Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #15351 25 stycznia 2014, 15:14

lorelei_l Fajna mama

basza napisał(a)

Lorelai Ja Ci dam jutro, wtorek najwcześniej :-) .

Ja ciągle piszę z tel. i prawie mozna to polubić hihihi pełno byczków jest :-)

Kincia szykuj strój :-) , Ja dzisiaj jeszcze nie mam pomysłu na kreację.

Niutka jak tam Oprychy i inne Zarazki?

To musisz grzecznie siedzieć a nie imprezki planować :)

Zgłoś nadużycie #15352 25 stycznia 2014, 15:16

Dorota93 Supermama

Anett napisał(a)

Ojj Basza już sobie wyobrażam co Ty sobie wyobraziłaś (i w tym momencie stanął mi przed oczami taki puchaty kret wirujący w muszli klozetowej, krzycząc aaaaaaa) hihi :)

uwielbiam Was :D

Zgłoś nadużycie #15353 25 stycznia 2014, 15:30

basza Fajna mama
Ta deskorolka.od razu, mąż mi filc do brzucha podkleił żeby było łatwiej sunąć hihihi

Anett to był właśnie taki milusi puchaty krecik... Z czeskiej bajki krzyczący oooojjjjj

Zgłoś nadużycie #15354 25 stycznia 2014, 15:31

basza Fajna mama
Dobrze ze na dworze.snieg jest - sanwk nie będę potrzebować ;-) wywrotka na brzuch i jaaaazda!!!

Zgłoś nadużycie #15355 25 stycznia 2014, 15:37

Dorota93 Supermama

basza napisał(a)

Dobrze ze na dworze.snieg jest - sanwk nie będę potrzebować ;-) wywrotka na brzuch i jaaaazda!!!

jak pingwin ahahah

Zgłoś nadużycie #15356 25 stycznia 2014, 15:39

Konto usunięte
Ja dziś na disco na sankach właśnie jadę ,tylko najpierw trasę musze sobie poukładać :D po kogo pierwszego wjechać :P

Zgłoś nadużycie #15357 25 stycznia 2014, 15:39

Konto usunięte

Dorota93 napisał(a)

jak pingwin ahahah

ahaha :D ja tak chodzę po tym śniegu ,seri z boku na bok się bujam xD

Zgłoś nadużycie #15358 25 stycznia 2014, 15:39

Dorota93 Supermama
możesz po mnie, ale słabo ze śniegiem xD

Zgłoś nadużycie #15359 25 stycznia 2014, 15:42

Dorota93 Supermama

kincia napisał(a)

ahaha :D ja tak chodzę po tym śniegu ,seri z boku na bok się bujam xD

a czaj to ze ja mam jeszcze kurtke czarno biala :D

Zgłoś nadużycie #15360 25 stycznia 2014, 16:03

Konto usunięte

Dorota93 napisał(a)

a czaj to ze ja mam jeszcze kurtke czarno biala :D

Ahaha :D dobre xD

Zgłoś nadużycie #15361 25 stycznia 2014, 16:07

Dorota93 Supermama
Ej mam zakwasy chyba od tego pisania z wami :)

Zgłoś nadużycie #15362 25 stycznia 2014, 16:09

Niutka26 Gotowa na wszystko
Kincia jak ten 39 tydzień wygląda na Twoim suwaczku... Normalnie kurka-rurka :D i kret z sedesu :D heheheh
Baszko moje Oprychy niestety nie dają mi żyć :/ ani zjeść ( co przecież teraz priorytetem jest! ) ani się do męża uśmiechnąć... :( jak ja ich nienawidzę ! :/ wrr....!
na poprawę humoru czekam na paczki z ubrankami i rzeczami Małego. W końcu będę mogła porozkładać to wszystko na półkach i w szafkach :D
( dla niewtajemniczonych na czas połogu zmieniamy lokum i wprowadzamy się na jakiś czas do męża rodziców :) )
A od poniedziałku ganiam moją połówkę z rozkładaniem łóżeczka,wietrzeniem materacyka i przemeblowaniem,żeby się wszystko zmieściło :)
A propos jedzenia to mam smaka ale nie wiem na co...? Co byś Cie zjadły? Może poczytam i na coś nabiorę ochoty? :)

Zgłoś nadużycie #15363 25 stycznia 2014, 16:13

Konto usunięte
Dorota to weź tym sztucznym tam napsikaj wkoło Twego domu xD co dojade po Ciebie !

Zgłoś nadużycie #15364 25 stycznia 2014, 16:15

Konto usunięte

Niutka26 napisał(a)

Kincia jak ten 39 tydzień wygląda na Twoim suwaczku... Normalnie kurka-rurka :D i kret z sedesu :D heheheh
Baszko moje Oprychy niestety nie dają mi żyć :/ ani zjeść ( co przecież teraz priorytetem jest! ) ani się do męża uśmiechnąć... :( jak ja ich nienawidzę ! :/ wrr....!
na poprawę humoru czekam na paczki z ubrankami i rzeczami Małego. W końcu będę mogła porozkładać to wszystko na półkach i w szafkach :D
( dla niewtajemniczonych na czas połogu zmieniamy lokum i wprowadzamy się na jakiś czas do męża rodziców :) )
A od poniedziałku ganiam moją połówkę z rozkładaniem łóżeczka,wietrzeniem materacyka i przemeblowaniem,żeby się wszystko zmieściło :)
A propos jedzenia to mam smaka ale nie wiem na co...? Co byś Cie zjadły? Może poczytam i na coś nabiorę ochoty? :)

Kret z sedesu zawsze spoko :P hihi itak urodzę 19-nastego dopiero :) czyli muszę do 42 tygodnia czekać :) cieszysz się że się przeprowadzacie ? :)

Zgłoś nadużycie #15365 25 stycznia 2014, 16:15

aha...
i w związku z solidarnością jajników dopisuje się do posiadających pierwsze rozstępy :/
co najlepsze to te z tych ,,mało widzialnych" ,które dają po oczach i świecą gdy laptop na kolanach je oświetla. pojawiły się nad pępkiem,dalej nie dowidzę niestety,jakaś bambaryłka mi zasłania :P

Zgłoś nadużycie #15366 25 stycznia 2014, 16:19

kincia napisał(a)

Kret z sedesu zawsze spoko :P hihi itak urodzę 19-nastego dopiero :) czyli muszę do 42 tygodnia czekać :) cieszysz się że się przeprowadzacie ? :)

w sumie cieszę :) tutaj mamy spokój i ciszę,cieplutko tak,że mąż o grzejnik się ociera :D u babci było trochę chłodniej,bo starsi chyba już tak mają,że nie przepadają za upałem w domu :) a przy takim Maluszku temperatura to podstawa jednak ..
jak nie doprowadzimy sąsiadów w bloku do stanu histerii to pomieszkamy,póki nie dojdę do siebie i nie ogarnę planu dnia Maluszka :)

Zgłoś nadużycie #15367 25 stycznia 2014, 16:42

Dorota93 Supermama

Niutka26 napisał(a)

niutka fajnie, ze Wam sie wszystko uklada i ze to po Twojej mysli wszystko idzie :)
Ja bym zjadla golabki :p w sosie pomidorowym :p

Zgłoś nadużycie #15368 25 stycznia 2014, 16:43

Dorota93 Supermama

kincia napisał(a)

Dorota to weź tym sztucznym tam napsikaj wkoło Twego domu xD co dojade po Ciebie !

To ty se psikaj a pptem jedz saniami po tym :P

Zgłoś nadużycie #15369 25 stycznia 2014, 16:44

Dorota93 Supermama

Niutka26 napisał(a)

aha...
i w związku z solidarnością jajników dopisuje się do posiadających pierwsze rozstępy :/
co najlepsze to te z tych ,,mało widzialnych" ,które dają po oczach i świecą gdy laptop na kolanach je oświetla. pojawiły się nad pępkiem,dalej nie dowidzę niestety,jakaś bambaryłka mi zasłania :P

wspolczuje rozstepow
:( ja tez mam ale bardzo widoczne :/

Zgłoś nadużycie #15370 25 stycznia 2014, 16:45

Anett Gotowa na wszystko
I ja już po obiedzie pękam w szwach a jeszcze mały próbuje przebić się z lewej strony, chyba zaraz mnie rozerwie :D
No i tak myślałam, złapał mnie teraz taaaaki leń :)

Baszko tylko nie ten krecik z Czech, uwielbiam go... Ooo chyba zaraz obejrzę parę odcinków hihi nawet tematycznie będzie pasowało bo pamiętam jak przyjmował poród pani zajączkowej :)

Dorotko my też Cię uwielbiamy,
W ogóle wszystkie Was tu uwielbiam! :)

Niutka ja też odkryłam ostatnio swoje rozstępy hihi nad pępkiem i pod pępkiem , tylko za pomocą lusterka :)
Kochana podziwiam, że lecicie na pierwsze dni do teściów, muszą być na prawdę spoko tak? :)

Kincia 19 ?? nie wierzę :p

Idę lepić ciacho :)