Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #15371 25 stycznia 2014, 16:46

Dorota93 Supermama

Niutka26 napisał(a)

w sumie cieszę :) tutaj mamy spokój i ciszę,cieplutko tak,że mąż o grzejnik się ociera :D u babci było trochę chłodniej,bo starsi chyba już tak mają,że nie przepadają za upałem w domu :) a przy takim Maluszku temperatura to podstawa jednak ..
jak nie doprowadzimy sąsiadów w bloku do stanu histerii to pomieszkamy,póki nie dojdę do siebie i nie ogarnę planu dnia Maluszka :)

no to super , bedziecie miec i cieplutko i dla malego lepiej i dla was :)

Zgłoś nadużycie #15372 25 stycznia 2014, 16:46

Anett Gotowa na wszystko
Właśnie M. przedstawił mi plany na dzisiejszą noc - oglądanie gali boksu i tego pedałka Szpilki :)

Zgłoś nadużycie #15373 25 stycznia 2014, 16:47

Dorota93 Supermama

Anett napisał(a)

I ja już po obiedzie pękam w szwach a jeszcze mały próbuje przebić się z lewej strony, chyba zaraz mnie rozerwie :D
No i tak myślałam, złapał mnie teraz taaaaki leń :)

Baszko tylko nie ten krecik z Czech, uwielbiam go... Ooo chyba zaraz obejrzę parę odcinków hihi nawet tematycznie będzie pasowało bo pamiętam jak przyjmował poród pani zajączkowej :)

Dorotko my też Cię uwielbiamy,
W ogóle wszystkie Was tu uwielbiam! :)

Niutka ja też odkryłam ostatnio swoje rozstępy hihi nad pępkiem i pod pępkiem , tylko za pomocą lusterka :)
Kochana podziwiam, że lecicie na pierwsze dni do teściów, muszą być na prawdę spoko tak? :)

Kincia 19 ?? nie wierzę :p

Idę lepić ciacho :)

podziel sie :)

Zgłoś nadużycie #15374 25 stycznia 2014, 17:05

Niutka26 Gotowa na wszystko
ojj Dorotko gołąbki w sosie...mmmm... nooo to bym zjadła :D mimo Oprychów niedobrych :D
i tego murzynka Anett ... :D ojj prześlijcie trochę do mnie :)

są spoko,szczególnie mama męża :) obala stereotyp teściowej :)

Zgłoś nadużycie #15375 25 stycznia 2014, 17:30

lorelei_l Fajna mama
Niutka super, że w tym okresie jakieś dodatkowe wsparcie będziesz mieć :)
Anett powiedz, że jak będziesz z dzieckiem w szpitalu to będzie takie rzeczy oglądać, a na razie oglądacie to, co wy (Ty i dziecko) chcecie :D

Ja mam na jutro zaplanowane jedzenie placków ziemniaczanych z jakimś dobrym sosikiem :) a za moment wpadają znajomi i będą nocować, więc W. już się zabiera za robienie jabłecznika :D będę jutro, więc miłego wieczoru

Zgłoś nadużycie #15376 25 stycznia 2014, 17:56

Dorota93 Supermama

lorelei_l napisał(a)

Niutka super, że w tym okresie jakieś dodatkowe wsparcie będziesz mieć :)
Anett powiedz, że jak będziesz z dzieckiem w szpitalu to będzie takie rzeczy oglądać, a na razie oglądacie to, co wy (Ty i dziecko) chcecie :D

Ja mam na jutro zaplanowane jedzenie placków ziemniaczanych z jakimś dobrym sosikiem :) a za moment wpadają znajomi i będą nocować, więc W. już się zabiera za robienie jabłecznika :D będę jutro, więc miłego wieczoru

udanego imprezowania :)

Zgłoś nadużycie #15377 25 stycznia 2014, 18:08

Dorota93 Supermama
kamil tańcuje z mopem a ja jakaś klapnięta w łóżku jestem.
Miałam jechać po buty, żeby kupić jakieś wysokie ale nie chce mi się.
Byczy się ktoś tak ze mną, czy tylko ja mam lenia?
baszaaaaaa moja kompanko gdzie jesteś? Z Kincią się bawicie a o mnie nie pomyślicie :(

Zgłoś nadużycie #15378 25 stycznia 2014, 19:13

basza Fajna mama
Ja podjadłam.i się bycze, Dorotka Kincia nie ze mną baluje :-( , ale Herman gdzies spierdzielił- pewnie u Kinci stopy masuje

Zgłoś nadużycie #15379 25 stycznia 2014, 19:41

Anett Gotowa na wszystko
Lorelei masz całkowitą rację z tym oglądaniem :) miłego imprezowania Kochana, ja jutro mam mały zjazd w domu i z tej okazji już wyciągam murzyna z piekarnika :)
Chętnie bym się z Wami podzieliła. :*
Placki ziemniaczane - pychota! :D
U mnie na jutro na obiad od dawna zaplanowane 'spaghetti' tylko z makaronem piórkami :) nie jestem w stanie teraz tak długo schylać się nad talerzem wciągając te długie kluchy :)

Hihi siostra mi puściła jakiś filmik z wesela, gdzie śpiewają 'Jestem muzykantem konszabelantem' ale śmiechy! i nie słyszałam jeszcze tego... muszę wyłapać tekst i wykorzystać na jakimś weselu xD

Zgłoś nadużycie #15380 25 stycznia 2014, 19:49

Anett Gotowa na wszystko
Dorotka a taki chłop w domu to skarb :) :) wykorzystuj to i się leń do bólu :)
hihi i przypomniało mi się - odkąd moja babcia wróciła ze szpitala to dziadek, tak się przejął że lata koło niej non stop 'a może to zjesz, a może tamto' :) hihi i nawet szarpnął się za mopa, co z tego że bez wody, liczą się chęci prawda? xD a może mopem się dobrze zamiata, nie wpadłam jeszcze na to.... :)

Zgłoś nadużycie #15381 25 stycznia 2014, 20:42

Niutka26 Gotowa na wszystko
Hej jestem z powrotem.. paczuszki rozpakowane,jak to uroczo wyglada :) te wszystkie spioszki,kaftaniki,skarpetunie na pol palca :D natrojowo sie zrobilo :)
A mamuska tak sie zmachala,ze teraz leze i film na tvn ie ogladam :) i mam takiego smaka na placki ziemniaczane ze lorelei_l udusze :D
Milego wieczoru :*jutro sie odezwe

Zgłoś nadużycie #15382 25 stycznia 2014, 20:46

Ece Gotowa na wszystko
Hej!
Melduje się dalej w dwupaku po całkiem intensywnym dzionku :-) .Trochę sprzątania,odwiedzin,spacerem i sobota przeleciała,nie wiedzieć kiedy :-( .

Ewcia-jesli USG w przyszłym tygodniu potwierdzi,ze nic nie ma w pluckach Ady,to mogę rodzić gdzie będę chciała.Wspolczuje problemów ze snem w przerabiałam to w szpitalu i po powrocie do domu.Teraz jest ok,odpukac :-) .

Anett-sweterek slodziuchny :-) .Dużo zdrowka nie daj się zarazkom.

Kincia-gratki skończonego tygodnia :-) .

Basza-co Ty opowiadasz-jak starają chyba jestem tu najbardziej "sędziwa" Mamusie,ale najważniejsze to na ile lat się czujesz-a nie metryka. ;-) :-) Ja tam na góra 23 ;-) .

Lorelei_l-milego wieczoru ze znajomymi :-) .

Dorotka-ja dziś byłam na goląbkach w sosie pomidorowym-pychotka :-) .Jutro w planach gulasz-nie oszczędzać się w jedzeniu,bo za chwilę może będzie trzeba uważać na to co się je.No i marzę o gofrach-dostalam dobry przepis od koleżanki i mam zamiar jutro wypróbować.

Niutka26-wspolczuję oprychy.Mam nadzieje ze szybko się zagoi nie będzie Cię męczyć :-) .

Miłego wieczoru Kobietki.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #15383 25 stycznia 2014, 20:52

Anett Gotowa na wszystko
Ece dobrze Cię tu widzieć częściej :) widzę, że też miałaś pracowity dzień :) ojj tak a czas leci jak szalony :)

Niutka miłego wieczoru wzajemnie, ja za to uciekam przed tvp1 :) 'Stan gry' całkiem nieźle się zapowiada :) przynajmniej M zapatrzony jak w obrazek :) nowe ubrana zawsze przynoszą tyle frajdy :D

Kochane miłej nocki! :*
Ja też pokaże się jutro jeśli dam radę wyrwać się od gości :)
Ściskam mocno :*

Zgłoś nadużycie #15384 25 stycznia 2014, 21:34

kirsti30 Gotowa na wszystko
po całym dniu obżerania rozpoczełam ostatnie tygodnie z piciem herbatki z liści malin 2 x dziennie...nadal nic nie czuje...czasami sporadyczne ciśnięcia w brzusiu ale na krótko.
Patrze na te nasze tabelki i normalnie szok....toć niedługo już będziemy mamuśkami :)

Zgłoś nadużycie #15385 25 stycznia 2014, 21:44

Dorota93 Supermama
Ece dobrze Cir widziec :) ciesze sie, ze dalej w 2 paku, kazdy dzien dka naszych malutkich jest na wage zlota :)
Anett udanego seansu :)
Niutka z pewnoscia humorek odrazu lepszy jak tak przy ciuszkach sie robi :)
Kirsti u mnie tez nic sie nie dzieje :/ dzis wypilam 3 herbatki, bo polozna powiedziala, ze moge pic 3,4 na dzien. Chyba mam dlugiten korytarz i malo elastyczny hihi ale na jutro starczy moze tylko na 2 herbatki i w poniedzialek musze leciec do sklepu ;)

Kurde plecy mnie bola, K pomasuje ale ulga tylko na chwilunie eh :/ dzis sie pobeczalam z nerwow, targaja was tez tak hormony? Bo u mnie to juz tragedia a chlop ledwo ze mna wytrzymuje..

Oj Wy staruszki naprawde nie wiem jak w waszym wieku mozna korzystac z telefonow i komputerow? Przeciez to nowoczesnosc a Wy takie babulinki :P

Ece ja Ci podalam zla date bo mam termin na 8 a nie 9, pomylilam sie w naszej tabelce :*

Zgłoś nadużycie #15386 25 stycznia 2014, 21:57

ewka90 Gotowa na wszystko
Witam się Mamuśki :)

Przeczytałam co pisałyście cały dzień ale nie zapamiętałam.

U mnie oczywiście intensywny dzień, jak to każda sobota. Nie śpię od 3 chyba...;/ I już padam z nóg... Byłam z mężem na zakupach, auto nam się zepsuło więc trochę wymarzłam, naprawiliśmy je, dokończenie zakupów, potem u teściów dokończyć stojak, potem u mojej mamy, na końcu znów zakupy, bo okazało się, że mój małż nie ma żadnej kurtki zimowej poza narciarską i ciekawe jakby poszedł na chrzest itd... I wreszcie wróciłam do domu, zmęczona ale szczęśliwa :)

Zgłoś nadużycie #15387 25 stycznia 2014, 21:59

Dorota93 Supermama
Najwazniejsze ze szczesliwa :) kurde te samochody to zmora kazdego teraz :/ odpoczywaj teraz !! :) i goraca herbatka, co Cie choroba nie chwyci po takim zimnym dniu brrr

Zgłoś nadużycie #15388 25 stycznia 2014, 22:28

Konto usunięte

Niutka26 napisał(a)

w sumie cieszę :) tutaj mamy spokój i ciszę,cieplutko tak,że mąż o grzejnik się ociera :D u babci było trochę chłodniej,bo starsi chyba już tak mają,że nie przepadają za upałem w domu :) a przy takim Maluszku temperatura to podstawa jednak ..
jak nie doprowadzimy sąsiadów w bloku do stanu histerii to pomieszkamy,póki nie dojdę do siebie i nie ogarnę planu dnia Maluszka :)

No to superanco :D cieszę się i trzymam kciuki żeby sąsiedzi byli wyrozumiali :) no w blokach jest cieplutko :) chyba przez te metry styropianu którymi zazwyczaj bloki ocieplają :)

Zgłoś nadużycie #15389 25 stycznia 2014, 22:28

Konto usunięte

Dorota93 napisał(a)

To ty se psikaj a pptem jedz saniami po tym :P

Tak się nie bawię xD nie chce tak jechać saniami :( :D

Zgłoś nadużycie #15390 25 stycznia 2014, 22:30

Konto usunięte
Anett no nie mogę z Ciebie :P ten p.. Spilka :D ahaha :D
Tak mówię Ci że do 19 nastego się pokulam xD