ale to wcale nie jest smieszne.... i tez wlasnie nijako sie czuje, co chwile cos albo mnie pokuje na dole, tu piknie na gorze i to nic konkretnego, ale przez to ciężko mi coś porobić :/

No ja mam właśnie podobnie... :( nie wiem już sama czy to normalne że tak się czujemy :D ale jak to mówi położna to jest fizjologia ciąży ! xD ałaaa :( :P

Zgłoś nadużycie #15409 26 stycznia 2014, 13:31

Dorota93 Supermama
Hahahah xD kochana sie przejmujesz.... :p ja Ci zycze zebys jak juz tam pojedziesz to zostala i urodzila

Zgłoś nadużycie #15410 26 stycznia 2014, 14:22

Dorota93 Supermama
Jakie macie ubranka spakowane na wyjscie ze szpitala ??